Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

biggy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leniccka
11. jún 2009

babula, myslis take tie cokoladove co su?? su pekne obe kombinacie farieb, ale podla obrazka sa mi tiez zda ze su z takeho leskleho materialu... ale podla mna by to nemalo prekazat, lebo ak je babo lenive tak ti nebude sediet tak ci tak 😉 ja by som to riskla... prinajhorsom vymyslis do sportaku daku fintu pod zadok aby sa nesmykalo 😅 🙂

babula
12. jún 2009

leniccka ved este to pojdem omrknut do obchodu, u nas ich maju tak uvidim...ale strasne sa mi paci, ja proste chcem kocik aby sa dala sportova cas otocit ku mne a to ma maloktory... 😒

klauduska
25. jún 2009

Ahojte kocky,

uvazujem o kupe tohto kociariku a tak by ma zaujimalo ci ste ho niektora kupovali v POlsku.Citala som tu v teme kociky z POlska,ze znackove kociky tam vyjdu o dost lacnejsie,teda aj o nejakych par tisic....
Ak ano,kde ste boli,v akom obchode?A kolko Vas vysiel?

Dik... 😉

wewe4
2. júl 2009

ahojte, viete mi povedať aký je rozdiel medzi CAM Cortina CX3 a X3? Mne sa viac páči tá CX3, lebo nemá tie "kruhy"...
Má aj CX3 tú lištu na hojdanie vaničky? A polohovateľnú vaničku?

jana3
3. júl 2009

Ahojte
Mame Cortinku od narodenia, v zasade sme s nou celkom spokojni,
Vyhody:
lahko ovladatelny, lahko skladatelny kocik
sportak sa da nasadit aj v protismere jazdy
velka, polohovatelna vanicka
vo vanicke integrovana sietka proti hmyzu

nevyhody:
uz by som nesla do trojkolky, je dost nestabilna pri schadzani a vychadzani na vyssi obrubnik, casto sa vzprieci koliesko
ako uz bolo spominane, v sportaku sa mensie dieta dost zosuchava
sportak nema na strieske okienko
rozhegava sa a je dost tvdry (aj s nafukovacimi kolieskami, na ktorych sme dostali asi po tyzdni defekt 😠 )

v zasade moje hodnotenie: dobry kocik, ale nie az tak, aby sa za neho oplatilo dat dvojnasobok ceny oproti obycajnemu

wewe4
4. júl 2009

Dá sa šporťák nadstaviť v protismere jazdy aj pri CX3? V čom je medzi nimi rozdiel? Myslím tú X3 a CX3?

atreides
4. júl 2009

wewe ani nevím, že je nějaká CX3 - můžeš hodit odkaz? Já znám jen cortinu X3

wewe4
4. júl 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5841256

prosím pozri...myslím, že to je to isté ako X3...len starší typ 😒 ...

liluska
4. júl 2009

ja teda mam podla toho obrazku CX3 ale nevedela som ze je rozdiel v X3..myslela som ze si to len niekto poplietol a omylom napisal 😉

wewe4
4. júl 2009

ved aj ja som z toho uz jelen...tento sa mi veľmi páči, len či má všetko, čo som čítala ten o tom X3 ( s tymi kruhmi- alebo co to je...)
hlavne ma zaujíma, či sa dá tá športová časť otáčať v oboch smeroch...liluska,hm?

atreides
4. júl 2009

tak přesně tento máme, i tu barvu, sporťák se dá otáčet ve směru i proti směru jízdy a to houpání na hluboké korbičce taky je ... ale podle mě to má paní spíš špatně napsané, páč v papírech mám X3

atreides
4. júl 2009

podle mě ani cx3 neexistuje a všechny kolekce jsou co se týče funkčnosti stejné, liší se jen designem

wewe4
4. júl 2009

tak to by bolo super...lebo podla toho co citam ta vybava je super a vyzorovo sa mi veelmi paci 😀
dakujem 😉

liluska
4. júl 2009

ja si tiez myslim ze je to len nazov a funkcnost je ta ista. da sa otacat podla mna aj X3 aj CX3 😉
Ja som tiez povazovala za velmi dolezite aby sa dala sportova cast otacat, ale nakoniec som to vyuzila tak max mesiac a odvtedy ju mam v smere jazdy, takze druhy krat by som uz na to asi nebrala ohlad lebo by som to uz moc nevyuzila 😉

neurologia
4. júl 2009

ahojte ja niesom cortina expert...ale velmi sa mi paci uz ju mame doma sice sme kupovali uz pouzity -kvoli cene ale uz som sa s nou "hrala" v obyvacke a lubi sa mi uvidime ake bude v praxi

wewe4 nove cortiny maju tu sportovu cast odnimatelnu a da sa naklikavat v smere a do protismeru jazdy......ale tie starsie maju tu sportovu cast na pevno cize sa neda odnat prec a ani otacat jednoducho je tam stale a korbicku naklikavas nad nu..... takto nam to povedali v predajni mozno sa mylim ale takto mi to bolo povedane a este mi aj to vravela predavacka ze tie starsie od novsich sa daju odlisit farbou kolies starsie maju svetlo sive a tie nove maju tmave....tak ja neviem.....

liluska
4. júl 2009

ja mam svetlosivu farbu koliesok a da sa naklikavat vsetko v ochoch smeroch 😉
takze tym to nebude 😉

jaa
4. júl 2009

Ahojky.
wewe...CX3 Cortina není.To,co je na obrázku je Cortina X3.A na kočárku je pouze prezentovaní zkratky .C-cortina,X-extrém,3-tris..3.kolečka. 😉 Navíc je to již stará modelová řada 2007,nebo 06.Dle oranžových doplnků na konstrukci. 😉

Jinak, já mám Cortinu 08-černo-šedou.Je ze super materiálu,který nešisuje a super se udržuje.Ona je totiž každá barevná kolekce z jiného materiálu.Ten s kruhy 08 je úplet. ☹ Stačí se zachytit a už jede oko. 😠 Tento je nepromokavý a lehce udržovatelný. 🙂
Cortina je perfektně ovladatelná,velmi lehká a hlavněse vším... 🙂
Korbička je dost velká.Malé je 9 m a stále se do ní vejde....ted už teda naknop. 😅
A,momentálně ji mám na prodej. 🙂 😉

jaa
4. júl 2009

A...rozdíl mezi 08 a 09????Je jen ten,že má větší slídu na korbičku.Nic,víc.jen ještě možná cenu nafukovacích kol 😉 Ta stála 1000kč a nyní stojí 2300 😲 Ale ta kola jsou super. 😉 Já jsem plastová nepoužívala vůbec.Zkusila jsem si to s nima jen u kamarádky.Ta zase u mě s nafukovacíma a druhý den je jela taky objednat.Hodně s nima kočárek tzv.."změkne".

liluska
5. júl 2009

jaa, čo je to "slídu na korbičku"????

jaa
5. júl 2009

lilus.
To je to,co kryje korbu(vaničku) při dešti. 😉

meggietn
7. júl 2009

Ahojte, máme cortinu evolution x3-tris a kebyže si idem kupovať kočík, tak už nie tento...
Bol super, využili sme ho 8 mesiacov, ale nakoniec nám v skrini ostala hlboká vanička aj autosedačka, tak sme sa rozhodli, že ho predáme...
Takže, ak by som si kupovala kočík, tak nejaký hlboký a potom kúpila golfky, alebo šporťák. My sme teraz kúpili chicco simplycity a nedá sa to porovnať...
Ked si pozriete bazáry na nete, zak tieto kočíky 3-kombinácie sa predávajú po 6-8mesiacoch... 😅
Neoplatí sa investovať do tak drahého kočíka 😀
Mne nemal kto poradiť, tak sme kúpili blbosť. 😒

sturnus_vulgaris
7. júl 2009

Je fakt, že můj pocit z Cam Cortina nebyl zatím úplně nejlepší... ale o tom psát nechci, to byla fakt v mnohém spíš otázka designu (nelíbil se nám, na můj vkus příliš robustní podvozek, kromě toho bych ten kočárek ani nenazvala dvakrát stabilním), ale každopádně jsem si všimla, že těch inzerátů podaných v době, kdy dítě zjevně "zamířilo do sporťáku" je dost 🙂, a i to mě vedlo k jisté nedůvěře. Ale nejde jen o Cam Cortina... Sama jsem zvědavá, zda nezalituju a nedopadnu úplně stejně s tím, co jsem si vybrala.
A taky mám z těch ojetých kočárků obecně pocit, že jsou na netu předražené. Ale to je na jiné téma ☹.
Sorry za vstup, píšu hodně v obecné rovině.

jaa
8. júl 2009

Já jsem třeba kupovala Cortinu, protože jsem malá a většina kočárků má špatné těžiště a já je vůbec nenazvedla na chodník.Má kvalitní materiály a zpracování.Ne,jako levné kočárky,kterým reznou konstrukce ap...
A,ohledně cen ojetin???Záleží,jak je kočárek používaný...Já ho mám,jako nový díky věnované péči a prodávám ho proto,že bydlíme na horách,kde je fůra sněhu,tak chci nějaký terénní.Ale korba i autosedačka byly fain.

Jinak samozřejmě koupíš ojetinu rok starou za 10000,ale i za 5000kč.Sama bych si radši vzala ten dražší,protože majitelka ví,na kolik si cení svou péči o kočárek.Ten levný,to bude asi pěkný šroták. 😝

luciamo
8. júl 2009

Tak nam vcera dorazila Cortina a je uplne uzasna.. Velka korbicka, lahko ovladatelna no proste sme velmi spokojni... uvidime casom 🙂

jaa
8. júl 2009

luci.Tak to je fain,že jsi spokojená.A,jakou máš barvu???

jamaat
8. júl 2009

Tak ja používam Cortinu nejaký ten mesiac. Je fakt, že je tvrdá. Ale inak som s ňou zatiaľ spokojná, stále objavujem nové možnosti a výhody. Porovnávať môžem síce iba s kočíkom, čo som mala pred 13 rokmi a to boli "trošku" iné 🙂. Ovláda sa super.
Mám tú zelenú s kolieskami a ozaj sa tá látka vytrháva. Musím dávať veľký pozor, keďže ho chcem ešte predať.

luciamo
9. júl 2009

Jaa kupili sme z Ciech limitovanu ediciu, farbu 884 - tmavohneda, bezova.. a vyzera naozaj super, ovela lepsie ako na obrazkoch.. Neviem z akeho materialu su tie starsie verzie, ale tento vyzera dost pevne.. a mame aj okienko na oboch strieskach 🙂
Pre Camku som sa rozhodla kvoli velkej korbicke (to je teraz pri kombinovanych kocikoch vynimka) a kvoli tomu, ze sa da sportova cast dat na opacnu stranu, co je uzasna vyhoda pre deticky. Je vraj vedecky dokazane, ze deti su spokojnejsie a vyrovnanejsie, ked sa pozeraju na maminu a dalsia vec je, ze ked riadne fuka mozem si dietatko otocit tak ako potrebujem, co sa pri inych kociaroch neda. Povodne som si chcela kupit Casualplay, poviem pravdu, ze pouzivany. Ale rozpravala som s jednou maminou, ktora takyto kociar ma a hovorila, ze je velka nevyhoda vo veternom pocasi (sme spod Tatier), ze nemoze dietatko uchranit, dokonca strieska, na sportovej verzii len tak-tak sedi, cize na dietatko fuka z kazdej strany a je na najlepsej ceste k zapalu pluc. No a ta dalsia vec je, ze na Slovensku pytaju mamicky za ojazdene kociare strasne vela..

klauduska
9. júl 2009

luciamo...aj mne sa strasne paci ta limitovana tmavohneda... 😉 Mozem sa spytat kolko Vas vysla v Cechach?My planujeme ist do Polska,ale este som nezistila,kde maju tieto znacky,v ktorych obchodoch... 😒

luciamo
9. júl 2009

klauduska, vyslo nas to na 525,- EUR, ale dopravu sme si zabezpecili sami. Inac aj ja som chcela najst nejaky obchodik v Polsku, kde to bude urcite lacnejsie, ale potom som sa docitala (a bude to pravda, pretoze som tie farby nevidela na ziadnom polskom eshope), ze limitovana edicia je platna iba pre slovensky a cesky trh. Takze som Polsko vzdala..