Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

beruskaveruska
2. apr 2010

dada to je super to tam malou cca v 7-9 měsících narvu určitě 😀

happy8051
2. apr 2010

baby, vieze mi povedat, ci je velky problem zohnat k tomuto kociku nafukovaciue kolesa? plastaky nevyhovuju na nas teren...

monaberuska1
2. apr 2010

ale teda jak tak koukám, jdu pokukovat po těch kolečkách jako, pač ty plastaky asi nebudou vůbec oukej 🙂 😉

dada33
2. apr 2010

.....pri druhom dietati by som nevahala a znova sla do Cam Cortiny. Mozno by som si dokupila nafukovacie kolecka ( aspon aby bola nejaka zmena 😀 ). A tiez som cele leto vyuzivala zabudovanu sietku proti hmyzu. Nemusela som nosit ziadnu navyse. Priam v strieske je pripevnena a staci iba odcvaknut a natiahnut po koniec korbicky....

dada33
2. apr 2010

ale nie je to s nimi take hrozne. Tiez som sa obavala, ale da sa . V porovnani s kocikmi s malymi koleckami je to absolutna parada a pohodicka. Vobec to tak nehrka ako ked su uplne plastove kolecka. Tieto su take gumove...

monaberuska1
2. apr 2010

dada a ty gumove josu jkaé???lepší nez plastove???

happy8051
2. apr 2010

myslim, ze gumene kolesa su na tazsi teren viac ok....

beruskaveruska
2. apr 2010

tak naše cortinka tu sítku nemá musíme mít samostatnou 🙂 , ale to nevadí 🙂

na netu jsem všude našla kolečka cca od 2190,- do 2290,.-

monaberuska1
2. apr 2010

happy děkuji, no mi co ho chceme ten kočárek tak ten má gumové na sobě 🙂

beruskaveruska
2. apr 2010

🙂 prý tolik nedrncají

monaberuska1
2. apr 2010

beruska veru- taky sem koukala na tu sitku u te strasi verze co chceme mi a tayk to nema zabudouvanou tu sitku, takze taky dokoupime

beruskaveruska
2. apr 2010

mono a můžu se zeptat za kolik ho budete mít??? já jsem koukala na MMb a ceny se celkem různí . některé maminky ho prodávaj i za 6500 a jiné i za 12000

beruskaveruska
2. apr 2010

já myslela, že kolekce 2007 jí má zabudovanou 😲

dada33
2. apr 2010

Dalsia celkom dobra vyhoda co ma napada je aj velkost vajicka-autosedacky. Je tiez priestrannejsie ako ine znacky. My este malu vozime vo vajicku (15 mesacna) , ale uz zhaname novu , lebo si uz musi troska vykladat nozicky na zadne operadlo 😨 . Inak do sedacky pekne vojde. Kamosky menili vajicko uz v 5-6-tich mesiacoch.....

dada33
2. apr 2010

my mame kolekciu 2008 a ma zabudovanu sietku. Ono to tam nie je ani potiadne vidiet. Vyzera to, ze je strieska z vnutornej strany cela taka sietkova, no ak sa lepsie pozriete, tak nieco za polovicou su cvoky. Tie staci rozopnut a sietku potiahnut.

monaberuska1
2. apr 2010

beruska, no ja nevim jesi ji ma nebo ne, pani tam nepise jesi ji ma a nebo ne, jeste nevime za kolik prave...budeme jí dražit 😀 😀 😀

dada- mi měnili z vajíčka na sedačku asi v tom necelém roku, malá je dlouhán, a koupili jsme od chicca key 1 avelká spokojenost 🙂

dada33
2. apr 2010

pozeram , ze by mala byt sietka - moskytiera aj na 2010 . Citajte... http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova...

atreides
2. apr 2010

síťku máme taky zabudovanou
kolečka budu ASI na druhé dokupovat ty nafukovací, í když jsme u Niny odjezdili na gumových, dale se to i když občas mi přišlo, že to drncá moc .... ale zase jsem nemusela řešit defekty a jela jsem sklo nesklo
se spor´tákem jsem spokojená, oceňuji otočení v i proti směru jízdy, při přechodu na něj jsme to využili, když na mě chtěla ještě vidět, je dlouhý, takže se tam Niny i teď krsně vyspí v lehu a nic ji nepřečuhuje

beruskaveruska
3. apr 2010

😀 na slovenských stránkách je moskytiéra psaná, ale na českých né 😀 tak jsem napsala dotaz prodejci a uvidíme 🙂

monaberuska1
3. apr 2010

holky no vidíte, tak já taky psala paní jesi je tam ta moskytiéra nebo ne 😀 😀 😀

beruskaveruska
3. apr 2010

no my jsme ten kočár študovali na prodejně a našli jsme jen, že jde odepnou ta zadní část boudičky, že když je miminko na bříšku tak vidí ven, ale tu moskytiéru na čele boudy jsme nenašli 😀

monaberuska1
3. apr 2010

beruška veru, tak jste ji mohli třeba přehlídnout, a co už napsala paní z prodejny??

rubinka
3. apr 2010

My tiež máme tú moskytieru zabudovanú v strieške, tak ako to ktosi spomínal, je tak nenápadne zabudovaná, ale ked sa lepšie pozriete tak sú tam tie cvočky 🙂

beruskaveruska
3. apr 2010

monoberu ne ne ještě se neozvali počítám až v úterý po velikonocích 🙂

beruskaveruska
3. apr 2010

hold budeme muset řádně prozkoumat boudičku 😀

monaberuska1
3. apr 2010

beru- jojo bude se zkoumat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

beruskaveruska
6. apr 2010

tak se mi ještě neozvali jak je to s tou moskytiérou a hlavně kočárek máme v krabici uložený ve skladu tak to osobně nemůžu zkoumat 😀

beruskaveruska
8. apr 2010

ahoj dneska jsem psala výhradnímu dovozci baby direct a odpověd přišla během hodinky. 🙂

kolekce 2010 nemá ve stříšce moskytiéru zabudovanou tak holt koupíme na celý kočárek a bude 🙂

rubinka
8. apr 2010

Hm to je zaujímavé, ja mám minuloročnú kolekciu a tam ešte moskytiera bola. 🙂

onellyo
8. apr 2010

ahojte baby 🙂 🙂
mohli ste mi prosim vas odmerat kociar ked je na nom vanicka
jeho dlzku&,,?? mame totiz vytah ,, ten meria 105cm,,tak mam dilemu cin tam
vojde,,,dakujem velmi pekne,,, velmi mi tym pomozete!!!!! 😵 🙂