Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

brendi
26. jún 2007

byla jsi jen spokojená s tím že jsem něco napadla, a ty jsi mě mohla zpražit , ani omluva nepomohla, co s tebou milá zlatá 😎

jana.1
26. jún 2007

brendi 😕 😕 huš toho nech.. já se tady tomu směju a je mi to šumák.
zakopejme válečnou sekeru 😀 já to myslím doslova, že to neberu vůbec osobně, ale každý příspěvek opravdu jen technicky.. fakt, věř mi 😀 žádný úděl, nic takového.. to je volovina. A vůbec nehájím cortinu - jasně jsem napsala, že na kočárech hledám nejraději chyby a ani jsem si jí nekoupila.. a klidně si to sem kopíruj, vždyť jo.. 2x měřit, jednou řezat. Stojí to dost peněz. A vůbec.. ani vlastně nic nedělám.. 😕 Jen to s tím kurníkem nebylo hezké.. no uznej.. 🙂 😀 To se mi ale vůbec nelíbilo. 😠

evao26
26. jún 2007

Ahoj, já taky přemýšlím o cortině X3. Akorát nevím, jak vydrží ta umělá kolečka. Budu většinou jezdit po chodnících, ale někdy i na výlety apod. Tak se snad nezničí..

brendi
26. jún 2007

jana: kurník odvolávám 😀
ted jsem teda na mateřské ale vždycky jsem dělala jen s chlapama, větší množství žen mi dělá problémy 😀 , tak je to asi deformace
a vůbec, měli by už udělat nový typ kočárku at je co skouknout 😎

dol
26. jún 2007

Evao26, taky by mě zajímalo, za jak dlouho se kolečka opotřebí

tin.tina
autor
26. jún 2007

No mozno by stalo za to zistit ci sa kolesa v pripade opotrebovania daju reklamovat. Ale s tym asi vela mamiciek nema skusenost, nakolko su PVC kolesa az v modeloch z roku 2007.

brendi
26. jún 2007

tin.tina: a před tím byly jaké?

tin.tina
autor
26. jún 2007

Model z roku 2006 mal nafukovacie.

adkag
26. jún 2007

my sme dnes objednali nakoniec cortinu trojkolku, aj ked mne tie velke kolesa na pohlad pripadaju strasne masivne,ale je asi praktickejsia jak 6kolka,hlavne to perovanie som skusala. tie kolesa su loziskove,mali by vydrzat prave preto pomerne dlho.my by sme ho chceli aj pre druhe mimi,tak uvidime,ci vydrzi.

aktak
26. jún 2007

aj na cortine sa da polohovat hlboky kocik, do 4 poloh, takze ked nam maly zacal sediet a este sme chceli mat hlboky tak mohol aj spinkat aj sediet podla nalady, teraz uz pouzivame iba sportovy

hanab
26. jún 2007

Ahoj, nevíte, jestli už je někde v obchodě ta novinka CORTINA X3 TRIS EVOLUTION "NEÓdesign". Líbí se mi, jak je prostorná hluboká korba a váha kočárku je taky dobrá. Ale ještě je asi brzo. Zatím jsem ho viděla jen na té zmiňované adrese na internetu. Chtěla bych ho vidět ve skutečnosti.

ladunka
26. jún 2007

Ahojky,

pokud je řeč o trojkolce Evolution, má plastová kolečka od začátku, to jest myslím od roku 2006, kdy se objevila na trhu. Nafukovací kolečka měly "staré" modely, u nichž se na rozdíl od Evolution nedala sundat sportovní sedačka.

Jezdím s Cortinou od začátku listopadu 2006 a kolečka jsou stále plně funkční. Po velmi krátkém užívání ztratily svou původní černou barvu a v místech kontaktu se zemí zešedly, také jsou v nich vytlačené malinké dírky od kamínků či úlomků skla, nicméně se nerozlomily, nepraskly.

jano.1, Tvůj pohled a způsob vyjadřování je mi sympatický 🙂

lua
26. jún 2007

Na babetkove ten car kit stojí tuším 1590,--. A baby ďakujem za všetky informácie ohľadne používania vaničky ako autosedačky.
Dnes mi práve manžel hovoril, že môžeme ísť kedykoľvek pre kočík, takže keď tam pôjdeme, tak sa na to poinformujem. My ho máme objednaný vo veľkosklade, ktorý sa zaoberá distribúciou CAM a NEONATO, tak predpokladám, že by mali byť o všetkom informovaní.

A čo sa týka opotrebovania kolies - veď všetko sa používaním raz opotrebuje. Aj na aute za milión sa musia niekedy meniť pneumatiky 😉

dashak
26. jún 2007

holky, já sice cortinu neměla, ale první kočár jsem měla s nafukovacímy koly, nebyla jsem s ním spokojená, tak jsem si pak v bazaru koupila jiný a ten měl plastové. A nechápu, co všichni vidí na těch gumákách, ale mně se podstatně lépe jezdilo s těma plasťákama 🙂

luciaj
27. jún 2007

lua:
ked zistis nieco nove k tomu car kit u velkoobchodnika, daj mi vediet pls, je to pre mna dolezite, pretoze sa chystam mimi na dlhe trate (400-500 km) vozit vo vanicke ... dik

luciaj
27. jún 2007

dobra sprava, teraz mi odpisali z ministerstva dopravy, ze ak je v navode napisane, ze je ta vanicka urcena na prepravu v aute, tak ju mozeme pouzivat aj na slovensku. takze staci precitat navod ... ak sa mi podari a dnes budem mat kocik doma, hned to prestudujem a napisem🙂

adkag
27. jún 2007

luciaj, mohla by si mi prosim napisat linky, resp.konkretne farebne kombinacie tych doplnkov co si do kocika objednala? ja som to pozerala,ale je tam viac variacii a kedze u nas v obchode som to nevidela, tak neviem posudit ktory odtien sa hodi. dakujem.

luciaj
28. jún 2007

adkag, posielam ti na babymarket, ale skus pripadne pohladat aj inde. Ale co ja som hladala po internetovych obchodoch, tak fusak aj zavinovacka su najlacnejsie prave v babymarkete 😎
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
zavinovacka je cisto bezova,
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
fusak je bezovo/oranzovy.

kedy budete mat kocik u seba? ja uz mam kocik 2 dni v obchode, ale sa tam neviem dostat, vela roboty a nestiham 😠 ... uz aby som bola na materskej a nechodila do roboty, to bude zuuuzo 😀

adkag
28. jún 2007

luci nam by ho asi buduci tyzden mali doviest,ale my ho nechame v predajni az do porodu. drahy je z toho nestastny,lebo ze by uz ho chcel vidiet,skladat a tak.ale ja som v tomto trosku poverciva,tak radsej nech ostane v predajni 🙂

adkag
28. jún 2007

luci dakujem ti za tie linky. este by som ta chcela poprosit tu deku do kocika, nasla som nejaku oranzovu,ale neviem ci to je ono,dam ti tu link,tak mi prosim ta len napis,ci to je ono. inak tu zavinovacku maju na babetkove aj v oranzovej,ale drahsiu.ale zase mat vsetko oranzove,no neviem 🙂 .

tu je ten link na deku:
http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...

uplne posledna decka.

luciaj
28. jún 2007

adkag, videla som ju v predajni, ale ja taka svetlo oranzova, skor oranzovo-ruzova (nieco ako ma hedunecka v albume tu zavinovacku) a vobec nesedi k tej jasnej oranzovej na kociku, takze zatial som deku nekupila ... ale ked nejaku najdem, dam ti vediet 😉

nasticka
28. jún 2007

ahojte holky, prosím vás, nevíte náhodou některá o zázračném shopu (kamenném i e-shopu), kde by se dala koupit akorát samotná hluboká korbička na Cortinu? Nemůžu to nikde sehnat ☹ nebo kdybyste některá věděla o někom, kdo ji prodává i použitou v dobrém stavu...předem díky za pomoc

adkag
28. jún 2007

nasticka, ja veru neviem,u nas sa da len dokopy s podvozkom asi.ale mozem sa spytat.

luci dik za radu,to som potrebovala pocut,lebo ja som ju nazivo nevidela a na obrazku sa to posudit neda.

luciaj
29. jún 2007

uz mam cortinu doma, jupiiii 😀 😀 😀 a je naozaj kraaasna a prakticka a vonkoncom ta vanicka nie je mala, prave naopak ... no som proste nadsena!!! 😀 😀 😀 uz len nech sa narodi mimi do kocika 😵

adkag, pozerala som vcera v obchode aj tie deky a celkom ku kociku pasovala tato, aj ked ta oranzova je tiez trochu svetlejsia:
http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

ja som zatial nekupila ziadnu, pretoze mamina mi nadava, ze nedame nikomu sancu nam nic kupit, ze si vsetko nakupime sami 😲 tak sa teraz zacinam krotit v nakupovani ... (mimochodom aj svokra bola uplne nestastna, ze postielku nam chcu kupit oni a ja som si uz vybrala ... este ze som ju nekupila, tak im iba poviem, ze aku a kde ju maju 😀 )

adkag
29. jún 2007

luci,to aj mne vcera mamina vravela,ze sak nemam vsetko kupovat,nech aj ostatni sa mozu pricinit.tak deku kupuje svokra,ale mame uz taku bledu s mackom pu a mozno este kupim nejaku oranzovu, kolotoc nad postielku moze niekto,fusak,zavinovacku do autosedacky a tak. toho sa najde este dost. este nemame ani vybavu do postielky 🙂

mirka5
18. júl 2007

Ahojte,

my sme mali tiez Cortinu. Moje skusenosti celkovo dobre az na tu vahu. Hlboky este po rozlozeni usiel ale 14,5 kg sportak som uz nezvladala a ked sme zostali bez vytahu bolo to nemyslitelne. Vadilo mi ze sa niekedy zasekavalo rozkladanie podvozku a vybaranie autosedacky z podvozku by som bez manzela nezvladla. K sportaku som mala tiez vyhrady. Bol velmi siroky a maly mi v nom este nevedel sediet, tak chudacik lietal zo strany na stranu a smykal sa vzhladom na potah dole, pricom sa dusil na trakoch. Toto by som rozhodne dala vyrobcovi ako navod na vylepsenie. Aby sa dala samostatne regulovat vyska zadnej opierky a noziciek. Taska sa tiez otvarala ako uz niekto pisal, nedrzal dobre uzaver, hlavne ked bola viac nalozena. Autosedacka bola v pohode, len sa na tom potahu maly potil hlavne v tychto hicoch neuveritelne. Kolieska sa znicili asi po tyzdni, ale to asi na vsetkych plastovych aj na nasom novom. A perovanie bolo fakt tvrde. Maly chudacik citil kazdy vymol v Ba a kedze som ich na prechadzkach uz poznala naspamat, tak som sa im snazila vyhybat. 🙂 Pozitiva: lahke ovladanie jednou rukou, velka vanicka s polohovatelnym dnom, sietka v budke, nastavitelna vyska rucky a variabilita. Takze asi tolko. Som rada, ze mam novy "len 8,5 kg vaziaci", na vlacenie po schodoch na 2 posch. aj tak dost.

lua
18. júl 2007

luciaj: ako si už zistila, tak sa dá aj hlboká vanička používať ako autosedačka, len fakt musíš mať dokúpený ten car kit. Mne ho predali za 1000,- a v podstate sú to nejaké popruhy, ktoré sa zapínajú a bezpečnostné pásy v aute a do vaničky sa tiež dávajú popruhy na pripevnenie bábätka. Ale myslím, že to je určite lepšie ako ho nechávať dlho také maličké v autosedačke.

luculka
24. júl 2007

mate niektora X6 TRIS....stvorkolku?

luciaj
24. júl 2007

lua: kde si kupila ten car kit za 1000 sk? lebo na babetkovo.sk ho maju za 1500 sk 😠

mebedik
28. júl 2007

ahojky holky,koukam,ze sa paci Cortina,je pekna ma velku korbu,my sme malu vozili v korbe skoro 10mesiacov a to nebola drobek.Najviac sme pouzivali autosedacku9mes. a niekto aj dlhsie zalezi ako mimcu koukaj nohy a hlava.
Ale predali sme ju koli skladnosti,ked sme vysadili korbu a sedacku tak to vsade zabralo moc miesta.Miesto toho sme si kupili od stejneho vyrobce CAM PRETTY EVOLUTION golfky na ktore ide nasadit aj korba a autosedacka.Mame to aj v stejnej farbe ako trojkolku bez.-oranz.
A co mi vadilo u trojkolky ze nehoupe,pretoze ked idete niekde po kockach,po namesti tak to je na otras mozgu.Ked uz mimi sedi je to ine.A holky dajte si pozor na vysoke obrubniky na chodnikoch,jednou rukou sa tazko koriguje,ked v druhej mate napr.dazdnik.To aj preto pri druhom budeme chciet po dve kola v predu. 🙂 Snad som vam pomohla a neodradila,mrknete na www.kocarky.cz(vic barev a typov)