Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

rubinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucrezia
10. mar 2010

hm, vážne, no tak moja chyba, lebo ja som takuto farebnu kombináciu minulý rok nezaregistrovala a to som vyberala kočík pomaly celých 9 mesiacov. 😨 😵 chodila som aj na talianske stránky a táto farba mi fakt ušla 😝

rubinka
11. mar 2010

No na talianských stránkach by si to nenašla lebo aspoň podľa toho čo píšu, tak to bola nejaká špeciálna edícia len pre slovenský a český trh.

beruskaveruska
13. mar 2010

ahoj nemáte někdo Cortinku z nové kolekce 2010 ?????? my jsme jí objednali, ale ještě nedorazila a nikde v obchodě natož nějakou maminku jsem s ní neviděla.

beruskaveruska
21. mar 2010

opravdu se nenajde žádná maminka , které se líbí cortina 2010 ???? byla se na ní podívat nebo jí již používá????

luciana21
22. mar 2010

Ahoj holky..
já Cortinu taky mám a maximální spokojenost🙂))..
Používám ho od srpna 09 a chci ho prodat..vůbec ne proto, že by mi nevyhovoval, akorát mám malý kufr a teď jak malý přejde do sporťáku, tak se mi tam nevleze, takže budu kupovat skladnější golkfy..
Kdybyste měla některá zájem, pisněte do IP..mám barvu 577..tyrkys 😉

beruskaveruska
24. mar 2010

tak nám dneska dorazila cortinka a je fakt krásná 🙂 a příjemný materiál a prý se dá otírat houbičkou což je bomba 🙂 už se těšíme až vyjedeme 🙂

rubinka
26. mar 2010

Nám tiež dorazila naša Cortinka 🙂

katty_k
28. mar 2010

Ahoj vsem,
hlasim se po delsi dobe, Cortinu mame tuhle - http://www.myspulinek.cz/detail.php?zbozi=1283619
Dokud byla mala v korbicce, tak jsem si nemohla stezovat, pak sla pred Vanoci do sportaku s fusakem, dalo se to jeste snest, ale jak jsme fusak dali pryc, tak spodni cast pasu je tak daleko, ze Terka mi v kocárku podjizdi misto aby sedela rovne 😒 Kamaradka to castecne vyresila vlozkou od Emitexu, ta ma prurez na spodni cast pasu blize k zadove casti sedacky. Ja premyslim na usiti vlozky a nebo na na tu svetle hnedou vlozku v sedacce nasiju pevnejsi pasek a tim protahnu spodni cast pasu a tim se to dostane az k telicku ditete a bude sedet bliz k operadlu. Blbe je, ze Terka se tam sveze i sama zamerne, ale bojim se o zadicka, aby pak nemela problemy. A taky bych uvitala, kdyby se podnoznik dal polohovat samostatne.
Na podzim Cortinu prodavame a poridime nejspis GT3, uz jsem se rozhodla, ze pujde z domu 🙄

monaberuska1
2. apr 2010

prosím muzu se zeptat jste spokojený??s tímto kočárkem??mi teda kupujeme použitý a proto se ptám..

monaberuska1
2. apr 2010

to je uplně jiná cortina...tak nic..

beruskaveruska
2. apr 2010

mono a jakou kupuješ cortinu ty?????

monaberuska1
2. apr 2010

beruska veru je to Cam cortina X3 evolution 2007 tady takhle vypadá

atreides
2. apr 2010

mona tu máme jen v zeleno-šedé variantě a jsme spokojená maximálně, jen ty kolečka nafukovací bych doporučila

monaberuska1
2. apr 2010

atreides, jo jste spokojení to je paráda to mě těší teda 🙂 a ty kolečka já at koukám na netu nebo tak nemuzu je najít že by se prodávali??nebo to vobchodě pořídím??? 🙂

beruskaveruska
2. apr 2010

monoberu ten je boží 🙂

atreides jj nafukovací kola jsem k té cortince brala taky 🙂 prý je s nima super ježděníčko už se těšíme. my brali tuto kombinaci a už jsme jí ošahali a povozili po obchodě, ale terén bude jiný já vím 🙂

beruskaveruska
2. apr 2010

monoberu jj kolečka jsou koupit samostatně nevím jak na netu, ale my vše brali v obchodě a tam za ně chtěji 2190,-

monaberuska1
2. apr 2010

beruškaveru- ten je nádhernej ♥♥♥a můžu se zeptat za kolik se pořídí ty kola??všecky 3??

beruskaveruska
2. apr 2010

🙂 jj je to sada 3 koleček 🙂 2190,- je maj u nás, ale možná kouknout na netu a sehnali by se levněji

beruskaveruska
2. apr 2010

nám se na netu líbila ta cortinka co má katty_k v zelené barvě, ale když jí dostali na obchod tak jsme byli moc zklamaní ta slída na boudě vypadala příšerně vůbec se nám to hl. korba nelíbila. Sporták jo, ale hluboká verze ne a tak jsme řekli, že nešetříme a bereme novou kolekci 😀

monaberuska1
2. apr 2010

beruska veru, tak ten kočárek jak má katty se mi takhle moc líbí na netu 😀 😀 ale ono jak to člověk vidí naživo tak je rpavda že bud je to ještě krásnější a nebo naopak 😀 😀
takže říkáte že ty kolečka ktomu určo přikoupit jo???

beruskaveruska
2. apr 2010

jo jo na 100% je koupíš 🙂

monaberuska1
2. apr 2010

tak paráda 🙂

morusa
2. apr 2010

Ahojte ,náš první kočárek byl Cortina a pokud bych ji měla kupovat znovu, tak jen hlubokou korbu, ta je celkem prostorná a má i polohovací lůžko, což časem prcek velmi ocení, sporťák ne, přijde mi dost nepraktickej, dlouhej a přitom tam dítě zas tolik prostoru nemá, jako velkou nevýhodu vidím umělý kolečka, s nafukovacíma se to nedá srovnat.No a jinak ,co vím, tak se celkem dost reklamuje, my teda tu smůlu neměli,ale naši další dvoji známí ano, reklamovali v obou případech.

dada33
2. apr 2010

Ahoj holky, tak my mame Cortinu 3X tiez. Mala mala na Vianoce 1 rok a este sme ju vozili v hlbokej korbe ( az do konca 15.mesiacov) . Teda dve zimy v hlbokom kociku poriadne zababusena ( kombineza, fusak, deka) a pekne tam natiahnuta denne vonku spinkala 3-4 hodinky. Je to uzasny kocik, hlavne priestranny s velkymi koleckami a tiez mi vyhovuje, ze hlbok korba je ovela vyssie ako maju mnohe kociky a netreba sa k babatku zohynat. Hlavne v zime perfektne ocenite velke kolecka, prejdete po snehu bez problemov. Teraz na jar sme presli na sportiak, do toho som si dala usit krasnu pestru obojstrannu bavlnenu vlozku... Kazdej maminke doporucujem Cam Cortinu 3X !

beruskaveruska
2. apr 2010

dada tak to jsi mě potěšila koncem května se nám má narodit miminko a straší mě , že kolem prosince budeme muset jít do sportáku ☹ to bych nerada v korbě malé bude určitě lépe, ale zase záleži jak bude veliká nooo 🙂

beruskaveruska
2. apr 2010

kamarádky z mého okolí co měly cortinku byly spokojené a žádná reklamaci neměla 🙂

dada33
2. apr 2010

Mala mala vtedy 78 cm / co je normalna vyska na 15 mesacne dieta, no nie je buclata, ale ani priliz chuda) a v kombinezke+fusak pohode lezkala a spala v hlbokej korbe.

dada33
2. apr 2010

ani ja som nepocula o ziadnej reklamacii. Kamoske ju dokonca ukradli, co sa nejakemu nadsencovi Cortiny tak pacila 😒

monaberuska1
2. apr 2010

dada3 je moc jsi mě potěšila,🙂 tak uvidime asi do cortiny pujdeme, oni s eurcite maminky najdou nespokojený ale to bych asi kočárek nekoupila vůbec žádnej právě ☹ pač u každého se najdou asi mouchy.....🙂