Kočík Cam MB X6. Máte ho niektorá?

miah
9. jún 2008

Ahojte, chcem sa spytat ci ma niekto z Vas kocik Cam MB X6 v farbe 577, bledomodry s tyrkysovou? Mam zaujem o tento kocik neviem sa vsak nikde dopatrat ako tento kocik vyzera v sportovej verzii ☹ Tak Vas prosim ak niektora tento kocik mate, ozvite sa!!! 🙂
Dakujeeeem!

pinco
10. jún 2008

ahoj miah, ja som zatial videla nazivo len ten zeleno sedy a paci sa mi. Tiez som rozhodnuta pre tento kocik. Neviem od kial si, ale ja som pisala jednej predavajucej z Trnavy a je velmi ochotna, vsetko ti odpovie, fakt. Mozno by ti aj foto poslala toho tyrkysoveho, ak ho ma na predajni, tak jej skus napisat, ak chces.

http://www.mimibazar.sk/podminky_prodeje.php?id...

Inak lacnejsie som ho ani nikde nevidela, ak najdes niekde za menej, daj vediet 😉

fifla
10. jún 2008

ahoj miah,
ja mam mb x6 cerveny verziy 2007 a som nadmieru spokojna. pomer cena vykon urcite skvela a je lahucky, spratny a flexibilny.

miah
autor
11. jún 2008

dakujem velmi pekne za Vase odpovede, ja som tiez rozhodnuta pre tento kocik a kedze budeme mat chlapceka a ja moc nechcem trojkolku, tak vyberam medzi modrym a oranzovo-ciernym MB x6 🙂 urcite kontaktujem pani z Trnavy a popytam sa na tie farby.. 🙂 pinco a kedy budes mat babatko? lebo my tiez zvazujeme, ze este pockame ci este pojde cena dole 🙂 pretoze my budeme mat az v oktorbi 😎

fifla
12. jún 2008

miah, co teda mozem z vlastnej skusenosti...cena by dolu ist nemala, zvlast ak sa kocariky objednavaju aspo 3 mesiace dopredu. ale je to zas o skusenosti. dolu zvyknu ist starsie modely, ale CAM-ka sa velmi dobre predavaju, tak neviem...inak ten oranzovy je skvely. modry je trosku nevyrazny, ale tiez peknucky. ale tie nove modely 2008 robia take zvlastne jednofarebne

miah
autor
12. jún 2008

to mas asi pravdu, asi to uz lepsie z tou cenou nebude 🙂 tu u nas v BA ho maju v jednou sklade za 16.999SK co sa mi zda ako velmi dobra cena 🙂 a bola by skoda ho nekupit! 😎 Tiez zvazujem skor ten oranzovy, lebo ten modry je dost svetly a asi bude aj dost casto spinavy ☹ Tiez mohli spravit aj nejake tmave 😢

pinco
12. jún 2008

miah, ja ked som zacala pozerat na zaciatku tehu kociky, tak tento stal vsade okolo 20 a teraz 18. Ty dokonca vravis, ze 17, tak mozno do toho oktobra este dolu pojde (na zaciatku tehu, to myslim v januari 🙂 ) A ja mam termin 15.8., takze ja uz moc cakat nebudem. V tej Trnave mi povedali, ze objednavaju tovar raz za mesiac a nie vzdy maju vsetky farby, takze by osm si to nemala nechat na poslednu chvilu. Nastastie ten zeleny maju aj tu v LM, keby uz strasne horelo. Ja len nechcem mat prilis skoro doma kocik, som asi v tomto smere poverciva, co uz... Takze si ho zaciatkom jula objednam. Ale este pojdem zistit tu v LM, ci mi objednaju ku nemu len samotne gumene kolieska, ked u nich nekupim kocik. Lebo mozno je to drzost, ale tu mi ho akoze v akcii ponukla pani za 20. A ze kolieska sa daju objednat za 1500. Lenze ak si ho kupim inde za 18, tak by som bola sprosta,nie? A tie kolieska sa mi zdaju fajn, lebo predsa len tie plastove budu asi hrkotat...

fifla
12. jún 2008

pinco, plastove trosku hrkali na zaciatku, co bolo asi 2-3 tyzdne, kym sa trosku obuchali. inak s tymi plastovymi kolieskami to nie je zly napad. ale my uz mame nase otlapkane a su pohodlne

janka1874
12. jún 2008

Ahojte my máme CAM a v albume máme už aj fotky športovej časti čo je super dá sa dať v smere chôdze a aj oproti čo je super lebo teraz mám maú otočenú na seba ale keď bude väčšia tak už asi na mňa až taká zvedavá nebude 🙂 a fakt je super ten kočík

pinco
13. jún 2008

Janka, ty mas asi ten 2007 model, lebo tam mas presne tie gumene kolieska, co by som chcela ja. Oni vyzeraju rovnako tie kociky, len farebne kombinacie boli su na nich ine ako na tom modely 2008.
Ale som rada, ze si s nim spokojna. A tvoja mala ocividne tiez 😉

benitas
13. jún 2008

baby, taka jedna otazocka v com su tie gumenne kolieska lepsie?
tiez by som chcela kocik znacky Cam, ale myslim ze uz nevyrabaju s gumennymi kolieskamy.
dik

pinco
14. jún 2008

benitas, ja si teda osobne myslim, ze gumene tak nehrkocu po zamockej dlazbe a kamienkoch ako tie gumene. Ale mozno to je len moj pocit, este som kocik ziadny nemala, tak to neviem posudit. 😒 Zasa ked som pozerala v obchode Jane Nomad 2007 model, tak tie kolieska vyzerali tiez take umele... Len bol oproti Cam-u podstatne drahsi... Mozno tie otrasy brzdia len nafukovacie kolesa. Ale fifla pise, ze sa jej tie plastove obuchali a ze uz je to fajn 🙂

benitas
14. jún 2008

dik za info, ja som si myslela, ze sa nejako rychlo tie plastove zoderu alebo co.
ked je to len o tom ze troska viac hrkocu, nevadi, tak je to v poho 😵

fifla
15. jún 2008

pinco...ja teda z vlastnej skusenosti musim povedat, ze sesternica ma jane nomad a my cam-ko MB X6 a ja nevidim ziadne rozdiel, dokonca bed sme mali len stojany tak boli uplne rovnake. vlastne jeden rozdiel tam je...MBcko ma podstatne dlhsiu vanicku, co je velka vyhoda CAM kociarov vseobecne, preto sme ho aj brali, maly sa narodil v septembri a na zimu s fusakom treba vacsiu vanu.

pinco
15. jún 2008

fifla, presne ta vanicka sa mi na Jane zdala taka mala. Akoze siroka hore na tej strieske, ale vnutro male. Preto sa mi aj viac paci MB X6. No som rada, ze si s nim spokojna 🙂 Nebudem ja asi ani s tymi kolieskami vymyslat, ved mi na ine veci prachy treba, nie na kolieska...

fifla
15. jún 2008

tak, tak
😉

pinco
21. jún 2008

Tak som dostala radu, ze tie kolieska treba hned nastriekat silikonovym olejom a budu ficat ako po masle 😉

benitas
23. jún 2008

ja som pozerala v BA v jednom sklade Cortinu koly tym velkym kolesam. Babo budeme mat v oktobri a na zimu sa mi vac pozdavala ta cortina, lebo s velkymi kolesami sa ide po snehu lepsie, co myslite?
Ale vadilo mi tam to koleso ze je tak moc vpredu, pripada mi ten kocik potom strasne dlhy ked je v sportovej verzii. Preto by som radsej brala MB X6.

fifla, ten MB X6 ma kolieska mensie, ako sa ti vozilo v snehu? Nerobilo to problemy?

fifla
23. jún 2008

benitas...v akom snehu? :o)))))))))....ale nie, vazne nemozem posudit, lebo ziaden nebol, ale napriklad do kopca alebo tak je to celkom fajn. ked sa zablokuju tak idu super po klzavom aj tazsom povrchu, takze je to len sila zvyku a cvik.

fifla
23. jún 2008

a este ...chodniky sa odhrnaju, takze keby hned aj napadol, je to v pohode.

benitas
23. jún 2008

mas pravdu, ani u nas toho snehu vela nebyva 😀
len co ak? zakon schvalnosti, ale ked hovoris ze je to v pohode, tak super 🙂
este si premyslim, ved mam este 3 mesiace

nelika666
23. jún 2008

ja som bola s mojou mbx6 v rakuskych alpach a vcelku to slo dobre aj po snehu, predne kolesa som zablokovala a slo to, len to chce ako pise fifla trosku cviku 😉

janka1874
23. jún 2008

benitas naša malá sa narodila 26.12 čiže v zime a nemali sme s tým žiadny problém a faktom je že Cam MB
X6 má najväčšiu vaničku číže je ideálna pre zimné a skoro zimné detičky

pinco malá ho má fakt rada a aj vaničku hlavne keď som jej ju zdvihla keď už bola zvedavec ešte že je polohovateľná

pinco
24. jún 2008

ja som si ho uz objednala 🙂 Nasla som ho na nete za 17 tis, tak uz som nechcela cakat, lebo nahodou este skor porodim a taketo veci nechavat na muza... 😀
Tak sa uz tesim, mozno pride aj tento tyzden 🙂 Som rada, ze su na nho len pozitivne ohlasy.

nelika666
24. jún 2008

pinco gratulujem 😉 aku farbu si nakoniec vybrala? 🙂 pozeram ze tiez budete mat Tamarku 😉 😀

pinco
24. jún 2008

tu zelenu so sivymi pruhmi. Ja som bola dost aj za cervenu, ale nevidela som ju nikde nazivo, len na obrazku, tak som to nechcela risknut. Lebo cervena cortina je taka moc tmava, skor bordova a to sa mi nepaci. A manzel cervenu uplne zatrhol, tak ak chcem aby chodil kocikovat... 😀 Ale nie, by som mu dala, keby nechcel.
No, Tamarkami sa to tu hemzi 😉 Tvoja je uz velka kocka 🙂

fifla
24. jún 2008

inak tie velkosti vaniciek su otrasne...pre zimne mimina je to strach...teda take jesenne ako bol nas kubeno si neviem predstavit v tych minivanickach s fusakom este dieta vopchat...vacsie vane maju potom tie cisti hlboke kociariky, ale to som zas nechcela....
keby som mala nabuduce jarne mikminko tak ho radsej odnosim v babyvaku ako v minivanicke...ale cam bolo skvele, aj s fusakom sme zvladli pohodika az do vyse pol roka a to nas drobecek nie je ziadny drobecek :o)))

janka1874
24. jún 2008

tá červená je super videle som ju naživo nie je taká tmavá ale aj zelená je pekná má ju jeden môj známy majú chlapčeka o 3 mesiace mladšieho a 17-tisíc je super cena aj my sme tak kupovali ale to bol koniec roka a model 2007 nie terajšie nové

nelika666
24. jún 2008

pinco - urcite budes s kociarikom spokojna 😉 drzim palce 😉

pinco
24. jún 2008

janka, to mi ani nevrav, ze ta cervena je super, lebo este muzovi vynadam, ze ma od nej odhovoril 😀 Ale ved ta zelena je taka univerzalna... Sa akoze utesujem 😀 Ked dam ruzovu decku, tak bude jasne, ze mam babu.

miah
autor
24. jún 2008

ja uz ho tiez asi objednam.. aj ked je este je este cas.. 🙂 mne sa najviac paci ten modry, takze mi budeme mat ten 😎 dufam, ze budeme spokojny! 😉