Kočík Cam MB X6. Máte skúsenosti?

slavkav
19. aug 2007

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či ma niekto skusenosti s kocikom Cam mb x6. zvazujem jeho kupu - bud tento alebo Peg Perego Centro alebo mozno niektory zo znacky Graco.
Neviete akej kvality su kociky zn. CAM a GRACO? dakujem, slavka

luculka
19. aug 2007

ahoj co tak kuk do temy kociky? 😉 🙂

slavkav
autor
19. aug 2007

som tu nova. vies mi poradit, kde najdem tu temu kociky? dik. 😉

kotenko
7. okt 2008

Ahojte, kocky, predavam tento kocik, pouzivany 3 mesiace, sportova cast este nevybalena z originalu, mozem povedat, ze je v 100% stave, predavam BEZ AUTOSEDACKY, v cene je taska ku kociku, plast proti dazdu, vlozka do kocika, sietka proti hmyzu je zabudovana vo vanicke - v strieske...
tu je link na nho:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
vanicka je dost velka, ako vidite, Lilianka tu mala velkost 6 mesacneho dietatka a mala v kociku miesto...

beke
16. okt 2008

Ahojte, máte niektorá skúsenosť s cam mb x6?

martinkah
17. okt 2008

Ahojte, my mame cam mb x6, vlanajsi model, som velmi spokojna, nevravim, ze je to najlepsi kocik na svete, ale mne vyhovuje, zmesti sa do auta a viac penazi by som do kocika aj tak nedala.. jedina vycitka.. ked zacala zima a nase sidliskove chodniky boli plne kamienkov, strasne hrkotal.. ale to mal syncek len 3-4 mesiace, kocik s nim bol lahky a malo pouzivany, takze velmi to nepruzilo, casom sa to zlepsilo.. a este nam do zadnych koliesok liezli kamienky, tohtorocny model ma ine kolieska, ale predpokladam ten isty problem.. oboje manzel vyriesil tym, ze na zadne kolieska nalepil pas vystrihnuty z duse na bicykel, z takej draplavejsej, nie je to velmi vidiet a pomaha to, kto tento kocik pozna, vidi, ze mame "tuning" 😉 ale hlavne ze je pre drobceka pohodlnejsi.. pouzivame ho uz 14 mesiacov a stale je super, ked vidim ine kociky, zda sa mi, ze ma aj celkom slusne velku sportovu cast
nelutujem, ze sme ho kupili... urcite ho nepredam a odkladam pre druhe dieta 🙂

kotenko
17. okt 2008

No ja som z kocikom neuveritelne bola spokojna, nam hrkotal minimalne, ale v predajni sa ma vyslovene pytali, ci chcem kocik vyuzivat do mesta, alebo do terenu. reku iba po meste, tak mi doporucili tento, s mojimi poziadavkami. Vanicka kocika je dost velka, zmestilo sa mi tam dietatko do jej 6 mesiacov... lahko skladny, lahucky - co bolo pre mna velkou vyhodou a prvoradym vyberom, lebo byvame v byte, kde nie je vytah... predavam ho, lebo nam je na jednu vec teraz, iba doma zbytocne zavadzia.. sportova cast nebola este ani pouzivana, iba v predajni odskusane, ci "pasuje"... 😉 a cena dohodou, zalezi, kolko navrhnete. rok zaruka este

lenkka
17. okt 2008

pripajam sa ku maximalnej spokojnosti, takisto sme vanicku skoro do siestich mesiacov, nie ze by sa mala do nej nezmestila ale bolo mi uz divne nechavat ju tam dlhsie 🙂 Ostatne maminky s inymi kocikmi sa stazovali na male vanicky. Ked sme "presedlali" na sportak skoro sa v nom stratila, je super, priestrany a strasne krasny 😀 (mam cierno oranzovu kombinaciu 😀 ), a malej sa v nom skutocne paci. Treba obcas sem tam kolecka prestriekat (najlepsie VD-ckom) a fici ako novy. Ja si ho rozhodne nechavam aj pre moje druhe dieta (ak teda niekedy bude 😉 ) Len odporucam a kto ma rad trojkolku Cortina je tiez v pohodke ma o trochu lepsie kolecka (ma ju kamoska) . Tie nove modely ja neviem - nepacia sa mi az tak - hlavne tie kolecka a farby...inak mam foto v albume.

mimca20
26. aug 2013

Je tu niekto aj s novsimi informaciami o tomto kociari??? Vyzera fajn.

delonko
10. okt 2013

@mimca20 aj ja mám pár otázočiek, ale nikto nereaguje 🙂

luciap333
16. okt 2013

ja som mala cam mb x6 pri druhom dieťatku, teraz mám jané slalom, ale keby som sa znova mala rozhodovat, tak sa bez debaty vrátim ku cam-ku

elizuzka
21. okt 2013

my sme mali cam mb x6 pri oboch detoch, kratsie mam odskusane aj niektore ine kociky aj sme sa v sirokej rodine a so znamymi o roznych bavili, a my sme s nasim boli maximalne spokojni!🙂 ako tu uz bolo povedane, netvrdim, ze je to najlepsi kocik na svete, ale v tej cenovej urovni velmi dobra kvalita a prakticke uzivanie, lahko skladatelny, dobre manipulovatelny, kombinovatelny... (uz ho ale predavame,uz sme vyrastli a pocet deti je u nas definitivne konecny🙂 )