Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

atreides
31. júl 2010

@lucie.krajcarova jsem to normálně sundala a hodila do pračky

lucie.krajcarova
31. júl 2010

atreides, vyzkouším, asi prát na 30 ne?

lucie.krajcarova
1. aug 2010

tak jsem to sundala a vyprala, vypadá to dobře. škoda že i boudička se nedá vyprat..

atreides
1. aug 2010

jj boudička bohužel nejde 😒

katkabb1
2. aug 2010

ak by ste vedeli o niekom kto by chcel predať nafukovacie kolieska na CAM Cortinu, bola by som vám vďačná 😉 , originál sa už nedajú zohnať, nakoľko ich výrobca už neponúka samostatne ☹ . Ďakujem

katkabb1
2. aug 2010

atreides ďakujem veľmi krásne za info, skúsim napísať a budem veriť, že ešte niekde ich skladom majú 😉 Lebo na slovenských e-shopoch som ich už nikde nezohnala.

katkabb1
3. aug 2010

Tak smola, už ani na českých e-shopoch sa nedajú kúpiť. Nafukovacie kolesá sa dajú kúpiť len s kočíkom. Ak by niektorá mamina išla kupovať kočík cez e-shop a bola by tam možnosť dokúpiť nafukovacie a ona by o ne nemala záujem, mohla by ma kontaktovať - ja by som o dokúpenie tých kolies mala záujem. Ak by sa nejaká taká dobra duša našla, bola by som jej veľmi vďačná 😉

atreides
3. aug 2010

ty jo fakt? nechápu proč je neprodávají zvlášť? 😒

katkabb1
4. aug 2010

dovozca pre SR a ČR mi napísal, že dodavatel zrušil výrobu (čo mi nie je úplne jasné keď ich ponúkajú v sade). 😖

beruskaveruska
14. aug 2010

ahojky tak jsem též byla zjištovat co a jak s kolečkama a nejdřív mi řekli, že není problém, ale pak najednou, že jo, že výrobce zrušil výrobu neb v cizině není zájem o nafukovací kola - zájem měla hlavně ČR , ale ne takový aby se výroba vyplatila. 😠 v Itálii se na nafukovačkách prý nejezdí PRÝ jim vyhovují plastová proto je s nima vyrábí..... jo a když jsme se o tom v obchodě bavili tak nějaká paní chtěla objednat novou konstrukci a holky držte se prý není problém, ale nová konstrukce vyjde na 13.000,- 😠
takže nafukovačky lze sehnat pouze z druhé ruky nebo zda je někde nemají skladem což asi né neb je každý měl na objednávku. my teda máme oboje, ale neřekla bych , že jsou nafukovací o tolik lepší než ty plasty , ale asi je to tím, že jsou u nás šílené chodníky takže drncá kterýkoliv kočár na kterých koliv kolech 😠

beruskaveruska
14. aug 2010

@katkabb1 snahu jsem měla, ale bohužel.... ☹

katkabb1
15. aug 2010

@beruskaveruska Ďakujem naozaj si snahu veľmi cením 🙂 Nakoniec sa mi podarilo zohnať - tu na koníkovi v bazáre, takže už len čakáme na poštára 🙂 Ešte raz ďakujem

beruskaveruska
20. aug 2010

@katkabb1 Katuš tak to mám moc velkou radost to je paráda 🙂

ramka
23. aug 2010

Ahoj holky, chtěla bych vás všechny poprosit, jestli nevíte, kde bych si mohla dokoupit nafukovací kolečka za rozumnou cenu. Nebo jestli nevíte o někom, kdo by je prodal. Máme pouze ta plastová, která jsou už docela zničená od drobných kamínků, které se do nich zapichují a chtěla bych vyzkoušet ty nafukovací. Děkuji moc za tipy.

katkabb1
25. aug 2010

@ramka Ahoj, ako som už písala vyššie, samostatné kolieska sa už dokúpiť nedajú, zháňala som vo všetkách e-shopoch aj obchodoch na SR aj ČR. Takže už len skúsiť pozerať inzeráty, či niekto nepredá použité. Držím palce 😉

marcaradko
25. aug 2010

fajneee...kurnik,a ja sa bez nafukovacich v zime urcite nezaobidem,byvame na dedine a teren katastrofalny,odhrnac chodi popred nas dom ako sa mu zachce 😝 😕

ramka
25. aug 2010

@katkabb1 Ahoj, tak to je tedy špatná zpráva. Pokud je neseženum budu muset bohužel vydržet s těmi plastovými. Díky za info.

bubulka722
25. aug 2010

Posielam ti link, niečo som našla.
http://deti.bazos.sk/inzerat/4491391/NAHRADNE-D...

Inak mám záujem o tento kočík, na nete som čítala len samé pozitíva, len cena sa mi zdá v mnohých obchodoch dosť prehnaná. Je možnosť kúpiť tento kočík aj v Poľsku a za akú cenu?

jaa
25. aug 2010

@bubulka722 Mrkni na české obchody na netu..Dcera ji dneska našla v akci lim.edici za 12000kč..Já měla 08 a naprostá spokojenost..

kaktusik007
26. aug 2010

@bubulka722 tiez mame ediciu 08 a taktiez spokojnost 😉

katkabb1
26. aug 2010

@bubulka722 Toto som našla aj ja tie náhradné diely, volala som tam, ale nafukovacie kolieska nemá, len plastové ☹

bubulka722
26. aug 2010

@katkabb1 Bola som rada, keď som našla tento inzerát a myslela som si, že pomôžem. Každopádne ak niekde na niečo natrafím, zas pošlem link. 😉
@jaa Máš nádhernú dcérenku Nelinku, normálne som z nej nemohla spustiť oči. Aj my vraj čakáme dievčatko, tak si musíme zobrať šablónu... 😀
@kaktusik007 Ako pozrerám tiež si z NMnV ako ja. Prosím ťa, kde si kupovala CAM-ku??? Veľmi rada by som si ju niekde okukla naživo a potom objednala z netu. Kde sa dá tu v okolí vidieť?

kaktusik007
26. aug 2010

@bubulka722 ja som kupovala uz pouzivany, od jednej pani v trencine na inzerat 😉 predtym som ho videla u kamosky, som si ho aj povozila, ze ci mi bude vyskovo vyhovovat - ja mam 182cm a mm 195cm, takze krcit sa pri kocari fakt nemusime 😀 no a tento to ustal... ak chces novy, tak ho maju v tn v laugariciu v alltoys, plus v starom laugariciu je predajna kocikov a tam to maju vraj tiez - tam som ale ja sa nikdy nedostala.... no to hrackarstvo je po ruke celkom dost 😵

bubulka722
26. aug 2010

@kaktusik007 Inak ja som tiež rozmýšlala kúpiť si používaný v super stave. Práve tá výška ma dosť potešila, ja mám 175 a mm 182 cm a krčiť sa ku kočíku sa mi fakt nechce. Začiatkom sept. budem mať cestu do TN, tak skočím do Lauga. Už som tam raz bola a odchádzala som ohúrená cenami. Oni fakt nevedia ako už tie kočíky predražiť... Mne sa aj tak páči edícia 09 a tá sa dá teraz zohnať za akciové ceny. Inak ako sa ti pozdávala hlboká časť? Je dosť veľká?

kaktusik007
26. aug 2010

@bubulka722 no podla mna je... my sme este v nej 🙂 a maly v nej spava cez den... ono uspat ho je horor, takze to jednoznacne v kociku a to mam na zemi deku, aby som spravila riadny hrbol... ked ide po rovnom teda place jak tur 😀 no a ty mas termin v januari, to bude babatko malicke, tkze aj fusak urcite v pohode zmestis, aj ja by som ho tam teda este urcite narvala bez problemov.... ale my na zimu uz budeme v sportaku 😉
inak s kocikom maximalna spokojnost, je neuveritelne prakticky, aj ta vanicka - ze sa da z nej spravit koliska, aj to sme hodne vyuzivali ked bol mensi... mam dokupeny aj auto kit, v tom mu je uz vo vanicke trosku tesnejsie, ale zase tam to nema stale... takze pohoda... jedine negativum vidim v tom, ze autosedacka je z materailu akeho je, a ked boli tie horucavy a sli sme autom, tak sa desne spotil... 😠 lenze to je myslim problem viacerych autosedaciek, ze ano... tak som to vyriesila tak, ze mu podkladam bambusovu plienku, a je to vyrazne lepsie.... no a cestujeme iba v kosielke, plienocke, a ponozkach - a ked je treba, tak ho prikryvam bud plienkou, alebo flisovou dekou... podla potreby 😉

bubulka722
26. aug 2010

@katkabb1 Tak predsa som niečo našla. Dúfam, že to bude schodné.
http://www.e-kio.sk/produkty/sada-nafukovacich-...
@kaktusik007 Tak tej vačšej vaničke som rada, pretože teraz sú tie kočíky hrozne maličké. Inak fakt sa mi zdá premakaný podľa toho čo čítam, tak dúfam, že ma neodradí v reále. Za koľko si ho kúpila, ak sa smiem spýtať a v akom bol stave. Myslím, že tieto kočíky nestrácajú na hodnote ak ich má človek, ktorý si vie dať na veci pozor. Na rozdiel od Poľských kár, ktoré po jendom roku treba vymeniť. Prosím ťa čo to je auto kit? Inak celkovo podľa tvojho popisu to je kočík do ktorého sa oplatí ísť. 😉

katkabb1
26. aug 2010

@bubulka722 ak môžem tak pridám aj svoje skúsenosti s Cam. U nás max. spokojnosť, hlboký kočík naozaj veľmi veľký, máme 5 mesiacov a zmestíme sa v pohode, ešte aj rezerva asi 10 cm 😉 Polohovanie vaničky super, vieš vyvýšiť aby trošku viac videli a užitočné napr. tiež pri refluxe. My veľa využívame vajíčko (lebo v hlbokom nechce malá ležať - nevidí na svet) a v porovnaní s niektorými inými je dobre tvarované - nie je v ňom dieťa tak zapadnuté a zhrbené. Je pravda že materiál je taký že sa dosť v ňom spotila, vyriešili sme takou univerzálnou vložkou do vajíčka aj šporťáku- fakt super 😀

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

športová časť tiež veľká a výhoda, že sa dá nakliknúť v oboch smeroch - na začiatku keď prejdeš do šporťáku tak na dieťa vidíš.

jaa
26. aug 2010

@bubulka722 Díky moc..Taky se vám povede...Já jsem před měsícem taky prodávala Camku v super stavu..Všichni si myslí,že je nová..A měla jsem k ní i naf.kola...

kaktusik007
26. aug 2010

@kaktusik007 ja som ju brala po jednom dietati, pouzivana asi rok a pol... ale co som spominala tu kamosku, tak ta cortina co som videla bola kupovana nova a ona ju pouzivala 4 mesiace.... no a ten kocik, co som kupovala ja, bol v daleko lepsom stave 😀 😀 😀 asi tak... stala ma 300€, bola to ta farebna kombinacia do ktorej som sa hned zamilovala - aj preto sme kocik kupovali v 16tt - no a este k tomu som gratis dostala vanicku na stojane, plus chodulku chicco s hracim pultikom.... takze super kupa 😀