Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

jarunka111
11. máj 2011

@nikisvord tiež mám cam cortinu x3 evolution, používame už športovú časť. O akú vaničku máš záujem?

nikisvord
11. máj 2011

@jarunka111 pokial viem,tak vanicky by mali pasovat na vsetky typy kocikov cam..ja mam mb x6

jarunka111
11. máj 2011

@nikisvord ...sú to dobré kočíky 😉 myslela som, že akú farbu, či model by si chcela? 🙂

nikisvord
11. máj 2011

@jarunka111 nieco pre chlapca...aku farbu mas ty?

jarunka111
11. máj 2011

@nikisvord náš malý sa vozí v čierno-šedej 😉

nikisvord
11. máj 2011

@jarunka111 pošleš mi foto tej vaničky?

jarunka111
11. máj 2011

@nikisvord pošlem, budem sa snažiť do večera,aby si ich mala 😉 adresu mám v IP

nikisvord
11. máj 2011

@jarunka111 dakujem 🙂

vladka75
12. máj 2011

@kaara1980 konecne ju mame doma, riskla som to a objednala, ta cervena farba nadherna, jedine minus co som nasla je, ze na strieske sportaku nie je priehladne okienko na kontrolu dietatka

jarunka111
12. máj 2011

@nikisvord prišli ti tie fotky? Lebo ten @post štrajkoval, tak dúfam, že to prešlo 😉

nikisvord
13. máj 2011

@jarunka111 hej hej.teraz ich akurat pozeram..len si ich musim zmensit 🙂

jeanettka
11. júl 2011

ahojte, aj my mame cam cortinu X3, som s nim velmi spokojna ale po roku pouzivania sa mi rukovat zacala trhat, neviem co s tym robit, ist reklamovat, alebo to odstihnut a nechat tak, druhy kociar kupit? vsak tento nas stal dost a zvysnych 100e nemame, neviete mi poradit? dakujem

katrinka8
11. júl 2011

@jeanettka - nam sa tiez na boku zacala trhat rukovat - vlastne tak praskla, ci ako to opisat. Skusili sme to zalepit sekundovym lepidlom, tak to drzi. A manzel to prelepil este ciernou lepiacou paskou - takou elektrikarskou, ci akou. Vyzera to normalne, splyva to 😉

jeanettka
12. júl 2011

@katrinka8 ahoj, manzel bol vcera reklamovat v maderne, tak ze vyrobca neakceptuje, pretoze je to mechanicke poskodenie, predsa sme im nafotili a poslali kopiu dokladu o kupe, nam sa rucka roztrhla zo dna na den, uvidime, inak da sa kupit nova a stoji 15e,pekny den

katrinka8
12. júl 2011

@jeanettka - myslis rucku, ci madlo? Lebo si neviem celkom predstavit, ako sa da vymenit rucka... Ale nam sa roztrhla skor tym mechanickym pouzivanim, pretoze tam najskor bola len malicka, asi 0,5 cm trhlinka a ono sa to postupne zvacsovalo az na 1,5 cm priblizne. Navyse kociar je uz aj tak po zaruke asi zo 2-3 mesiace, takze u nas je reklamacia bezpredmetna. Avsak ak by sa dala kupit druha rucka, tak mozno by som to zvazila 😉

jeanettka
13. júl 2011

@katrinka8 ahoj,ja myslim madlo ci ako to nazvat co dlrzim v rukach ked tlacim kociar

katrinka8
14. júl 2011

@jeanettka - aha, hej, aj ja som myslela to 😉 Lebo mi potom este napadlo, ci si nahodou nemyslela to, coho sa drzi babo 😉

straska
12. aug 2011

@jeanettka A mozes mi prosim ta povedat kde sa to da kupit?
Ja mam cortinu uz vyse dvoch rokov - len pre jedno dieta. Som s nou absolutne co sa funkcnosti tyka spokojna. Vajicko a hlboka korbicka su ako nove, ale sportova cast a kostra su v dezolatnom stave. Pouzivam ho denno-denne, cestujem s nim vsade, asi preto ta opotrebovanost. Ako prve to nevydrzala taska. To neriesim... Potom mi maly obhryzol madlo a nato sa mi zacala praskat ta rukovat. A striesku mam tiez otrasnu, tu by som kupila ihned novu. Neviem najst nikde tieto nahradne diely, ak mate niekto typ...kupim trebars aj pouzivane ale v dobrom stave.

jarunka111
12. aug 2011

@straska vidím, že s cortinami je všeobecná spokojnosť, ale majú rovnaké nedostatky. Presne aj ja ju používam denne už 2 roky a prvá bola taška, tú som horko-ťažko vyreklamovala (táto druhá vyzerá už rovnako 😖 ) ale neriešim. Madlo opravil manžel, zalepil to, no drží zatiaľ, ale nie je to už ako nové. A strieška tá je tiež dosť ošúchaná. Tak tiež by ma zaujímalo, kde sa dajú dokúpiť nejaké veci.

zuzikkaa
12. aug 2011

ja som sa len nedavno o tomto kociku dozvedela ze na sportovej casti sa nohy polohuju len zarovno s chrbtovou opierkou!!! co mi pride somarina 😒 😒 😒 vzhladom na to aka je cena tohto kocika,by to uz mohli mat vyriesene...

adelkav
12. aug 2011

Ahoj, náhradní díly na Camku zkuste na http://www.babydirekt.eu/ Sháněla jsem potah na sporťák a přes babydirekt by koupit šel.

jeanettka
13. aug 2011

@straska ahoj,kupile sme ho v maderne v kosiciach v barci, taska sa mi tiez potrhala ale tu sme nereklamovali, nove madlo stale nemame, dlhsie som uz nemohla cakat tak nakoniec som kupila golfovy kociar, no neda sa prirovnat ku camku, budem ho pouzivat spat len nech uz mame novu rucku

straska
14. aug 2011

Dakujem za vsetky rady...skusim ten babydirekt.eu predajnu maju v BA...Kosice su daleko :( Este ma napadlo dat si striesku na sportaku nanovo potiahnut, len este musim zvazit, ci je to cenovo vyhodne. Posondujem a dam vam vediet ako som dopadla s renovaciou kocika 🙂 🙂 🙂

ludka77
23. aug 2011

možno sa vám to bude zdať čudné, ale ja som si našla krásny kočík Cam jazdený. fakt ako nový a už ho mám aj doma 🙂)) jediný problém je v tom, že nemám koho do neho dať 🙂)) ale od septembra ideme zamiesiť tak dúfam sa podarí 🙂)))) asi som šibnutá však 🙂)) ale ked ja som sa do neho zamilovala 🙂 😀

straska
26. sep 2011

Ahoj, tak som uspesne zacala renovaciu... S Babydirektom som to akosi zle pochopila...oni maju kamenny obchod len v Cechach, v BA maju iba postovu adresu :( Odporucali mi napisat im, ze oni mi poslu ceny nahradnych dielov a pripadnu dostupnost. Tak som najskor skusila krajcirstvo, ci by mi nevedeli strechu nanovo potiahnut. A uz mam aj "novu" striesku 🙂 a to za 10 Eur 🙂)))))) Spravila mi to jedna pani v PB, co ma opravovnu tasiek a roky praxe 🙂
Rucku mi poradila dat dole z kocika a navliect na nu novu penu 🙂 Tiez to vyjde cenovo lepsie ako novy diel od Cam 🙂)))) A tasku z DMky sa mi nedari zohnat v ciernej farbe, tak som si nasla v Deichmannovi ciernu Nike za 23e, ma kopu priehradiek a je tak jednoducho krasna ako som si predstavovala. Dam si na nu este nabit cvoky, aby sa dala pripevnit na rucku kociara. Konstrukcia sa da vraj nastriekat a ked sa to dobre spravi, ze to vyzera ako z obchodu 🙂)) Ale to neviem, ci sa na to podujmem...
Ked to vsetko doriesim, prisupnem sem nejake fotky...
Tesim sa, ze nebudem musiet investovat do kupy dalsieho kociara....

lubika39
4. okt 2011

baby viete mi poradit, chcem kupit cam x3 a zaujima ma hlavne sportova cast, je dost velka? ste s nim spokojne? 🙂

sante81
4. okt 2011

@lubika39 ahoj ,odporučam cam cortinu, my ju máme a sme spokojní, kupovali sme ju hlavne pre to, aby sa nám kočík zmestil do auta. syn ma už 2 roky a kočík mu je stále dobry, kedze do mesta to mám daleko. v hlbokom sa vozil do 8 mes. som spokojna s celom kombináciou, a materiál sa dá lahko umyt, lebo sme zvykli v kočíku kadečo jedávať (:

lyongirl
5. okt 2011

@lubika39 športová časť je až, až veľká 🙂

meusicka
6. okt 2011

@lubika39 ahoj my mame Cortinu po dcerke a sme velmi spokojny. nemala som s nicim problem, aj taska drzi, proste vsetko funguje ako ma. jedine jeden patent sa mi vytrhol z nanoznika na sportovu cast, akurat to mam v oprave, ale inac je vsetko dobre. vanicku sme pouzivali asi 6 mesiacov, lebo dcerka chcela skoro kukat von 🙂 a sportovu sme pouzivali asi 18 mesiacov. keby som kupovala, znova kupim Cortinu, aj sme planovali, ze bude dobra este aj pre druhe babatko, no kedze cakame dvojicky tak sme museli riesit dalsi kocik 😀 takze momentalne davam kociarik dokopy a potom sup s nim na bazar 😝 dokonca aj pre zimne babo odporucam, kedze z vlastnej skusenosti viem, ze dcerku som tam v pohode napratala v zimnom fusaku, a na to ze trojkolka, tak na snehu nebol ziaden problem. predne koleso sa zaaretovalo a isli sme 😎
sa pytas na sportovu cast, je uplne v pohode, kedze sa da nastavovat este aj ta spodna cast, kde babo dava nozicky, ked das do polohy na lezato, tak je takmer vo vodorovnej polohe, dcera v nom spala ako v perinke 😀

zlatulienka
6. okt 2011

@meusicka ja používam tento kočík tiež - už tri roky, tiež max. spokojnosť
chcela by som sa ťa spýtať kam si dala opraviť ten patent z nánožníka, nám sa stalo to isté...a chcem kočík pripraviť pre ďalšie bábäno, nech je ako nový, druhý neplánujem kupovať, bo ma doteraz naozaj v ničom nesklamal