Kočík Cam Mb X6 tris 2009. Aký je?

nellye
12. apr 2009

Dievcence, nemate niektora skusenosti s tymto kocikom? Je to novy typ na rok 2009, stvorkolka...dik 🙂

parvitas
21. júl 2009

jabaka:
my sme ho kupovali v BB v All Toys (to je na 2. p. v nakupnom centre Europa) za 549,- €
maju ho aj na predajni, predavacky (aj predavac) su fakt mili a ukazali nam vsetko - aj skladanie a zaklikavanie vsetkych casti, co k tomu kociku je a ako to funguje, napr. aj to, ze vanicka sa moze po polozeni na zem a vysunuti takych paciek hojdat ako koliska...
jasne, ze som ho skusala 🙂 doma sme nerobili nic ine, len menili vajicko za vanicku a vanicku za sportak, obliekali nanoznik, sklapali a dvihali, aj lehatko aj striesku, aj plast do dazda, brzdili.. no proste sme blbli ako male deti 😉 😅
akurat som bola prekvapena, ze taska je bez vnutornych priehradok, ale inak je to super kocik. uvidime, ako sa s nim bude chodit aj s babatkom, lebo teraz je fakt lahucky. a bez problemov sa zaklikavaju a odklikavaju vsetky casti.
a paci sa mi aj to, ze na sportiaku je lahucko vyberatelna - do stran odklapatelna rucka (ta pre dieta, aby nevypadlo).
uz len kupit fusak donho. 🙂

cropina
21. júl 2009

Parvitas to je super, že ho už máte doma 🙂 O tej taške som počula, že je zle riešená, ale čo už, všetko ostatné má fakt super. A kolieska má pogumované? Lebo my ešte stále zvažujeme tú verziu 2008, ktorú by sme zohnali lacnejšie, ale údajne má kolieska čisto plastové.

jabaka
21. júl 2009

tak to je super cena, lebo my sme ho objavili tiez v all toys v akcii do 15. jula za 579 eur, alebo tak nejak, tak isli este dole s cenou. tak dufam, ze vam bude sluzit, my ho ideme objednat buduci tyzden

mmacko
21. júl 2009

ahojte,
ja mam verziu 2008 a fakt sme ju zohnali lacnejsie (kupovala som v aprili) za 430 Eur, bola na to akcia v jednom internetovom obchode, ktory je prepojeny s tym Babydirektom,ktory vyhradne predava Cam.
Ta vanicka je fajn, ako koliska.
A je pravda, ze tie kolieska su uplne plastove, ked sme s nim isli prvykrat von, tak hroza, hrkalo to desne, ale ako sa trosku opotrebovali, tak je to v pohode.
A k tej taske, je pravda, ze nema priehradky, ale je dost velka, napr, na rozdiel od Peg peregackej.

Takze ste dobre spravili, ked ste si kupili tento kocik
Parvitas, keby som kupovala verziu 2009, tak urcite tiez oranzovu 🙂

cropina
21. júl 2009

Mmacko tak čo radíš, radšej 2009 s pogumovanými kolieskami, alebo postačí 2008? Lebo cenový rozdiel je okolo 6tis, čo je dosť.
Ozaj a neviete či sa na to dajú kúpiť náhradné kolieska?

parvitas
21. júl 2009

jabaka 🙂 jej, tak to je fajn, že sú lacnejší 😉, tak budete mať aj vy dobrú cenu 😀. teda, ak to kupujete u nás, v BB 😀 😀
a akú farbu ste si vybrali?

mmacko, mne sa páčila aj taká bledomodrá farba, ale to bola ešte tuším verzia 2007 alebo 2008? lebo aj zelená je fajn, to bol tiež jeden z kandidátov, len manželovi nesedeli tie kruhy či čo to tam bolo pokreslené... 😅
a cena, za kt. si ten kočík kúpila je fakt super.
tiež sme rozmýšľali nad internetovým obchodom, ale nakoniec sme skončili v obyčajnom, kamennom, kvôli ľahšej reklamácii... nemusíme to posielať poštou, keby niečo.. 😅 .

a kolieska neviem ako budú hrkotať po vonku, ale na plavajucej podlahe sú ok 😀. teraz tak rozmýšľam či sú, alebo nie pogumované... fakt neviem, lebo doma nehrkotali...

podľa mňa by sa náhradné kolieska mali dať kúpiť.
skús sa spýtať v nejakej predajni, cropina

jabaka
21. júl 2009

Parvitas, my sme si vybrali tu svetlo sivu s tmavou. Dufam ze sa to nebude nejako spinit, ale bola to farba, ktora ma uputala najviac, teraz posledny mesiac som mala trochu pochybnosti, ci ho ideme kupit, ale myslim, ze nic lepsie uz aj tak nenajdeme, a koniec koncov, tento sa nam zapacil na 1. krat, tak nemame co riesit. Len sa bojim, ci nebude moc tvrdy pre babatko, myslim, ci nebude velmi hrkat a rusit tym babatko.

parvitas
21. júl 2009

to je fajn kombinácia, určite sa bude špiniť menej ako moja oranžová 😀
ja tiež dúfam, že to hrkanie vadiť mimču nebude, ba práve naopak, lepšie zaspí... a aj tak na tú zimu bude ešte v deke, fusaku, tak tie nárazy budú čiastočne aj tlmené.

mmacko
21. júl 2009

Ja mam prave tu tyrkysovo modru 🙂
Ja som chcela kupit nahradne kolieska, kedze ku Cortine sa daju kupit aj nafukovacie,ale ku MBX nie, pisala som do toho babydirektu.

Kocik je dost tvrdy, ale je fakt, ze malej sa to paci, ked ju trasie a to myslim, ze ma rado skoro kazde dieta.

cropina
24. júl 2009

Baby tak už ho aj my máme doma 🙂 Oranžový 🙂 Je nádherný a fakt super manipulácia so všetkými časťami. Presne ako písala Parvitas sme sa s ním včera vyhrali ako malé deti 😀

janka1874
24. júl 2009

žienky ja mám ten kočík skoro 2 roky a musím uznať že jediné čo mi vadí je tá taška ale už som to sem aj písala ja mám verziu 2007
takže oplatilo sa investovať budete spokojné 🙂

cropina
24. júl 2009

No tá taška je fakt oničom, aj priestorovo aj kvalita nevyzerá neviemaká. Janka a ako si to riešila, len si tam všetko nahádzala?

parvitas
24. júl 2009

cropina, tak congrats ku kociku 😀
a presne aj mna to zaujima, ako a co ulozit do tasky. inak, ten obal proti dazdu zaberie aj dost miesta. a neviem ci by sa tam hodili nejake kozmeticke tasky - alebo ci vobec existuje nejaky rozradovac, ktory by mi pomohl spravit aspon nejake priehradky?

cropina
24. júl 2009

Ja ani neviem, či ten pršiplášť stále nosiť, alebo len keď bude hroziť nejaký dážď, lebo fakt to zaberie pol tašky. No a asi potom naozaj len nejaké menšie taštičky alebo obaly...
Ináč to bol posledný oranžový v tej akcii, preto sme ho hneď brali.

parvitas
24. júl 2009

🙂 tak ste to pekne stihli... a kupovali ste ho v BB? pocuj, dostali sme ako darcek aj prebalovaciu podlozku. len je na nasu komodu prilis velka, resp. dlha. nechcela by si ju?

janka1874
26. júl 2009

no ja ten pršiplášť v podstate mám stále ale dole v košíku len keď teda ideme niekam ako na kupko ale alebo je total jasné že nebude pršať tak ho neberiem a nejako mi to nevadilo

no a tašku aj som si kúpila novú ale nejako sa mi to potom nepáčilo spolu (a pritom nová taška bola fest drahá no čo už narobím) tak som si viac menej zvykla na ten bordel aj keď nerada ale nie je iná možnosť žiadne lepšie riešenie som nenašla síce jedna šikovná mamička mi písala že ona si vyrobila priehradky ale už neviem ako no ja taká zručná niesom 😀

cropina
27. júl 2009

Parvitas áno v BB v AllToys. Ale nám darček nedali, potvory 😀 😀 😀 Díky za ponuku, ale my tiež na komodu potrebujeme ten menší rozmer (aj ten asi bude trochu trčať). To vám mohli aspoň dať vybrať, že akú chcete, nie?

Janka díky za info od skúsenej, no u mňa teda výroba priehradiek tiež nehrozí, takže si asi budem musieť zvyknúť 😒

janka1874
27. júl 2009

ešte jedna vec my sme vaničku do 3 mesiacov používali ako autosedačku je to super vec a malá vedela kľudne spať počas jazdy

mmacko
27. júl 2009

Cropina, ohladne tych koliesok, zalezi, po akom terene budes chodit. Ak po asfaltkach, tak staci aj verzia 2008. My mame na ulici zamkovu dlazbu, na nej to trochu drkoce, ale mala zas na nej najlepsie spi. 6 tis je dost rozdiel.

Ohladne tej veci proti dazdu, ja to tiez nosim dole v kosiku, ten "nanoznik" na vanicku sa zmesti aj do tasky.

mmacko
28. júl 2009

Ahojte kocky,
predavam moj kocik Cam MBX 6 pouzivany 7 tyzdnov (len vanicku, sportiak je nepouzivany), je tyrkysovy a celu kombinaciu (vanicka, sportiak, vajicko, taska na rukovat, prsiplast, nanozniky) za 350 eur.
Foto je v albume.
Predavam, lebo sa nam nezmesti do auta.

cropina
29. júl 2009

Mmacko aké máte auto? Lebo nám sa do nášho mikroauta zmestí (síce dávame dole jedno koleso, ale aj tak super). A vieš o nejakom kočíku, ktorý sa dá poskladať ešte na menej?

mmacko
29. júl 2009

Cropina, on sa zmesti, ale my chodime kazdy vikend k nasim alebo svokrovcom a ked mame kocik, tak sa tam uz moc toho nezmesti. Inak je super a je kratucko pouzivany. A to naklikavani je podla mna najlepsie zo vsetkych kocikov, uplne jednoduche.
Ak poznate niekoho, kto by ho chcel, tak mu dajte vediet, je to podla mna aj super cena za taku kombinaciu.
Chcem nejakygolfac s vanickou.

petika
17. aug 2009

Ahoj mmacko, ty by si predávala kočík cam komplet kombináciu za 350 EUR?

mmacko
19. aug 2009

Ahoj Petika,
hej, chcela som predat tu moju MBX 6 za tolko a mozno aj trosku menej, chcela som si kupit iny, natrafila som na gesslein, ale ked sme ho mali doma, tak hruza tank. Ja som bola zvyknuta na MBX 6 a to je dost lahky kocik (aj ked vanicka je tazka, ale podvozok lahky). Tak si zatial nechavam nas Cam a uvidime. Moj vysneny je Teutonia, lebo je uplne makkucka (pre odpruzenie som chcela aj ten gesslein), ale ta ma zevraj uzky sportak a navyse ma vacsi zlozeny podvozok.
Proste som zistila, ze kazdy kocik ma chyby.
Moj vysneny je odpruzeny, maly po zlozeni, lahky, ale taky neexistuje ☹

jabaka
2. sep 2009

baby, mali ste pri 2009 aj sietku proti hmyzu? ci ju treba dodatocne dokupit? na nete som citala ze ma zabudovanu sietku, len ju nejako nemozem najst....

emmka3
2. sep 2009

jabaka skus na korbe pohladat nejaky zips ... niekde hore, na boku ... ja ju tam mam zazipsovanu hore (rocni 2007), kryje sa tam s tou ruckou, za ktoru korbu nosis ... hadam az taku neviditelnu zmenu na nom za tie 2 roky nespravili 😉

jabaka
3. sep 2009

No Emmka, vcera sme cumeli s manzelom na ten kociar, a nic take sme nenasli🙂) Zeby to zrusili v tejto serii? Pojdeme asi este na predajnu, hadam by to mohli vediet.

emmka3
3. sep 2009

jabaka, som pozerala na nete a pisu, ze je zabudovana ... takze asi bude fakt najlepsie ist na predajnu, nech vam ukazu, ze kde 😉 a var natrafite aj na predajcu, co sa vyzna 🙂

mmacko
3. sep 2009

Jakaba, ja mam verziu 2008 a tam je ta sietka vlastne ako vnutro striesky. Vzadu v streche na bokoch su take 2 cvoky, tie odopni a sietku natiahni cez kocik 😉

jabaka
3. sep 2009

no ja neviem, bud sme fakt blby, alebo to tam naozaj nemame, zajtra budem kontaktovat dovozcu, hadam poradi. Ale vdaka za rady aj tak