Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

duch
20. apr 2009

Ahojky,chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s autosedačkou cam,máte někdo nějaké?

nanika
20. apr 2009

Hm, duch, s ktorou? 🙂 S vajickom prilozenym ku cortine som bola spokojna. Ale maly bol velky, tak si ju uzil asi len 6 mesiacov.

safs
20. apr 2009

baby, trosku od veci strelim, tiez mam pre drobca prichystanu cortinu, ale to je vlastne jedno, ale chcem sa vas spytat, mala sa narodi v juli, teda na leto, co ste dali na spodok vanicky, lebo je tam len taka vlozka bez nicoho, sak viete, nejaku decku alebo da sa kupit nieco take ako je plachta na matrac do postielky alebo co , proste nieco cim tu vlozku obalim, poradte dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem

atreides
20. apr 2009

My jsme s byli spokojeni, sedajda je dobře velká, Ninuš se nám tam vešla do 10 měsíců a pro úplný mimi je tam vložka pro novorozence. Ocenila jsem jak stříšku, tak i nánožník. Má dvě ukládací místa, což bylo super např. na peněženku 😉

atreides
20. apr 2009

safs měla jsem pod malou rychlozavinovačku

nanika
20. apr 2009

Safs, ja myslim, ze hrubšia plienky by to mohla zmaknut, alebo take tie deky, co su akoby plienkove z viacerych vrstiev, ma to cherokee napriklad, to by ho nemalo ani prehrievat. Deku normalnu by som nedavala, babo by sa podla mna dost potilo :( My sme mali zimne babo, tak bolo na deke, aby mu bolo teplucko 🙂

dosa
21. apr 2009

safs - moja mala sa narodila v juni, bolo nechutne teplo. kupila som jej do kocika biele frote uteracky a tak som ich zahla pod ten matracik vo vanicke. a pod hlavicku som jej davala na stvorec zlozenu plienku - lebo bola maly velky grcko 😉 v lete som ju plienkou aj zakryvala, ked troska pofukovalo. a ked sme isli von na vecer, ze by sa mohlo ochladit, tak lezala na otvorenej rychlozavinovacke, ktorou som ju potom zakryla. deku sme pouzivali az neskor, ked uz sa uplne ochladilo...

tie biele uteracky som potom vyuzila aj v sportaku, vystrihla som tam otvory na pasy a mali sme to ako podlozku. bolo to sikovne, potah sa tolko nespinil a ked natrusila rozok, tak som to lahko vytriasla 😉

katty_k
21. apr 2009

jsem premyslela, ze by nemuselo byt spatne koupit ovci rouno, treba z brnenske Brany k detem - http://www.branakdetem.cz/ . Slysela jsem na nej dobre ohlasy, ze v lete chladi, v zime hreje a urcite to bude pro malou prijemne

jinak jsem se koukala na kocarek a mam jeden maly problem, jak zavesit do Cortiny hracky? to to tam budu muset asi pridelat zapinacim spendlikem nebo co 😒 vite jak to myslim, pod strisku kocarku, aby se melo mimi na co koukat

atreides
21. apr 2009

katty já je věšela za kramlík 😀 pěkně v barvě kočárku a pohoda

minda
21. apr 2009

Tak autosedačka super, Patrik se tam ještě pořád v pohodě vleze, jedině stříška mi připadala nízká, kdyby se dala připevnit na madlo jako u jiných sedaček, byla by vyšší. Tu už ale nepoužíváme, protože by ji měl Patrik připlácnutou na nose.
Hračky jsem věšela buď z boku na madlo nebo jsem nacvakla na stříšku.

vendy01
21. apr 2009

Ahoj, s autosedačkou jsem byla spokojená, jen mě trošku vadilo, že stříška není sklapovací, ale na patentky a kolikrát jsem jí nechala doma a třeba sprchlo 😉 . Jinak v létě v hluboký korbičce jsem měla pod Filípkem plenovou osušku s obrázkama, vypadalo to hezky a úplně to stačilo, je ale fakt, že už mu bylo půl roku a pro novorozeňátko by bylo lepší asi něco měkčího..

katrin79
21. apr 2009

aj ja rozmyslam, co dat na spodok pod babo, ma sa narodit v juni a bude asi dost teplo, ja som rozmyslala ze bud kupim take tie velke osuskove plienky s obrazkami, alebo byvaju aj take makke flanelove plienky s obrazkami, som nasla pekne na nete, tak asi tie by som objednala

romcatko
22. apr 2009

nejdříve k aktuaálnímu dotazu - v korbičce jsem měla v létě buď rychlozavinovačku nebo složenou tenčí deku a přes ni velkou plenku (z IKEa) - tím, že Cortina nepéruje mi přišlo, že to i odtlumilo nárazy. Esterce bylo teď 10 měsíců a konečně jsme přešli na sporťák. Protože od 7 měsíců krásně sama sedí, tak se vozila v korbě, seděla a koukala ven, ale když byla unavená, tak jsem jí tak krásně položila. Ještě by se tam klíďo vešla, ale už si stoupá a dělá děsný blbosti, takjsem přešla a na sporťák. - k němu mám dotaz.

Prosím o radu, vím že se to tu asi kdysi probíralao, ale nemůžu to dohledat- dcerka mi ve sporťáku kouže dolů 😠 co s tím? Na stupačku na nohy ještě nedosáhne. Vím že se dělají nějaké podložky do kočárku (vicěla jsem na MMB - ale máte někdo zkušenost?) děkuji.

leniccka
22. apr 2009

romcatko babule pisali ze podkladaju maly vankusik, alebo nieco tam poskladaju, daku detsku deku alebo nieco podobne... 😉

safs
23. apr 2009

baby do toho kocika na leto som objavila nieco taketo a aj kadeco ine 😉
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

nanika
23. apr 2009

Ja neviem, pripada mi to ako zbytocnost, vyuzijes prvych par mesiacov a uz to nepouzijes. Okrem toho treba 2 na prestriedanie. Ked si kupis latkovu deku, vyuzijes najblizsie dva roky a vyjde ta lacnejsie... Okrem toho je to len pre letne, ci jarne baba... Ten letny fusak, fuuuu, to je sila, na com dnes ti ludia zarabaju 😅 Alebo, radsej kupit tu letnu zavinovacku do autosedacky, da sa vyuzit aj v kociku, ak mate vajicko naklikavacie, je to dobra vec, lebo ked sa chodi po obchodoch a tak, je tam pustena klima a deka sa smyka, takze to je celkom vyuzitelna vec 🙂

vendy01
24. apr 2009

Romcatko, tady je odkaz na MMB na paní, která šije vložky do sporťáku....http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=1168. Zkušenost osobně nemám, ale doporučovala mi ji tady na diskuzi Aajina a je spokojená.

granulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
minda
24. apr 2009

Romcatko, Vendy01, já jsem si nechala ušít podložky a Patrik mi klouže i s tou podložkou 😠 . Takže já neporadím, pořád Patrika tahám nahoru, snad jedině přišít na podložku a do kočáru suchý zip.

luciana21
3. máj 2009

Ahoj holky-neporadíte některá? Vybrala jsem si cortinu v barvě 577 a prcek se vyklube někdy začátkem srpna.Je to barva loňská,je to taková ta celá světle modrá-tyrkysová.Nebudou na to lítat mušky?Nemáte některá zkušenost?
Dík za odpověď..

nanika
4. máj 2009

Luciana, musky lietaju na zltu, aspon ja mam taku skusenost 🙂

jamaat
4. máj 2009

romcatko, možno trepnem blbosť, ale neviem si celkom predstaviť, ako sa v tom dieťa kĺže...napadlo ma však, či by nefungovala taká tá gumená protišmyková podložka. Používa sa to aj na palubnú dosku do auta, samozrejme len malý kúsok. My sme z toho kúpili celú rolku, máme to napríklad pod akvárkom.
Máme tiež Cam cortinu, ale ešte je len v obývačke zaparkovaná 🙂

lucie.krajcarova
13. máj 2009

nazdárek, taky máme cortinu x3, sice starší model - koupenou na MMB, ale jsem velmi spokojená. Prostorná korbička, dobrá manipulace, dostatečná výška kočárku - já měřím 168 cm. jen jsem si všimla, že v terénu se kočár dost "natřásá" - máme umělá kolečka. malý má teprve měsíc, tak bych mu nechtěla nějak uškodit. dospod korby dávám plenku a někdy malého v zavinovačce - podle počasí. Nevíte, co na ty otřesy?

andilek
13. máj 2009

ahoj holky,
k tomu klouzání, my jsme začali dávat do sporťáku, když se poprvé posadil a stejně nám klouzal dolů, mnoho holek tvrdilo, že je to tím, že nedokáže sám pořádně sedět, omyl dělal to v okamžiku, když byl "línej" sedět a dělal si pohodlíčko, cortina totiž není jako jiné sporťáčky jakoby prohnutá do vajíčka, je do pravého úhlu a v tom okamžiku jak je děťátko pohodlnější, tak klouže dolů 😝
nám trošku pohlo, že jsme zrušili vrchní kšíry, netáhly ho dolů, měl trošku víc prostoru a mohl se krásně chytit toho předního madla 😉
vložku jsem žádnou nezkoušela, trvalo to zhruba 1-2 měsíce než začal "pořádně" sedět 🙂

jinak na cortinu nedám dopustit (až na tašku a možná malej košík, ale to jsme nějak přežili 😅 ) 😵

andilek
13. máj 2009

luci, já nevím kudy jezdíš, jestli máte v okolí nějakej horší terén (my jsme ve městě a nikdy mi toto nějak nevadilo, malej je v pořádku, je fakt, že byl extrémně spavé a hodné miminko), nicméně holky si snad dokupovaly gumovaá kolečka, ale psalo se, že snad nebyly později k sehnání, tak se zkus někde juknout na netu nebo se někdo ještě ozve a poradí 🙂

romcatko
13. máj 2009

lucko, kolečka se sehnat dají, ale asi za 2000,- ☹ já jsem dávala do korbičky na spod ještě složenu deku a na ní velkou plenku - oboje z IKEA a to tlumilo nárazy docela slušně.

dík za radu se sjížděním. už taky myslím, že to nebude tak horké. 😉

lucie.krajcarova
15. máj 2009

tak holky, fajn, s tou dekou se mi to zdá lepší 🙂 nezkoušela jste některá u hlubokého využít místo nad předním kolečkem na tašku? košík je dost malý a hlavně těžko dostupný, tak jsem chtěla rozšířit místo

alenka83
15. máj 2009

Lucie, tak to si užívej velikost košíku u hluboký, u sportáku tam dáš fakt jen max flašku 😅 Né, to přeháním, ale tedy ten prostor se výrazně sníží u sportáku! My též měli cortinu, ale už je fuč, mě ten sporták nějak nevyhovoval a malýmu se asi taky nelíbil, neb tam řval. Ted mám golfky a je to supr

nikucika
15. máj 2009

ahojky, aj mne sa páči kočík Cam MB X6 Tris, len neviem či má pogumené kolesá, lebo jedna pani v jednej predajni vravela, že má len umelé. ja som ho ešte naživo nevidela tak neviem poraďte ktorá ho máte. 🙂

lucrezia
16. máj 2009

ja mam Cam MBX6 Tris
v teréne ho vyskúšaný ešte nemám, ale koliečka som bola pozerať a sú pogumované, lebo keď som do nich zatlačila necht, tak tam zostala odtlačka 😉