Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

atreides
26. okt 2009

wergina do přírody asi ne, občas možná, ale opravdu vůbec nepruží. Ze začátku jsem si musela zvykat a štvalo mě to, ale nakonec jsem musela schválně najíždět na nerovnosti, páč malé se to líbilo. Městských dlažidičkám (kočičí hlavy) jsem se vyhýbala, páč to bylo fakt děsný. Nafukovací kola jsem měla objednaná, ale když mi je chtěli poslta, tak už byly 3x dražší, takže jsme to zvládli bez nich a druhýho uvidíme. To perování je tam asi jen na okrasu, páč ať štěluju jak štěluju, tak změnu nevidím.
Ale to je asi jediná věc, která mi na kočíku vadí. Jinak jsem s ním moc spokojená 😉

zuziq
26. okt 2009

presne tie macacie hlavy spominala aj kamoska - ze tym sa z dialky vyhyba 😀 Mne este trosku vadila jedna vec a to ze ked je sportova cast v sede, neda sa dat vodorovne ten drziak na nohy ( ten podstavec na nozicky). A ked je dietatko este mensie mam pocit,ze sa mu sedi lepsie s vystretymi nozickami ako so spustenymi, ze lepsie udrzi stabilitu, ale to z vlastnych skusenosti neviem posudit... ale inak ten kociarik vyzera velmi dobre a neskutocne lahucko sa sklada.

katrin79
27. okt 2009

myslim, ze kocik je skor "do mesta", teda na betonovy a asfaltovy povrch, inak to dost natriasa, hlavne ked ideme po dlazdickach, je to hroooozneeee, takze do terenu tento kocik vobec neodporucam

aajina
28. okt 2009

My jezdíme dost i v terénu a jde to, máme teda nafukovací kola.Jde o zvyk. 😉

zuziq
31. okt 2009

aajina mysllim ze tie nafukovacie kolieska to mozu stlmit, predsa len su maksie. tiez som premyslala ze ak, tak by som dokupila nafukovacie.

inak dnes sme nahodou natrafili v nitre v galerii na tento kociarik a maju ho tam za nejkych 16000 aj nieco komplet trojkombinciu, co sa mi zda velmi dobra cena, vacsinou som ho nasla az oklo 18000

adapo
10. nov 2009

Ahojte, ja mám tiež tento kočík. Používam ho tri mesiace, tak môžem povedať aj pozitíva, ale aj negatíva.
+ - ľahké ovládanie, rýchle skladanie, vanička jednoducho upevniteľná, nastaviteľná rúčka, super dizajn
- - vaňa je dosť ťažká (kto nemá výťah a býva na hornom poschodí, je to utrpenie), umelé kolesá (malý je síce rád, že s ním natriasa, ale ja mám pocit, že pri nerovnostiach je kočík jedna veľká hrkálka).
Inak sme s ním spokojní, len ho budeme musieť reklamovať, lebo predné koleso nám ťahá do pravej strany a strieška na vani nám trochu padá. Je to smutné vzhľadom na jeho cenu.

ttiffanny
5. dec 2009

ahojte kočky!
tak už máme aj my doma tento kočík. dúfam, že budeme spokojní. trošku mi vadí, že ten click systém je z umelej hmoty, ale dúfam, že to niečo vydrží 😒 .
chcem sa vás, čo máte tento kočík, opýtať, či tá autosedačka sa dá používať v aute len proti smeru jazdy, alebo aj v smere jazdy. ďakujem 🙂 .

lucrezia
5. dec 2009

tifany, tá autosedačka je vajíčko a všetky vajíčka sa používaju len v protismere jazdy!
inak, neviem si predstaviť, ako by si ho tam upevnila v smere jazdy 😨

aurra
6. dec 2009

ahojte, tak po dlhom rozhodovani sme sa tiez rozhodli pre tento kocik, dufam, ze budeme spokojni

ttiffanny
6. dec 2009

lucrezia:
ok, ďakujem, fakt som to nevedela 😖 . tak ale zase som o niečo múdrejšia 😅 .

rubinka
19. dec 2009

Mne sa strašne páči tento kočíček. 🙂

zuzkat1
9. jan 2010

ahojte pisala som aj do cam mbx6 lebo ten som si vyhliadla ja, ale tam uz davno nikto nepisal, tak neviem ci sa dockam odpovede, a toto by ste mi aj vy mohli poradit🙂 ide o to ako sa pomestime v aute s kocikom ked potrebujem brat cely kocik (s vanickou) a babo v autosedacke... vajicko je jasne na zadnom sedadle a kolesa v kufri, ale kam dam vanicku? zmesti sa este do kufra? dakujem

aajina
9. jan 2010

Záleží jaké máte auto, do oktávky se vše vešlo do kufru ale třeba do corsy jsem vaničku dávala do zadu na sedačku 🙂

zuzkat1
9. jan 2010

no mame fabiu kombi, ale moj drahy tam ma kopec veci do roboty... tak neviem.. a ked bola vzadu na sedacke tak si sa tam zmestila este aj ty a babo vo vajicku?

nanika
9. jan 2010

Zuzka, do dufra asi nie. ja mam combik peugeota a do kufra dam aj tak iba kolieska, ale mne sa vanicka zmestila presne este nad kufor za zadne sklo. Ale peugeot je dost siroke auto, tebe sa takto nemusi zmestit. Budes ju musiet dat na zadne sedadlo a tam sa ti uz vajco nevojde, takze vajco poredu a uz sa zmestis len ty, alebo manzel, dost blbe. Presne z tohoto dovodu som predala feliciu :(

neurologia
9. jan 2010

Ahojte my mame octavku sedan a kocik-teda kolesa a vanicka sa nam spracu do kufra a vajicko s malou davame na zadne sedadlo... 🙂

nanika
9. jan 2010

Zuzi, asi ti zostava len pomerat, alebo skusit v obchode :( A ak vozite este v kufri rarohy, no neviem, neviem...

zuzkat1
9. jan 2010

no kolesa sa tam iste zmestia, ma to dost velky kufor a ja tajne dufam ze aj vanicka🙂 ved ked pojdeme niekam s kocikom a nepomesti sa len kvoli tym veciam tak to da zatial von, ma tam len taku vacsiu bednu, tak snad to pojde...
inak to skusanie v obchode som presvihla, lebo strasne som chcela tento kocik, rozhodne som chcela naklikavaciu trojkombinaciu a teda s kazdym kocikom by bol ten problem... a uz ho mam doma🙂 ved uz sa to blizi🙂 dakujem vam za odpovede

zuzkat1
9. jan 2010

no teraz som to rozobrala a pomerala.. ked dam vanicku na zlozeny podvozok tak to ma na vysku cca 68cm... takze neviem neviem ci to tam na vysku da... no uvidime... my sme si povodne mysleli ze kupime auto kit a malu budeme vo vanicke vozit, ale nakoniec sme od toho upustili, lebo najdalej chodime na 50km vzdialenost a aj to pojdeme az ked nebude uz taka zima... tak nam to prislo zbytocne a teraz nastali problemy s tym umiestnenim v aute☹ no ale budeme musiet nieco vymysliet

nanika
9. jan 2010

Zuzi na vysku neva, nedovries tu plosku co kryje kufor, dolezita je dlzka vanicky a sirka kufra, lebo tusim tam trcia este kolesa auta do kufra...

zuzkat1
9. jan 2010

no povedala som manzelovi tie miery a povedal ze to tam da, ze tu bednu budeme vyberat a ze sa to zmesti🙂 tak som rada...

aajina
9. jan 2010

Zuzko když jsem měla vaničku v zadu jela jsem sama a malá byla vpředu ve vajíčku, Oktávku měl manža takže když nás jelo víc vešlo se vše do kufru.NEní to jednoduché že? 😉 Při nejhorším se dá oddělat plato v kufru a bude více místa navýšku 😉

zuzkat1
10. jan 2010

aajina.. nase plato sa zasuva tak by fakt nemal byt problem.. no u nas take ze ja sama pojdem autom nehrozi🙂 vodicak mam, ale odkedy mi ho dali nejazdim 😅 nemala som doteraz potrebu a uz sa to asi nezmeni...uz som vysla z cviku, no ked to voslo do oktavky tak by mohlo aj do nasej fabie🙂

rubinka
11. jan 2010

Baby chcem sa spýtať, nie je pri týchto trojkolkách problém so stabilitou ked chcete výjsť na obrubník?

neurologia
11. jan 2010

na obrubnik beznej vysky problem nemam...teda aspon som si este nevsimla 😉 ale ked je to uz nieco vyssie tak jasne ze to na tom jednom kolese balansuje vtedy musis silno drzat a vyrovnavat ty....ale ja to vacsinou riesit tak ze kocik obratim a hore idem ako prvymi zadnymi dvoma a potom posledne to pretie-predne koleso ...teda dufam ze som sa nevyjadrila ako hotentot a pochopila si ma.... 😉

nanika
11. jan 2010

Mna skor hneva, ked vychadzam na obrubnik na krizovatke a pred nim staci ze je par cm ryha a predne koleso tam zapykujem a maleho som uz skoro par krat vysypala, takze na to si davam obrovsky pozor. Pri beznom schadzani a vychadzani takyto problem nemam, aj ked toto neonato reverso sa mi s tym dvojitym prednym kolesom zda stabilnejsie ako cortina

atreides
11. jan 2010

rubinka na obrubník najíždím tak, že když už to přední kolo mám na chodínku, zadníma dojedu až k obrubníku a po něm těmi zadními vyjedu, takže mám pořád všechny tři kola na zemi - doufám, že jsi to pochopila 😉

mimimoje
13. jan 2010

Ahojte, kocik Cortinu pouzivam uz 5 mesiacov a mam s nou len tie najlepsie skusenosti. KOcikujeme sa dennodenne, zima, sneh, slnko.. Dokonca sme presli bez problemov aj po horach a lesnych cestickach. Ma velke koliecka, co je vyhoda.Jediný problém je v tom, ze do vanicky fuka, je tam maly - nizky nanoznik, ale ja davam vysoko fusak a na to este deku. Vanicka je velka, maly ma 5 mesiacov a priestoru dost aj s fusakom a dekou. Vajicko je tiez dost velke. Sport.verziu sme este nepouzivali. Fantasticky sa ovlada, velmi dobre sklada a dokonca bez problemov vojde aj do auta - a to mame malicky kufor (len zlozime jedno koliesko - ide to lahko)Teraz ked chodim po obchodoch, este som nenasla kocik, ktory by mi vyhovoval viac - aj napriek/vdaka 5 mesacnym skusenostiam. Pre tie kocky, co uvazuju nad tymto kocikom - len odporucam.

mirullka
15. jan 2010

Ahojte, Cortinu mozem len odporucat, je to vyborny kocik. Mame Fabiu combi, krasne sa tam zmesti, je to lahsie ked sklopime predne koliecko. Kocik sa nam vojde aj do maleho vytahu v panelaku. Okrem toho, ked bolo tak vela snehu minuly tyzden, ostatne mamicky kocikovli len po odhrnutych chodnikoch, my sme sa pekne pustili s velkymi kolesami aj na neupraveny zasnezeny chodnik a v pohode 😉 Maleho troska natriasalo, ale pacilo sa mu to a hned zaspinkal. Inak mame aj nafukovcie kliecka a podla poreby ich prehadzujeme.

lilithka26
17. jan 2010

Ahojte chcem sa opytat na nafukovacie kolesa. Kupili sme cortinu s nimi a mame problem ich namontovat. nezacvaknu. Ta oska je kratsia ako u umelych koleciek a tak nejdu nasadit. Mali ste niekto podobny problem? Teraz sme ju dali na reklamaciu tak som zvedava co povedia.