Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

deina
6. nov 2007

Kto ma este tento kocik? Zaujima ma, ako ste s nim spokojne, zatial este len rozmyslam o roznych kocikoch a u tohto sa mi paci jeho vyzor a to, ze sa sportak da pouzit aj v protismere, to je asi jeho najvacsie plus.

lendy1
6. nov 2007

deina, mrkni na tuto diskuzi, třeba ti to pomůže v rozhodování, jsou tam i odkazy na další diskuze o Cortině

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

dorotka
22. feb 2008

kocky mozem sa vas spytat tie co mate X3 na rozmery spacej casti ked je sportovy kocik vypolohovany uplne nalezato vopred dakujem
inac tie co sa rozhodujete som sa docitala na babetkove ze sa uz daju dokupit aj nafukovacie kolesa
mebedik mala som moznost skusat teraz stvorkolku geslain s kolieskami ktore sa vytacali a poviem ti ze s trojkolkou od jane vydem na obrubnik ovela lahsie

dominica
22. feb 2008

dĺžka je 90 cm po nánožník a šírka 33 cm ak som dobre merala

dorotka
22. feb 2008

dakujem moc

monas
22. feb 2008

Já nedám na tento kočárek dopustit! To, co musel ten náš s námi vydržet by asi jen tak nějaký kočárek nevydržel a Cortina obstála na 1 s **!!! Původně jsem se rozhodovala mezi Slalomem a Quinny Speedy, ale u Slalomu mi vadilo, že nejde po i proti směru jízdy, u Speedy je zas malej a sporťák nemá (v té době aspoň neměl) madlo. Pak jsem objevila Cortinu a bylo to, splnila všechny moje požadavky. S kočárkem se 4 koly už bych vůbec neuměla jezdit, ani ty otáčecí nejsou úplně ono, trojkolka prostě vede, když jdu s kamarádkama, co maj klasický 4kolák, tak mi závidí tu ovladatelnost, kličkujeme mezi regály jednou rukou jakoby nic, otočí se v malém prostoru na místě, snadno si otevřu dveře, krásně se s ním jezdí na bruslích atd. Je krásně skladný, vejde se složený i do kufru tchýnina starého modelu Peugeota 106, což je super výkon!!! Jinak náš syn je hodně dlouhý (hubeňour, ale čára) a krásně se vešel jak do korby, tak do sedačky. Jediné, co bych mohla snad vytknout, je malý (asi žádný) sklon sportovní sedačky, dítě trošku sklouzává dopředu, když pořádně nesedí.

aktak
22. feb 2008

monas uplne suhlasim, aj s tym dobrym ovladanim aj s tym sportovym, ze sa babo sklzava, ale to je tym ze tam ma tak vela priestoru a neni tam ako "prispendlene" ako pri niektorych kocikoch, dokonca aj s hrubym kozusinovym fusakom a teplym obleckom nema nas drobec ziadny problem sa tam vrtiet 😀

dominica
22. feb 2008

ja som s nim tiež nadmieru spokojná, presne ako píšeš monas, do vaničky sa mi malý vošiel hrozne dlho, len už v nej nevidel, tak sme museli dať šporťák, je super, veliký, určite aj pre 3 ročné dieťa, ktoré sa už nebude chcieť voziť 😀 . Jediné, čo mi trošku vadí je malý košík dole, už sme z neho vytratili nákup, keď bol plnší ☹ a kabela, nemá priečinky, neustále je tam bordel a teraz je na reklamácii, lebo sa nám z vnútra trhá, je to blbý materiál, síce nepremokne, ale opotrebováva sa. Ale presne ako píšeš, karuje sa ľahúčko, je proste vymakaný, stojí za tú cenu!

monas
22. feb 2008

Jojo, souhlasím s oběma, kabela se nám taky vevnitř malilinko trhá, ta se až tak nepovedla. a je fakt, že dospoťáku se malý nádherně a pohodlně vejde i s tlustým fusakem a nabalený jako pumpa. A s tím košíkem taky souhlasím, ale on není ani až tak malý na podobný typ kočárku, jako se do něj blbě dávají věci, tada dokud jsme užívali korbu, tak to šlo v poho, ta je posazená výš, ale jakmile je nasazený sporťák, obzvlášť po směru jízdy, jde to ztuha. Ale to jdou detaily, kvůli kterým bych neměnila 😵

dominica
22. feb 2008

nič nie je dokonalé, že? Takže ani ja by som nemenila

dorotka
22. feb 2008

este som sa chcela spytat ci niekto nemate tu skusenost ze ste si kupili sportovy a potom dokupovali vanicku a autosedacku lebo ja som chcela kupit len sportovy a potom dokupit zbytok ked bude druhe babo ale mi bolo povedane ze sa to tak neda

dominica
22. feb 2008

neviem, ale jedna baba na nete zháňala tak vaničku a vajíčko, lebo šporťák mala a čakala druhé, tak teraz neviem, či sa to nedalo, alebo chcela lacnejšie už použité

tessa
22. feb 2008

dorotka,aj my mame tuto cortinu, a tiez nedam dopustit na nu...my sme kupili vsetko naraz..ale zatial som pouzivala len sportak a vozila v nom Matka, ale uz budeme pouzivat aj vanicku s autosedackou o chvilu 😉
A kupit len sportak? NO musis si zistit, ci sa da naklikavat nan aj ostane casti kocika a pak mozno kupit na inzerat alebo tak... 😉

dorotka
22. feb 2008

no my nemame vela ulozneho priestoru ☹

monas
22. feb 2008

Já myslím, že dá. Původně, ještě když jsem chtěla Jané jsem to tak chtěla taky udělat. Chtěla jsem koupit nový sporťák a kamarádka mi nabízela korbu a sedačku. Nakonec zvítězila Cortina, tak to nedopadlo, ta v té době byla novinkou na trhu, ale vím, že ji nabízeli i jako samotný sporťák a zvlášť korbu a autosedačku. Já sama prodávám teď korbu a sedačku, jelikož sporťák chceme ještě dlouho používat a navíc už je podvozek docela vizuálně v ne perfektním stavu a hůř by se asi prodával. Dokud jsou děti malé, tak ten kočárek mnohem míň poničí, takže ty korbičky a autosedačky bývají i po těch pár měsících jako névé, ale se sporťákem už to může být horší, takže bych si asi sporťák koupila nový a zbytek klidně starší a celý kočár je jako nový.

pirlenka
22. feb 2008

Jo jo, košík je fakt malej a v tašce bez přihrádek vládne chaos, ale přesto jsem velmi spokojená - už jezdíme sporťákem, i když do hluboké korby se v pohodě vešel i s fusakem (podotýkám, fusak ještě po mě, žádný ten menší do dnešních malých kočárků) 😉 Jak píše Dominica, všechno má něco, pro mě jsou to detaily, o kterých vím a tak mi nijak nevadí. Aspoň tolik neutratím, když vlezu do krámu 😀 😀 😀 Nikam by se mi to nevešlo.

tessa
22. feb 2008

ale ved ta vanicka s autosedackou vela miesta nezaberu 😉

dominica
22. feb 2008

ale zaberú, v 1-2 izbových bytoch. My máme 2-izbový a keby sme nemali roldor, tak neviem, kam to dám. A mám to v roldore pod vecami na vešiakoch a krčí sa mi to, no, nič moc, ale nemám to kam inam dať. A suseda má vajíčko v obývačke na poličke a je jej vidieť večer keď zažne z okna - nič slávne v malom byte ☹

monas
22. feb 2008

Jojo, to je pravda , zaberou místa dost. My máme naštěstí velikej byt i s komorou, ale nakonec mi to i tam překáželo, tak skončily v krabici ve sklepě...

tessa
22. feb 2008

tak ja neviem, my nemame problem uskladnit to 😉
jedine, co ma vystrasilo, bola krabica v ktorej sme ten kocik kupili 😅 Taka obrovska, ze sa do nej zmestil moj muz a este aj maly tam vliezol k nemu a zavreli sa tam 😀
Krabicu bol teda problem uskladnit, ale zvladli sme to... 😉

monas
22. feb 2008

No na to, že v jedné krabici byl podvozek, hluboká korba, sportovní sedačka a autosedačka zas tak velká nevypadala 😕

dorotka
22. feb 2008

no ved to nemam ziadny ulozny priestor len skryne

tessa
22. feb 2008

dorotka a kde chces skladovat tu sportovu cast? Lebo podla mna je dost velka...nam stoji na chodbe, ale zda sa mi, ze tento kocik je najvacsi z tych, co sme doteraz mali... 😕

monas
22. feb 2008

No já dorotku pochopila tak, že sporťák by teď využívali, tak je jedno, kde by stál...Ale pokud nemá kam dát ten zbytek, který teď nepotřebuje, nebude o něj někde klopýtat... A nemohla by sis to uložit např. u rodičů?

tessa
22. feb 2008

ja som dorotku pochopila...len ked nemaju moc priestoru doma, tak mi znie otazka, kde ci ma kde skladovat sportak, ktoreho konstrukcia je podla mna jednou z tych vacsich kocikov... 😉

dominica
22. feb 2008

my sme krabicu pre istotu nechali v obchode a doniesli domov len kočík, lebo krabica by sa nám do auta nevošla, ale porozkladaný kočík áno

tessa
22. feb 2008

...lebo my sme teda v rodinnom dome, ale so sportakom neprejdem cez polovicku dveri, musim si otvorit cele dvere 😖 Teda podla mna je velky...ale inak nedam dopustit nan 😉

monas
22. feb 2008

Tak pokud ho denně používáš, tak zas tak nepřekáží, i když ti stojí třeba v předsíni, ten nikam uklízet nemusíš. Jak jsem psala, my máme byt velikánskej, ale nakonec ho necháváme taky na chodbě kvůli bordelu z koleček.

dominica
22. feb 2008

Aj my ho nechávame na chodbe, ale inde by nám nevošiel, ako som spomínala, máme 2-izbový byt, obývačka je s kuchynskám kútikom, takým mini, do spálne sa vošli akurát naše postele a malá komoda a chodba bola veliká, tak sme poriešili roldor, lebo sme nemali kam dať oblečenie, keďže do spálne sa skrine nezmestia, no a to sa chodba tak zmenšila, že kočík zavadzia v ceste, My sme si zvykli, ale bojové to je, keď príde návšteva a nemá sa kde hýbať. Takže toho miesta veľa nie je, tiež sme nevedeli, kam dať zbytok a naši sú tiež naprataní, takže k nim by sa nedalo, tak ja dorotku chápem.

dorotka
22. feb 2008

tessi byvam tak ze spodna cast domu nie je nasa a my byvame hore a sportovu cast nam v chodbe este znesu nic viac vsak nie a myslim ze cortina a jane su porovnatelne velkostou a od tej mame momentalne vanicku na kniznici ale naozaj netuzim po tom aby takto moj byt vyzeral
monas mohla by som ho ulozit u rodicov ale uz mam u nich ulozeny kocik na balkon z ktoreho mi mala vyrastla a nechcem si zas z ich domu robit ulozny priestor