Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

dosa
12. mar 2009

... ja som teda nemala nikdy problem sa ohnut do kocika, nejak som to nepocitovala ako zavadu - ked bola malicka tak ako som ju vlozila do kocara hned spala a chodili sme na take prechadzky aby sme boli v case papania doma - v bezne dni.

ja som chcela skor vediet aky je siroky ten sed - ci sa tam ta taska vojde 😉

lyongirl
12. mar 2009

kamoška kúpila len šporťák a vložila si doňho tašku zo starého kočíka a bolo to ok 😉

dosa
12. mar 2009

ozaj baby, mate k tomuto kociku aj slnecnik? je nejaky originalny? alebo ste kupili univezal? ked uz budem kupovat, nech beriem vsetko naraz 🙂

atreides
12. mar 2009

dosa mě to problém taky nedělalo, ale do sporťáku se nejde ohnout přes rukojeť, musím např. z kopce zabrzdit a jít do něj z boku,a le s hlubokou jsem se k mimi dostala přes rukojeť

atreides
12. mar 2009

dosa mám sluneční clonu, doporučuji

lyongirl
12. mar 2009

my máme slnečník Casualplay, ale vedieť vtedy o clone, kúpim si asi radšej tú, síce skúsenosti s ňou nemám, ale niekedy je slnečník trošku problém správne natočiť.

monas
13. mar 2009

My měli slunečník univerzální, ale ne všechny na Cortinu jdou, protože má oválné trubky, chce to vyzkoušet... 🙂

vendy01
13. mar 2009

Ahoj, také jsme měli univerzální slunečník, byl bezva! 🙂

katrin79
24. mar 2009

ak ste tu take, ktore idete alebo ste tento rok uz kupovali Cortinu x3, aku farbu ste si vybrali? Ja som totiz bola uz dlhodobo rozhodnuta pre tu zeleno-sedu kombinaciu, ale v poslednej dobe sa mi prestala pacit, lebo ked vidim nejaku cortinu v meste, tak vsetky su v tejto farbe a uz mi je nejaka okukana, lenze tie ostatne farby co su teraz v ponuke, no nic moc, sa vazne neviem rozhodnut, pritom ten kociar sa mi paci..

adka12
24. mar 2009

Katrin daj si do googlu Cam Cortina limitovaná edícia a určite si farbu vyberieš.
Ja už mám vybratú, idem kupovať z Čiech za 15500SK tú limitovanú edíciu budúci týždeň.

katrin79
24. mar 2009

Adka a limitovana edicia, to su nejake ine farby ako maju v katalogu farby na tento rok?

r.ferraro
24. mar 2009

ahojte dievcata, ja som bola obzerat kociky a tiez som mrkla na cam, je tris a teraz u nas ju mame v akcii az do 30.6 za 279 euro. Kolko stoja tieto kociare na slovensku? Tu v taliansku v obchodoch toys je teraz dobra akcia...
Pozerala som aj peg perego ktory stoji teraz od 349 do 359 euro(zalezi od farby) je tiez tris a giordani bol dokonca iba za 199 euro

katrin79
24. mar 2009

r.ferraro: tych 279 eur je cena za sportovy kocik, ci celu trojkombinaciu? na SK je cena okolo 600 EUR za trojkombinaciu

leniccka
24. mar 2009

katrin maju ine farby a velmi pekne, ja som si objednala a mam uz doma tu zelenu, kuk do albumu a som s nou spokojna a tym ze je to limitka tak to nebudu mat vsetci ako tie zeleno-sede kruhy co tiez vidim na kazdom kroku.... mozes to kuknut na stranke www.bubu-babo.sk a stoja okolo 630 eur

biggy
24. mar 2009

Cam Cortina sú vo všeobecnosti podarené modely... Ľahko sa skladajú, ľahká je s nimi manipulácia...

leniccka
24. mar 2009

http://www.bambini.sk/index.php?main_page=advan...

katrin tu je este lepsi vyber farieb, aj ceny su trosicku nizsie 🙂

katrin79
25. mar 2009

leniccka: diky moc, vcera som uz nasla tieto limitovane farby, som rada, ze som to objavila, zaujimave, ze v obchode ma presviedcali, ze sa farby daju vybrat len tie co maju v katalogu na tento rok, mam cely katalog doma a tieto limit. farby tam vobec neboli....ale uz som si nasla jednu cesku stranku a odtial sa oplati to objednat, lebo cena vychadza okolo 540 EUR

leniccka
25. mar 2009

katrin, toto skumala jedna nasa julovka ze preco to nemaju u nas v obchodoch, lebo ani predavacka chuda nevedela o com baba hovori, ze ake limitovane edicie a ine farby, a potom volala predavacka do skladov v cechach a oni ze si davali robit limitovane edicie na rok 2008, a nejak sa to dostalo ku nam do niektorych e-shopov 😉
takze niekedy je zakaznik lepsie informovany ako predavajuci... smutne

katrin79
25. mar 2009

veru tak, podstatne je, ze existuje taketo forum a ze ste mi tu poradili, lebo tiez som mala z toho hlavu v smutku 😉

r.ferraro
26. mar 2009

Katrina je to tris, vsak aj mne sa to zda dost malo, ale zober, ze to je ich znacka, a dovoz na slovensko sa premieta do ceny... Moja svagrina kupila pred rokom chicco, tiez tris za 359 euro.

mery.luu
26. mar 2009

Tu limitovanou kolekci jsem viděla už taky na živo a je nádherná 🙂 Viděla jsem modrou a hnědou barvu a opravdu vypadá suprově, škoda, že nebyla před rokem... 😎

jamaat
26. mar 2009

Ahojte. Tá limitovaná edícia vyzerá dobre, ale čítala som možno aj tu na fóre v starších príspevkoch, že to plastové priesvitné okienko sa odliepalo.

Ja mám tú zelenú nelimitovanú a nevidela som u nás veľa cortín celkove, tak sa nebojím, že by ich behalo veľa po meste. Objednávala som tiež z Čiech za 14500CZK ešte vo februári a teraz som pozerala, že šli hore s cenami, pretože CZK oslabila. Naopak - na Slovensku zlacneli.

aktak
27. mar 2009

origial dazdnik nie je, ale pri malom som kupila Casualplay a nevydrzal ani 3 mesiace (vyvaklal sa ten hruby drot v struzinke) a to stal 800,- 🙄 teraz som malej kupila taku zlonu co sa navlecei na striesku, stala asi 250 sk tak dufam ze sa osvedci

monas
27. mar 2009

My měli úplně obyč slunečník asi za 24é Kč a v poho, ale každý na Cortinu nepasuje kvůli oválným trubkám...

adka12
28. mar 2009

Baby do koľkého mesiaca sa vám zmestilo dieťatko do vaničky?

misalka
28. mar 2009

do 7.m, měla 10kg a asi 70cm

evinka2311
28. mar 2009

adka,ja ho mam este stale vo vanicke,ale je teda velky obor,mame 10,5kg a 10 mes.u nas snehu vela,tak este vo vanicke behame...ale da sa sklopit operka,tak super sedi

d0minika
28. mar 2009

cafte baby, som tu nova. budeme mat babo, tak nic ine nerobim, len pozeram kocare na nete a po obcodoch. Corttina x3 je nas favorit, len sa obavam, ci sa mi zmesti do vytahu 103cm x 93cm. Nebola by ste niektora, co ho mate, taka mila a nezmerala to? Nepoznam nikoho, co ho ma. ☹

liluska
29. mar 2009

dominika, ja som sa z cortinou zmestila zatial do kazdeho vytahu, zo ziadnym som nemala problem, a to som skusila rozne druhy vytahou, neviem aky to je 103x93, ale fakt som uz skusila vsetky a zmestili sme sa. 😉

rybka27
29. mar 2009

ahojte, u nás je favoritom tiež cam Cortina x3
dominika, ja viem tak,že rozmery sú 105,5 cm na dĺžku
ale rozhodovala som sa ešte medzi Jane slalom pro formula Strata alebo Quinny Speed SX