Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

meusicka
6. okt 2011

@zlatulienka ja ho mam u miestneho obuvnika, tak vraj kupi druhu polku patentu a potom tu gumu este spevni, podsije nejaku kozenku, ci kozu. som zvedava ako to bude vyzerat, ale ako ho poznam tak to urobi dobre. ma to troska stve, ze sa to vytrhlo, lebo sa to stalo prave ked dcera v nom posledny krat spala 😀 a teraz musim cakat s predajom, kym to nebude vsetko ok 😝 skus to zobrat k nejakej krajcirke, co sije aj zimne kabaty a teda pracuje aj s hrubsim materialom, nemala by mat s tym problem, teda aspon si myslim 🙂

lencza
6. okt 2011

@lubika39 já taky doporučuju.......máme starší verzi kočárku, mám obě děti hodně velké a dcera se ve sporťáku vezla ještě letos v březnu, kdy jí bylo 2 a půl a měřila skoro metr a pohodlně se v něm vyspala.........za mě tedy velká spokojenost s celým kočárkem.........jen plánuji nechat si ušít na zimu teplý nánožník, protože ten co u kočárku máme, je hodně slabý, ale jinak si nemůžu kočárek vynachválit

zlatulienka
6. okt 2011

@meusicka ďakujem za radu 😉

lubika39
8. okt 2011

dakujem baby, pomohli ste mi s vyberom, kocik je uz objednany🙂)))

meusicka
8. okt 2011

@zlatulienka ahoj, len som tu chcela dat info, ze mi doniesli ten nanoznik a je to pekne spravene, spevnene kozenkou, obuvnik nezohnal taky isty sivy patent, tak mi aj na druhej strane nastriekal na cierno, ale vyzera to dobre a ako som kukala urcite sa to tak lahko uz neodtrhne 😀 a zobral len 1EUR, co som mala az vycitky ze tak malo pyta 😝

meusicka
8. okt 2011

@lubika39 tak nech sa vam v nom dobre vozi, uvidis budete spokojne ty aj miminko 🙂

zlatulienka
8. okt 2011

@meusicka ešte raz vďaka za správičku, už to mám nachystané v aute, keď budem mať cestu okolo tiež to dám takto nejako vyspraviť 😉

vrabciatko
12. okt 2011

Kočky chcem sa spýtať ako je to s odpružením kočíka? Je moc "tvrdý", alebo je možnosť ako takého pohupovania? A ešte poprosím o info ohľadne spratnosti. Keďže podvozok pri trojkolke vyzerá dosť mohutne bojím sa, či sa vojdeme do panelákového výťahu a takisto zloženie do malého auta. Vedeli by ste mi ho niektorá premerať? Ďakujem veľmi pekne.

zuzikkaa
12. okt 2011

@vrabciatko ake pohupovanie myslis??? kocik je malinko odpruzeny ale babo v nom hojdat asi nebudes...

co sa tyka spratnosti tak sa ti v pohode vojde do toho klasickeho maleho vytahu,,pokial nema dvierka 😅

a nevadi ti ze na sportaku sa polohuju nohy iba zaroven s opierkou???

Hmotnosť:
Podvozok + hlboká korba: 14,50 kg
Podvozok + autosedačka: 13,30 kg
Podvozok se športovým sedákom: 14,50 kg
Autosedačka: 3,50 kg

Rozmery: (d x š x v):
Podvozok + hlboká korba: 61 cm x 115 cm x 120 cm
Podvozok + autosedačka: 61 cm x 115 cm x 120 cm

Športový kočík::
rozložený: 61 cm x 115 cm x 105 cm
zložený: 61 cm x 54 cm x 78 cm

Podvozok:
Rozložený: 61 cm x 115 cm x 105 cm
Zložený: 61 cm x 54 cm x 78 cm

Autosedačka: š63 cm x d43,5 cm x v58 cm

Taška: d42 cm x š23 cm x v25 cm

vrabciatko
12. okt 2011

@zuzikkaa
ďakujem si úžasná. Hojdanie som nemala na mysli, ale pri dcére som mala žiaľ kočík, ktorý mal 8 malých kolies (peg perego) a cítili sme každý kamienok. Preto teraz idem po veľkokolesových a odpružených. Vanička sa zdá priestranná, keďže malý sa narodí vo februári, snáď sa do nej vojde aj s fusakom bez "obuváka". Čo sa týka toho športiaka je možné aspoň polohovať opierku úplne do ľahu?

veruska007
12. okt 2011

@vrabciatko ja mam Cam pulsar, podvozek je trochu mensi, vleze vsude 😉
http://kocarky.heureka.cz/cam-pulsar/#product-d...

Jsou tam i míry.

vrabciatko
12. okt 2011

@veruska007 Ten je veľmi pekný, ale ako je to s opotrebovaním tých koliesok? Nie sú hneď doškriabané a je čiastočne odpružený?

veruska007
12. okt 2011

Kočárek máme už 1,5 roku, škráblý není skoro vůbec. Pruží trochu, na drndání to rozhodně není, ale obě naše děti drndání odmítají (mám domácí kočárek drndací, můžu srovnat 😉 ), místo drndání uklidňuješ popojížděním dopředu - dozadu. Odpružení je sice asi 10 cm (když se silně zapřeš za madlo) a ty gumy na kolech jsou taky vcelku vysoké (kočárek rozhodně pruží líp než sporťák Zopa Fusion), ale po dlažbě to teda pěkně poskakuje. Záleží, kde budeš chtít jezdit. My máme kočárek do města, a to je úžasný, řídím jednou rukou a to velmi zlehka, ve druhé vedu dvouletého caparta a jede krásně. Měli jsme polskou trojkombinaci, super veliká korba, otočná kolečka, pružil, jezdili jsme i po poli... ale neustále jsme reklamovali podvozek až se nakonec rozlomil úplně (v místě, kde byla ocelová trubka!). Oba jsme s manželem z nového Camu nadšení, neměnili bychom.

vrabciatko
12. okt 2011

@veruska007
ďakujem za cenné info. Ešte ho kuknem niekde naživo a rozhodnem sa. Dizajnovo je určite krajší ako trojkolka, a hlavne spratnejší 😉

veruska007
12. okt 2011

Hlavne s trojkolkou se blbe manevruje na krajnik, z krajniku, do tramvaje, z tramvaje. Tento kocarek je super. A brzda i aretace se ovlada na madle, tak nemusis kvuli zabrzdeni obihat kocarek 😉 . My si kocarek okoukli v obchode a koupili za polovicni cenu pres net 😵

vrabciatko
12. okt 2011

@veruska007 a na akej stránke. Alebo to bolo "z druhej ruky"?

veruska007
12. okt 2011

@vrabciatko novy, meli ho na www.autosedacky-kocarky.cz. A jsme z Brna, tak jsme si pro nej stejne jeli osobne 😉. Vyplati se hlidat akce 🙂

1lussy1
29. okt 2011

neviete mi poradiť kde by som mohla kúpiť len nánožnik na kočarik?

zuzanazuzana
6. nov 2011

prosim vas kde by som zohnala nafukovacie koliecka na cam cortina kocik, dakujem

katkabb1
7. nov 2011

@zuzanazuzana ahoj, tu som našla jeden inzerát, skús pozrieť http://deti.bazos.sk/inzerat/10821911/kolieska-...

zuzanazuzana
7. nov 2011

@katkabb1 dakujem za inzerat, uz som tam aj teraz volala a uz ich nemaju....no skoda, uz som sa chvilku tesila, lebo aj cena bola prijatelna!!!!!

katkabb1
7. nov 2011

@zuzanazuzana joj to ma mrzí, škoda, ja som tiež dlho zháňala ale nakoniec sa podarilo, tak verím, že zoženieš 😉

danadany
16. nov 2011

@zuzanazuzana ahoj videla som inzeráty na mimibazar.sk na kolieska ku cortine

zuzanazuzana
18. nov 2011

@danadany dakujem za info, uz som jej aj pisala, ale nie su to nafukovacie!!!!!

danadany
18. nov 2011

@zuzanazuzana nafukovacie nové stoja okolo 80 Eur je to dosť

zuzanazuzana
18. nov 2011

@danadany ja viem, ze tolko stoja, ale ani take drahe sa nedaju zohnat......volali sme aj priamo do firmy!!!

danadany
18. nov 2011

@zuzanazuzana skúšali ste volať aj do babysvet.sk?? majú v BB predajňu, mohli by sa dať objednať

zuzanazuzana
19. nov 2011

@danadany neviem presne kam to priatel volal, ale boli sme aj tu priamo v predajni kde predavaju cam a vravela, ze teraz su tazko zohnat. ze mozno po novom roku.

lubika39
21. nov 2011

baby poradte aky fusak pouzivate do kocika? nam dali ku kociku aj fusak zdarma, ale vobec mi tam nepasuje a neda sa upevnit na popruhy co su vo vajicku. Existuje aj taky co pasuje do vajicka aj do spotoveho? dakujem