Kočík Cam MB X6. Máte ho niektorá?

miah
9. jún 2008

Ahojte, chcem sa spytat ci ma niekto z Vas kocik Cam MB X6 v farbe 577, bledomodry s tyrkysovou? Mam zaujem o tento kocik neviem sa vsak nikde dopatrat ako tento kocik vyzera v sportovej verzii ☹ Tak Vas prosim ak niektora tento kocik mate, ozvite sa!!! 🙂
Dakujeeeem!

benitas
24. jún 2008

pinco, ale inac vsetky farby su podla mna super, tazko sa vybera. Ta fialkova je pekna 😉

janka1874
24. jún 2008

no škoda že si mužíka nepresvedčila ísť niekam pozrieť kde ho majú lebo tá červená by sa mu určite páčila je taká akurát ani silná ani tmavá ani svetlá ja keby som kupovala teraz tak tiež uvažujem o týchto dvoch farbách ale zas druhá stránka je že lepšie sa Ti bude predávať zelený lebo je taký unuverzálnejší

pinco
25. jún 2008

No ved to si aj ja vravim 😉 Aj ked aj cervena je univerzal... Kaslem na to, mozno to este nakoniec bude chlapec, tak budem rada 😀 A moj muz je strasny motorkar, tak ten zeleny kocik nam akoze podla neho sedi do "nasho timu kawasaki" 😀
Aj fialkova aj modra su pekne 🙂 Mne sa celkovo viac pacia taketo farebnejsie kociky ako cierne alebo tmavo sede. Ale to je vec vkusu.
miah, ty mas kedy termin, ked vravis, ze mas este cas?

miah
autor
25. jún 2008

ja mam termin koncom oktobra 🙂 cize este mam nejaky cas na premyslanie 🙂
kazdy ma od tej modrej odhovara, dokonca aj predavacky ☹ ze je to moc svetle..
ale tak mne sa paaci a uvidime ci to bude az take strasne 😎

pinco
25. jún 2008

nooo, tak je to take svetlejsie ako ine farby, ale zasa pekne. Take tyrkysove 😉 A co? Ved obcas to suchnes hubkou na riad, ked tam budes mat flak. Ved ta latka je taka dobre umyvatelna. Aspon mne sa tak zdalo.
Ja by som ani nie tak kvoli premyslaniu na tvojom mieste pockala, ale skor kvoli cene. Uvids, ze po lete pojde dole, lebo uz budu zasa nove modely na rok 2009. Tebe ho staci aj zaciatkom septembra kupovat. Ale chapem, ze sa tesis a chcela by si ho mat doma 😀

miah
autor
25. jún 2008

Myslis, ze ta cena pojde po lete este dole? 🙂

benitas
25. jún 2008

to by bolo super, keby isli s cenou dolu, ja mam tiez cas do oktobra

pinco ty si si objednala ten bleducko zeleny alebo v kombinacii s tmavsou zelenou?

pinco
26. jún 2008

ten tmavsi so sedymi pruhmi. Uz mi volali, ze v pondelok mi ho dovezu 🙂 Tak budem asi po spalni kocikovat, ako sa poznam 😀
No tazko povedat za predajcov s tou cenou, ale ja ked som ho zacala v januari - februari pozerat, tak stal vyse 20 a teraz som ho kupila za tych 17 (ved maju ho daktore obchody aj za 20 500 v akcii... Neviem, ci si nevedia pozriet na nete, kolko stoji inde....). A uz dakedy v maji som ho nasla za 18 tis, tiez som si ho uz chcela objednat, ale som nechcela byt taka akcna, aby som daco nezariekla. Uz som ani necakala, ze ho najdem aj lacnesie a nasla som.
Ja myslim, ze mate este cas baby, ved urcite sa nevypredaju 😉 Mne ho vlastne donesu do tyzdna od objednania. Len si poriadne popozerajte tie farby, ktore sa vam pacia. benitas, ved ty to mas aj do blavy blizko, tak tam uricte ich budu mat niekde vsetky vystavene, tak sa ti bude dobre vyberat 😉

ja si ho kupujem tu:

http://www.matko.sk/baby-shop/kocik-cam-mb-x6-t...

miah
autor
26. jún 2008

Pinco,ja som z Bratislavy a zatial som nikde v obchode nevidela ten modry ☹

pinco
27. jún 2008

fakt miah? No to je divne, co? By som cakala, ze tam bude riadny vyber, nie ako tu. Len jedna farba v obchode a aj to som mala stastie, ze ho tam vobec mali. A kvoli tomu sa mi nechcelo do blavy trepat, chapes v tomto stave som rada, ked nemusim autom cestovat.
Ale ten modry vyzera pekne. Nemoze byt daky uplne iny ako na obrazku, neboj. 😉

janka1874
28. jún 2008

no nechcem Vás veľmi sklamať ale asi pod 17.000,-Sk veľmi nepôjde my sme kupovali koncom roka 2007 j.j v novembri a to už bol výpredaj modelu 2007 a cena bola 17.000,-Sk a v niektorých predajniach ešte aj vtedy bola 20.000,-Sk čo mi pripadalo šialené ale naši obchodníci sú už raz taký.
Ja som už teraz zvedavá aký bude model 2009 😀

miah
autor
29. jún 2008

Janka, ja si tiez myslim, ze pod 17tisic uz asi nepojde 🙂 ale tak nechajme sa prekvapit 🙂
nooo, aj ja som zvedava aky bude dalsi model 😎 Pinco, bohuzial, tu v BA som ho videla nazivo len
v jednom obchode a aj to len fialovy .. ☹ a vsade kde som sa pytala si ho maju tak nie.. ☹ V sklade mi ho neukazu, lebo nemozu porusit original balenie, cize to bude asi prekvapenie 🙂 Dam vediet ako sa mi paci, ked pride 😵

pinco
29. jún 2008

no to su dnes predajcovia, nie? Tak ak chcem daco predat, tak to vybalim a nie ze prekvapko (to je ako macka vo vreci 😀 ). Ale daj nam potom vediet, aky je 🙂

pinco
1. júl 2008

baby, tak ja som uz vcera vecer "kocikovala" po spalni 😀 Rano mi ho doniesol kurier a do vecera som obiehala ako besna okolo tej velkej krabice a strasne som sa na seba hnevala, ze to nevladzem vytiahnut von 😀 Musela som pockat na muza, kym pride domov a potom sme to skladali a skusali a tak... No ako male deti, ze uz mame kocik 😀 Tak dufam, ze s nim budem spokojna, aj ked uz budem kocikovat naostro 😉

janka1874
2. júl 2008

pinco to poznám taká detská radosť ale bude určite spokojná je to super kočík

miah
autor
4. júl 2008

ahojte, tak my sme si iz dnes boli tiez pre kocik, poskladali sme ho a tesili sme sa z neho.. 🙂
ta modra je kraaasna!! 😎 velmi sa mi paci, az som bola prekvapena 😎 urcite sem dam jeho foto 🙂
pinco chcem sa spytat ked nasadis vanicku na ten podvozok ma nejaku volu a trosku sa kyve alebi nie? 🙂

pinco
4. júl 2008

miah, no nevsimla som si ze by sa to kyvalo... Dobre sa ti to tam zakliklo? Inak ja som sa dost natrapila s tym skladanim a naklikovanim, este je to take nevybehane, tak ziadne sup sup 😅 Ale to je asi len o zvyku.
My sme ho teraz zaniesli k nasim, aby mi tu nezavadzal, tak ked budem u nich vyskusam este ci sa mi to kyve, ale neviem o tom, ze by som mala z toho taky pocit.
A urcite ho odfot, nech vidime nazivo tu modru 🙂

miah
autor
4. júl 2008

hmm, no urcite to pozri.. 🙂 a daj vediet 😉 ja som naklikla tu vanicku, vsetko to sadlo, ale ked som ju chytila pevne tak sa to trosku hybe, ale ked sme to pozerali v obchode tak to tak tiez je cize asi to tak aj byt ma 😀
ale drzi to pevne 😎 tak daj vediet, pripadne niekto iny kto ho mate 🙂 dakujeeeem

xena22
5. júl 2008

To kyvanie je na vsetkych typoch tychto kocikov,je to vlastne odpruzenie,skuste si nalozit nieco take 5kilove do vanicky uz sa to tak kyvat nebude 😉 cim tazsie babo tym je to pevnejsie,je to koli otrasom...mimochodom aj ja som zvedava na tu modru 😉 a odfotte aj ten zeleny,ci je presne taky ako slubuju na nete,zacala som o nom uvazovat,ale este mam cas,stihnem aj novu kolekciu snad,tak si pockam,ale zatial je toto kandidat 😉 Farbu neviem asi ten zeleny,aj ked s tymy vzormi na potahu sa mi zda viac dievcensky - no ved ja zatial dufam v dievcatko 😀

miah
autor
5. júl 2008

xena, to ma tesi ze sa to tak ma kyvat a nekyve sa to iba mne 😀
uz som si priadala fotky do albumu, tak si ho mozte pozriet 😎

pinco
6. júl 2008

no tak s tym kyvanim je to asi fakt tak 🙂

miah - krasny je ten tyrkysovy 🙂 Fakt. Maly v nom bude ako cukrik 😉

ja som odfotila len autosedacku, lebo my mame ten kocik u nasich. A ta zelena je v skutocnosti vyraznejsia ako na tej fotke. Tu sa zda taka sediva, lebo moc svieti slnko. Inak ta vzorovana latka je taka trochu ina, taka porovita. Asi bude pevnejsia ta jednofarebna, ale mne sa proste pacil 😅 Este trochu banujem za tym cervenym, ale muz je nadmieru spokojny, tak ma to prejde, ked si kupim ruzovu decku do nho 😉

miah
autor
6. júl 2008

pinco: jeeej, pekny fotoalbum 🙂 aj ta zelena je peknucka, ale kazdemu nejaka padne do oka a tu proste musi mat 🙂 mas pravdu tie vzorovane latky boli trosku ine aj na dotyk, ale tak to bude asi jedno 🙂 moj zas bude stale spinavy 😀

pinco
6. júl 2008

ale coby spinavy 😉 Utries hubkou na riad a bude cisty 😀 A maly bude v nom balit baby jedna radost 😎

xena22
6. júl 2008

Krasne su obidva 🙂 v tom tyrkysovo-modrom si viem predstavt takeho modrookeho anielika 😀 Nebojte sa ,ze sa kocik uspini,teraz uz robia tie potahy fakt take,ze staci mokra handra a je vsetko dolu,teda aspon dufam,ved mu tam nebudes davat jest pecenu hus 😀

pinco
6. júl 2008

jaaaj xena, nerob chute s pečenou husou 😀

Ale hej, tá látka vyzerá taká umývateľná. Ešte som zvedavá na benitas, ak si nakoniec kúpi ten fialkový, ten vyzerá tiež pekne. Veď asi sú všetky pekné, keď sme si z nich nakoniec vybrali 😉

benitas
7. júl 2008

ahojte
videla som ten cerveny nazivo a je aj ten pekny
ale ja ostavam asi pri tom fialovom, aj manzelovi sa paci
ale mam cas ho kupovat v septembri, tak este pockam

benitas
8. júl 2008

baby, kedy vychadza nova kolekcia kocikov CAM. Pytam sa preto, lebo nieze budem cakat do septembra, a potom zistim, ze uz zo starej nemaju ten co ja chcem, alebo dokonca ziaden. Co myslite? To ma tak dneska napadlo, ci sa nemam radsej pohnut s tym nakupom.

xena22
8. júl 2008

pocitam,ze az v roku 2009...ale kto vie,mozno skor...ale potom by to bola este kolekcia 2008??? 😒 Neviem ako to zvyknu a ci vobec nieco nove vymyslia 😉

pinco
9. júl 2008

benitas, no to teda neviem, ale este aj teraz sa predavaju tie z kolekcie 2007, takze by to nemal byt problem, ze by ten tvoj uz nemali. Ale ak sa bojis, tak si ho uz kup a budes sa z neho vytesovat 😉

janka1874
10. júl 2008

no my sme kupovali koncom novembra alebo začiatkom decembra už presne neviem a už bolo len zopár farieb čiže sme mohli len snívať o výbere bol koniec kolekcie a nová sa začala predávať až v Januári čo bolo pre nás už neskoro, ale neľutujem páči sa nám ten náš
jediné čo mi na ňom vadí je tá taška teraz už máte aspoň zo zipsom 🙂 a ani žiadna priehradka no jeden bordel v nej mám a to matrošku štve ale to je asi jediná chyba toho kočíka
my ho využívame naplno