Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

lubika39
21. nov 2011

este jednu otazocku mam..je dobre dokupit aj zakladnu pre uchytenie v aute pre vajicko? kolko to asi stoji?

katkabb1
23. nov 2011

@lubika39 my používame Emitex a max. spokojnosť, mali sme ho v hlbokom, teraz v športovom a myslím, že by sa mal vedieť dať aj do vajíčka, ale to sme nevyužívali. základňu na vajíčko sme nemali, uchytávali sme pásmi a myslím, že to bolo úplne v pohode.

gabka32
23. nov 2011

@lubika39 základnu na vajíčko nemáme a používáme na pásy v pohodě 🙂 a fusak máme Kaiser, je fajn, teploučký, má i díra na popruhy do sportáku, šlo by asi do sedačky, ale tam by se asi musel spodek odepnout, přijde mi jinak do sedačky dlouhý. ale i ted v zimě dávám zavinku od emitexu, máme letní i zimní verzi a byly suprové i v kočárku, že se holky neodkopaly jako když jsem použila jen deku 😉

jajuju
30. nov 2011

ahojte maminy, my tiez pouzivame Emitex - podla mna je to ten najsuprovejsi fusak 🙂 Ked ze drobec sa narodil minuly rok v oktobri, pouzivali sme ho od uplneho babatka (aj vo vajicku - ma otvory na prevlecenie bezp. pasov) a da sa krasne uchtit o vajicko, no a pouzivameho aj teraz - v tej predlzenej verzii (da sa krasne nadzipsovat). Drobec ma okolo 80 cm a v pohode sa do neho vojde este aj s velkou rezervou.

Nahodou, neviete o niekom kto predava nafukovacie kolieska k tomuto kociku? mala by som o ne zaujem... ked sme si kupovali kocik, nedali sa osobitne dokupit, teraz to uz mozne je ale iba s kocikom :-/ Tak ak by ste o niekom vedeli, potesim sa 🙂

janca.k
1. dec 2011

Ahojky jenom hjsem chtěla že máme taky fusak od Emitexu, mám combi exclusiv, je dvojitý, takže jsou to dva pytle v jednom a do Cortiny úplně v pohodě, jak do vajíčka ta zkrácená verze, tak ted do sportáku prodloužená, Mates má už něco kolem 85cm a ve fusaku má pořád hodně velkou rezervu, takže určo doporučuji, ale do vajíčka byla suprová i zavinka od Emitexu, fusak jsem tam snad použila jednou nebo dvakrát.

lola77
5. jan 2012

Ahojte baby. Mám síce čas ešte premýšľať nad kočíkmi, ale zaujala má vaša diskusia na kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Rozhodujem sa zatiaľ medzi týmto modelom a modelom Cam Elegant Family 2011. Páčia sa mi golfové palice a údajne sa ľahko a rýchlo skladá a nezaberá veľa miesta. Máte s tým nejaké skúsenosti?

zuzikkaa
5. jan 2012

@lola77 no veru udajne 😀 len pri vozeni si budes nadavat ze ci sisi nemohla radsej kupit spojenu rucku 😅 😅 😅
ja nie som velmi za golface ani ako prilezitostne vozitko a nie ze od narodenia
tento ti osobne neodporucam,uz aj koli tomu ze ma vela kolies... a na pohlad mi pride taky lahko rozhegatelny
ja mam teraz 7mi kocik no jediny golfac co som mala bol quinny zapp ale ten mal tak trochu spojenu rucku 😉
urcite radsej cam cortina-aj ked aj tento ma pre mna dost velku vadu. a to ze ne sportovej casti sa opierka noh polohuje zaroven s chrbtovou opierkou co je nevyhoda ak posadis nejake 9mes dieta tak mu budu nozky trcat a nebude ich mat pekne polozene....to by mne dost vadilo 😒

lola77
5. jan 2012

@zuzikkaa a ktorý kočík teda odporúčaš? Mne sa pozdáva aj Cam cortina, ale viacerí tu diskutovali o tej opierke :-/

jarunka111
5. jan 2012

@lola77 ahoj, ak sa môžem pripliesť 😉 , tiež mám cortinu a som spokojná, aj malý. Je síce pravda, že keby sa dajú tie nohy polohovať samostatne, tak by to bolo možno lepšie, ale nášmu to na pohodlie nijak neprekáža. Dokonca ani keď bol menší mu tie nohy nijak neviseli, že by mu bolo zle. Vždy sa rád vozil, tak mu tam asi bolo dobre 🙂 Má 2,6 roka a ešte sa tam v pohode vmestí, ja teraz v zime s fusakom, aj sa tam vyspí. A nie je žiadny drobček, také normálne dieťa 😉 Aj druhýkrát by som sa rozhodla pre tento kočík 😉

abnka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lola77
5. jan 2012

@abnka pošleš mi cez IP bližšie info, cenu a fotky 🙂 Ďakujem

maruja
5. jan 2012

ahoj holky, my s cortinou naprostá spokojenost, kdybychom nečekali dvojčata máme ho i na druhý, neměnila bych 😀

lola77
5. jan 2012

@jarunka111 Ďakujem za veľmi pozitívnu referenciu 🙂 Veľmi si ma ňou potešila lebo čítam tu kadečo. A ty máš presne ktorý model Cortiny?

jarunka111
5. jan 2012

@lola77 mám com cortina x3, tak vieš, na každom kočíku sa nájde niečo, čo by mohlo byť lepšie, lebo každému vyhovuje niečo iné. Ale som rada, že z toho množstva som si vlastne vybrala to, čo mi celkom vyhovovalo. Mohla som porovnať aj kočíky, čo mali sestry, ale náš je jednoznačne naj 😀

jarunka111
5. jan 2012

@jarunka111 cam corina x3 tris evolution je presný názov 😉

jarunka111
5. jan 2012

@lola77 cam corina x3 tris evolution je presný názov 😀 No pozri, sama sebe som napísala, že aká schizofrénia 😀 😀 😀

lola77
5. jan 2012

@jarunka111 tak mne sa páči, viac menej som rozhodnutá. A čo všetko obsahuje 3 kombinácia? Sedačka sa dá klikať do auta? Akú farbu si mala? 🙂

jarunka111
5. jan 2012

@lola77 kúpili sme taký, aký mali. Prečo? Lebo malý na narodil o 2mes. skôr ☹ a ja som nemala doma nič, lebo predtým som si pekne ležkala v nemocnici 😖 Takže mali taký šedo-čierny a brala som ho, dnes by som si inú, veselšiu farbu vybrala 😀
Vajíčko sa dá nakliknúť na podvozok, v smere aj v protismere. Má 2 odkladacie boxy, striešku a nánožník.
Hlboká vanička je veľká s pohodlnou rúčkou, malý tam bol 9 mes. Má zabudovanú sieťku, nánožník. V spodnej časti sa dali vyklopiť také plastové srandičky a dalo sa to hojdať. To keby si mala samozrejme vaničku von z podvozku 😀
A športiak v smere aj v protismere jazdy 🙂 to bolo úplne pre mňa najdôležitejšie, s nánožníkom.
Vybrala som si nafukovacie kolesá, pre mňa lepšie ako gumové, tieto trocha pérovali a neboli také tvrdé na teréne.
Až mi je ľúto, že ho už za chvíľu budem musieť odložiť 😢

lola77
6. jan 2012

@jarunka111 Ďakujem zas sa super referenciu 🙂 Už teraz viem, že si vyberiem tento model kočíka a tiež s nafukovacími kolieskami 🙂 A tá farba je podľa mňa dobrá, aj ja som nad tou kombináciou uvažovala, ale nakoniec to bude zrejme zeleno-čierna 🙂

evik3
16. jan 2012

Ahoj holky, nevíte jaká pasuje ke kočárk Cam Cortina x3 Tris Evolution náhradní pláštěnka? Ta původní se mi roztrhla. Asi koupím pláštěnku Exclusive od Emitexu, ale nevím, jesltli normální a nebo XL?

danadany
17. jan 2012

má niektorá z Vás tie pásy, aby sa dala aj vanička voziť v aute namiesto vajca?? ak áno kde ste to kúpili??

emilia0381
30. jan 2012

ahojte viete niekto kde by som zohnala nafukovacie kolesa na cam cortinu? tiez som s tymto kociarom velmi spokojna akurat by som potrebovala vymenit kolesa..... kupila by som aj pouzivane......

mirkap84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariro
6. feb 2012

baby pomooooc ,pomozte mi .Mam kocik cam cortina x3 a zlomila sa mi strecha,teda to co sa zasuva mi zostalo v kociku a strecha extra.Ako som ho vykladala z auta asi som tu strechu preklopila zmrznutu a prasklo mi to.Kde zozeniem druhu strechu?????Asi sa zblaznim.

mariro
6. feb 2012

este pridavam foto

katrinka8
13. feb 2012

@mirkap84 - krasny kocik, aj my mame, ale limitovanu ediciu z r. 2009, vtedy boli uplne ine farby - keby som sa mala rozhodnut este raz, znovu je to Cortina 😉

sante81
14. feb 2012

@mariro a neskusala si napr v predajni kde si ju kupila? alebo skus pozriet na internete a napísat im mail, či by ti neposlali na dobierku, opravit neviem či by sa to dalo, alebo kto by to dokázal opravit.

janca.k
24. feb 2012

@mariro ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli jsi zjistila, zda se dá sehnat náhradní stříška??Stalo se mi totiž v úterý něco podobného, zadělávala jsem po strašně dlouhé době malému stříšku protože usnul a až doma jsem si všimla, že mi u toho oblouku co se jim ta stříška vypíná praskla tyčka, takže mi to nedrží, pochybuji že mi to vezmou na reklamaci a ted řeším co s tím?? Jsem myslela že se zblázním ☹

1lussy1
4. mar 2012

@mariro ahoj na bazoši predáva niekto striešku tak skús pozret

mariro
4. mar 2012

@janca.k ja som nasla pana co mal nahradne diely na tento typ kocika a mal striesku,ktoru vyzliekol z navleku a navliekol moju latku zo striesky a vybavene 🙂 .Z Vadoviec,tu blizko.