Kočík Cam MB X6. Máte ho niektorá?

miah
9. jún 2008

Ahojte, chcem sa spytat ci ma niekto z Vas kocik Cam MB X6 v farbe 577, bledomodry s tyrkysovou? Mam zaujem o tento kocik neviem sa vsak nikde dopatrat ako tento kocik vyzera v sportovej verzii ☹ Tak Vas prosim ak niektora tento kocik mate, ozvite sa!!! 🙂
Dakujeeeem!

fifla
11. júl 2008

janka1874 s tou taskou mas pravdu, ale da sa aj tak. ale tieto nove 2008 su lepsie so zipsom, bratanec kupoval cerveny a ta taska je fakt lepsia. ale nie je to nejaka hroza

janka1874
13. júl 2008

to nie je len ma znervózňuje že sa otvára ten zips je fakt lepší nápad ale aspoň jednu priehradku mohli dať aj dnu a nejaký bočný zips no nezmením to tak čo už

miah
autor
16. aug 2008

tak ako pinco, uz si kocik vyskusala? 🙂

benitas
19. aug 2008

pinco aj ja by som chcela vediet ako si spokojna s kocikom. Koncom augusta by som si ho chcela objednat aj ja.

melany_s
3. nov 2008

Ahojte, neviete náhodou, ako vyzerá Cam MB X6 fialový v športovej verzii? Neviem sa k tomu dopátrať, na bimbomarket.it som ho videla, ale bol sivý, tak neviem, či to bola čiernobiela fotka alebo je športová verzia a autosedačka fakt sivá... Ak ho niekto máte, prosím napíšte. Díky 😉

pinco
5. nov 2008

Ahojte, tak ja už brázdim nejaký ten týždeň s mojím Cam-om. 🙂 Po teréne to nie je bohviečo, ale to som ani nečakala. Ale nemôžem povedať, že by to po hrboch hrkotalo, len je to ťažšie ovládateľné ako kočíky s nafuovacími kolesami. Po meste super a ja som s tým aj rátala, že budem kočíkovať hlavne po normálnych chodníkoch (aj keď človek až teraz vidí v akom stave sú tie naše chodníky 😝 )
Skladanie a naklikávanie som si už nacvičila 😅 Zo začiatku som mala dosť problém sama odkliknúť a zdvihnúť vaničku s malou vnútri, ale chce to len cvik. Inak mi vyhovuje, že je fakt ľahký a v pohode vynesiem aj vaničku s malou aj podvozok hore schodmi (zložený a s dieťaťom som to ešte neskúšala, ale môj muž povedal, že je to dosť ťažké, že nech si to radšej vždy vynesiem na dva razy).
Materiál celkom fajn, umývateľný. Tá vzorovaná látka je taká jemnejšia, tak už som ju stihla niekde aj zachytiť, ale vy si všetky vyberáte tie jednofarebné kočíky a tie sú všetky z tej pevnejšej látky, takže v pohode.
Akurát ten "pršiplášť" vyzerá dosť divne, lebo on je jeden na hlboký aj na športový a teda na hlbokom je taký smiešne voľný.
No a tie kolieska sú už teraz dosť také opotrebované, tak som zvedavá do kedy vydržia. Všetky kamienky mi v nich ostávajú. Výhoda je, že ich nemusím dofukovať a šaškovať v meste s pumpičkou 😉

pinco
15. apr 2009

Čaute baby, tak ako sa vám pozdávajú kočíky s odstupom času? Chcem si kúpiť teraz slnečník alebo slnečnú clonu radšej? Dajte dáke tipy 😉

nada.hope
15. apr 2009

Ahojte aj ja brázdim c camom po uliciach je super, sice naslo by sa co vylepsovat, ale nevadi. Kde by som mohla kupit slnecnik viete dat tip?

parvitas
15. apr 2009

kocky, raba by som si kupila tento kocik, ale neviem ako je to s vajickom/autosedackou - je v cene uz aj ten podstavec na autosedacku? alebo sa musi kupit osobitne? alebo tam vobec nebyva? ako ste to riesili vy?

nada.hope
15. apr 2009

neviem aký podstavec myslis? autosedacku staci polozit na sedadlo a zapnut pasy 😵

leniccka
15. apr 2009

parvitas, tie podstavce sa tusim u vsetkych znaciek dokupuju zvlast... ani cam nie je vynimka, ale myslim si ze to nie je az taka nevyhnutnost - skor pohodlnost 😅 sedacka sa da pripevnit do auta aj bez toho podstavca... priputas ju pasmi tak ako je nakreslene/napisane v navode a je hotovo 😉

parvitas
15. apr 2009

Ďakujem vám nada.hope a leniccka 😉
ozaj a nebola tá sedačka trochu labilná? či to nie je s podstavcom o trochu bezpečnejšie.

ok, takže ten podstavec treba dokúpiť. vďaka

mmacko
15. apr 2009

ahojte, ja som vymyslala vseliake kociky - jednym z nich bol aj tento a nasla som ho v super akcii, dopredaj 2008 farby tyrkysova - cela kombinacia za 13 tis. Takze uz ho mam doma a uz sa tesim, ked v nom malu povozim, vyzera zatial fajn. Je sice tyrkysovy pre dievcatko, ale nevadi, mne sa tato farba pacila a podla mna nevadi ani dievcatku - nazivo je taky svietivy 😉

Niektora ste tu spominali silikonovy olej na kolieska proti hrkotaniu, kde sa da taky olej kupit?
dakujem

nellye
15. apr 2009

leniccka : krasne fotky 🙂 🙂 🙂

leniccka
15. apr 2009

mmacko, tyrkysova pre babu je super farba... ja zboznujem tyrkysovu a hlavne na leto, dokonca aj spalnu mame vymalovanu na tyrkysovo 😅 😀 😀

nellye, dakujeeem 🙂

nada.hope
15. apr 2009

Mmacko my sa vozime uz druhy mesiac a olej nepotrebujeme, mne sa nezda, ze by to nejako nehrkotalo, pokial nejdem po dlazdiciach na namesti 😵 😵 Inac tyrkysová a preco nie, podla mna pre dievcatko ideal, my mame pre Ninku zelenu a tiez sa mi nezda nevhodna, je taka neutralna 😉 Inac dobra volba, aj ked vzdy sa najdu nejake tie nedostatky 😉 my sme s kocikom cam naozaj spokojni a hlavne zmesti sa nam aj do maleho výtahu 😉

mmacko
16. apr 2009

Leniccka a Nada, dakujem za infosky, aj mne sa tyrkysova paci a ta cena bola super za celu trojkombinaciu. A doviezli mi ho za 2 dni domov.

Ja som sa pytala na ten olej preto, ze na nasej ulici mame zamkovu dlazku, tak nech to moc nehrkoce. Keby ste vedeli, v akom obchode sa to da zohnat, dajte prosim vediet.

A baby, chcem sa spytat, prali ste to vnutro vanicky iba v rukach ci v pracke? A da sa dat dole aj potah z autosedacky, to by som chcela tiez vyprat.

melany_s
16. apr 2009

mmacko, silikónový olej dostaneš kúpiť v hociktorom hypermarkete, majú ho medzi autopotrebami

melany_s
16. apr 2009

...a to vnútro vaničky som prala v pračke, nič sa mu nestalo. poťah z autosedačky som zatiaľ dole nedávala, ale myslím, že sa to dá

janka1874
16. apr 2009

mmacko ja som z toho kočíka zatiaľ nič neprala len športovú časť lebo moje malé prasiatko tam namrví ocapká a potom to aj tak vyzerá ale podľa toho ako mi išla športová časť tak verím že aj sedačka a vnútro vaničky sa dá prať

pinco
17. apr 2009

baby, tak co tie slnecniky? U nas v obchode mi nukala casualplay (960,-), nie je teda najlacnejsi a zda sa mi aj taky obrovsky, hm?

Inak ja som to tiez neprala (autosedacku) - vzdy mala nieco pod sebou, nelezala priamo na tom.

jabaka
18. máj 2009

ten slnecnik som videla v obchode All Toys, ale cenu si nepamatam. Predajne su v BA, KE, BB, NR, MT.

mima263
18. máj 2009

ahojte baby, ja len tak zo zvedavosti (keďže som teraz cez víkend videla ten kočiarik) - ako ste spokojné s tou športovou časťou, nezdá sa Vám malá v porovnaní s inými kočiarmi?

emmka3
18. máj 2009

mima, mne sa praveze zda velka oproti inym kocikom 😅

emmka3
18. máj 2009

baby, co mate na mysli pod "hrkotanim" ... lebo ja nemam poci, ze by hrkotal, len mi v zime vrzgali zadne kolieska pri mraze ale MM mi ich naolejoval a odvtedy jazdime jak dabli 🙂 Inac, ja som s tymto kocikom veeelmi spokojna, ani si neviem predstavit, ze by sme mali iny a vzdy ked stretnem v meste niekoho znameho, tak mi ho chvalia, ze aky pekny kocar ... totiz, u nas v meste som asi jedina, co ma tento typ ... ked tu jazdia Camy tak su to len Cortiny 😅

jabaka
19. máj 2009

ahojte, chcem sa len spytat, ci ste nahodou niektora nekupovali tento kociar v Polsku. Ak ano, v ktorych predajniach ich objednavaju? vdaka

emmka3
20. máj 2009

jabaka, ja ho mam zo Slovenska a myslim si, ze ak ho maju v PL, tak bude za porovnatelnu cenu, ak nie aj drahsi, kedze ide o kocar vyrabany v Taliansku a nie v Polsku

jabaka
20. máj 2009

Emmka, pytam sa preto lebo v jednom obchode v Targu, nam ponukali Causalplay S6 myslim, 3-kombinacia za 14 tis, cca. Co je urcite ovela lepsia cena ako na SK. Aj ked je pravda, ze teraz je MBX6 na Slovensku v akciii za 576€, co je vyborna cena za plnu vybavu.