Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

beruskaveruska
8. apr 2010

onellyo snad to ho někdo změří, ale my též máme takýto výtah a známá co měla cortinu se tam vešla jen musela to přední kolečko stočit tak aby nebylo rovné jako při jízdě 🙂 a rukojeť dávala nahoru

rubinka
8. apr 2010

Ja mám náš zabalený v krabici takže nemám ti ako pomerať, ale my máme napríklad taký výťah čo sa dvere zatvárajú do vnútra a tam pochybujem že to vôjde.

beruskaveruska
8. apr 2010

rubinko ty výtahy je děs 😠 a to cortina je ji úzká, ale my měli na první dítko připravenýho oxforda a nevešel se do výtahu na šířku 😠

takovejch kočárků se dělá, ale málokterý se dostane v poho do výtahu. našim ted dělali výtah dle EU a jejich sousedka má x-lander a nevejde se tam s ním 😠

rubinka
8. apr 2010

No my budeme mať kočík v kočíkarni takže nejako ma netrápi že sa nevôjdem do výťahu. Aj tak som ho nechcela mať v byte.

onellyo
8. apr 2010

🙂 🙂 🙂 no nas vytah ma 105 cm,, 😢
tak dufam ze sa najde dobra dusa ktora
zlozeny ten kociar a odmeria ho ci tam vojde!
🙂 🙂 inac pekny den!!prajem,, slnecny uz je!! 🙂 🙂 🙂

beruskaveruska
8. apr 2010

onellyo já mám taky kočár v kravici takže bohužel ☹

atreides
8. apr 2010

někde vzadu se tu o těch výtazích holky bavily, zkus pohledat
já se do jednoho vejdu, najedu kosmo a ohnu rukojeť, ale do druhého už ne, ale věřím, že kdybych si ohla to přední kolo, tak asi ano

atreides
8. apr 2010

ještě tady je jedno téma, te´d nevím ve kterém se to řešilo

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cam-cort...

jaandy
8. apr 2010

na sirku 62cm na dlzku ma 107cm pri ohnutej rucke...takze iba ked sikmo

beruskaveruska
8. apr 2010

jaandy jsi zlatá tak to bude s tím ohnutým kolem tip top a já už se k němu ani nevejdu jsem kulatoučká 😲 no to bude super 😀 😝

onellyo
8. apr 2010

jaandy 🙂 🙂 dakujem!!! takze kociarik nekupujem lebo nevojde ☹ ☹ ☹

monaberuska1
8. apr 2010

holky tak mi výtah ani nebudeme mít, zatím bydlíme v baráku u tchýně ale ted se budeme stěhovat do bytu a tam výtahy nejsou, kočárek bude dole v čekárně a já do patra hihi budu pěkně s malým a mojí malou šlapat 😀 😀 😀 😀 😀

rubinka
9. apr 2010

Onellyo a kočíkareň v bloku nemáte, že by si ho mala tam?

beruskaveruska
9. apr 2010

když zjistíme, že se kočár nevejde tak holt odcvaknu korbu a složím podvozem - už to neřeším 😀 kočár je náš 🙂 a při nejhorším bude v sušárně a hotovo vyřešeno.

Tak držím onellyo palce při výběru 🙂

rubinka
9. apr 2010

Ja by som sa ho tiež nevzdala 😀 ja som hned vedela že chcem tento a žiaden iný, už ked sme bábo len plánovali. Mi hned padol do oka v jednom časopise.

jaandy
9. apr 2010

ono treba podotknut ze s hlbokou korbou sa neviem preco nejak vojde do vytahu tahsie ako so sportiakom 😉

dievcata asi je to mimo temy, ale ja som tahala kociar 2 mesiace a potom som objavila satku a nosime sa vyhradne uz rok 😀, ked mate problem s vytahom tak zvazte ci nie ste ochotne trosku zaexperimentovat, lebo je to 100x jednoduchsie a sikovnejsie ako sa tahat s kociarom 😉

beruskaveruska
nerozumiem ako chces ohnut kolo, ibaze by si ho odmontovala a hoci to nie je tazke s nalozenym kocikom by som to nerobila 😀 , merala som to s ohnutou ruckou (rukojeti) ale nejake cm s daju ziskat ked kocik postavis nasikmo...ale cortina je dlhy kociar, ak mas maly vytah pouvazuj o nejakom kratkom, je ich spusta 😀

my mame aj nakladny vytah takze no problem a teraz sa sportiak vojde aj do maleho vytahu, ale ked som sla s hlbokym tak sa mi do maleho nevosiel...takze pred satkovacim obdobim som sa musela vratit a sediet doma ked nam nakladyn vytah nesiel 😠

ak mate zaujem o negativych postrehoch o cam cortina poskytnem 😀 , ale inakje to velmi pekny as pohodlny kocik...lne teraz uz presne viem co by som chcela a pozerala, no prvykrat je z toho clovek jelen 😀

jaandy
9. apr 2010

ospravedlnenie za preklepy... 😔

onellyo
9. apr 2010

🙂 🙂 🙂 rubinka 🙂 🙂 🙂
kociar ma sluzit mne a nie ja kociaru,,
a ak mi nevojde do vytahu moze vyzerat
ako chce tak ho nekupim
na trhu je vela kociv!!!!!!!!
ale paci sa mi preto som sa pytala na rozmery!!

rubinka
9. apr 2010

Onellyo jasné chápem, mne tiež nevôjde ale neriešim to kedže ako som písala, v byte som ho aj tak nechcela mať.

onellyo
9. apr 2010

rubinka 😵 😵 😵
tak ti prajem vela peknych prechadzok
s kociarikom ,,aj vsetkym babam ktory
ho maju,,,cam,,, 😉
ja asi zoberiem concord,,,ten mi tam 🙂 🙂 vojde!! 🙂 🙂


diky za info!!!!!!!

rubinka
9. apr 2010

Onellyo ďakujem, prajem šťastnú ruku pri výbere kočíka 🙂

marcaradko
9. apr 2010

ahojte nenajde sa tu nahodou niekto kto by predal nafukovacie kolesa na cam cortinu x3? 😕

beruskaveruska
10. apr 2010

jaandy to přední kolo je otočné a kamarádka říkala, že ho otočila a vešla se v pohodě tak uvidím.
jinak my nebudeme šátkovat, ale manducovat 😀 už se těšíme oba 🙂
a to že se nevejdu až tak neřeším - sušárna to jistí . do bytu kočát taky nechci a hlavně my prostě chtěli 3kolku nooo 😀 a negativa??? který kočárek je nemá??? na každém se něco najde 😒

kaktusik007
5. máj 2010

ahojte... tak my sa uz kocikujeme v kociariku.... a vyhovuje mi coraz viac..... takze v konecnom dosledku som velmi rada, ze sme do tohto kociarika sli!!!! vytah nemame, takze to som nemusela riesit, a po schodoch maleho nosim dole.... akurat podvozok si nechavam v aute v kufri, je to tam prakticke, nezavadzia mi to v byte, a ked idem na predchadzku tak len spravim mini zastavku pri aute, a je to :D

adapo
13. máj 2010

Ahojte, tak my sme už prešli na športiak a sme totálne sklamaní. Náš malý chce sedieť, ale stále sa v ňom posúva dole a nedá sa to nastaviť, takže ideme kupovať nový športiak. Pokiaľ sme používali vaničku, bol super, ale ten športiak je fakt nedomyslený. Pri takej cene kočíka by som čakala viac.

jamaat
13. máj 2010

Ja som sa Cortinou do riadne malého výťahu napratala. Koliesko treba otočiť dovnútra, prípade aj rúčku zalomiť a je to.

adapo, šporťák je kĺzavý, ak ho máš otočený tvárou k sebe. Vtedy aj strieška padá. Stačí otočiť a je to oveľa lepšie.

adapo
17. máj 2010

my sme skúšali športiak aj od seba a malý sa stále posúval. neviem, či sú všetky mamičky s ním spokojné, ale my nie. jednoducho je to nedomyslené, strieška nemá čo padať, bezpečnostné pásy sú ďaleko, opierka na nohy sa nedá polohovať. človeka to pri kúpe ani nenapadne, lebo sa zameriava na vaničku a ešte keď je to prvé dieťa, tak to nemá ako porovnať. už sme kúpili nový, oveľa lacnejší a nedá sa porovnať. malý v ňom sedí ako kráľ, je tam oveľa viac funkcií, takže sme max. spokojní. vravím, pokiaľ sme mali vaničku, super, na jednotku, ale športiak na 5.

ilijanka
17. máj 2010

my máme športovú verziu a páči sa mi z jedného pre nás dosť podstatného dôvodu- na tej prednej opierke na nohy vozím staršieho syna, takže nám slúži ako tandemový kočík 🙂

lucie.krajcarova
28. máj 2010

Adapo, bohužel se musím přidat, sporťák nám taky moc nevyhovuje.. malý tam pololeží... pásy jsou moc daleko, vůbec je neumím seštelovat... a jaký jste koupili teď?

liluska
30. máj 2010

súhlasim z ilijankou...my tu prednu cast pouzivame tiez ako "tandemovy kocik". Zatial mame hlboku vanicku alebo autosedacku ked starsia dcera sedi nad prednym koliekom, ale urcite tam bude sedavat aj keb budeme mat sportovy lebo sa tam vozila uz ako ona velka ked sme chodili este von z kocikom pre nu.
Mame na tento kocik aj skejtik ale ten moc nevyuzivame lebo mala sa radcej vozi nad tym prednym koliekom 😀
Dokonca som hovorila ze ten kocik by odviezol aj 4 deti 😀 . Jedno v korbicke, jedno nad kolieskom, dalsie na skejtiku a este by sa jedno zmestilo aj do došíka 😎