Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

kaktusik007
26. aug 2010

@bubulka722 pisem sama sebe a malo to byt tebe 😀 😀 😀

bubulka722
26. aug 2010

@kaktusik007 Tak to si teda fakt vynikajúco kúpila, dokonca si to mala blízko. Asi budem musieť pomaly pozerať a ak sa niečo také vyskytne, zareagovať. Ale ako vidím, tak si camky držia cenu a je o ne záujem aj na bazáre, takže aj keby som kúpila novú, nebude problém ju potom posunúť ďalej. Takže v konečnom dôsledku sa tento kočík vyplatí viac ako tie spomínané poľské šmejdy, pretože tie ojeté už nikto nechce.

kaktusik007
26. aug 2010

@bubulka722 urcite... vies, vela ludi bolo mimo, ked som povedala ze my sme kupili kocik v 16tt, ale ono ked sa cosi ma dototo tak je uplne jedno, ci je alebonie je kocik ci cokolvek pre babatko kupene a sa to dototo... 😒
tak som povercivost zahodila za plece a bolo 🙂 a hej, drzia si cenu... ako su mamicky, co ich chcu predat za 400€, ale to je nepredatelne.... ale za tych 300 v pohodicke 🙂 - som odpisovala na jeden inzerat, bola tam cena 350, a bol tam uz dlhsie... a to sa mi zdalo vela za jazdeny kocik, a tak ze ci ho neda za 300... odpoved ze to si ho radsej necha.... no a potom sme nasli tento v tom tn, a asi o tri mesiace mi ta pani pisala ze ci ho este za tych 300 chcem 🙂 ale to uz mala smolu, uz som mala iny 😵 ja by som do noveho nesla, mi to pride strasne plytvanie peniazmi dat 500€ za kocik.... resp. aj 600€... to som si radsej par eur dolozila a nakupila som si este poriadnu vybavu modernych latkovych plienok za tu sumu a som spokojna 😀 alebo si k tomu rozdiellu doloz par stoviek eur este a mas na odobratie a uskladnenie pupocnikovej krvi... to su dolezitejsie veci ako novy kocik 😉

bubulka722
26. aug 2010

@kaktusik007 Asi máš pravdu, nie je dôležité v akom luxuse sa bábo vozí, hlavne nech je kočík bezpečný. Službu urobí ojazdený tak isto ako nový, hlavne nech je vyrobený kvalitne a z dobrých materiálov. Mnohé mamičky si potrpia na najnovšie výkriky módy a dokonca poznám aj také, ktoré kočík za 400,-€ omrzel za rok a kupovali ďalší. Ja rozmýšlam inak, radšej si kúpim premakanú 3-kombináciu a budem mať pokoj. U lacnejších polských kočíkov sa nestači človek čudovať ako to je len ako tak polepené.
Nad odberom pupočníkovej krvi nerozmýšlame, pretože si nedovolíme ani len pomyslieť, že by sme v budúcnosti niečo také mohli využiť. Všetko je o dobrom byznise a o manipulácii strachom.
Poverčivosť je stále vyčkávanie, že sa niečo môže stať a človek si mnohé veci dokáže k sebe pritiahnuť. Treba myslieť pozitívne. Ja si pomaličky od 10.tt chystám vecičky, pretože mám z toho hroznú radosť. Na nič zlé som ani len nepomyslela a to sme sa o bábo snažili 4 roky a bez lekárskej pomoci to nešlo.

jaa
27. aug 2010

@bubulka722 Já jsem Camku v super stavu prodala za 9000kč.Je fakt,že je jako nová.Nikde nešislá, odřená ap...Byla hned pryč.Kamarádka šetřila a koupila Caren gondolu.ted je neproddejný..Polský šmejd,který je šislý,má opravovanou brzdu,která se utrhla už po 2 měsících ap....Takže dle mého se opravdu vyplatí investovat do dražšího kočárku s tím,že se pak prodá. 😉

newyorkgirl
27. aug 2010

@bubulka722 ja som kupila teraz cam cortinu x3 na cechach za 3800 uz aj s postovnym na SK, ale inak okolo 6000 som ich tam videla, vyplatia sa viac v CR ako na SK

babule ktore mate cortinu vanicku, da sa ten spodok latkovy dat nejako dolu a ocistit? a potah z autosedacky? moc dakujem za radu...

newyorkgirl
27. aug 2010

babule a preco tak menite tie kolieska za nafukovacie? my sme s nim este teda neboli vonku, ale mala som jane slalom, ten ma nafukovacie, a poviem, ze cakala som viac od toho teda... cortinu som kupila len kvoli otocnej sportovej casti a vacsej vanicke, tak uvidime, ked porovname 🙂

bubulka722
27. aug 2010

@jaa Záleží mi hlavne na tom aby som nemusela po pár prechádzkach lepiť polský šmejd a po pár mesiacoch rozmýšlať ako sa ho zbaviť a kupovať iný. Chcem jeden poradny masívny a z kvalitných materiálov. Nenadarmo sa hovorí, že skúpy dvakrát kúpi.
@newyorkgirl Mohla by si mi prosím poslať link na tú českú netovú stránku odkiaľ si ho kupovala? Chcela by som sa tam mrknúť. Díkes!!!

newyorkgirl
27. aug 2010

@bubulka722 normalne mimibazar.cz som kupovala... tak drzim palceky, hadam cosi vyberies, nas ma nejake tie skrabance na konstrukcii a tak, maminka ho popisala seriozne... neviem odkial si, my sme kusok od ceskych hranic, takze bud sa da ist osobne alebo aj postou sa to da poslat ci kurierom dpd napriklad 😉
mate pravdu s tymi kocikmi, maly ma 3mes. a my uz mame 3ti, ale to uz nehodlam menit nejaku dobu, az buduce leto ked tak nejaky lahky sportiacik, ale mame chicco trio for me a to je tiez fajn, je velmi skladne a sikovne, ako sportak tiez otocny v oboch smeroch tak mozno uz iny kupovat nebudeme... mne akurat nevyhovuje ze tento kocik je rozmerovo strasne velky, pre toho kto casto cestuje je to dost nakladat a vykladat stale teda...

jaa
27. aug 2010

@bubulka722 JJ.je to jasné..Já jsem taky radši investovala do dražšího,než abych ušetřila a pak se mi válel kočárek doma... 😉
@newyorkgirl Tak to jsi koupila levně...Já bych ho tak levně nedala.Ale je fakt,že já ho měla v lux.stavu:-)
ten potah by měl jít sundat ze všeho..Ale dá to asi zabrat..Já ho neprala ani jednou.Jen ze sportáku jo.

bubulka722
27. aug 2010

@newyorkgirl Ja to mám tiež kúsok od Moravy.Teraz som pozerala, ale momentálne nič výnimočné tam nie je. Budem to pomaly sledovať. Neviem ale muž nechce o použitom kočíku ani počuť, vraj jeho dieťa musí mať nový. 😀 Tiež sa mi to zdá dosť za kočík, najlacnejší na dunaj.sk som našla za 14 170,-Sk. Či už nový alebo použitý, ale bude to jednoznačne táto značka a typ.

kaktusik007
27. aug 2010

@bubulka722 tak to muzovi jasne a strucne vysvetli, ze je to iba plytvanie peniazmi a ze za tie peniazky mu viete dopriat nieco ine... radsej 😉

bubulka722
27. aug 2010

@kaktusik007 Práve som našla totálny trhák. Je to z NMnV, zajtra tam budem volať. Dúfam, že to je ešte aktuálne. Napíšem zajtra či to vyšlo. Pááá!

bubulka722
27. aug 2010

@kaktusik007 Mužíček má do toho najmenej čo hovoriť, vysvetlila som mu to ako sa patrí a myslím, že pochopil. Ja rodím, ja rozhodujem... 😀 😀 😀

newyorkgirl
27. aug 2010

@bubulka722 zasa keby vyvozite aspon 2 deti tak sa to oplati aj novy no... u nas sa novy neoplati uz, lebo ja neplanujem dalsie a este tie kociky aj casto striedam takze tak 😀 😀 😀

jaa
27. aug 2010

Tak tady máte holky super akci na Camky...Tak mrkněte!!!
http://www.slune-cz.cz/kocarky/kombinovane-s-au...[]=15&x=66&y=16

jaa
27. aug 2010

A mají i nafukovací kola!!!!!

bubulka722
28. aug 2010

@jaa Ja som našla na dunaj.sk za 471,24€ čo je najlepšia cena vôbec. Po prepočte z Kč na Sk vychádzajú u vás viac.
link. http://www.dunaj.sk/vyhledavani/?q=cam+cortina

newyorkgirl
28. aug 2010

@bubulka722 no co nasla si nieco na inzerat??? ja po prvej prechadzke mozem povedat, ze chapem preco vsetci chcu tie nafukovacky teda... oproti Jane Slalom je to rozdiel... s Jane sa mi tazsie manipulovalo ako s Cam, ale tie kolesa veru chybaju, takze pozhanat nafukovacie a je to dokonaleeeee 😀 😀 😀

bubulka722
28. aug 2010

@newyorkgirl Zatiaľ nie, mala som niečo, ale dotyčný nevie čo si za ojetý kočík vypýtať. Treskol na mňa sumu 450,-€, no skoro ma prekotilo a nový ma vyjde z netu na 471,-€. Musím hľadať ďalej. Každopádne mám podmienku, aby to bol kočík v super stave, žiadna rozheganá kára.

newyorkgirl
29. aug 2010

@bubulka722 tak to je vazne vela, mne sa zda aj tych 300 dost po com ich ostatni predavaju, ked vacsinou su kociky pouzivane za polku ceny, ale zas je fakt pravda ze ked clovek kupi novy kocik, dost na nom prerobi, lebo to rychlo straca cenu... ja som mala pri prvej par novych, odvtedy kupujem, len pouzivane v super stave, vacsinou ich predam za to co som ich kupila, ked sa o ne dobre starame.... tak drzim palceky, mas nejaku oblubenu farbu? dost sa predava tych zelenych s ciernou, mne sa zas pacia tie bezovo oranzove, tie su pekne... ale zohnat modry bolo umenie, preto som musela az v cechach... 😀

janca.k
29. aug 2010

ahoj holky, nepročítala jsem celou diskuzi, tak nevím jestli jste na tohle téma nediskutovaly.
Chtěla bych se zeptat, jestli máte některá zkušenost s pásy do hluboké korby Cam, aby se dala využít jako autosedačka.Našla jsem něco na netu, ale bylo u nich napsané, že jsou vhodné na korbu z kolekce 2010,ale my máme Cortinu z kolekce 2009.Máte někdo zkušenost? Díky moc.

jaa
29. aug 2010

@janca.k Co vím,tak se prodávali i u kolekce 08..Pokud jsou otvory ve dnu a za hlavičkou,tak to tak jde.🙂

janca.k
29. aug 2010

@jaa No už jsem našla na jiným e-shopu, že jdou do všech korbiček, takže dobrý a na ty otvory se budu muset podívat, akorát že kočár nemáme doma,ale předpokládám, že tím pádem by tam ty díry měly být.Díky moc.. 🙂

bubulka722
29. aug 2010

@newyorkgirl No tak ako som nakoniec postrehla, bol to dotyčný z Vranova nad Topľou, ktorý skupoval ojeté kočíky z Čiech a tu ich šúpal s cca 100,-€ navýšením. Pekný biznis, že? Ktovie koľko ľudí mu doteraz naletelo. Ja som mala prezretú na nete celú ponuku týchto kočíkov v SK aj v CZ, takže som podľa pridaných fotiek ľahko pochopila čo je to zač. Hneď mi bolo divné, že ich má tak veľa na predaj. Len na Cortiny mi poslal asi 8 ponúk s tým, že ich má oveľa viac... Hajzlík jeden! Ideme ďalej, nehorí a do pôrodu je ešte fúra času nájsť niečo poriadne.

jaa
29. aug 2010

@bubulka722 Pane jo..Dobrý kšeftmen:-O...Já se jen divím,že mu to někdo za tak levno prodá,když si dává navrch ještě 100E...
Jinak ,u nás je ted pout a já dost koukám po kočárcích..Tak jsem dneska potkala 4 Cortiny...Všechny col.08 ,ale úpletová série..Tj.šedo-zelená,bílo-červená jo a jednu neúpletovou černo-oranž.Tak ty úpletové byly pěkně zničené...tam prý stačí zavadit nehtem,prstýnkem,suchým zipem a už to jede...Ta jedna byla úplně totálně vypáraná,hnusná...Ještě ,že jsem nedala na hlas srdce,protože se mi taky líbila ta zeleno-černá a koupila tkanou černo-stříbrnou...

adka12
29. aug 2010

Cafte baby, tak ja som cortinu 3 kombináciu predala za 400€ ani som nevedela ako. BOla som s ním max. spokojná, aj vajce, aj hlboký kočík, ale ten šporťák bol na môj vkus stráááášne dlhý a to mi vadilo. Som si pripadala, ako keby som pred sebou tlačila loď 😀 😀 😀 😀 Ale inak krásny kočík.
Teraz mám Quinny Buzz a nedám dopustiť, som s ním viac spokojná, jedine čo mi vadí je rukoväť, ktorá sa dá len vysúvať do výšky, ale nedá sa tak pekne polohovať ako na cortine.
A ešte keď si čítam začiatok témy. Mne sa dcéra narodila v júny a už v decembri sa nezmestila do vaničky, nakoľko sme museli mať aj fusak. Takže pre letné detičky nič moc, lebo musia ísť rýchlo do šporťáku a to ešte nevedia ani sedieť.
Toť moja skúsenosť

bubulka722
29. aug 2010

@jaa Presne ako hovoríš, rozprávala som sa s pánom, ktorý zabezpečoval na Cam-ky servis a ten mi hovoril, že tie s kruhmi na poťahoch boli vôbec tie najhoršie čo vôbec mali v ponuke. Presne ten istý postreh čo ty, vraj stačilo zavadiť nechtom a už sa ťahalo vlákno. Mám od neho pár rozumov, čoho si u tohoto kočíku všímať. 😉
A ten hajzlík, kontrétne ten kočík čo o ňom hovorím stál v Domažliciach 8500,-kč a on mi ho chcel predať za 450,-€. Asi si myslel, že som fakt padnutá na hlavu.

newyorkgirl
29. aug 2010

@bubulka722 ved aj tu je jedna kocka, nebudem pisat nick a ona tu predava tak kociky vozi ich z ciech, nemecka a anglicka, tiez mi poslala ponuky na cortiny za 300eur vsetky, stav ani nic nevedela ake to je... tak som jej napisala ze dakujem ale z ciech za 6000 si dokazem aj sama vybavit, potom mi mama nasla krajsi a lacnejsi este, ja som chcela hlavne s modrou farbou, nasli sme tam tmavomodry s ciernou a nakoniec mame kremovy s modrou ale neviem aky je to rok... potah je OK nezatrhany teda, tak 2008 to nebude asi 😀 ja som spokojna, len tie kolieska no, hoci dnes som si uz aj zvykla 😀 😀 😀 😀 po trojhodinovej prechadzke, malinky pekne buval...

a co sa tyka letnych deti, my sme majovi a ono proste babatko s fusakom v zime ist do fusaka musi, nech je vanicka neviem aka maxi, zalezi aj od babatka, nas je dost velky, tak s tym ratam a preto volim cortinu, ze si ho aspon mozem otocit k sebe co u vela sportiakov neni a neviem si predstavit ho polrocneho vozit od seba uz...

jaa
29. aug 2010

@newyorkgirl Dle té barvy soudím rok 07,nebo 06🙂V kol.08 nebyly takové barvy.A v dalších už byly také jiné...Máš bílý,nebo šedý vnitřek???Já jsem mrkla na tvé album a tam není.Jinak bych ti řekla rok přesně...mě se totiž Cortina líbila ještě pár let před tím,než jsem vůbec malou čekala.Tak jsem sledovala jejich vývoj.. 😀Jinak,neboj že by se ti malý nevešel do korby s fusakem..Já tam měla malou s Emitexovým a v poho a to jí byl taky kus..Pak stačí přizvednout od hlavičkou opěrku a rázem je místa více🙂
@bubulka722 Tak tak..udělali jen serii asi 3barev s úpletem a nic moc..Vzhled krásný,ale úplet je úplet..jen se divím,že se toho chytlo i JANé a Concord.. 😲