Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

rubinka
18. jan 2010

No ja som sa pýtala na ten kočik preto lebo ma odhovárajú že trojkolky su nestabilné a že ťažko sa s nimi ide na obrubníky a tak. A ja som dosť mušia váha tak sa obávam či s ním budem vedieť manévrovať.

pepa912
20. jan 2010

Ahojte ja ten kočík používam už 16 mesiacov som s ním maximálne spokojná. je pohodlný, priestranný aj čo sa týka vaničky aj športovej časti. Ľahko sa skladá rozkladá dá sa otáčať v smere aj protismere jazdy ozaj je veľmi, veľmi dobrý. A aj vajíčko sa dá nasadiť na konštrukciu bez všetkých možný nadstavcov. Keď vidím kočíky mojich kamarátok tak som veľmi rada že som si kúpila práve tento. Peťa

nanika
20. jan 2010

Rubinka, praveze velmi lahka manipulacia jednou rukou, co mozu s neotocnymi prednymi kolieskami maminy len zavidiet. Na obrubniky treba ruky dve, ale rychlo sa naucis, chce to len cvik, urcite cortina nie je labilna...

kmmk
20. jan 2010

Ahoj rubinka, manipulacia je uplne lahucka, ja som tiez mensieho vzrastu a s manevrovanim nemam vobec problem.
Vsetko ide lahucko, ovladanie sa da rychlo osvojit, kocik je dostatocne stabilny.
Kupili sme ho cez inzerat, spokojnost 100%

katarina.banska
24. jan 2010

ahojte,
tak konecne sme vybrali kocik. rozhodli sme sa pre cam cortinu x3 evolution limitovana edicia 2009. nekupovali sme novy, ale pol roka bol pouzivany. no je vo vynikajucom stave, az na take male drobnosti.
zatial ho nemame vyskusany, lebo mala sa narodi az v maji, no dovtedy sa budem aspon z kocika vytesovat. velmi lahka manipulacia je s nim, a je aj spratny. super sa sklada. aj ked sa mi trosku zda, ze je dost velky. to predne koleso je velke, a nadobudam z neho pocit, ze je dlhy. ci je to len vec zvyku? co si vy o nom myslite? vybrali sme dobre?
dakujem

neurologia
24. jan 2010

Ahojcek katka,

podla mna ste vybrat lepsie nemohli....mam ho aj ja 😉
mozno sa ti zda robusny ale to je len zvyk si myslim a je super ze ma velku vanicku-baby s rovnako stary detickami sa stazuju ze uz vytahuju sportaky lebo deti uz do kocika ledva napracu ja taky problem nemam ...
ja som este po patach nikomu nepresla (prednym kolesom) ale manzelovy sa to stalo parkrat kym si na to nezvykol ...teraz uz v pohode 🙂

katarina.banska
24. jan 2010

ahoj neurologia,
super tak to si ma velmi potesila. dufam, ze aj nase babo sa do vanicky zmesti co najdlhsie. 🙂

romcatko
24. jan 2010

také chválím cortinu. manipulace supr jednou rukou, jediné naučit se nájezdy oběma kolečkama a v tomto sněhu zaaretovat přední kolečko. a v korbičce malá vydržela do 10! měsíců- pak by se tam sic vešla,a le bylo léto a ona lezla ven 😀 dá se totiž i ta korbička dát do sedu - ne úplně , ale dost.

katrin79
9. feb 2010

ahojte, chcem sa spytat, tie co pouzivate tento kocik, pri sportovej verzii sa mi zda, ze mam strechu taku labilnu, ze sa lahko pretoci dozadu, pozerala som to, ale ziadne ine uchytenie tam nevidim, len tie dve bocne uchytky o kociar....vy to tiez tak mate? a este otazka zadnu stranu strechy-myslim tu latku mate len tak volne spustenu dole? alebo to mate hore prichytene a zrolovane? lebo ta strecha sa mi zda este taka nejaka nedomyslena

nanika
9. feb 2010

Katrin, to zalezi z ktorej strany to myslis uchytene. Ak mas sedacku od seba, ze pozeras na striesku, je to ok, ale ked ju das opacne, dieta celom k sebe, je to labilne a povedala by som aj idiotske riesenie kocika, tak som ho ani nepouzivala. Latku som mala zvycajne spustenu, len v lete zrolovanu, ked bola sedacka kolmo, ako komu vyhovuje by som povedala.

katrin79
9. feb 2010

aha, no ja nosim zatial malu k sebe, lebo je este malicka,cize opacne to je pevne?

nanika
10. feb 2010

Opacne je to tisic a jedno...

jamaat
14. feb 2010

Aj ja mám teraz šporťák otočený k sebe, tiež tá strieška padá a kočík je trochu šikmo. Ale popri ostatných kladoch Cortiny je to zanedbateľné.

katarína, aj ja mám májovča a dokonca 20.-ho narodené. 🙂 ....S cortinou spokojnosť, výhoda je, že keď sa schladí, ešte stále sa ti malá zmestí do vaničky, šporťák je predsa len vzdušnejší.

A veľa som využívala to miesto nad predným kolesom na položenie nákupného košíka, to som tiež tu vyčítala. Ani neviem zrátať, koľkokrát som si povedala, aký dobrý kočík som si kúpila. Aj polohovanie vo vaničke som využila, keďže malá bola grckavá, alebo keď sme šli na lúke dolu z kopca. Vstavaná moskytiéra tiež super - aj ako slnečník, aj ako vetrolam. A plno iných drobností, ktoré človeka pri kúpe ani nenapadne, že by mohol využiť.

neurologia
14. feb 2010

polohovanie vo vanicke velmi vyuzivam aj ja....pretoze moju joss v kociku spat ani nenapadne....a ked len lezi tak sa nudi a potom vresti tak ju vzdy nadvihnem a je spokojna sleduje okolie..."rozprava si" a je kludna 😉

zuzanka259
15. feb 2010

Ahojte, cakame miminko 1.6.2010 a tiez zvazujeme Cam Cortinu ... ale byvame v panelaku a tradicne sa obavame, ze nevojde bez poskladania do vytahu a tiez, ci bude dost velka vanicka az do zimy - ked nam miminko podrastie a pribudnu aj zimne veci + fusak ...
A tiez by som sa chcela opytat, ci mate niektora skusenost s kupou jazdeneho kociku alebo ste kupovali len novy.
Vdaka.

katarina.banska
15. feb 2010

ahoj zuzanka259.
my cakame babo zaciatkom maja a kupili sme si Cam Cortinu kocik. tiez sme velmi dlho uvazovali a vyberali. no a nakoniec sme sa rozhodli pre Cam cortinu trojkombinaciu. zo vsetkych kocikov, co sme pozerali sa nam zdala najpriestranejsia. co sa tyka vanicky a potom aj sportovej casti. je velmi spratna, mame klasicky panelakovy vytah a v pohode sa tam kocik zmesti uz to mame odskusane. ako sme ho niesli domov. nekupovali sme novy, ale pouzivany no este stale v zaruke. tak odporucam najst taky, ktory sa uz trosku pouzival, aby nebol velmi doniceny. urcite sa oplati viac ako kupovat novy. novy je vzdy min. o stovku drahsi.
co som sa pytala kamosiek, tak tiez mi odporucovali cam cortinu.
dufam, ze sa dobre rozhodnes.

zuzanka259
15. feb 2010

Katka Banska - dakujem za doporucenie ... 🙂
a tiez zvazujem pouzivany ...
tak drzim palce, nech sa v zdravi pekne donosite a tiez narodite 😉 ... a tiez nech kocik sluzi k spokojnosti ... 🙂

katarina.banska
15. feb 2010

dakujem aj tebe prajem to iste 🙂

jamaat
15. feb 2010

zuzka, katka, myslím, že na tento náš termín je ideálny. Lebo aj športový je dosť veľký a keď naň v zime presedláte, tak sa aj cez sneh dostanete, aj fusak sa v pohode zmestí. Na jar už budem kupovať nejaký spratný golfáč do mesta, ale možno si nechám ešte aj Cortinu na kočíkovanie v teréne.

petrias
15. feb 2010

Ahojky máme Cam Cortina s oběma druhy koleček, ted tam máme nafukovací.Rodila jsem nedávno,tak jsme byli venku teprve dvakrát.Kočárek mi přijde užasně lehký snadno ovladatelný. 🙂 Vybral mi ho manžel že to zvládnu složit i já.Já chtěla Bolder, ale Cam měli doprodej za docela dobrou cenu a ještě k tomu dali nafukovací kola.
Jen se chci zeptat byli jsme venku zatím dvakrát a přijde mi že hrozně drncá hlavně na nerovným povrchu,nemám jiné zkušenosti s kočárky tak nevím jestli mám jen takový pocit,nebo jestli je to tímto lehkým kočárkem. díky

neurologia
15. feb 2010

cam ma dost velku vanisku takze fusak a ine zimne prislusentvo sa tam v poho zmesti...
ja som kupovala kocik uz pouzity ale je ako novy a cena oproti novemu bola smiesna.... 😀
a kocik je v podstate "tvrdy"/neperuje tak sa ti moze zdat ze "drnca" ale je to vec zvyku si myslim a nasa mala to ma hrozne rada....niekedy musim hladat kadejake nerovnosti aby bola spokojna.. 😉

jamaat
15. feb 2010

To drncanie je spôsobené hlavne vaničkou. Lebo šporťák to už nerobí. Vanička je tam tak uchytená, že to tak klepoce. Aj samotný kočík je dosť tvrdý, čo sa pruženia týka, ale ten zvuk, čo vydáva vanička, to ešte umocňuje. Ja som to riešila tak, že som dala do vaničky mäkkú podložku.

jana3
25. feb 2010

Ahojte,
Cakame druhe babo ale strasia dcerka este nie je schopna prejst dlhsie trasy takze uvazujeme o kupe skejtika.
Chcela by som sa spytat, ci nahodou nemate niektora dvojnasobna mamicka aj skejtik pre starsieho surodenca za tymto typom kocarika, alebo aspon niekoho takeho nepoznate. Rada by som si vypocula, ake mate skusenosti.
Dakujem.

jaandy
26. feb 2010

dievcata uvazujem o predaju tohto kocika kupovaneho koncom roka 2008, v dokonalom stave kedze bol vonku asi 3x-my sa nosime, tak ho nevyuzivame, ked hladate kocik od ruky tak pisninte SP 😉

rubinka
8. mar 2010

Baby je tu nejaká z vás ktorá má limitovanú deíciu tohto kočíka? Myslím číslo 203 taký čiernočervený.

rubinka
8. mar 2010

Nikto nič? 😒

katarina.banska
9. mar 2010

ja mam limitovanu ediciu rok 2009. farbu zelenosedu. ty asi myslis iny.
nas sa vola. cam cortina x3 limitovana edicia 2009

rubinka
10. mar 2010

No to bude asi tá istá edícia šak mrkni do albumu, tam ho mám. Chcela som sa spýtať ako si s ním spokojná a že či má dobrý poťah.

katarina.banska
10. mar 2010

rubinka. tak my mame iny kocik. na tomto neviem aky je potah. ked si das do googla cam cortina x3 limitovana edicia 2009 tak tam uvidis aky mame. rozdiel je v strieske, my ju mame cast aj priesvitnu a aj zakrytie na vanicku je ine. 🙂

lucrezia
10. mar 2010

rubinka, ty máš starší kočík ako 2009, lebo v minuloročnej kolekcii takáto farebná kombinácia nebola.