Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

minda
25. feb 2009

Ale jedna věc mi na Cortině přece jen vadí a to dost. Ty příšerné pásy na poutání dítěte ve spoťáku,už ani nepočítám, kolikrát jsem si do nich přiskřípla prsty.

adawecal
25. feb 2009

ahojte zienky ked uz je rec o cortine x3 evolutione tak ja ju mam aj na predaj.mame ju 1 rok ale potrebujem ju predat lebo po roku cakame druhe babo a chceme kupit surodenecky kocik.mame 3 kolesovu oranzovo bezovu farbu uplne zachovala perfektne sa s nou manipuluje lahucky kocik zabudovana sietka proti hmyzu,plastenka nanoznik naozaj super kociarik povodna cena bola 20 000 ja predam za 12 000sk-400eur.0902 046 406,0903 622 506 dakujem.

aajina
25. feb 2009

Mindo to já znám taky 🙂 😀 co já od toho měla štěnic ale už jsem to natrénovala 😉

mima3
28. feb 2009

😉 ahojte, nám sa tiež pozdáva cortina; len ma tu odradza prispevok ohladne toho, ze nižšie mamičky môžu na ňu zabudnúť. je to naozaj také strašné, ozaj ste všetko len vysoké mamičky, čo ju máte a ste s ňou spokojné? prosím o skúsenosti..

kikimaruska
28. feb 2009

mima3-mě se nezdá, že není pro malé maminky. Kamarádka ji má, je skoro stejně velká jako já (164 cm) a mě se zdá akorát, vím o mnohem vyšších kočárcích (výška korbičky) 😉

mima3
28. feb 2009

kiki, dik za upokojenie.. ja ked som pozerala kociky v obchode, tak sa mi zdali priblizne rovnake, tak som sa zlakla, ze tento je nejaky extremny 😎 no ved ja mam este cas, ale chcem uz mat aspon predstavu o kociku.

misena741
28. feb 2009

ahoj my sme mali quiny.bola som s nim velmi spokojna.pekna vanicka,dala sa nastavit v obidvoch smeroch,proste super.

kikimaruska
28. feb 2009

mima:určitě není extremní 😉 ,třeba Implast bolder co jsem měla byl mnohem vyšší a podvozky Mutsy co jsem viděla jsou dost vysoké...tomu říkám kočár pro vysoké maminky...z Cortiny bych strach neměla...vozí ho tu i malé maminky 😉

aajina
1. mar 2009

Já teda jsem taky celkem malá a v poho 😉 to čtu teda poprvé že je spíš pro vysoké 😲

adka12
1. mar 2009

Aajina a máš tu cortinu X3? Si spokojná? Má nejaké chyby?

misalka
1. mar 2009

Ahojte, já mám 159cm,manžel 178 a ani jeden nemáme s vožením Natálky v cortině x 3 evolution problém. Problémy s pásy máme taky,naštěstí si prsty skřípám jen já a ne malá.JInak pohoda

adka12
1. mar 2009

Baby o akých pásoch to hovoríte?

romcatko
1. mar 2009

mimo, mám 164cm a je to vpohodě. Navíc to držadlo jde trochu sklopit dolů/nahoru. Já sje s ná spokojená. taím jezdíme ve vaničcě, spor´ták čeká na teplejší počasí. A mteď, když malá už sedí a občas nespí a chce koukat ven, tak jsem opravdu ocenila, že i ve vaničce lze zčásti nadzvednout dno. 😉

misalka
2. mar 2009

Mluvíme o pásech ve sporťáku na připoutání dětí.

aajina
2. mar 2009

Adka spokojená jsem a pár much má ale to každej kočárek a na pásy to chce grif pak už to jde 🙂

dosa
11. mar 2009

caute baby, uvazujem o kupe cam cortina X3, ale v poslednom case zvazujem, ci by som nekupila len sportak a do neho vloznu tasku. byvame na tretom poschodi, nemame vytah a tak si neviem predstavit, ako budem tu vanicku vlacit - sice ma to madlo na prenos, ale zrejme vazi viac ako ta taska.

co myslite, dalo by sa? sportak je sklopny do roviny, takze teoreticky asi aj ano. len by ma zaujimalo, ktora mate kocik poruke, ci by ste mi neodmerali sirku sedenia.

dakujem

liluska
11. mar 2009

dosa ja cortinu mam a sportova cast sa neda sklopit az do roviny....takze taska sa tam nedude dat....ta najnizsia poloha je sice dole ale rovina pre miminko to urcite nie je 😉

dosa
11. mar 2009

liluska ja som bola stale v tom, ze je tam poloha az do lahu... vycitala som kdesik na nete. ale keby to aj bolo par stupnov, to nie je na zavadu, lebo tasky maju pevne dno a babo by lezalo na rovnom. horsie by to uz bolo, keby to bolo viac ako tych par stupnov.

mam rozpozerane aj ine kociky original s vloznou taskou, ale tato cortina sa mi hrozne paci a oprti inym ma aj pekne vesele farby. tie ostatne kociky su bud cierne, tmave alebo take nevesele ☹

monas
11. mar 2009

Tak ta naše teda do roviny šla, tak nevím...
Jinak ta vanička není těžká, nosila jsem v ní malýho taky dlouho a nepřišlo mi to. Nakonec jsem ale z praktických důvodů, abych pořád nemusela chodit na desetkrát (pro nákup a pod.) jezdila i skočárkem několikrát denně po schodech nahoru a dolů a byla to pohodička. Jinak větší mimčo budeš asi stejně vynášet samotný, bez vaničky, tak bych to asi neřešila. Samo, že to s tou vložnou taškou řešení je, znám i lidi, co vozili od narození jen ve sporťáku. Jen mně osobně a vlastně i holkám, co znám, se ty kočáry s vložnou taškou strašně nelíbí na pohled...Ale to je jen věc vkusu... 🙂

monas
11. mar 2009

Vlastně, když nad tím přemýšlím, možná to úplná rovina nebyla, ale byl to tak strašně nepatrný sklon, že mi to ani nedošlo... 🙂

atreides
11. mar 2009

jj je to pidi sklon

dosa
11. mar 2009

obzerala som aj take kociky, ktore sa predavaju original s vloznou taskou, ale tiez nie su uplne rovne, maju par milistupnov sklon, ale ta taska to vyrovna... sice to nie je take pohladu lahodiace, ako pise monas, ako original vanicka, ale co narobim, musim nieco obetovat kvoli pohodliu 🙂 vybrala som si oranzovy sportak a nasla som na nete aj oranzovu vloznu tasku, tak by to farebne nemuselo byt take do oka bijuce. zimu by sme nejak preckali a na jar uz by sme chodili len so sportakom.

budem tu v meste musiet odchytit nejaku kocku a poobzerat si to 🙂

mery.luu
11. mar 2009

Tak my máme výtah v mezipatře a ty jedny schody několikrát denně normálně sjíždím i vyjíždím a cortinka zatím drží 🙂

DOSA - já jsem právě u cortiny v prvních měsících nejvíce ocenila právě korbu umístěnou docela vysoko, že jsem se nemusela k malýmu sklánět, tak si nedoveda docela dobře představit, mít mimouše takhle nízko.....ale každéme vyhovuje něco jiného 🙂

Já jsem teda s kočárkem max. spokojená. jak už tady padlo, tak má určité mouchy, ale oproti jiným kočárkům, to jsou prkotinky.... 🙂

atreides
11. mar 2009

jj to je pravda, to sklánění by mi vadilo dost, to jsem byla taky ráda jak píše mery

monas
11. mar 2009

jj,souhlasím🙂

dosa
11. mar 2009

ja som mala, mne to nevadi - ale zase sa tolko sklanat nebudem - ved vychystam ho doma na prebalovaku do tasky, v kocikarni suchnem do kocika a hotovo 🙂 a ti co budu chciet obzerat nech sa ohnu 🙂

mery.luu
11. mar 2009

no já jsem teda kojila a přebalovala na každém rohu, takže jsem se skláněla docela často.... 😀 😎

dosa
12. mar 2009

mery.luu - take ja nepoznam, my sme chodili papat domov. von sme chodili len spinkat medzi papaniami 😉

atreides
12. mar 2009

taky jsem se skláněla často, Niny často brečela, dudlík jsem jí pořád vracela, upravovala ji 😝

mery.luu
12. mar 2009

Tak já jsem hlavně na začátku kojila opravdu často, třeba i každou hodinu, to bych teda nestihla dojít např. z města domů...ani bych se nemohla skoro vzdálit od domova. A navíc mamina každou chvíli kouká a sahá na mimíska, jestli je OK a není mu třeba zima, teplo apod.......Ale to už jsem teda hodně odbočila od tématu.... 🙂

Když byl Tobík malinký, tak jsem nechávala podvozek ve sklepě a korbičku brala domů - pokud není mamča zrovna křehotinka, tak si myslím, že jí může normálně unést. Horší to je, když už dítko více přibere na svých proporcích....a to mé přibíralo opravdu hodně rychle 🙂