Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

sante81
19. máj 2013

@lenkamama ja mam cam cortinu uz 4 rok, vozím v nom 2 dieta, s kočíkom som maxim spokojna, oplatilo sa mi investovat do kvality, ja na cam cortinu nedám dopustit

lenkamama
19. máj 2013

@sante81 aky rok vyroby cam mate?

sante81
19. máj 2013

@lenkamama 2009, ani raz nebol v oprave, nič sa na nom nepokazilo, drzí po kope, a to som kočík skoro zodrala, vela chodíme von, vela cestujeme - za rodinou, takze sa lahko s ním da manipulovat a skladat do kufra. syna som v kočíku vozila skoro do 3 rokov, dcérku v hlbokom do 10 mes.

lenkamama
19. máj 2013

@sante81 a vedeli by ste mi povedat ak& je rozdiel medzi kocikmi CAM 2009 a 2013?

handm
22. máj 2013

Ahoj holky! Kdybyste měla některá zájem, budu prodávat Cam Cortinu X3 Evolution z roku 2010, koupena nová, barva tmavě modrá s bílou /navy. Napište kdyžtak do IP nebo zde! Díky!🙂

nancy14
23. máj 2013

Já si myslím,že mezi starší a novější Cortinou asi nebudou funkční rozdíly,jen asi co se týká vzhledu je ta nová malinko jiná....My máme starší a známá má teď novou,ale rozdíl žádný nevidím,jen to,že má na nánožníku u korby kamínky... 😉

jennyska
15. okt 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Cam Cortina X3 Evolution a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 🙂

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/cam-cortina-x3-evolut..., kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den! 🙂
Janča

zanzlinka
27. dec 2013

Chtĕla jsem se zeptat holky,kdo daval v cortine trikolce,mame ten nejnovejsi x3 tris evolution 2013, mimco uplne do lehu,jak se vam to jevilo? Mala ma 7 mesicu a do hluboke se nam uz se zimnim fusakem nevlezla.Museli jsme dat do sportaku uplne do lehu. Kocar je tak ale dost dlouhy, hur ovladatelny, prijde mi nestabilni.Latka strisky z boku visi a neda se nikde pripnout,jen v zadni casti tim suchym zipem. Nanoznik je pro leh moc kratky a nelze ho zapnout vys,aby krylo i lezici mimco :-/ jsem z toho dost nestastna,hlavne ted v zime,pekne do kocarku fouka :-/ nemate nekdo podobny problem? 🙂 pripadne rady s nejakyma vychytavkama?dekujii

mimca20
2. jan 2014

Babyy ktore mate cam cortinu aktualne informacie - ako ste spokojne??? dik

mercymay
2. jan 2014

@mimca20 ja som moc spokojna, mame ju uz rok a pol a nemenila by som za iny kociar.

mimca20
2. jan 2014

@mercymay ja zajtra idem ku kamoske ho pozriet osobne a mam zalusk na tento

mimca20
2. jan 2014

@mercymay https://www.modrykonik.sk/market/kociky/f891/2x... to ze nejde brzda mi nevadi, som si toho vedoma. Malokedy som ju pouzila pri prvom syncekovi. A jedna mamicka sa mi nan ma ist osobne pozriet tak som zvedava

mercymay
2. jan 2014

@mimca20 zalezi co od neho cakate, mne splna vsetko co potrebujem. Je velky a priestranny ppre dieta, ale bez problemov som sa dostala do vsetkych vytahov aj s 2 osobami. Na autobus a z autobusu chodim bezne sama bez pomoci, hoci lepsie je nechat si pomoct 🙂 . Chodime po vsetkych terenoch, uz 3 x som spravila defekt, mm ma zo mna radost ale zalepil a chodime dalej. Ja ho vyslovene zboznujm.🙂

lenadka
2. jan 2014

@mimca20 vanička aj podvozok + vajíčko pre mňa 100 bodové 🙂 hlavne tá vanička dosť veľká a to že sa to dobre naklikáva na podvozok + vajíčko išla som autom k Dr. dieťa dala do vajíčka v aute zaspala, vonku som len naklikla na podvozok vajce a išlo sa, žiadna prekladanie, budenie 🙂 aj tá zabudovaná sieťka proti hmyzu na vaničke super v lete ked dítko zaspalo nič navyše nosiť len odopnúť a natiahnuť. Tiež oceňujem polohovateľnosť vaničky - malá mala reflux, takže bolo super, že mala hlávku vyššie ak som chcela. Športová časť ma ale nejak neoslovila, dokonca sa mi to ani nepáčilo, ešte že sme ju dlho nevyužívali - nebolo treba ako praktická bola ale taká veliká sa mi zdala a nejak mi to k sebe nepasovalo ak bolo dieťa tvárou kumne a od seba síce to sedelo ale tak som ju voziť nechcela, my sme stále kecali totiž 😀

mercymay
2. jan 2014

@mimca20 treba kuknut a odskusat do ruky. On je dlhy ale nie az tak, inak by som nevosla do vytahov.🙂

mimake
2. jan 2014

@mimca20 nedam na kociar dopustit. Ked vidim ako niektore mamicky kupuju uz druhy,treti kociar tak som rada ze mame tento. mame starsi model, trosku mi vadi ten nanoznik ze je kratsi a nie je tak hruby ako by som cakala ale kedze mam stary klasicky fusak z ovcej vlny tak mi to neprekaza. moj muz ten kocik inak ako transformer nenazve 😀

lenadka
2. jan 2014

@mimca20 už keď by som brala kombináciu vajíčko + hlboká vanička 😉

lenadka
2. jan 2014

@mercymay ja som bo kupovala od maminy ktorej sa do výťahu nezmestil preto ho predávala, aj keď to koliesko sa dá odistiť a sklápať aj tak im nevošiel - sťahovali sa, inak by ho nedala, takže treba asi odmerať radšej.

mercymay
2. jan 2014

@lenadka urcite ano, tak kazda mamicka si vybera podla svojich potrieb, treba merat, ja mam v okoli tri vytahy a zmestime sa. A su to male klasicke. Asi zalezi od bytovky.

mimca20
3. jan 2014

@mercymay
@lenadka dik baby. My byvame v dome, vytahy mi nejako nehrozia 🙂. Rano idem mrknut tento kociar nazivo ku kamoske, ktora ho ma, takze vyhoda mozem si ho vyskusat a potom nasledne kupit. Ja skor hladam aby bol priestranny pre babo, pre mna lahko ovladatelny /nie 20kg tank/ 🙂 a spratny ako tak do kufra auta, kedze cez vikendy sme casto u jednych alebo druhych rodicov. A hlavne potrebujem kociar na buducu jesen zimu, kedze starsieho drobca budem vodit do skolky, aby som sa zbytocne nebrodila snehom - ak nejaky bude.

strapka
3. jan 2014

@mimca20 mam ju a som veľmi spokojná,ani s výťahom nemám žiadny problém a to u rodičov majú malý výťah

mimca20
3. jan 2014

@strapka Ahojky a kolesa ako po terene. Nehrkocu vsak?? Ved su dostatocne velike. Moj kociar bude mat aj PVC aj nafukovacie kolesa, co sa mi rata.

strapka
3. jan 2014

@mimca20 ja mám PVC kolesá a chodíme po rôznom teréne a nehrkoce a to som v ňom vozila aj staršie dieťa,síce po roku som menila za ľahší kočík a spratnejší do auta a tiež trojkolku.Treba si dať pozor,aby sa ti zmestil do auta,nie do každého kufra vojde.

egiginka
5. feb 2014

Kocik, mam z druhej ruky za 90 ecok ( model s cerveno smotanovymi platenymi obrazcami )

A som velmi spokojna, koliecka pvc, na to , ze je sneh, lad super. Velmi stabilny aj na vysokych obrubnikoch a dierovych chodnikoch.
Co sa tyka ovladanie v jendej pes v druhej kocik, ,,,, vlemi lahucko sa aj v snehu ovlada.
Velka korba, polohovanie pri soplikoch,...
Co mi vadi, tak strecha pri hlbokom sa neda zaklopit hlbsie a aj lem na kryte by mohol byt hlbsie, ale riesim to bud prehodenov plienkov, alebo dam deku tak aby bola vysie.
Sportovu cast som nepouzivala,

Super kocik, ktory sa da vlemi vyhodne zohnat,,, velky , lahko ovladatelny a aj do terenu aj do nakupneho centra.

kvietko
24. feb 2014

Ahojte, kupila som si ako nahradny diel konstrukciu na striesku sportoveho kocika Cam cortina x3 evolution, lebo bola odlomena a potrebujem poradit, ako mam dat dole potah zo zlomenej striesky. Su tam totiz tie nity a nechcem si ju celu dotrhat. Poradite pls.?

myriada
5. mar 2014

ahojte baby, mám na predaj tento úžasný kočík, vo farbe beige, v krásnom uni prevedení aj pre chlapca aj pre dievča, po 1 dieťati, maximálne zachovalý...bez jediného poškodenia, športová časť použitá 2 x. Prejde všetko sneh, lesné cestičky, je priestranný, vanička polohovateľná, ľahký systém naklikávania. Mám k nemu nánožník, pláštenku, prebaľovaciu tašku. V prípade seriozneho záujmu detailne nafotím, cena 350 Eur 3-kombinácia
@mimca20 ak ste ešte nekúpili a máte záujem

mimca20
5. mar 2014

@myriada Ahooj, uz mam presne tuto cam cortinu len v inej farbe. Zatial max. spokojnost pre mna

evkapen
20. apr 2014

baby prosim vas, da sa polohovat hlavickova cast vo vanicke (zdvihnut ako keby do sedu)?

pivonecka
20. apr 2014

@evkapen ano, hlboka vanicka sa da polohovat, ale az do uplneho sedu to myslim nejde...

rejkaa
20. máj 2014

@myriada Dobrý deň, je ešte kočiarik na predaj?