Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

katrin79
17. okt 2009

katty, my sme na tom podobne ako vy, tiez mam cortinu, mala mala 4 mesiace a tiez je dost dlha 63 cm ma tak mam pocit, ze uz prejdeme do sportoveho kociara, tiez riesim teraz fusak mam vybraty Kaiser a Eisbarchen, idem sa v pondelok poradit do predajne a nejaky uz musim kupit, lebo uz dost velka zima nastala a myslim, ze deka uz nestaci, aj ked jej dam zimnu kombinezu, takze najvyssi cas na fusak

ttiffanny
18. okt 2009

ahojte žienky!
chcem sa s vami trošku poradiť. chcem kúpiť tento kočík z limitovanej edície, č. 884 - je to taký hnedo-čierny. neviem, či má niektorá z vás kočík z tejto edície. v skutočnosti som ho ešte nevidela, len staršiu kolekciu. chcela by som vedieť, aká je štruktúra látky na tomto kočíku, či náhodou nie je ako na tých s tými kruhmi, lebo som počula, že tá látka nebola bohviečo. ak mi viete niektorá poradiť, veľmi pekne vopred ďakujem 🙂 .

kaktusik007
20. okt 2009

ahojte, tak vcera sme kupili tento kociarik.... farbu 571... sice na inzerat, ale vo velmi skvelom stave... a som z neho nadsena!!!! 😀

aurra
20. okt 2009

ahojte, ja som tiez rozhodnuta pre tento kocik, len ma troska trapi ako sa s nim dostanem do vytahu, ked pojdem ku mame, my byvame v dome, tak to je pohoda, len ten vytah, ake mate skusenosti?

atreides
20. okt 2009

aurra já se s ním nevlezu jen do jednoho výtahu, ale teď nevím rozměry ... jinak není problém, kočík dám kosmo a rukojeť ohnu

katrin79
20. okt 2009

aurra: do maleho vytahu sa zmestim len tak, ze kociar musim zlozit, tak neviem aku mate velkost vytahu, my nastastie mame este nakladny vytah, tam sa zmestime

katrin79
20. okt 2009

ttiffany: 884 je predsa hnedo-bezove prevedenie, cierno hnede...ja mam tento model a kvalita latky je super, je trosku taka leskla, ale nevidim ziadne nedostatky

katrin79
20. okt 2009

nie cierno-hnede ... to my vypadlo 😉

ttiffanny
20. okt 2009

ahoj katrin! myslela som tento

http://www.maderna.sk/wdengine/thumbgen/open-im...

to je zrejme on, čo myslíme obidve 😉

ttiffanny
20. okt 2009

asi som ho zle opísala, ospravedlňujem sa 🙂 . takže, ak je to on, vravíš, že si spokojná? je tá látka dosť pevná? lebo na tom modely s kruhmi, sa vraj vytrhávala. a vieš to aj prať v práčke? prepáč, že toľko otázok naraz, ale som veľmi zvedavá, lebo ja po tom kočíku veľmi túžim a zatiaľ som nestretla nikoho, kto ho má. ešte sa ťa chcem opýtať, či si ho kupovala cez internet, alebo nejaký kamenný obchod. ďakujem za odpovede, budem netrpezlivo čakať. pa

katrin79
20. okt 2009

ttiffanny:
ja som kupovala tu:
http://www.kocarek.cz/kocarky-Cam-KOČÁRKY Cam C...

ja mam variant 877, teda ja mam viac bezovej ako tej tmavo hnedej, ale material je rovnaky...vobec sa nemusis bat, ze by sa vytrhaval, ja som videla aj tu zelenu variantu a tam je trosku iny material, tato farba je velmi pekna je taka leskla s odleskom do zlata na tej bezovej farbe...este som to neprala, lebo ho pouzivam zatial 4 mesiace, ale da sa to vyprat na 30 stupnoch, tak je napisane v navode

ked som ho v maji kupovala tak ma vysiel 550 eur aj s postovnym, teraz pozeram ze je cena o nieco vyssia, doviezol nam to kurier az domov, takze som to mala bez problemov

ak mas este nejake otazky kludne sa pytaj 😉

ttiffanny
21. okt 2009

ďakujem katrin, si veľmi zlatá!
možno ten kočík budem aj ja objednávať z tej stránky, lebo chcela som zo slovenskej, ale práve mi písali, že presne tú moju farbu nemajú a všetky ostatné áno 😠 .
za aký čas od objednania ti prišiel ten kočík? aby som vedela ako sa mám zariadiť 🙂 . dúfam, že budem spokojná, ale tieto kočíky vypadajú super 😉 .

dopitka
21. okt 2009

Ahoj holky.tak tento kočárek už mám skovaný a čeká jen než se mimi narodí.mám barvu 875.a chtěla jsem se zeptat toho kdo ho máte jestli je ve výbavě i síťka proti hmyzu.nevím jestli mě tam chybí a nebo k těmto typům není?

kaktusik007
21. okt 2009

dopitka, nas kocik ma sietku integrovanu v strieske na hlbokej korbicke, tak mozno aj ten tvoj... 😉

katrin79
21. okt 2009

ttiffany: kocik mi prisiel do tyzdna, mali ho na sklade...

katrin79
21. okt 2009

ja som sietku dokupovala, nasa cortina ju nemala, mali sme len plastenku do dazda

katrin79
21. okt 2009

ttiffany: a odkial si? lebo ja som videla v jednom obchode v BA tieto kociky za 560 eur

dopitka
22. okt 2009

kaktusik007-ten můj ho pod boudičkou nemá

katrin79-a dokupovalas nějakou univerzální nebo cortina dělá svoje?

katrin79
22. okt 2009

univerzalnu sietku som kupovala a bola dobra aj na cortinu

ttiffanny
22. okt 2009

katrin, ja som z bb. aj ja som videla tieto kočíky na jednej stránke tiež za 560 eur, takže odtiaľ by som chcela objednať. ak by ho nemali, tak skúsim cez tú stránku, čo si si aj ty. a chcela som sa ešte opýtať, že tá vanička je taká väčšia, ako aj u tých z iných kolekcií? približne tých 80 cm?

katrin79
22. okt 2009

ano, vanicka je rovnaka u vsetkych typov je nieco cez 80 cm

ttiffanny
22. okt 2009

katrin, dnes som ináč bola v jednom obchode a mali tam kočík z tej druhej limitovanej edície - č. 202. tento

http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

tá látka na ňom bola taká pevná, ale nie lesklá. myslím, že ten čo máš ty a čo chcem aj ja, je trošku iný. nie je tá látka ako keby taká šušťáková? neviem, či som sa dobre vyjadrila 😝 .

ttiffanny
23. okt 2009

taká šušťáková , akoby nepremokavá, som myslela 😉

katrin79
23. okt 2009

nie je sustakova je taka hruba skor matna, no neviem to lepsie opisat 😉

ttiffanny
24. okt 2009

ďakujem katrin!
ja viem, že to je ťažko opísať kvalitu látky 😒 . vieš, ja sa len bojím aby tá béžová nebola nejaká nevýrazná, taká o ničom ☹ . ale si písala, že sa trošku leskne tak do zlata, a tak to vypadá aj na všetkých obrázkoch na nete, a práve to sa mi veľmi páči. tak dúfam, že nebudem sklamaná.

zuziq
25. okt 2009

baby tie co uz mate tento kocik, mali ste s nim nejaky problem, ktory bolo potrebne reklamovat? premyslame nad kupou cez inzerat, kociarik je velmi malo pouzivany. No nemaju k nemu zarucny list aj napriek tomu, ze bol kupovany tento rok... myslite ze sa oplati riskovat? 😕

atreides
25. okt 2009

zuzi taky jsme ho kupovali už použitý a i když k němu papíry měli, tak jsme nikdy reklamovat nemuseli 😉

katrin79
25. okt 2009

ttiffanny: mozem ta ubezpecit, ze ta bezova vobec nie je fadna, ma odlesk do zlatej farby a nie je to taka mdla bezova ale s nadychom do hneda

wergina
26. okt 2009

Ahojík, mohla bych se vás optat, zda je vhodný tento kočárek do terénu, popřípadě jak se s ním jezdí v přírodě? Nebo je to vyloženě městský typ? A co nafukovací kola, máte je někdo? Díky 🙂

zuziq
26. okt 2009

wergina tento kociark ma mnoho vyhod avsak jedna z mala nevyhod je asi jeho perovanie - kamaratka ktora ho ma hovori, ze ked idu po hrbolatej ceste tak maly v ociariku dost skace... staci ked ide po dlazdiciach na chodniku a ze to je dost citelne vtedy. Neviem ci je mozne to perovanie nejak vymenit - co sme pozerali, tak je asi problem v tom, ze to pero takmer vobec nepruzi a mozno ze by to zlepsili nafukovacie kolieska, predsa len su maksie. Aj napriek tomu kamoska hovori, ze keby sa mala rozhodnut, kupila by ten kociarik opat, je s nim velmi spokojna.