Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

aajina
31. júl 2009

Lucko dá se od něj odepnout spodní část a tím se zkrátí, my ho teda do autosedačky nepoužívali.V autě by malý v tom bylo teplo, na přechod jsem ji přikryla dekou a fusak jen v kočárku.
Kuk třeba sem http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2566519&tab=0

lucie.krajcarova
31. júl 2009

díky, mrknu se po tom 🙂

atreides
31. júl 2009

tak my máme fusak Kaiser Iglu, ale mít malou na zimu, tak jdu do Emitexu skrz tu odepínací spodní část, ale nám to už bylo zbytečný, tak jsme šli do tohoto, páč se mi líblo, že má zip uprostřed

v zimě se mi jezdí OK, když je moc sněhu, tak zaaretuji přední kolečko, nánožník nenechávám přehnutý přes madlo, ale natáhnu ho, zima jí určitě nebyla, byla pěkně zachumlaná, páč ty fusaky se dají krásně stáhnout kolem hlavičky - byla jak eskymáček 😵

fim
6. aug 2009

My jsme byli v hluboké korbě až do 7m a to jsme pořádní. 😉
JInak jsem teď místo slunečníku, co mi stejně nikdy nedržel, koupila super sluneční clonu (resp. tomu říkají stínítko) a jsem unešená. Je univerzální, tak jde na spoustu jiných kočárů - jen na dva modely ne, funguje i jako částečná moskytiéra, která u sporťáku už není a pak ho hodim i na golfky a vyšlo mě s dopravdou na 400,-.
http://www.detskyraj.cz/zbozi/5589-safety-1st-s...

granulka
13. aug 2009

Ahojte 🙂
predavam cortinu 493 (zelena antracitova) vo vybornom stave za super cenu (299,-)
- nove kolieska
- hlavny kocik, sportovy kocik, autosedacka, plastenka, sietka, taska a kosik
v pripade zaujmu ma mozte kontaktovat: granulka19@yahoo.com

jaa
15. aug 2009

Tak jsem dneska odvezla Cortinu na opravu.Rozkmitávalo se mi přední kolo a to tak,že se celý kočárek klepal. ☹ Do 14 dnů by to mělo být hotové.Nejdříve se cukali,že se na to nevztahuje záruka.Tak je tam mm zpucoval,až jsem koukala a pohrozil DASkou.Tak to snad bude ok.Říkali,že to vymění komplet.Chci ji prodat,tak aby byl kočárek v pořádku. 😉Jinak je totiž v super stavu. 😉Kdyby měl někdo zájem.Mám fotky v albu u bříšek. 🙂 🙂 🙂
Stalo se vám to taky některé s tím předním kolem.????

cline
16. aug 2009

Nazdárek, tak nám vydržela hluboká korba do půl roku, ´Justýnka by se tam ještě vešla dlouho, ale už ji nebavilo, že nic nevidí. Ale jak je drobná, tak pro ni je sporťák moc veliký, takže zatím používáme jiný kočárek, který není tak velký a nevisí v něm na popruzích. Je nevýhoda, že nejde polohovat zvlášť opěrka a podnožka. Plánuju teda Cortinu prodávat, kdyby měl někdo zájem mám je stará 7 měsíců barva hnědá, ale ta loňská, světlá. Příslušenství klasické (autosedačka,...) Fokty v albíčku.

jaa
16. aug 2009

cline.právě proto,že je sporták velký,tak jsem malou vozila do 9,5 měs. v korbě.A na to,jak je malá hodně temperamentní,tak v ní byla spokojená.Do sportáku jsem koupila vložku od Emitexu a je to super.Neklouže a je spokojená. 🙂 A,když si dáš malou směrem od sebe(já to střídám.),tak se v něm prckům lépe sedí. 😉

ttiffanny
17. aug 2009

luciamo - mozem vediet cez aku stranku si si objednavala ten kocik a kde ste pon potom sli? lebo aj mne sa presne ten paci a hladam, kde vyjde najlacnejsie. dakujem

jezimatka
23. aug 2009

Ahojte,
My čakáme prírastok v októbri. Donedávna sme boli rozhodnutý pre CAM Cortinu X3. No navštívila som pár predajní v MT a vo väčšine mi povedali, že kočíky 2009 vôbec neobjednávajú, pretože majú veľa reklamácií na ne. Predavačky mi povedali, že sa pri naklikávaní korbičky a vajíčka olamujú a reklámacie nechcú uznať a aj keď uznajú tak sú zdĺhave. Stále kočík nemám a už som z toho zúfala. Naozaj sú kazové? Ďakujem ☹

atreides
24. aug 2009

jezi zrovna s tímto jsem problém nikdy neměla, s kočíkem jezdím denně a pouze se mi jednou zablokovala brzda, ale to přisuzuji tomu, že jsme ji pravidelně nemazali

liluska
24. aug 2009

ahojte...mate niekto na tomto kocariku skejt?? Zvazujem nejaky kupit ale neviem aky bude na tento pasovat 😉

atreides
25. aug 2009

dobrý dotaz, taky plánujeme do budoucna skejt
ale určo ti poradí lilu v obchodě s kočíkama 😉

jamaat
25. aug 2009

aký skejt? čo je to?

liluska
25. aug 2009

skejt je pre druhe dieta aby sa to mohlo pripevnit na kocik a vozit tam aj druhe dieta po stojacky 😉

jamaat
26. aug 2009

Jaaaaj! Tak to mne netreba. Ďakujem za vysvetlenie. 🙂

jamaat
28. aug 2009

Tak dnes som si skúsila potlačiť aj dva iné kočíky a veru s mojou Cortinou sa mi šlo najlepšie.

mery.luu
31. aug 2009

Ahojky,

holky chtěla jsem se zeptat, už jste některá čistila (prala) vnitřek kočárku?? Jezdíme už od zimy ve sporťáku a ta doba je na něm znát - je celý umrousaný, u nožiček flrkatý... 😒 a akutně potřebuje vyčistit!! Jen přemýšlým, jakým způsem to udělat, zda jen ručně ve vaně (v tom případě jak pak vydímat??), nebo šoupnout na jemné praní do pračky a nebo mě pak napadlo to vyčistit nějakým prostředkem na čalounění.... 😕

Tak jestli by jste některá napsala zkušenosti z čištěním, tak bych vám byla nesmírně vděčná.... 😉 Předem děkuji 🙂

liluska
31. aug 2009

mery, ja som uz sportovu cast prala niekolkokrat v pracke na programe 30 minut cize asi jemne pranie a dopadlo to dobre lebo sa nic nestalo, farby aj material ostal taky isty 😉 😀

yvetta87
2. sep 2009

Ahoj, konečně jsem přelouskala tohle téma,je to zajímavý a většinou můžu jen souhlasit, s cortinou jezdíme už skoro 4měsíce, kupovali jsme ji sice už mírně jetou takže máme tuším kolekci 07, červeno-černou, ale jsem spokojená s tím že je poněkud tvrdší už jsem se smířila 😉
Ale chtěla jsem se zeptat jestli jste náhodou nenarazili na nějaký test tohoto kočárku, zajímalo by mě jak si stojí ve srovnání s ostatníma podobnýma kočárkama a ještě jsem nenašla test ve kterým by byla i cortina! Nechci být hnidopich jen by mě to fakt zajímalo!
Jo a já už jsem taky prala na 30stupňů, jemné prádlo a v pohodě! Zase je to všechno jako nový 😎

aktak
5. sep 2009

ja mam skejt Litaf a je super, na sedenie aj statie, a mozno by som ho aj predala keby nektora chcela 🙂

(dufam ze ten link nenatiahne stranku 🤐)

http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

luda11
6. sep 2009

Ahojky,
mám cortinu X3 a už bych do ní znovu nešla. Bydlím v přízemí a tak nemám problémy s výtahem. Když však jedu do klasického paneláku na návštěvu mám problém se vejít do výtahu. Přední kolečko se musí otočit, jinak nemám šanci.
Pokud jezdíte autem a nemáte mega kufr, zapomeňte, že se Vám vejde skládací část do kufru.
Uložný košík dole je nepraktický, je sice hluboký, ale prostor nad ním je tak úzký, že tam dáte stejně menší věci nebo je tam musíte dát po částech.
Už bych 3 kombinaci nevolila.

Pokud máte konkrétní dotazy, klidně pište......

yvetta87
6. sep 2009

Ludi já teda jezdím s cortinou seatem ibiza a do kufru se mi v pohodě podvozek a když se snažím tak i korba! A to je to malej třídvéřák kterej nemá větší kufr než je třeba i felicie nebo podobný menší auta! Ve výtahu jsem teda nebyla takže to nevím ale s tím košíkem souhlasím, no ale pro mě má cortina i plusy nejen mínusy, jsem docela spojená!Ale každýmu prostě vyhovuje něco jinýho! 😉

atreides
6. sep 2009

jezdím ve 206 a podvozek do kufru dám, sice musím sundat kolečka, ale to je asi pět vteřin práce navíc
do výtahu se nevlezu jen do jednoho, ale to jsem řešila tak, že dokud jsme jezdili v hluboké, tak jsem podvozek nechala v kočárkárně a malou vyvezla v korbě a když jsme jezdili se sporťákem, tak zůstal dole celý a malou jsem měla na rukách dokud neuměla chodit
košík mi zase až tak nevadí, páč s kočíkem dělám jen malé dorazové nákupy

liluska
6. sep 2009

aktak a mohla by si nam aj odfotit ako vizera kocar s tym skejtom?? neviem si to ani predstavit ako to je na cortine...dakujem 😵

luda11
7. sep 2009

Mně se bohužel složený do fabie nevešel. Ale ptali se tu na názory, můj názor na cortinu je prostě negativní.

aktak
7. sep 2009

foto boardu v mojom albume 🙂

liluska
7. sep 2009

aktak dakujem...este si rozmyslim ale taketo nieco urcite chcem kupit 😉

ja som cortinu vozila aj v kratkej fabii a zmestila sa 😉

katty_k
13. sep 2009

Ahoj vespolek, Cortinu pouzivame ctyri mesice a jsem spokojena, zrovna vcera jsme vytahli malou do lesa na projizdku. Mam pocit, ze ji gumova nenafukovaci kolecka masochisticky vyhovuji, protoze ac ji to natrasalo, spala spokojene dal. V korbicce mame slozeneho beranka, mozna je to i tim, ale i predtim nez tam byl, byla spokojena.
Aktualne ale resim fusak, ma koupeny maly do korbicky, ale v zime budeme nejspis presedat do sportaku a chtela bych poridit Kaiser Iglu Therm, mate nekdo zkusenosti a nebo vite jaky fusak se tam vejde a jaky uz ne? Vim, ze Emitex je v pohode, ale radeji bych toho Kaisera... mala ma aktualne 4 mesice, 64 cm a 6.5 kilo, to asi do konce zimy nezvladnem jen s korbickou, zvlaste az zacne sedat...
Dekuji moc za odpovedi

atreides
13. sep 2009

katty už jsem psala do přechodzího tématu, máme Kaisera a je super, spokojenost, vejde se krásně 😉