Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

lubika39
23. máj 2014

predavam cam cortinu 3 komb, cervenej farby, rocnik 2011, vo vybornom stave.

midka
17. jún 2014

Baby ja kupim hlboku vanicku a vajicko na Cam cortinu X3, v kombinacii pre dievcatko napr. nieco taketo

cervenovlasa
2. okt 2014

Ahojte, mna by zaujimalo ako je to s tymi kolieskami. Kamoska ma starsi kocik a ma kolieska plastove, dnes som sa nanho bola pozriet a ponukali nafukovacie. Niekde som citala ze lacnejsia verzia ktora sa vyraba pre ukrajinsky trh ma tie kolieska nafukovacie. Neviete co je na tom pravdy? Dakujem

monik30
2. okt 2014

@midka ahoj, neviem ci chces novu, ale ak ti staci pouzivana tak skus tu: https://www.modrykonik.sk/market/kociky/v0di/va...

midka
2. okt 2014

@monik30 dakujem, uz som zohnala, taku kombinaciu, ako som dala vyssie 🙂

vladka75
24. nov 2014

Predam cervenu cortinu 2011 v zachovalom stave po 1 dietati. V cene doplnky ako slnecnik, rukavnik, fusak.

dugyna
9. jan 2015

nepredava niekto kolesa nafukovacie ku cam cortina X3 , aj pouzivane za nejaku normalnu cenu?
alebo kde sa daju kupit za menej ako 70-80 eur?

mysuliatko7
12. jan 2015

@dugyna Presne ten isty probleeeem,potrebujem zohnat kolesa ☹ Dostali sme defekt a neda sa to opravit...
Kde si zohnala za tych 70 e?

dugyna
12. jan 2015

@mysuliatko7 nie kupila som na bazare tu na MK od jednej kocky, predavala kocik aj kolesa a ze ci mi nepreda kolesa..lebo to mala navyse ku kociku. jedno ma defekt tak manzel opravy.
pocuj ale ty si len zbehni do cyklo obchodu alebo servisu ci nemaju novy plast alebo dusu..podla toho c mas tak moc poskodene. to by ti mohlo pomoct..hm?
nebola som ohotna dat 79 eur za kolesa kedze kocik nas vysiel 70 v super stave. nic vyblednute..len na strieske z vanicky prasknuty ten igelit (to dam asi krajcirke urobit nech vymeni za sietku)

mysuliatko7
12. jan 2015

@dugyna Prave v cyklo obchode sme uz boli 2krat a vymenili dusu,nafukali a zasa to iste.. Podla mna bude problem bud v tej konstrukcii kolesa,alebo ta guma.. Fakt neviem ☹ lenze sa s tym vobec neda chodit,taha mi to do strany.. Ja by som najradsej tez kupila od niekoho pouzivane,ak by si este mala nejake kontakty 🙂
Ak nie, tak mi neostane nic ine, len vyhodit 70eur ☹ ☹ ☹

vepiku
31. jan 2015

@aktak ahojkaj, este mas ten skejtik Litaf? pripadne aj foto ako to vyzera s cam?

mischelka7
1. feb 2015

Ahojte, viete mi dat rady ohladom kocika cam cortina? Paci sa mi, len chcem skusenosti od vas, ktoré ste ho používali, babätko sa nám ma narodit v máji, takze mne ide hlavne o využitie sportovej casti v zime, ci je stabilný, ako sa s nim chodi v snehu, v terene, nakolko bývame na dedine. Ďakujem 🙂

kristi66
12. feb 2015

Ahojte, nahodou nemate niekto na predaj striesku ku sportovej casti CAM cortina X3 evolution? Pripadne neviete poradit kde by som ju vedela zohnat? Dikesko ;)

zabka1611
30. máj 2015

ahojte, da sa cam cortina x3 trochu pohupovat? myslim ci ma odpruzenie.....dakujem

petissiene
9. júl 2015

Myslite ze sa cam cortina x3 hodi pre nizku maminu? Mam 160 cm ..

pivonecka
24. júl 2015

@petissiene rucka je výškovo nastaviteľna, takže úplne v pohode. S našou Cortinou chodia od 158-190cm 😉

zuzka105
29. júl 2015

@mischelka7 ahoj, kupili ste nakoniec cortinu? Ako sa ti s nim chodilo v zime? Vidis nejake velke negativa? Vdaka

mischelka7
30. júl 2015

@zuzka105 Ahoj, ano mam cortinu. Este som ju v zime neskusala, nakolko ju pouzivam od mája, ale zatial som maximalne spokojná, lahko sa ovláda, je lahký . uvidíme ked príde zima, ale nakolko ma dost velke kolesa tak si myslim ze by nemal byt problem

jarunka111
1. sep 2015

Predam cortinu, hlboku vanicku s vajickom ... milovala som ten kocim a prechadzky s malym ♡ ... ma uz nieco za sebou, ale je funkcny a sikovne ruky z neho urobia zase fesaka 😉 ... verim, ze ste vsetky s nim rovnako spokojne 🙂

bambulka7
21. sep 2015

ahojte maminky ktore uvazujete nad kupou tohto kocika. Mam na predaj tuto Cortinu (na foto) - kocik bol kupeny v r. 2012 ako novy v ricobaby v TN, PC bola 680€. Má nafukovacie kolieska a je bez akejkolvek poruchy.
Je to trojkombinácia - hlboká vanička, športiačik a vajíčko a k tomu samozrejme nánožník, nepoužívaná taška na kočík v jeho farbe a dizajne (taška na foto je používaná a kupovaná v DM, na predaj je originál ku kočíku a nepoužitá).
Je v super stave a aj napriek tomu že je bledý je super na údržbu lebo sa dá komplet celý vyprať a materiál je veľmi kvalitný.
Momentálne mávam vo vaničke ešte druhú dcérku, ale nosí sa hlavne v manduce alebo spí v postielke kedže ju vonkajšie ruchy budia, kočík na nu moc neplatí :( ...bude mi za ním velmi smutno :(

Idem ho prichystať do inzerátu tu na koníku, ak by ste mali niekto záujem, tak pošlem fotky aj detailné info rovno na váš mail a inzerát vytvorím len v prípade že tu oň záujem nebude. Poprosím aj o pochopenie kedže mám doma 2 malé deti, ale odpíšem vždy okamžite ako to pôjde, mám internet aj na telefóne takže sa snažím reagovať hneď ;)

....v prípade záujmu poprosím info do IP alebo na mail: hlavacova.petra@gmail.com, určite sa bude dať aj nejako dohodnúť, pri rýchlom jednaní aj zľavím z ceny - všetko treba detailne prebrať, nafotím a samozrejme najlepšie je osobne vidieť, prajem pekný deň
Petra

bambulka7
21. sep 2015

@mischelka7 pekny den prajem, predavam tento kočík tu vyššie v inzeráte, otázka je či chcete používanáý alebo nový. Každopádne v zime, snehu aj v kašovitom snehu ho mám odskúšaný keďže prvá dcéra bola kočíkový typ a musela som chodiť aj v nepriaznivom počasí s ňou aspom 1x za deň von. Kočík zvláda úplne všetko, aj sneh....oproti kočíkom s dvomi malými otočnými kolieskami v predu išiel tento kočík perfektne, sneh sa na predné koleso nikdy nenabral a ja konkrétne som predné koleso ani nearetovala a v pohode. Ale je možné ho aj zaaretovať a netočí sa. Bývame takisto na dedine a koľkokrát som stihla prechádzku skôr ako cestárske auto ktoré malo v pláne odhrnúť naše ulice 🙂

bambulka7
21. sep 2015

@mischelka7 aha prepacte, diskusiu som len prebehla a nevsimla si ze aj prispevok na ktory som pisla bol uz dost stary, ale kazdopadne na zimu sa mozete tesit ;) ide perfektne

mischelka7
21. sep 2015

@bambulka7 dakujem, mam presne ten istý typ, len v sivej farbe. zatial som spokojna, a nekupovala som nový. ale dívam sa ze ako vám pekne drží strieska, mne tak nedrzi :( prečo?

bambulka7
21. sep 2015

@mischelka7 ako myslíte že vám nedrží? Myslíte napnuta? Ona je taká volnejsia - zvonku to tak vyzerá, ale ak ste ju napr. prali tak dajte pozor či ste konštrukciu striesky nenavliekli do toho potahu opačne 🙂 lebo ona pôjde na vanicku nacvaknut aj tak, ale striesku drží inak 🙂

druzicka17
23. okt 2015

nemáte niekto na predaj nafukovacie kolesa na cam cortinu?

janesaa
26. mar 2017

Ahojte. Prosím Vás - zháňam náhradné kolieska na kočík - ešte model Cam Cortina Evolution X3. Disponuje ešte nimi niekto? Viem, že boli pri nejakých modeloch aj náhradné. Teraz sa však na e-shope už nedajú zohnať. Keby ich ešte niekto predával, bolo by to super. Moc by mi to pomohlo, keďže tie moje aktuálne sú už v dosť použitom stave. Dakujem.

adika2100
2. máj 2017

ahojte zhanam striesku na vajicko cam cortina x3 evolution...prosim ma niekto na predaj alebo vymenu za nieco napr,plienky atd...alebo kedy by som mohla kupit?dakujem

michaelaan
2. máj 2017

@janesaa Dobrý večer, chcete nafukovacie alebo tie druhé?

janesaa
3. máj 2017

@michaelaan Dobry vecer. Tie druhe... 😊

michaelaan
4. máj 2017

@janesaa pýtam sa, pretože akurát inzerujem celý tento kočík... Plus mám naviac nafukovacie kolesá... Skúste pozrieť... Neviem ako veľmi vám tie kolesá súria, ale ak by sa mi do mesiaca nikto neozval, tak by sme sa dohodli a posuniem vám ich....a ja by som kočík predala už len na nafukovacích... 😉