Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

midka
29. mar 2009

ahojte chcem sa nieco spytat. Ideme malemu kupit cortinu, s tymi klasickymi jej kolieckami. Chcela by som vediet, ci vam to nevadi, ze nie su nafukovacie, ci to pocitujete, ze je to horsie, alebo je to v poriadku. Pripadne, ci ste niektora aj menili koliecka. Urcite mate nejake skusenosti, tak budem rada, ked sa nieco dozviem.
diki

atreides
29. mar 2009

domi ty jo já se nevedjdu do výtahu u mé babi a dědy, tak jak k nim půjdu ti ho změřím

midka ze začátku jsem si na to musela zvyknout a dneska mi to vůbec nepříjde, dokonce jsem byla jednou ráda, když jsme s kamoškou jely a ona kličkovala mezi střepy a já to nemusela řešit a jela dál

d0minika
30. mar 2009

zmesti sa! Boli sme pozicat v obchode podvozok a po uhlopriecke sa vpohode zmesti do toho vytahu a este aj dvaja ludia.
Midka, tie nenafukovacie kolecka sa mi dost pacia, lebo su celkom makke ako nafukovacie a nie je problem s defektom. Vraj cca raz kocne sa na nafukovacom kolese defekt spravi, ale ze to nieje problem spravit. Uvidim v praxi, este sme nekupili.

evinka2311
31. mar 2009

ja nemam nafukovacie a je to ozaj jedina vada,ktorú vidim na kociku,tie kolieska su potom dost osuchane a kamienky sa do nich vryvaju...nie je to moc dobree

evinka2311
31. mar 2009

no,ja mam len 169 cm a cortina bola pre mna super...

evinka2311
31. mar 2009

ak by ste prosim vedeli o dakom,kto kupi Cortinu X3 evol.so zarukou do oktobra buduc roku,doporucte prosim.je velmi zachovala a malo používana.farba oranžovo čierna-dakujem Vam,tu su fotky
http://picasaweb.google.com/plackovic/Cortina2_...

luciaj
31. mar 2009

ja mam tiez cortinu a som s nou max. spokoja ... mali sme cely 3komplet, vanicka, autosedacka, sportovy a mala sa v nom stale rada vozila a aj spinkala, teda spinka v nom doteraz aj doma🙂 a obcas sa v kociku chce pohojdat, tak ju len tak po deme vozim - hojdam a je spokojna🙂

aajina
2. apr 2009

Poradte prosím jakou značku slunečníku ke Cortince?Chystám se ho koupit ale nevím který bude pasovat na tyto trubky 🙂 díky za tipy.

midka
4. apr 2009

ahojte no tak sme ho kupili a vobec mi nepridu tie koliecka nejake tvrde. Myslim, ze su celkom fajn. 🙂 Takze prijemne prekvapko.

minda
4. apr 2009

Aajina, já jsem koupila loni obyč. slunečník na MMB, hlavně musí jít připevnit na oválné trubky. Pokud si nějaký vybereš, tak se na to prodejce raději zeptej, pokud to nebude mít uvedeno.
My máme kola plastové i nafukovací. Používáme hlavně nafukovací, u hluboké korby to byla nutnost, ale teď u sporťáku stačí i ty plastové.

valentovasasa
5. apr 2009

ahoj holky, přemýšlím o koupi tohoto kočárku - jak jste s ním spokojeny? |Hlavně s hlubokou korbou? _budu mít mimi v září, vejde se mi do ní i na konci zimy???

kikimaruska
5. apr 2009

valentovasada: kamarádka měla Cortinku, mimi v červenci (žádný drobek) a jezdila myslím až do ledna v korbičce (malý chtěl pak už sedět). Korbička je veliká (větší než x-lander¨). A prostorná-široká. V pátek jsem koukala do obchodu na ty nové Cortinky, co mají na boudičce i odvětrávání a ty popruhy...jsou pěkně vyladěné a opravdu široké...já bych neměla strach 😉

nanika
5. apr 2009

Valentovasasa, mali sme, teraz sme predali a kupili len ten isty sportak, 100% spokojnost, naozaj priestranny. Nas bol valibuk, ale bol v nom len styri mesiace, myslim, ze ten polrok by v nom babo priemerne mohlo zmaknut. Susedia maju podobny rozmer a dieta ma vyse 8 mesiacov a je v nom zakukleny aj s dekou a fusakom. Lenze na konci zimy uz bude tvoje dietatko uz pravdepodobne sediet, alebo ti nemusi uz chciet lezat, ze bude chciet pozerat okolo seba... Preto v nom bol nas maly len 4 mesiace necele, lebo reval o dusu, tak sme museli dat sportovu cast. Ta sa sklapa uplne na lezato a je perfektna, ak si k nej kupis dobry fusak, nemusis mat obavy kvoli vanicke a v pohode ak sa uz do vanicky nezmesti, prehodis do sportovej.

sarihy
6. apr 2009

Ahojky !

Valentovasasa - Ellča se taky narodila v září a v korbičce jezdí ještě teď 😉...u COrtiny je super, že jde polohovat dno, takže když nespí, tak jí ho zvednu a ona je spokojená a nevzteká se 🙂 🙂 🙂

Jinak já jsem s kočárkem maximálně spokojená !!! 😵 😵 😵

marelica
6. apr 2009

Ahojte babenky... nemáte skúsenosti s upevnením tejto slnečnej clony na cortinu? http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/slnecniky/s...... uvažujem aj nad slnečníkom, ale radšej by som clonu....

A ešte jednu vec... podarilo sa mi zničiť tašku ku kočíku šedo-zelenej farby... nemáte informácie, či sa dajú kúpiť aj samostatné tašky?.... alebo nejakú vhodnú tašku inej značky.... pošlite, prosím, linku.... vďaka

minda
8. apr 2009

S hlubokou korbou jsem byla spokojená, opravdu je prostorná oproti jiným korbám "cool" kočárků. Patrik tam byl do 8 měsíců. Výhodou je taky, že čalounění korby není uvnitř tvarované.
Marelica, nad tím stínítkem taky přemýšlím, podle toho co píšou by to na Cortinu jít mělo. Slunečník máme taky, ale nebaví mě pořád ho nastavovat, navíc pokud fouká vítr, tak je slunečník naprd.

atreides
8. apr 2009

mám clonu od lilinky a je super 😉
http://www.lilinka.xf.cz/foto/mono6.jpg

marti457
8. apr 2009

Ahojky, taky máme cortinu. Náš první je narozenej v září a zimu v hlubokém přečkal. 2.dítko máme v červenci a ve sporťáku jezdíme asi měsíc a půl. Co se udělalo lépe, vyměnili jsme korbu za sporťák. Je super, jsem s tímto kočárkem spokojená. Brzy ho už chci prodat, protože malému už koupíme sedící autosedačku a hlubokej máme taky už uloženej a na léto chci kupovat golfky.
Kdyby měl někdo zájem o tento kočárek v černobleděmodrém, písněte mi. Zkusím vyhledat nějaké foto a dát do albumu, tak mrkněte 😉

marti457
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katty_k
10. apr 2009

Tak dnes nam z eshopu poslali nas budouci kocarek, uz se na nej hodne tesim. Trochu jsem vahala, jestli neporidit starsi edici kvuli oblouku nad hlubokou korbou, ktery je u starsi edice zvlast a ne napevno se striskou jako u nove. Ale nakonec jsem zvolila tuhle variantu limitovane edice, ta hneda me zkratka dostala, v realu vypada bajecne 😵
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

nellye
11. apr 2009

katty-k : naaadherny kocik....
🙂

katrin79
12. apr 2009

katty-k: nam tiez v piatok volali, ze posielaju kocik, v stredu by sme ho mali dostat, my budeme mat podobny ako ty, ale je tam menej tmavohnedej, viac je taky bezovy, ja som tuto farbu v obchode nevidela, len na nete, tak dufam, ze farba ma nesklame, uz sa tesim na stredu 😉

leniccka
13. apr 2009

baby odfotte potom tie hnede kociky ako vyzeraju v reale... verim ze budu este krajsie ako na obrazku, ja som objednala tu zelenu salatovu farbu a som s tym max spokojna, uz sa tesim na leto ako sa budeme furikovat v krasnom kociku po namesti🙂

katty_k
13. apr 2009

leniccka: jakmile bude doma, tak ho vyfotim a dam do albicka 😉
ta moje hneda mi prijde hodne elegantni, je takova menava, leskla. Muz si delal legraci, ze mu bude pasovat k obleku do prace 😀 svetly se mi taky libil, ale u tmaveho je tmave hneda cast co se dava u sportaku pres nozicky, prislo mi to praktictejsi

katrin79
13. apr 2009

katty_k: ja som sa rozhodovala medzi tym tmavo a svetlo hnedym a drahemu som povedala, nech rozhodne tak, no a kedze sa mu viac pacil ten svetlejsi, tak sme ho objednali, dufam, ze nebudem sklamana

katty_k
13. apr 2009

katrin: urcite nebudete, oba jsou moc pekne 😵 muj manzel ma taky prsty ve vyberu barvy, ja prvne chtela oranzovocerny, pak zelenocerny z limitovane edice, ale ten hnedy se libil nejvic jemu a nakonec i me a bylo jasno

cline
14. apr 2009

nazdárek, já mám ten světle hnědý už tři měsíce doma a je moc hezký, původně jsem taky chtěla ten zelený. Mrkněte mi do alba je tam v reálu.

katty_k
14. apr 2009

tak kocarek je doma, jsem nadsena, ted uz klidne muzeme rodit 😀 😵

taky jsem ho dala do alba, aktualne posledni tri fotecky

leniccka
15. apr 2009

no baby tie kociky su fakt nadherneeeee.... krajsie ako na obrazkoch 😵 😵 😵 to sa bude kocikovat 😉 vsetci budu po nas pozerat ake mame naj naj kociky 🙂

lyongirl
16. apr 2009

baby, máte fakt nádherné kočíky, my máme šedo-zelený, bola to novinka, keď sa mal narodiť starší syn a zostal aj pre druhého, ale poviem vám, tie nové modely vám poriadne závidím 😀 . A ten zelený nemá chybu, som totiž zaťažená na zelenú....hneď by som menila 😀
Keď sa narodil starší, tak som s Cortinkou chodila pyšne ako páv, teraz už nie, máme ho dlho, ale vy si veru to kočíkovanie potom poriadne užite 😉