Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

katkabb1
30. nov 2010

@katrinka8 Môžem len súhlasiť so všetkým, čo si napísala 🙂 My by sme sa bez polohovateľnej vaničky nezaobišli. My máme 8 mesiacov a do šporťáku sme prešli len teraz, lebo tá naša nezbednica sa naučila v hlbokej vaničke postaviť - aj napriek tomu, že bola v emiťáckom fusaku 😉 Ale vo vaničke mala ešte stále dosť miesta. So šporťákom jazdíme týždeň, trošku som mala obavy, ale musím povedať, že som spokojná. Trošku viac jej tam samozrejme prefúka keď sedí, ale inak sa tam v pohode vyspí a keď spí, tak striežka, aj napriek tomu že je tenšia ako na hlbokej vaničke, dobre kryje proti vetru. A hlavne má teraz nový obzor pozerania, vidí viac a príde mi trošku spokojnejšia, aj keď nie je z tých detí, čo v kočíku vydržia celú večnosť.u nás s kočíkom zatiaľ max. spokojnosť 😀

katrinka8
30. nov 2010

@katkabb1 No, ja sa tiez trosku obavam toho prechodu do sportaku, ale to nesuvisi s Cortinou ale vseobecne s prechodom do sportaku na zimu. Ale celkom si ma potesila, ze Vasa mala bola vo vanicke s fusakom do 8 mesiaca, to by ma velmi potesilo, keby tam este zimu preckala 😉

katkabb1
1. dec 2010

@katrinka8 podľa mňa bez problémov vydrží - teda čo sa týka veľkosti - my sme mali ešte aj rezervu, takže kým nezačne vymýšľať ako naša, tak zimu určite prečkáte 🙂 prvé dni to bolo trošku zvláštne chodiť so šporťákom, ale teraz mi to už nepríde.

katrinka8
4. dec 2010

@katkabb1 - no, nasa babula je dost velka na svoj vek, ale dakych cca 10 cm tam este ma, tak dufam veru tajne 😉

neurologia
3. jan 2011

Ahojte baby,

idem k vam po radu....chceme kupit stupienok (board/ skejtik) za kocik mate s tym skusenost? aku znacku odporucate? ja som na nete obzerala od Lascal buggy board...ale maju nasla som aj mini aj maxi aky je v nich rozdiel? dikes

lyongirl
12. feb 2011

Ahojte mamičky, zisťujem, či sa vanička z Camu dá nakliknúť na podvozok Neonato reverso sport, neviete mi prosím poradiť?
Ďakujem

atreides
3. mar 2011

@neurologia já mám teď Maxi, páč mám dvojkočár, tak bych řekla, že rozdíl je asi jen ve velikosti, každopádně Lascal můžu doporučit, určitě sedne i na Coritnu
kdyžtak mrkni na jejich stránky, dá se tam zjistit na jaké kočíky pasuje 😉

buburka
22. mar 2011

Ahojte.
Baby neviete ako dam dole navlek z autosedacky cam cortina x3 tris. Chcem ho vyprat,cely ide dole bez problemov ale ta pracka (klips) mezi nozickami sa neda pretiahnut cez potah...neviete ako na to? ja uz som zufala 😖 ☹

didiana333
22. mar 2011

@buburka aj ja som s tým mala problém...dala som to mužovi a on to dal dole.... 😀 😀 😀 tá umelá hmota ide tuším vytiahnuť z toho...

buburka
22. mar 2011

@didiana333 dakujem ti...nakoniec som to zvladla sama...nie ten klips treba cez to trepat,ale ten plastovy obdlznicek zdola treba vybrat.....uz sa perie.....teraz som len zvedava, ako to potom zas dam dohromady 🙄 😕 😅

kattusska
29. mar 2011

Ahojte.
Baby neviete kde by som zohnala novy fusak na sportovu cast kocika. Velmi sa nam fusak znicil a uz par dni hladam na internete a nic. Dakujem za radu.

atreides
30. mar 2011

@kattusska myslíš nánožník? tak to netuším, ale existuje univerzální od emitexu nebo na mimibazaru jsou maminky co je dokáží ušít

ivana883
12. apr 2011

Ahojte 🙂 Chcela by som vas poprosit o radu...Velmi sa mi paci kociar Cam Pulsar 2011 a rada by som ho kupila len mam obavy, ze kupim nieco co mi neskor nebude vyhovovat... Mate s nim niekto skusenosti???co sa tyka velkosti vanicky a sportoveho kociara - nie je maly??? A manipulacia s nim???velmi pekne dakujem za rady 🙂))

mcoya
15. apr 2011

babulky, prosim Vas, pouzivate niektora skate na Cam Cortinu X3. Ak ano, tak prosim Vas aky typ resp. znacku, lebo mi sme skusali a ziaden tam nesedi, kvoli tomu, ze vanicka je dost posunuta pri rukoviatkach.
Dakujeeem velmi pekne.

kaara1980
19. apr 2011

dajú sa prosím vás,ešte niekde pozhánať náhradné kolesá na cam cortinu x3?ďakujem

handm
19. apr 2011

Ahoj, mám Cortinu a chci se zeptat, netušíte, zda je nějaká speciální moskytiéra na léto od Camu, anebo se kupuje univerzálka?!
a co se koleček týká, myslím, že jsem je viděla v 3w dětský růžek tečka cz 🙂
@kaara1980

lucie.krajcarova
19. apr 2011

@handm tak ti nevím, moje cortina má moskytieru zabudovanou v boudě, je tam zapnutá a dá se pak natáhnout na celou korbičku. ve tvém to není?

handm
19. apr 2011

@lucie.krajcarova kde?! prosím tě...

janca.k
19. apr 2011

@lucie.krajcarova to by mě taky zajímalo 😅 já si kupovala teda zvlášt od Emitexu, ale na hluboké jsem našla jenom ve stříšce to větrací okno, my už teda jezdíme ve sportáku a hlubokou máme zabalenou ve sklepě.Jaký máš Luci typ? Který rok? To jsem si nikdy nevšimla, že by tam něco takovýho bylo. Díkec

evulebobule
19. apr 2011

já mám taky moskytiéru zabudovanou v boudičce hluboké korby, dá se odepnout, přetáhnout přes korbičku a zase zasnout.

janca.k
19. apr 2011

Aha, no já snad tu korbu půjdu vytáhnout a podívat se 😅 to myslíte takovou tu bílou sítku, co je uvnitř korbičky? ta se dá někde odepnout? Já jsem teda jednou z nudy četla i návod na použití a nikdy jsem si nevšimla že by to tam bylo. Tak to je dobrý 😀

lucie.krajcarova
19. apr 2011

@janca.k jo asi mám totéž jako @evulebobule, ale asi je to jen ve starších typech. náš kočár je z roku 2007. Ale jani zkus to, naše je odepínácí a používali jsme to jen v létě na spaní. super věc 🙂

lucie.krajcarova
19. apr 2011

@janca.k jo a gratuluji ke krásnému jménu synáčka 😉

evulebobule
19. apr 2011

@lucie.krajcarova taky mám starší typ. Nevím,jak je to teď u nových verzí 😉

vladka75
19. apr 2011

@kaara1980
ahoj, skus tento inzerat http://deti.bazos.sk/inzerat/7434539/Cam-Cortin...
tiez som si povodne chcela kupit cortinu 2011 cervenu a toto som mala vyhliadnute.
ak sa mozem spytat aku mas ty?

kaara1980
20. apr 2011

@vladka75 my máme cortinu x3 evolution

janca.k
20. apr 2011

@lucie.krajcarova taky jsem se ted dívala, že se kluci jmenují stejně 😀 jméno si vybral tatínek...taky Martin 😀 😀
tak na to se pak schválně mrknu, já mám teda 2009, ale je pravda, že jsem se už několikrát dívala, že ta bílá látka ve stříšce je taková hodně volná, ale nenapadlo mě to zkoumat blíž.Ale pokud tam bude, tak ji využijeme až na druhý dítko, Mates už nechtěl sedět v hluboké, takže šupal do sportáku a tam předpokládám, nic takovýho není.Ale díky,

vladka75
20. apr 2011

@kaara1980 novu 2011 alebo starsi model? ak sa ti bude chciet daj sem real foto. v mojom okoli nikde novy model nazivo nemali. ja som skoro celu tehu PN a cez tie 2 hodinove vychadzky cestu do BA nestihnem ☹ dnes vecer mi jedna pani dovezie ukazat pouzity quinny buzz, tak uvidim ci ho vezmem alebo este skusim objednat tu cervenu cortinu aj bez videnia nazivo 🙂

kaara1980
20. apr 2011

@vladka75 mi máme 2009,nový som ešte nevidela

nikisvord
11. máj 2011

kúpim vaničku cam.Ponúkne niekto?