Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

aajina
6. máj 2008

Ahojky já mám Opel Corsa třídvéřák a vejde se na stojáka a mám vyndaný plato. Takže si myslím že tobě se tam musí určitě taky vejít 🙂

minda
6. máj 2008

Aajino, díky za tip, vyzkouším.

vlnka1
6. máj 2008

Tak mě se složený podvozek do auta vejde jen proto, že máme v platu díry na repráky 😅 , takže já do té díry vždycky strčím to vyčnívající místo 😉. Máme Renaulta Lagunu a do kufru k tomu podvozku narvu i korbu 😉

jinak zatím používáme jen hlubokou korbu a autosedačku a jsme moc spokojení, jen mi celkově cortinka přijde trochu tvrdší na jízdu, takže je malá občas "vytřesená", prostě není to kočár do terénu, ale s tím jsem počítala už když jsme ji kupovali 😵

mucilienka
6. máj 2008

najnovsia sprava, stiresku mi vyreklamovali a dali mi novu, zajtra idem po nu... dufam, ze bude sediet farebne... 😉

krakorka
6. máj 2008

Ahojky mě se cortina vejde do auta v pohodě,mám fiat punto a s manželem říkáme,že je to nafukovací auto.

vlnka je tvrdší na jízdu ale terén zvládá naprosto v pohodě 😉 🙂 !!!

cathrin
7. máj 2008

mne sa konštrukcia do kufra corsy nezmestí 😕 😕 😕 čo je to "plato"? 😕 a ja by som to dala von, keby viem, čo to je 😀

kacamar
7. máj 2008

cathrin, plato je takový ten dekl na šňůrkách, aby nebylo zvenku vidět do kufru auta.

My máme Ford C-MAX - tam se vejde podvozek s přehledem i s nákupem a pak Getze a tam se mi vejde jen tak tak a musim taky vyndat "plato".

cathrin
7. máj 2008

aha....kacamar, dík za vysvetlenie 😉 zajtra vyskúšam, ja som si práve kvôli tomuto problému kúpila skladnejší britax verve....ale keby sa mi zmestila konštrukcia od cortiny, tak by som sa dosť potešila....

janka5861
11. máj 2008

Ahojky , kde ste kupili prosim Vas slnecnik na tento kocik? Pokial niektora mamina ma ...... dakujem za radu .

aktak
11. máj 2008

ja som si kupila Casualplay, stal 800 korun ale velmi rychlo sa znicil, zlomila sa ta kovova tyc v pruzine takze je nepouzitelny, asi pol roka vydrzal

lyongirl
11. máj 2008

aj ja mám casualplay, tiež sa mi zlomil, ale vyreklamovali to a dali novú tyč... Kúpili sme ho v obchode s kočíkmi.
Aktak, prečo si ho neišla reklamovať? Veď je drahý jak šlak, tak mi sme hneď nabehli, že čo to znamená a setre sa stalo to isté, už nám dali tyč čo sa nedala toľko ohýbať, ale zato drží.
No a čo sa stalo dnes nám? Ako sa odopína športová časť od konštrukcie, tak sa nám na látky odtrhol cvok a zostal na konštrukcii ☹ 😠 , ale dáme ho nabiť do brašnárstva, počítam, že reklamácia by trvalo moc dlho a neviem v čom by som vozila malého...

jana3
12. máj 2008

Ahojte,

Konecne sme sa odohodlali pre Cortinu, uz sme ju aj kupili...
Len jedno ma zatial nastvalo: Ze vraj sa prestali vyrabat gumene koliecka, tak ju mame len s plastovymi.

Prosim, prosim, ak niekto viete, kde by sa este dali zohnat, dajte mi prosim vediet.

Dakujem.

jana3
12. máj 2008

atreides:
hm, gumene kolieska asi uz nikde nezozeniem ☹
pisala som tam, a ze sa naozaj prestali vyrabat...

aajina
12. máj 2008

Zkus ještě tady http://www.kocarky.cz/sportovni-kombinace.php
my je tu kupovali cca před měsícem a o tom že by se měli přestat vyrábět nikdo nic neříkal.

mery.luu
12. máj 2008

ahojky,
já jsem je zrovna dneska objednávala tady : http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/stupatka-z... ... měli by mi přijít do týdne 🙂

denousek
13. máj 2008

holky ja nemuzu sehnat nikde stary model ☹ 2007 v barve 406...uz se nedelaji jen doprodavaji kdyz me se taaakk mocc libiii ☹((

aktak
13. máj 2008

denousek aka je to farba? mozem sa nan opytat

denousek
13. máj 2008

je to korbicka je svetla nevim takova bila či béžová a nanoznk svetle modry je to proste tenhle

http://detskezbozi.com/inshop/kocarky/scripts/s...

☹ ☹ ☹

denousek
13. máj 2008

jana3
13. máj 2008

aajina:
je tam napisane, ze nafukovacie koliecka len k novemu kociku - my uz kocik mame kupeny
ale vyskusam sa tam popytat

mery.luu:
tam som to vcera skusala a napisali mi, ze sa prestali vyrabat 😖
prosim Ta, ak Ti dojdu, daj mi vediet, si to s nimi vybavim 😠

mery.luu
13. máj 2008

ahojky - no jsem totálně nasr***á !!!!! Dneska mi volali na mobil a oznámili mi, že kolečka už nemají a ani že nebudou!!!! Obvolala jsem pak další 7 obchodů a nikde je nemají - a kde je mají, tak je prodají jen s kočárkem!!! Snažila jsem se je ukecat, že když si třeba někdo kočárek koupí bez dalších koleček, takže jim teda zbydou - že bych si je koupila, ale o tom nechtěli ani slyšet 😠 Jsem zoufalá......

jana3
13. máj 2008

mery.luu: podobne

mery.luu
14. máj 2008

jani - tak už jsem obvolala 25 obchodů po celé ČR, volala jsem dokonce i dodavateli a odpověď všude stejná - nejsou a nebudou 😠 😠 😠

Takže máme smůlu - a já jsem si kočár kupovala hlavně kvůli tomu, že jdou dokoupit i kolečka a že pak bude super.......Jsem se teda pěkně přepočítala!!!!

jana3
14. máj 2008

Tak to sa uz ani nejdem snazit zhanat....
vidim, ze to bude marne 😠

aktak
14. máj 2008

pytala som sa na koliecka, odpoved by mala prist priamo z vyroby v taliansku

jana3
15. máj 2008

aktak: tak to som zvedava, co ti povedia. Potom urcite napis...

evik3
15. máj 2008

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenosti s tím, jestli se Cortina X3 vejde do kufru Fabie?

kacamar
15. máj 2008

evik to nevim, ale nám se podvozek vejde do kufru Getze, což je podobně velký (malý) auto 😅

evik3
15. máj 2008

Kacmar dík, tak snad to bude v pohodě 🙂