Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

repka15
6. mar 2012

@mariro .DOBRY DEN ,CHCEM SA VAS OPYTAT NAOZAJ SA TO DA AK ZOZENIEM KONSTRUKCIU NOVU ZO STRECHY??DA SA V POHODE TAM NEVLIECT POVODNY NAVLEK>??LEBO AJ MNE SA ZLOMILA STRIESKA NA CAM CORTINE.DAKUJEM

mariro
6. mar 2012

@repka15 mne ju ten pan spravil,mal take iste nity,skratka ju odstrojil,odnitoval opatrne aby neposkodil latku a naspat s novymi nitmi zanitoval.Robil servis na tieto kociky,teraz doma len sem tam ked sa niekto ozve.

olbramka
6. mar 2012

@janca.k já si novou stříšku objednávala u babydirektu (teda snad je to správně), prostě u distributora pro čr, stála ale asi 800 😖 poslali to normálně na dobírku, jen neměli úplně přesnej dekor, ale třeba u toho tvýho mít budou 😉

janca.k
6. mar 2012

@olbramka @mariro holky díky za info, mrknu na ten babydirekt, bo pán ze Slovenska je krapet z ruky 😀 manžel to teda taky zkouší opravit, ale zatím se ne zadařilo, tak jsem si dovezla jiný kočárek a ted jsem ráda, že je krásně, takže chodíme pěšky. tak přinejhorším, kdyby nebyl stejný potah, tak bych to musela předělat, i když jsem se dívala, že vůbec nevím jak ten potah z té půvpdní stříšky oddělat 😕

repka15
7. mar 2012

DAKUJEM VAM ZA RADY.

netswan
28. mar 2012

Dobry den, ja mam ten isty problem, zlomila sa mi strieska. Viete mi poskytnut nejake info kde mi ju oravia, alebo kde zozeniem novu? dakujem

liba78
6. apr 2012

@mariro Ahoj, čítam o oprave Cam Cortina X3. Mohla by si mi prosím napísať meno a kontakt na toho pána z Vaďoviec. Ja by som potrebovala novú rúčku, praskla mi. A kočík si chce nechať moja sestra, tak by som jej chcela aspoň novú rúčku kúpiť. Ďakujem

mariro
7. apr 2012

@liba78 vola sa pan Solovic a cislo 0917296964

liba78
8. apr 2012

@mariro Ďakujem ešte raz, si zlatá 😉

janabojdova
10. jún 2012

Babenky potrebujem zohnat tri nahradne kolesa na kočík Cortina Evolution 3 X...dajte vediet keby mal niketo zaujem pomohlo by mi to...

janabojdova
10. jún 2012

alebo ak by ste vedeli poradit kde by som zohnala...🙂

ludka77
13. jún 2012

@janabojdova ak nepotrebuješ všetky 3 tak ti viem poradiť, ten pán Solovic má ešte posledné 1 zadné a 3kusy predné 😒 žial komplet som nenašla

mirkap84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirkap84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cyros
26. jan 2013

Ahojte, kúpili sme Cortinu x3 na inzerát. Rozhodli sme sa vyprať poťah, ale nevieme si poradiť s dvoma dielmi. Jednak vajíčko - drží nám to ten veľký červený stláčací gombík čo má mať dieťatko medzi nohami. No a potom vanička. Tam nam to drží na bokoch. Látka sa nám nedá vytiahnúť z tých plastových častí, ktoré slúžia na nakliknutie vaničky na konštrukciu. Poraďte prosím. Ďakujem. M.

karamel
26. jan 2013

@cyros vytepovat vanishom kartacikom

cyros
26. jan 2013

Takže nedá sa to zhodiť dole? Chceli sme to všetko hodiť do práčky a vyprať na 30.

atreides
26. jan 2013

@cyros u vajíčka to jde vyháknout, ta látka je zasunutá pod tím plastem, prala jsem ji 2x
u vaničky jsem to také sundala dolů
jen bouda u hluboké vaničky a sporťáku mi nešla vyprat

cyros
26. jan 2013

No neviem, či si s tým poradím..... ale z tej búdy som to dal dole. Treba len vytiahnúť tú konštrukciu-výstuž búdy resp. odopnúť ju od vaničky - je tam na každej strane poistka v mieste kde sa to otáča na vaničke..

atreides
26. jan 2013

@cyros kočík už nemám, tak si s tím vrásky dělat naštěstí nemusím
jinak držím palce ať se podaří 😉 jde to

raza
1. feb 2013

ahojte, rozmýšlam nad kúpou tohto kočíka, chcela by som sa spýtať, nikde na nete som to nenašla... dá sa aj vanička polohovať?

handm
1. feb 2013

@raza jakou vaničku máš na mysli - vajíčko anebo korbu? Jestli korbu, tak ano. Má myslím tři polohy kromě klasické placky vodorovné. Ta nejvyšší už je skoro "sezení", že prcek krásně vidí z kočárku ven... což se hodí, když nechce spát a ty někam musíš s kočárkem se starším sourozencem😉🙂

raza
1. feb 2013

@handm ďakujem, už totiž fakt neviem, aký kočík kúpiť.. je ich tak strašne vela.. 😅 pre tento som bola takmer na isto rozhodnutá, ale stále to nie je naisto.. stále váham, teraz som sa tu dočítala, že sa na ňom kazí strieška... 😅 okrem toho, je vela lacnejších kočíkov..

handm
1. feb 2013

@raza no, je kočárků milion.. a každá si musí vybrat toho svého favorita! Pro mě CAM splnil všechna kritéria, co jsem chtěla, i když bych pak na něj při používání mušku našla (na sportáku), ale jinak jsem s ním moc spokojená! Vozím v něm dvojku a pak ho snad ještě za pár korun prodám😉🙂

standhal
1. feb 2013

Ahojte, chcem sa podeliť s mojimi skúsenosťami s CAM cortina x3. Keď sme uvažovali s manželom aký kočík kúpiť, prečítali sme si recenzie na nete a jednoznačne vyhral CAM, boli sme si ho obzrieť v obchode a pozdával sa nám, narozdiel od iných poľských, ale tá cena. Takže sme ho kúpili používaný po 1 dieťati za 200,- E a nemôžem si vynachváliť, ľahko sa s ním manipuluje, skladá, vanička asi najväčšia, čo som videla, dcérka sa narodila v septembri a vozili sme ju v nej do mája, a to bola riadna baba. Tiež sa dá polohovať, takže si sedela a pozorovala okolie a bola pekne v teple. Vanička a športiak sa dajú dať v smere i v protismere jazdy, takže super vidíte na dieťa. Rúčka sa dá polohovať, veľké kolesá-nemáme nafukovacie a sme spokojní, jazdíme po poľných cestách a kočík drží, nehrká, nie je "vyknísaný", za ten čas, čo ho používame (od 9/2011) sa na ňom nič nepokazilo. Takže vrelo odporúčame.

kachorka
1. feb 2013

Ahojky, mám taky kočárek Cam Cortina evolution X3 a na druhé dítě by se mi líbila autosedačka vajíčko Maxi Cosi. Máte někdo taky? Jde koupit nějaký adaptér?

p5kral
6. feb 2013

@cyros Ahojky, ja som kocik cely rozobrala, je tam par srobikov, ale idu dole jednoducho a pekne som vsetko vyprala v pracke, naspat nebol vobec problem poskladat... Urcite by som to netepovala vanisom, kedze tam budes vozit malinke babatko - vanish je paradna chemia, ja to nepouzivam ani pre seba, nie to este pre dieta! Autosedacka sa da tiez rozobrat, no treba sa s tym pohrat, treba polozvlieknut potah a potom ten stred opatrne vybrat - resp. oddelit ten remienok, s cervenym cudlikom - je tam taka zarazka, ktora sa pri uvolneni remienka da posunut a otocit a prevliect cez ten isty otvor, netreba zbytocne tahat.

My tento kocik mame a tiez som s nim v podstate spokojna az na par veci. Jedine, co sa mi na nom pokazilo, bola brzda - po 2 rokoch - stacilo vsak poriadne vydrhnut vodou, kefou, tlakovym cisticom, vsetko namazat a zase funguje, dokonca mam pocit, ze este lepsie, ako povodne 😀 No a roztrhal sa mi asi po 1/2 roku penovy drziak na rucke (iba taka kozmeticka vada).Ten som nakoniec vyhodila a obkrutila si to kozenym pruzkom, co sa pouziva na volanty, alebo riaditka na bicykle a je to super!
Co mi vsak trosku vadilo, je to, ze sportova cast je dost velka a teda prechod z vanicky do sportiaku nebol velmi pohodlny. Mala mi stale z toho padala, smykala sa musela som ju podkladat. Tiez nie je velmi maly po zlozeni (a to mame kombicko). Nakoniec sme kupovali este jeden sportovy "medzi kocik" aby sa nam do kufra auta zmestilo aj nieco ine a aby mi mala v tom nelietala. ALe na druhej strane, budeme mat tri roky a stale sa do neho zmestime pohodlne - teda nie je este vobec maly, dcerka sa v nom aj pohodlne vyspi, nevypadava z toho (je normalne dieta, ziadny "prcek"). Tiez som videla nevyhodu troch kolies v terene. Nas dom je postaveny na svahu a vyliezt s trojkolkou do nerovneho terenu da zabrat - chvilu mi to trvalo, kym som dosla ako na to. No zverit kocik neskusenym (dedkovcom, kamaratke) u nas v terene skoro vzdy skoncilo prevratenim kocika.
Tiez mi prislo divne, ze mi z konstrukcie zliezla farba. Cistila som ju od blata - cistou vodou z hadice to neslo, tak som si zarobila ekologicke cistidlo na baze kysliku a nastriekala to na konstrukciu. Skoro mi vyliezli oci z jamiek, ked som to splachla a s tym aj farbu - dodnes nechapem, ako je to mozne! Cistim s tym podlahu, sedacku, davam to do prania a nikdy som si nic neposkodila, az na tento kocik. Tiez mi vadila taska - nemala vnutri absolutne ziadne clenenie. Zips pol len na vrchu tasky - takze som sa do nej poriadne nedostala, vzdy mi dlho trvalo, kym som nasla, co potrebujem. Ked prsala, voda mi stiekla aj do tasky - jeden okraj je taky volnejisi. (neviem teda, ci novsie modely maju lepsie tasky.)

Co ale je super - tak ako uz dievcata spominali, ze sa da otocit vanicka, resp. sportiak - vela krat sa mi stalo, ze som to otacala aj kvoli vetru, ked sme boli na prechadzke. Paci sa mi aj to, ze sportova cast sa da zlozit skoro do roviny. Ked mi dcerka zaspala, neusela som sa ponahlat domov a prekladat ju, sklopila som co najviac operadlo a poobedny spanok sme mali v kociku - vela krat tak spala vonku aj 3 hodiny. Nafukovacie kolesa by som absolutne neriesila. resp. ani nechcela. My sme s nim behali dost - a to po kamennej ceste medzi zahradami, po panelovej ceste, takze paradny teren. Pouzivame ho uz treti rok a kolecka su uplne perfektne! presla som s nimi aj v zime po vysokom snehu a bez poskodenia. Plusom je urcite aj vyska kocika a jednoduche ovladanie jednou rukou na rovine. Super je aj prsiplast - dokonca sadol aj na nas mensi sportak a aj na kamaratkin kocik. My sme kocik kupovali vo velkej zlave, vyse 200€ v roku 2009, neviem, ci by som vtedy za tie peniaze dostala lepsi kocik. No na druhej strane, neviem, ci by som si ho opat vybrala, ak by som kociky riesila dnes. Napriek tomu vsak dufam, ze ho vyuzijeme aj pri druhom. Aj pri tolkom pouzivani a skoro ziadnej udrzbe (iba sem tam pranie) a vystriekanie vodou, je v perfektnom technickom stave.

lenkamama
16. máj 2013

baby, hovorime o tomto kociku?

mayocka
17. máj 2013

@lenkamama ahoj,ano tento je cam cortina, mame ho aj my,cakame v auguste druhe mimi no neviem ako ho dat vycistit... bol v garazi a asi od mušiek sa zašla sedacia časť... vanička vpoho len je dosť zaprášená a na vajíčku mi vadí že sme k nemu nedostali striešku 😒 je z druhej ruky a nevedeli sme ked sme vsetko vkladali do auta ci mame k nemu vsetko resp.ta pani to mala vediet... no neviem kde by som na vajičko zohnala striešku 😢 neviete mi poradit?
a ešte mám dosť problémy s košíkom pod kočíkom,je dosť nestabilný a už sa nám aj praskla jedna gombička tak drží iba na dvoch... neviete či si možem kupiť úplne iný košík od inej značky? s pevnou konštrukciou?

lenkamama
19. máj 2013

@mayocka juj moja, mna sa nepytajte, ja cakam svoje prve babo, tiez iba zistujem info o kociku.