Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

adapo
31. máj 2010

teraz sme kúpili od babypointu fortunu a camko je už zabalené na reklamáciu, lebo aj na vaničke nám padala strieška a chceme sa sťažovať u výrobcu, lebo sme ešte zistili, že keď sme mali malého od seba a dali sme tašku na rúčku, tak sme museli dávať pozor, aby sa kočík neprevrátil.
ale dávam za pravdu liluske, že kočík by odviezol aj 4 deti, len si myslím, že najdôležitejšie je to, ako sa vozí tomu najmenšiemu bez ohrozenia, že sa kočík vyvráti alebo že tam malý sedí/nesedí pohodlne bez posúvania
to je môj názor a možno aj rada pre tých rodičov, ktorí chcú kupovať kočiar, lebo aj iné drahé kočíky sú ok, hlavne športová verzia
ale zase nie všetko drahé je aj dobré

beruskaveruska
8. jún 2010

ahoj tak týden jezdíme cortinou zatím na plastových kolech - zkoušíme a pohoda nemůžu si stěžovat. o víkendu zkusíme nafukovací kola abysme mohli srovnávat 🙂 . jinak jsem bála jak se vejdeme do výtahu a je to super vejdeme se zatím do všech co potřebujeme takže zatím žádná negativa, ale ty má každej kočár tak uvidíme 🙂

beruskaveruska
10. jún 2010

tak včera nakonec MM nandal nafukovačky a super neřekla, bych že ty plasty jsou o moc horší u nás jsou děsný chodníky takže to drndá na všech kolech 🙂

katarina.banska
26. jún 2010

predavam cam cortinu x3 limitovanu ediciu 2009, vo farbe sedo zelenej, vo velmi dobrom stave. pouzivana len vanicka a vajicko. este v zaruke. Neviete o niekom kto by mal zaujem? viem poslat aj fotky.

janca.k
28. jún 2010

@katarina.banska Katka a můžu se zeptat proč ji prodáváš? Nespokojenost? Uvažuji totiž nad koupí tohoto kočárku,akorát my teda chceme červeno černou, tak mne zarazilo, že ji tak brzo prodáváš.Díky.

katarina.banska
28. jún 2010

janca.k
dostala som dobru ponuku na jane tak chcem vymenit. s cam som velmi spokojna, no jane je moja srdcovka 🙂
tak preto som sa rozhodla ho predat a kupit si jane. inak odporucam cam cortinu je fakt super, no mne osobne sa viac paci jane, takze len preto predavam.

janca.k
29. jún 2010

Aha, tak to jsme na tom stejně, protože já taky strašně chtěla Jané, ale manželovi se moc nepáčila cena 😀 takže jsme se nakonec rozhodli pro levnější cortinu, ale snad budu taky spokojená ....
takže tuhle výměnu chápu 😀

siminka6
29. jún 2010

Ahojte, viem mi niektorá poradiť, či existuje na cortinu aj nejaký servis v prípade, že sa čosi pokazí už po záruke? Čosi sa mi udialo s brzdou a neviem, čo s tým a ani sa mi nedarí nájsť nejaký servis.... Budem vďačná za každé info... Som s ňou veľmi spokojná a ešte sa v nej chceme voziť... ☹ 😒

siminka6
29. jún 2010

viem = vie 🙂

katkaromi
29. jún 2010

ahojte, mohli by ste mi prosím poradiť, akým spôsobom čistíte kovové časti kočíka? Myslím tú časť, čo sa zvažuje k prednému kolesu, máme to obité od skladania do auta, keď šuchneme o nejakú stenu a pod. Vyzerá to hrozne, a keďže plánujem v blízkej dobe kočík predať, chcem aby bol tip-top 🙂 .Dá sa to niečím prekryť? A ako čistíte poťahy zvonku vaničky? Mám tam fľak a chcela by som to dať dole, ale je to napevno prichytené o madlá vaničky...

kaktusik007
30. jún 2010

@katkaromi no... napevno mas prichyteny potah??? zvlastne... moj ide dat dole uplne.... ale skus to omyt mydlovou vodou, potom trosku poobleviat....s ak vonku je neskutocne horko a za chvilu to bude suche 😉

ale s tou kovovou castou ti neporadim.... ☹

kaktusik007
30. jún 2010

aha.. uz som si vsimla... tak to je potom pre mna zahadou ako ten potah dal dole mangel 😀 lebo v pracke teda bol... 😵

katkaromi
30. jún 2010

@kaktusik007 Ďakujem. Asi bude treba odskrutkovať tie madlá. Hm, no najprv to skúsim tou mydlovou vodou. Aj ten kov skúsim aj umyť riadne, ale obávam sa, že to je poškriabané do hĺbky.

katkaromi
30. jún 2010

@kaktusik007 Kukla som na farbu tvojho kočíka, my máme z tej istej kolekcie, šedý, len s modrými kruhmi 😉

jaa
30. jún 2010

@siminka6 Zkus ještě brzdu prostříknout silikonovým olejem...mě brzda také zlobila a po aplikaci oleje šla krásně zlehka...

jaa
30. jún 2010

Na ty kovové díly bych asi koupila nějaký sperj na auta..je plno vymožeností..laků,co umí zacelit škrábance ap.... 😉

kaktusik007
1. júl 2010

@katkaromi - @jaa ma fakt dobry napad s tym lakom pre auta.... to by asi slo 🙂

siminka6
1. júl 2010

@jaa vďaka, ale neviem ... brzda mi nejde vôbec zošlapnuť a ak ano, tak sama vyskoči hore a teda kočik vôbec nejde zabrzdiť... a stále mi čosi rapoce v kolesách, ako by tam niečo trčalo a pri krútení zavadzalo.... a najhoršie na tom je, že sa tam vôbec nedá dostať, celá ta lišta medzi kolesami je akoby v celku, ani neviem, kade dať ten olej, či ku kolesám z vnútra do tel lišty, alebo tam ako je to stupatko, čo sa s nim brzdí. Kde si dávala ten olej, do ktorej časti?

siminka6
8. júl 2010

...tak kočík opravený 😉 naozaj to bolo asi iba v tom premastení, bolo to tam pravdepodobne dosť suché.... ale už je to ok, veeeeľmi sa teším, opäť sa vozíme v cortine 😉 🙂

ivanahh
18. júl 2010

ahojky AKTAK🙂a ako dlho ho mas jazdeny a za kolko by si ho predala?Diky

laura033
24. júl 2010

ahojte
neviete nahodou ci na cortinu sa da cez adaptery pripevnit aj autosedacka maxi cosi?

janca.mareckova
25. júl 2010

Ahojky. Chtěla bych se zeptat, jak jste spokojené se sporťáčkem?? Uvažuju o koupi. Bydlíme na vesnici a máme tu polní i kamenité cesty..... myslíte, že by jsme i tak obstáli?? A co se týče prostoru ve sporťáku? Je prostorný i pro větší dítě?? Jde položit do lehu? A co ta zmiňovaná sedací část? je fakt, že z něho děťátko sjíždí??

emmka3
25. júl 2010

@laura033 nie neda, je tam naklikavaci system vai-vai, ktory je zabudovany v konstrukcii a naklikavaju sa na nu vsetky casti bez toho, aby si nieco navyse pripinala a po pouziti odopinala

@janca.mareckova pokial viem, na Cortinu sa daju zohnat aj nafukovacie kolieska a potom v terene nema problem, co sa tyka velkosti sportaku, tak je jeden z najpriestrannejsich na trhu, ktory sa da otocit aj k tebe aj od teba, vklude sa v nom v pohodli vyvozia aj 3 rocne deti, teda ak sa este chcu vozit 😉, ide takmer do lahu, cca 10 stupnovy uhol tam je, co je zanedbatelne ... co sa tyka "sjizdenia" tak je to taky klzkejsie material, ale "problem" to moze byt len ked ide babo do sportaku malicke, cca okolo 6m ... da sa to paradne riesit Emitex uni podlozkou - zmensi priestor a neklze, pokial je uchytena pasmi, resp. ja som pouzivala zmensujucu vlozku z vajicka ...

korbicka
26. júl 2010

Smím někoho poprosit o změření vnitřního rozměru hlubokého lůžka?? Odpovídala jsem na jeden inzerát a paní mi tvrdí, že její korbička od cortiny má vnitřní rozměr 83.5cmx 35cm....... to by bylo mega lůžko.......

kaktusik007
27. júl 2010

@korbicka akurat v nom spime, takze neskor, ale tie rozmery myslim ze sedia.... je to jeden z najpriestrannejsich kocikov.... my osobne vanicku pouzivame ked cestujeme na spanie, alebo ked je moc unaveny tak ho v nej ukoliseme..... samozrejme bez koliesok 🙂 ... no a mame tri mesiace prec, 63 cm a 6,3 kg, vanicku mame zmensenu auto-kitom (maminke sa ho nechce stale vyberat) no a aj tak mame miesta a miesta..... a ten autokit vanicku teda zmensi o cca 10 cm na sirku a 5 cm na dlzku.... a pohoda 😉

atreides
27. júl 2010

tak na netu se udává VNITŘNÍ rozměr 76x33cm, bohužel hl. korbu mám uloženou u rodičů, tak nemůžu sloužit

kaktusik007
27. júl 2010

@korbicka takze... rozmery nasej vanicky - merala som vnutorne, spodna cast - 28x79 cm, potom sa to ale postupne rozsiruje no a horne vnutorne rozmery su 34x83 cm.... takze ta pani ti asi merala iba ten vrch, spodok je uzsi.... ale aj tak je dostatocne veliky 🙂

korbicka
27. júl 2010

@kaktusik007 Moc díky za odpověď a zmření!!! Ještě, že jsme tam nejeli....... mám vyhlídnutý kočárek, kde je vnitřní rozměr korbičky 82cm (úplně dole, tam, kde miminko spí) a šířka je 35cm...... (taky dole) takže raději půjdu do něho.

meusicka
27. júl 2010

@janca.mareckova ahoj mame kociarik cortina, a som velmi spokojna. tiez chodime i po polnych cestach a pod a nemozem sa stazovat. nasa mala bola vo vanicke len cca 6 mesiacov a potom sme presli na sportovu cast. nemozem povedat, ze by sa v nej nejak smykala, ved tam je 5bodove bezpecnostne upevnenie. ja osobne som velmi spokojna a keby som kupovala, tak urcite zase len Cortinu. mam tu s velkymi kolesami a dokonca obstala aj v zime ked nasnezilo 🙂

lucie.krajcarova
31. júl 2010

ahoj holky, potřebuju umýt sporťák - zvlášť tu textilní část - ale nevím čím??? už jste něco zkoušely?