Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

kaktusik007
6. sep 2010

@jaa ja mam ten s upletom, kupovany pod rukou, a nemam pocit ze by sa to paralo ked nechtom zavadis.... celkovo som spokojna 😉 to o tych ockach som vedela, podrobila som ho prieskumu este predtym, nez som ho kupila, a bolo... a teraz bude aj pre druhe 😀 len dufam, ze uz v aprili budeme vediet chodit, pretoze do surodeneckeho kociku sa mi nechce 😝

kaktusik007
6. sep 2010

@bubulka722 jo, casu mas este dost, mas kedy pozerat... tak prajem stastnu ruku 😀 a ako som spominala jaa, tak dufam, ze nebudem donutena camku predavat a kupovat surodenecky 😀 😀 😀

bubulka722
6. sep 2010

@kaktusik007 😀 😀 😀 máte to v rodinnej anamnéze??? Bol by to inak veľý zaberák, ale zase je to krásne. Kamoška tiež čaká dvojky, najskôr bola zhrozená ale postupne sa s tým ako tak zmierila. Verím, v dnešnej dobe to nie je sranda, hlavne v jej prípade keď je tehu prvý krát a všetko musí kupovať nové a ešte aj duplu. Držím palce a hlavne GRATULUJEM!!! 😉
No mňa to stále neprešlo, sledujem čo sa kedy objaví na nete, ale naslepo by som si to nedovolila kúpiť, takže by musela prísť ponuka z okolia aby som mohla okuknúť naživo v akom je stave.

kaktusik007
7. sep 2010

@bubulka722 dvojky nebuduuuuuuu 😀 😀 😀 uff... tak az na treti pokus potom neskor 😝
rozhodne hej, kocik musis vidiet.... inak, kamoska ho ma, mala ma rok a pol.... neviem ci bude predavat... ale vnutro mala trosku viacej znicene uz v 4mesiacoch na vanicke, tak neviem v akom je ten kocik stave, aj ked ho kupovala novy 😖 ono preto som okamzite tento moj vzala, kedze ten jej co mal 4 mesiace bol co sa tyka skrabancov na tom tak isto 😀 😀 😀

jaa
7. sep 2010

@kaktusik007 Jaké škrábance uvnitř???Já měla komplet korbu používanou 10 měsíců a nikde ani tuk... 😉

kaktusik007
7. sep 2010

@jaa nie skrabance vnutri vo vanicke, ale na tej latke sem tam zatrhnute ocko... a podobne 😀

blizennec
7. sep 2010

holky když si dám sporťák proti směru jízdy abych viděla malýmu do obličeje, nemůže se stát že se jednodušeji převrhne než třeba nějaká čtyřkolka??trochu se toho bojím..

jinak poraďte na co si dát při koupi pozor?? a v čem je třeba vynikající? jste spokojené?

blizennec
7. sep 2010

ještě otázečka, netušíte jestli by se kočárek vešek do peugeota 406?

janca.k
7. sep 2010

@blizennec myslím že vleze, my máme Opel Vectra s klasickým kufrem a Audi A6 taky sedan a do obou se vleze, akorát teda u Audi musíme oddělávat přední kolečko, ale to je spíš z důvodu, že se tam líp dává, myslím, že při troše snahy by tam vlezl i tak.Ale samo že do combi se kočárek vleze líp a nemusíš se s ním tak namáhat.

atreides
7. sep 2010

@blizennec nám se vešel do 206 😉 ale jen sporťák a sundat kolečka a když jsme jezdili s korbou, tak ta se dala dopředu

kaktusik007
7. sep 2010

@blizennec my mame fabiu a do kufra v pohode.... korba dopredu 😉

jaa
7. sep 2010

@kaktusik007 To jsem si taky myslela.nevím,jak to kdo dokáže..Já ho měla fakt netknutý🙂

jaa
7. sep 2010

@blizennec Neboj.Kočár je super a sadačku si můžeš dát,jak chceš.Do 406 se určo vejde.My vozili ve 308SW. 😉

blizennec
8. sep 2010

@janca.k @atreides @kaktusik007 @jaa holky moc děkuji! já bydlím kousek za prahou a do prahy často jezdím autem, takže je pro mě důležitý aby se tam vešel a hlavně abych ho neskládala třeba půl hodiny 😀
teďka jsem našla inzerát na cortinu za 3,5tis za trojkombinaci. myslíte že je ta cena ok?? viděla jsem totiž použité i za 7 a víc. je používaný a z fotek vypadal fakt pěkně skoro jako nový tak jestli by na tom nemohlo něco být "skrytého" když je to "jenom" za takovou částku. s pánem jsem domluvená na prohlídku a říkal že má jen známky běžného používání, jinak je naprosto v pořádku. co myslíte že bych měla pořádně omrknout? jaká vada na cortině se třeba dá zamaskovat právě kvůli prodeji? nevím jestli to píšu srozumitelně, snad chápete... 😅 😀

janca.k
8. sep 2010

@blizennec není zač. No na co si dát pozor, já ještě kočárek nepoužívám, mimčo teprve přijde, ale určo bych zkontrolovala celý podvozek,jestli není někde prasklý nebo tak a brzdu a taky kolečka, co vím, tak holky v diskuzích psaly, že jak se kolečka a brzda nemaže, tak se pak zadírají.
A na korbičce bych zkontrolovala stříšku, záleží jaký to bude materiál, ale některé starší Cortiny tam měly plastové okénko, teda myslím ( snad to nepletu s jiným kočárkem ) a hlavně si zkontroluj vycvakávání sedačky, sporťáku a korby.A určitě si důkladně zkontroluj autosedačku, jestli na ni nejsou známky bouračky, nějaké deformace a tak a vzhledem k tomu, že sporťák se používá delší dobu, tak ten bych zkontrolovala opravdu důkladně, jestli se nepářou popruhy, jestli jde hlavně skládat a tak...no nevím jeslti jsem ti poradila, ale tohle bych určo zkontrolovala já.
Známky běžného používání bych brala jako podřená kolečka nebo odřená konstrukce, někde nějaký flíček nebo tak něco.A cena, záleží jak je kočárek starý, ale co jsem se dívala já, tak za sedmičku se prodávaly kočárky z roku 2008 nebo i 2007, tak uvidíš.Cena je dobrá,ale je otázka v jakém teda bude stavu.Pak napiš.

kaktusik007
8. sep 2010

@blizennec suhlasim s
@janca.k ono asi bude odrety kade tade, ale to ti moze byt za tu cenu v podstate sum a fuk 😀 si to skontroluj, ci sa to dobre sklada, ci kolecka neskripu, neklepocu.... a urcite potom napis 🙂
inak, aj ten moj naprv ta pani predavala za 400€, potom presla na 300... a to bolo inak v case, kedy ostatni ich chceli predat aspon po 350, proste sa ho uz chcela zbavit, lebo jej bol zbytocny... a radsej 300€ ako ho mat v pivnici, ze ano 😉 aj ked.. ako u koho, ja by som ho v tej pivnici pre dalsie mala, ale ona uz mala tretiu dcerku a viac ako 40 rokov, takze... dalsie babo u nej uz fakt nehrozi - leda ak neplanovane 😉

blizennec
8. sep 2010

@janca.k @kaktusik007 určitě jste mi holky poradily 😉 trochu odřená konstrukce by mi fakt nevadila, s tím tak nějak počítám když je kočár používaný. zkontrolovat pořádně kolečka a hlavně aby to nikde nebylo prasklé nebo rozpárané apod to mě napadlo, ale např vycvakávání sedačky nebo stříška to mě nenapadlo takže fakt děkuji 🙂
jak je starý jsem se chtěla zeptat ale nějak jak jsem neměla všechny otázky napsané tak jsem samozřejmě zapomněla 😅 no každopádně podívat se jedeme v sobotu takže pak písnu jak jsme dopadli.
vložila bych vám sem fotečky ale když jsem s ním mluvila včera (kvůli posunu schůzky) tak už říkal že inzerát musel stáhout protože mu pořád lidi volali a já jelikož jsem projevila zájem jako první tak se domlouvá nejdříve se mnou 🙂

blizennec
8. sep 2010

co si pamatuju tak byl dvoubarevný - černá (nebo šedá?? 😅 ) a modrá ale nevím jaký rok

blizennec
8. sep 2010

@janca.k jinak samo držím palečky při porodu, už ti vážně klepe na dvěře, tak ať tě martínek moc dlouho nepotrápí 😉

kaktusik007
8. sep 2010

@blizennec cierno modre su este 2006 myslim... ci 2007??? takyto typ: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7672466&tab=2
2008 su tie s kruhmi co mam aj v albume pri malom....
a toto je uplne najstarsi model, toto je myslilm fakt 2006 - http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9266947&tab=8

jaa
8. sep 2010

@kaktusik007 2008 jsou i tyto varianty:černo-oranžový,černo-stříbrný a pak ty s kruhy🙂
Za ty 3500kč to bude opravdu ta nejstarší verze ještě s bílým vnitřkem...Na údržbu nic moc ☹ I trochu šisovaly.A mají menší korbu.Jinak jsou stejné..

jaa
8. sep 2010

@kaktusik007 ted jsem koukla do tvého alba..vy jste si teda pospíšili s druhým miminkem.To tě obdivuji.Já měla mezi druhou a třetí 21 měsíců a jen díky tomu,že ta starší spala 4 h.poo,tak se to dalo .Jinak by to byl očistec. 😀

kaktusik007
8. sep 2010

@jaa no, my cez den toho vela nenaspime.... ale verim, ze sa to zlepsiiiiii 🙂 inak... to bude zaujimave, to hej 😀

janca.k
8. sep 2010

@blizennec děkuji, no máme to opravdu za pár, ale předpokládám, že to termínu Mates nevyleze, moc se mu nechce 😀
taky jsem si až teď všimla, že kaktusik doma bude mít skoro dvojčátka, ale aspoň bude mít Ondrášek parťáka a budou si spolu hrát, my jsme se ségrou od sebe o 14měsíců a mamka si to prý nemohla vynachválit 🙂

jaa
8. sep 2010

@janca.k Tak já zase musím upřímně říci,že zrovna ty dvě,co jsou po sobě,se nejvíce rvou....A pořád..Je pravda,že jako malé se chvíli zabavila,ale nyní je to hrůza...

janca.k
8. sep 2010

@jaa jo tak je pravda,že my se se ségrou taky uměly pěkně porvat, ostříhat si navzájem vlasy, nebo si vyrazit zub,ale jinak to docela šlo, hlavně teď 😀 to už se nepereme 😀

blizennec
8. sep 2010

já si myslím že to byl typem spíš k tomu prvnímu odkazu, s kruhem určo nebyl.. taky jsem si všimla teprve teď že první je opravdu ještě dost a malý a už další na cestě 😲 to asi bude dost makačka, ale pokud jste to takhle plánovali.. 😀

no u nás to bylo dost podobně - já (nejstarší) jsem s prostřední ségrou od sebe rok a třičtvrtě a od té nejmladší 8 let a vždycky to bylo tak že ty dvě mladší (jsou od sebe 6 let) vždycky byly společně za jedno proti mě. takže těžko říct jestli je lepší menší nebo větší věkový rozdíl

atreides
8. sep 2010

@blizennec není zač 😉
mmch já mám ten šedo-zelený a je to rok 2007 a ne 2006, jak tu někdo psal

blizennec
24. sep 2010

@janca.k @kaktusik007 ahoj holky, dřív jsem se sem nedostala. jen podávám hlášení 😀 kočárek jsme koupili 🙂 pravda, na konstrukci sem tam odřený (ale s tím jsem počítala. manžel pak říkal že s tím něco provede 😀 ), kola trochu sjetý ale jinak je naprosto v pořádku - korbička, vajíčko i sport.sedačka vypadají jako nové, nikde se nic nepárá, nepotrhané, není vyšisované, fakt se o něj asi starali majitelé 🙂 jen ta konstrukce od skládání do auta, tomu se prostě vyhnout nedá.. jezdí se mi s ním fakt super a doufám že to tak i vydrží 😀 přidávám foto a teď poraďte jaký je to rok? 😉

blizennec
24. sep 2010

nějak jsem to odklikla dřív než jsem chtěla 😀