Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

horty
27. mar 2008

Tak to já chytnu do jedné ruky korbu s malou (cca 15kilo) , přes rameno hodím tašku a do druhé ruky tašku s nákupem a šmaruju do čtvrtého patra po svých 😀

horty
27. mar 2008

Jani zajdi do obchodu, vše si v klidu vyzkoušej a sama to posoudíš nejlíp. Já mám síly dost a ten podvozek sew mi teda do auta dává celkem blbě. Ale to bude spíš kufrem..nicméně zrovna lehučký mi nepřijde.

horty
27. mar 2008

Ale když to porovnám s patronem bohemia, co má sousedka, tak to je taková mrcha těžká, že se to nedá srovnat. Prostě klasický teréní čtyřkolák těžký jako hrom...

jana3
27. mar 2008

Tak to ta obdivujem - zakazdym styri poschodia peso...
Uvidim, predsalen do auta ho budem skladat menej casto ako vynasat vanicku do bytu...
Inak dakujem vsetkym za odpovede a prajem pekny den...

nasticka
27. mar 2008

Jana3: jak psala Atreides, jezdily jsem s cortinou cestou necestou, bydlíme na vsi, takže na procházky jedině po poli a do lesa. bez nafukovacích koleček naprosto v pohodě, projede vším, do hooodně težkého terénu je lepčší si zablokovat to otočné kolo, pak se nezasekává do výmolů. Myslím, že s nafukovacíma kolama pojede terénem jako fík. Opravdu doporučuju.. 😉

Atreides ahoj, koukám, že se ti to krátí 😵

atreides
27. mar 2008

ahoj Nasticko, jj krátí 🙂 už se těším až vyrazíme

atreides
27. mar 2008

a jak se vám drandí s Murou? 🙂

nasticka
27. mar 2008

😀 jé, kdyby tohle četl můj muž..no, po pravdě nedrandí..já jsem si asi měsíc po kočárku koupila nosítko ergo a kočár od té doby stojí v komoře a jezdí s ním akorát babička, když k nám přijede (ani na návštěvy už ho nevozíme), manžel zuří jak tygr, že ty peníze jsem si radši mohla strčit... že je tu ten kočár k prdu 😅 ..ale jezdí se s ním výborně 😀

atreides
27. mar 2008

😀 😀 😀 tak hlavně, že se ti dobře nosí 😅

nasticka
27. mar 2008

jooo, nošení se fakt super malá to miluje a hlavně se takhle dostaneme pohodlně všude, i se psama na pořádnou procházku, zrovna o víkendu jsme byli na chalupě na Valašsku a lezla jsem s malou na zádech na rozhlednu a v náručí jsem postrkovala po schdkách jednoho psa 😀 no to bych s kočárem nedokázala 😀 😀 😀 😀 😀

atreides
27. mar 2008

jo to je pravda, jsme si taky říkali, že koupíme nějakou klokanku do lesa, ale to uvidíme časem 🙂

monas
27. mar 2008

tak já se hlásím, že jsme Cortinu opravdu odzkoušeli v těch nejneschůdnějších terénech a neumím si představit, že by tam jen tak nějaky jiný kočár obstál, dokonce je výhoda to jedno kolečko v předu, poněvadž projedete i cestami, kde by 4 kolka neobstála (stačí nadzvednout zadní a po tom jednom předním krásně prokličkujete i mezi šutrama. Hodně cestujeme, podnikáme výlety a kočár je SUPER! Dokonce jsme s ním vylezli i na Bezděz (to už jsem tady myslím psala) a horší terén si neumím představit, tam je dost o hubu vylézt i pěšo bez kočáru. Jinak vanička mi taky těžká nepřijde, dokud je dítko ležící, váži málo a je to úplně v poho, ale i později jsem ji taky často tahala a neměla jsem problém, nevidím rozdíl v tom, jestli taháš tašku, nebo vaničku. A v té tašce bych asi půlroční dítko stejně nepřenášela, vyndala bych ho ven z kočáru. Švagrová má tu klasickou "trojkombinaci" s vkládací taškou a neměnila bych ani za zlatý prase, je to těžký, neskladný, špatně se mi s tím jezdilo, větší dítě už mi v tom připadá takový divný, vypadá to stejně furt jako hluboký kočár, ne jako sporťák a jejich 14 měsíční Matyáš mi v tom připadá tak nějak zapadlý

jankay
31. mar 2008

Ahojte vsetci co mate doma cortinu. Do nedavna som bola uplne spokojna s kocikom , ale .... teraz uz mam celkom iny nazor.
Vrzga niektorej mamine rucka na kociku ako keby to bol malotraktor ?

dominica
1. apr 2008

mne nevŕzga 😕
čo ti na tom vŕzga? To sklápanie, alebo čo, nejak neroumiem, čo by tam mohlo vŕzgať. Skús sa ísť poinformovať, či sa to nedá reklamovať, alebo nedá sa to "namazať"?

jankay
1. apr 2008

zacala mi vrzgat rucka . tam kde sa polohuje . skusali sme ju namazat , ale nic . .... tak neviem. ideme ju dast reklamovat tak neviem ako dopadneme. jedno viem , ze uz by som cortinu nekupila .ale to je cisto iba moj nazor.

dominica
1. apr 2008

to mi je teda ľúto, že vám to vŕzga a že by si ju už nechcela ☹ , ale ináč to človek, ako vyskúšaním nezistí... čo je dosť blbé, škoda, že žiaden kočík nie je ideálny.

nutelka
2. apr 2008

Jankay, Cortinu máme půl roku a teď nám taky začla vrzat rukojeť. 😠 Jinak je bezproblému. Teď jsem si koupila sporťák Jané Slalom Pro 08 a hned na první vyjížďce začla padat nožní brzda, takže to klepe o kola. 😠Myslela jsem, že tak drahé kočárky jsou bezchyby, ale bohužel. 😢

jankay
2. apr 2008

Nutelka, tak to ti povie, ze uz by ma asi porazilo , keby kupim aj nejake ine faro pre naseho drobca a zacne mi nieco na nom hned klepat. Tak ako som uz pisala , mam dohodnute ze dam kocik na reklamaciu a uvidim ako dopadnem. Ale vela si od toho neslubujem. Mne tiez zacal vrzgat ta rucka po 6 mesiacoch.

jana3
2. apr 2008

jankay:
su este nejake veci, s ktorymi si nespokojna?
poradis tym, ktore sa rozhoduju...
dakujem

monas
2. apr 2008

Nic není dokonalé a vadné kusy se najdou mezi jakýmkoliv zbožím, ale kvůli vfrzající rukojeti bych kočárek neodsuzovala, jsou mnohem horší věci (jako za jízdy odpadávající kolečka a mnohé jiné). Myslím, že u kočárku výhody bohatě převažují. My jsme ji tahali denně x-krát po schodech celé patro, rukojeť dostala neuvěřitelně zabrat, čekala jsem, kdy se urve a vydržela vše, ani nevrzla. Chvíli nám tak trochu "rachtalo kolečko, ale po pár dnech to samo přestalo.

aajina
6. apr 2008

Tak my jsme včera přezuli na nové nafukovací kolečka a můžu doporučit.Je to fakt znát, hned jsme projeli polňačku a super.Je to hnedka měkčí jízda. Jinak naprostá spokojenost 🙂

aktak
6. apr 2008

cortinu treba mastit, teda loziska, silikonovym olejom, lebo ked sa tam dostane spina a prach a zacne vrzgat, tazko to uz dostanete vonm nam namazanie velmi pomohlo

monas
6. apr 2008

Jojo, slyšela jsem na nafukovací kolečka taky chválu. Já naši Cortinku minulý týden prodala (tedy sporťák- vanička a sedačka je pryč už měsíc) a až budem mít druhý mimi, jdu do ní zas a s nafukovacíma kolečkama🙂

jankay
17. apr 2008

Tak po reklamovani kocika, Vam mozem dievcata povedat, ze tie ktore chcete kocik Cortinu a ze sa Vam na nej nieco pokazi , tak nemate sancu reklamovat. Po tejto skusenosti Cortinu nikdy viac .

monas
17. apr 2008

To určitě nejde o značku kočárku, ale prodejce...! Já mám zkušenost naprosto opačnou, ne že bych reklamovala, kočárek vydržel vše bez újmy, jen jsme roztrhli ten pěnový potah na madle, přišli jsme do prodejny, paní nám objednala celé nové madlo, přišlo za pár dní a za 150,- Kč, což mi přišlo neuvěřitelné!

emmka333
18. apr 2008

Ja som reklamovala striesku nedavno,lebo sa mi uz dost dlho trhala ta priesvitna folia hore na strieske.Najprv sa zacala odlepovat a potom uz aj trhat.Davali sme na striesku casto bundy a malej flasku.No asi preto.Ale aj tak to ma byt lepsie spevnene.Aspon prisite a nie prilepene.Mne sa to uz nepozdavalo od zaciatku.No a predavacka v obchode bola velmi mila,ze samozrejme,ze zavola dodavatelovi.No najprv boli problemy,ze sa dobre pohadali kvoli tej reklamacii,lebo najprv povedali po telefone ze to nebudu reklamovat,ale nakoniec to vybavila a poslali fungl novu striesku.Len nie presne taku istu.Neni hore to okienko a ani napis Cortina x3.Cize je taka prazdna a trosku je dlhsia ale to je len vyhoda si myslim 😉 Ozaj a este sa nam na boku striesky zlomila ta cast,kde sa strieska ohyba.To asi tym neustalym skladanim do auta a manzel si moc nedaval pozor pri skladani a narabal s nim ako s haraburdou 😖

jankay
18. apr 2008

Mozem povedat , ze tak neochotnu pani ,ktora spracovava reklamacie som este nestretla.
Uz len kvoli tomu by som ten kocik nikdy viac nekupila, lebo oni vlastne nechcu uznat absolutne ziadnu reklamaciu . Ved aj emmka 333 pisala, ze sa najskor pani v predajni s nou musela pohadat .... som z toho znechutena . Za tie peniaze kolko stoji kocik, by som urcite ocakavala vacsiu ochotu a lepsi pristup.

monas
20. apr 2008

To je jasný, ale to není věc výrobce a kočárku, to se vám v dané prodejně stane pravděpodobně u každé reklamace jakékoliv věci, jde o přístup prodejce a prodavaček. Jinak ta série s okénkem (tou folií) na stříšce prý byla nějak víc problémová, říkala mi to i majitelka obchodu, kde jsme kočárek kupovali my. My jsme měli tu bez okénka...

lyongirl
20. apr 2008

Ahojte baby, my máme s okienkom, ale ako tak čítam, tak sa bojím, aby sa to neroztrhlo, tiež dám na to sem, tam bundu, zatiaľ je to ok, no uvidíme... ☹

monas
20. apr 2008

Já jsem ráda, že jsme měli tu bez okénka, protože jsem na boudu cpala pořád něco a opravdu těžké věci, měla jsem to jako další odkládací prostor. Ale co jsem slyšela já, tak spíš byl problém s tím, že se to za tepla v létě nějak rozlepovalo či co... 😨Ale jinak jsem je viděla jezdit a moc hezký, snad to nebude až tak horké, vždy se najdou nějaké kazové kusy...