• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

7. mája 2017 
dada to je super to tam malou cca v 7-9 měsících narvu určitě :grinning:
2. apr 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vieze mi povedat, ci je velky problem zohnat k tomuto kociku nafukovaciue kolesa? plastaky nevyhovuju na nas teren...
2. apr 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teda jak tak koukám, jdu pokukovat po těch kolečkách jako, pač ty plastaky asi nebudou vůbec oukej :slight_smile: :wink:
2. apr 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....pri druhom dietati by som nevahala a znova sla do Cam Cortiny. Mozno by som si dokupila nafukovacie kolecka ( aspon aby bola nejaka zmena :grinning: ). A tiez som cele leto vyuzivala zabudovanu sietku proti hmyzu. Nemusela som nosit ziadnu navyse. Priam v strieske je pripevnena a staci iba odcvaknut a natiahnut po koniec korbicky....
2. apr 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie je to s nimi take hrozne. Tiez som sa obavala, ale da sa . V porovnani s kocikmi s malymi koleckami je to absolutna parada a pohodicka. Vobec to tak nehrka ako ked su uplne plastove kolecka. Tieto su take gumove...
2. apr 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada a ty gumove josu jkaé???lepší nez plastove???
2. apr 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze gumene kolesa su na tazsi teren viac ok....
2. apr 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak naše cortinka tu sítku nemá musíme mít samostatnou :slight_smile: , ale to nevadí :slight_smile:

na netu jsem všude našla kolečka cca od 2190,- do 2290,.-
2. apr 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
happy děkuji, no mi co ho chceme ten kočárek tak ten má gumové na sobě :slight_smile:
:slight_smile: prý tolik nedrncají
beruska veru- taky sem koukala na tu sitku u te strasi verze co chceme mi a tayk to nema zabudouvanou tu sitku, takze taky dokoupime
2. apr 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mono a můžu se zeptat za kolik ho budete mít??? já jsem koukala na MMb a ceny se celkem různí . některé maminky ho prodávaj i za 6500 a jiné i za 12000
2. apr 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já myslela, že kolekce 2007 jí má zabudovanou :astonished:
2. apr 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalsia celkom dobra vyhoda co ma napada je aj velkost vajicka-autosedacky. Je tiez priestrannejsie ako ine znacky. My este malu vozime vo vajicku (15 mesacna) , ale uz zhaname novu , lebo si uz musi troska vykladat nozicky na zadne operadlo :fearful: . Inak do sedacky pekne vojde. Kamosky menili vajicko uz v 5-6-tich mesiacoch.....
2. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame kolekciu 2008 a ma zabudovanu sietku. Ono to tam nie je ani potiadne vidiet. Vyzera to, ze je strieska z vnutornej strany cela taka sietkova, no ak sa lepsie pozriete, tak nieco za polovicou su cvoky. Tie staci rozopnut a sietku potiahnut.
2. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruska, no ja nevim jesi ji ma nebo ne, pani tam nepise jesi ji ma a nebo ne, jeste nevime za kolik prave...budeme jí dražit :grinning: :grinning: :grinning:

dada- mi měnili z vajíčka na sedačku asi v tom necelém roku, malá je dlouhán, a koupili jsme od chicca key 1 avelká spokojenost :slight_smile:
2. apr 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. apr 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
síťku máme taky zabudovanou
kolečka budu ASI na druhé dokupovat ty nafukovací, í když jsme u Niny odjezdili na gumových, dale se to i když občas mi přišlo, že to drncá moc .... ale zase jsem nemusela řešit defekty a jela jsem sklo nesklo
se spor´tákem jsem spokojená, oceňuji otočení v i proti směru jízdy, při přechodu na něj jsme to využili, když na mě chtěla ještě vidět, je dlouhý, takže se tam Niny i teď krsně vyspí v lehu a nic ji nepřečuhuje
2. apr 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: na slovenských stránkách je moskytiéra psaná, ale na českých né :grinning: tak jsem napsala dotaz prodejci a uvidíme :slight_smile:
3. apr 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky no vidíte, tak já taky psala paní jesi je tam ta moskytiéra nebo ne :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my jsme ten kočár študovali na prodejně a našli jsme jen, že jde odepnou ta zadní část boudičky, že když je miminko na bříšku tak vidí ven, ale tu moskytiéru na čele boudy jsme nenašli :grinning:
3. apr 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruška veru, tak jste ji mohli třeba přehlídnout, a co už napsala paní z prodejny??
3. apr 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My tiež máme tú moskytieru zabudovanú v strieške, tak ako to ktosi spomínal, je tak nenápadne zabudovaná, ale ked sa lepšie pozriete tak sú tam tie cvočky :slight_smile:
3. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monoberu ne ne ještě se neozvali počítám až v úterý po velikonocích :slight_smile:
3. apr 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hold budeme muset řádně prozkoumat boudičku :grinning:
3. apr 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beru- jojo bude se zkoumat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak se mi ještě neozvali jak je to s tou moskytiérou a hlavně kočárek máme v krabici uložený ve skladu tak to osobně nemůžu zkoumat :grinning:
6. apr 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dneska jsem psala výhradnímu dovozci baby direct a odpověd přišla během hodinky. :slight_smile:

kolekce 2010 nemá ve stříšce moskytiéru zabudovanou tak holt koupíme na celý kočárek a bude :slight_smile:
8. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm to je zaujímavé, ja mám minuloročnú kolekciu a tam ešte moskytiera bola. :slight_smile:
8. apr 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: :slight_smile:
mohli ste mi prosim vas odmerat kociar ked je na nom vanicka
jeho dlzku&,,?? mame totiz vytah ,, ten meria 105cm,,tak mam dilemu cin tam
vojde,,,dakujem velmi pekne,,, velmi mi tym pomozete!!!!! :dizzy_face: :slight_smile:
8. apr 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok