Kočík Cam Dinamico Premium - skúsenosti

keira008
29. máj 2018

Ahoj. Uvažujem nad kúpou kočíku CAM Dinamico. Predbežne model Premium 2018. Máte niektorá dobrú/zlú skúsenosť? Budem vďačná za každú radu 🙂

sasunka
29. máj 2018

Ahoj, ja som mala CAM ale model Pulsar. Teraz cakam druhe dieta a kocik CAM uz nechcem ani vidiet. Bol krasny ale totalne nepouzitelny kvoli tvrdym kolesam. Pozeram ale ze tento ma aspon 2 kolesa nafukovacie kolesa, treba ale skusit ci pruzi. Mne este vadila ta kratka strieska - vzdy bolo treba davat nejaku clonu. A bol dost tazky. Pre druhe dieta kupujem jedine kociar Camarelo, mam s nim vybornu skusenost. Drzim palce nech sa dobre rozhodnete, nie je to lacny kociar.

gapre
29. máj 2018

Ja mam cam dinamico 2013😁 veteran😂 kazdy kocik ma nieco, s cim nebudes spokojna...ale co som porovnavala tie ostatne naokolo, tak ten moj sa mi zdal idealny.Mam ho uz pre druhe dieta a som spokojna.Bol maximalne vyuzity,a este stale je.Nelutujem jeho kupu..Sem tam sa na nom odvezu aj dve😁 a zvlada to.Nijak nehrkoce, nevrzga.A casto sa tam odvezie aj melon, alebo zemiaky😀 Ja si ho len chvalim.Niekto mozno nadava

martin1973
11. jún 2018

Camarello je od Dinamica tažšie o min. 5 kg.... ak ste nižšia bude Dinamico pre Vás idealnejšie.. nehovoriac o tom, že cam posklad´ate podvozok spolu so športiakom... pozor je náchylný na starostlivosť o zadné nafukovacie kolesá... ale u camarella su nafukovacie všetky 4....👍