Kočík Cam Mb X6 tris 2009. Aký je?

nellye
12. apr 2009

Dievcence, nemate niektora skusenosti s tymto kocikom? Je to novy typ na rok 2009, stvorkolka...dik 🙂

mmacko
23. sep 2010

@luciaj v alltoys v avione, alebo predajna babydirekt je blizko avionu na galvaniho

luciaj
24. sep 2010

@mmacko dik za tip🙂

beke
27. sep 2010

Ahojte, aj ja mám Camko a som s ním nadmieru spokojná hlavne s vaničkou....teraz ho už predávam lebo potrebujeme len nejaký lahunký na cesty...ak niektorá má záujem mám ho medzi inzerátmi 🙂

parvitas
24. okt 2010

@iwet001 mám aj tú vložku od emitexu (dosť to pomohlo) a aj malú pripútavam, ale len okolo pása. a ona sa aj tak drží toho madla. do úplne kolmej polohy však kočík dávam málokedy, takže so zošmykávaním nie je problém

zuzkat1
24. okt 2010

@parvitas akoze do kolmej malokedy? neviem ci chapeme kolmu obe rovnako😅 nesedi? 😕 inak ten emitex je super ale uz som dala teraz fusak, tak emitex je fuc🙂
a musim sa priznat ze v lete sme ficali na golfkach a mala ich mala ovela radsej ako toto camko😝

parvitas
24. okt 2010

@zuzkat1 golfky nepoznám 🙂 ale fajn, ze si nasla pre malu kocik, kde sa dobre citi.
kolmo davam operadlo len niekedy. zvycajne je v tej polohe v strede (nie nalezato, ale trosku zodvihnutej). mala sa tak pohodlne oprie...
hm... s tym fusakom neviem ako to vyriesit, moj emitexovy fusak (ano aj fusak je rovnakej znacky 🙂) sa mi dobre dal uchytit, s tym problem nemam. zajtra odfotim ak sa podari.

zuzkat1
24. okt 2010

@parvitas moja len kolmo🙂 inak hned place... no golfky ( obycajny golfovy kocik baby design)

janka2345
11. dec 2010

Ahojte,potrebovala by som zistit ci sa na tento kocik daju kupit nahradne kolesa,vsade som nasla iba na cam cortinu 😒

zuzkat1
12. dec 2010

no to by aj mna zaujimalo, velmi rychlo sa opotrebuvaju...

janka2345
12. dec 2010

Jej nejaka reakcia 🙂 veru keby bola nejaka mamicka co poradi 😉

didiana333
12. dec 2010

@janka2345 skús sa spýtať v nejakom internetovom obchode,kde kočíky predávaju...inak poradiť neviem... 😉

janka2345
12. dec 2010

No ine veru ani neostava 😉 dik

zuzkat1
12. dec 2010

@janka2345 a mozem sa opytat co sa s nimi stalo? moj kocik bude mat v januari rok a v lete nebol pouzivany ale zima mu da zabrat.....

janka2345
12. dec 2010

S kolesami sa zatial nic nestalo 🙂 kupila som ho na bazare pre druhe babatko bol pouzivany iba 5 mesiacov a je ako novy,ale chcela som sa len opytat keby nahodou sa s nimi cosi stalo 😉 a ako si s kocikom spokojna???

janka2345
13. dec 2010

zuzkat1 vcera mi akosi blbol modrykonik otazka patri tebe 😉

zuzkat1
13. dec 2010

@janka2345 ja som spokojna... vsetko funguje je celkom lahky a spomedzi tychto velkych kocikov aj celkov spratny do kufra... je pravda ze keby som chcela nosit vanicku aj autosedacku na cesty autom tak asi by to bol trosicku problem, ale my sme pouzivala vanicku ako sedacku... nosili sme malu vo vanicke-dokupili sme k nej autokit a tak pekne lezala celu cestu a spinkala... v lete som ho ale nepouzivala uz som ju dala do sportaku a ona je hrozne malinka takze sa mi tam stracala lebo je fakt velky (co bude fajn ked bude starsia) a ja som kupila golfovy kocik na leto... ale teraz v zime ho mam zas aj s fusakom sa mi tam v pohode zmesti mala a mam odskusane ze sa prebrodim aj cez sneh (minule co tak nahle napadol a ja som sa vybrala na vychadzku ze ved pohoda🙂 - dosla som uplne znicena ale zvladla som to aj s kocikom🙂) jedine co sa mi nepaci je ze nakupny kosik je maly ...respektive zle sa k nemu da dostat ked tam chces dat nieco vacsie... ale inak mam ten kocik rada🙂

janka2345
13. dec 2010

@zuzkat1 to som rada,ze si s kocikom spokojna 🙂 my sme mali pri prvom nurse look bola som s nim spokojna chcela som nieco podobne pre druhe babatko,len nevyhodou nurse bolo,ze sa sportova cast sa nedala otacat co som uz pri druhom chcela byvame na kopci na sidlisku a tu riadne fuci,cam sa da aj otocit a to je super 🙂 tiez som si vsimla ze pristup k nakupnemu kosiku neni nic moc,ale nejak to zvladnem 😉 super ze sa ti dietatko zmesti do sportoveho aj s fusakom to je dalsie plus,ze sportova cast je dost priestranna 🙂

zuzkat1
13. dec 2010

@janka2345 k tomu otacaniu na prechadzke to nejde raz dva... dost je to obtiazne... ono ako si ju das doma tak to budes mat🙂 aspon ja s tym neexperimentujem,lebo ked tam sedi tak to nejde len tak ... to ak chces menit tak potom radsej daky kocik kde sa rucka da prehadzovat🙂

janka2345
13. dec 2010

@zuzkat1 ano o tom viem,budem robit tak,ze ako doma dam tak bude 🙂 a menit uz nemozem kocik je uz kupeny a ani nechcem 😀

snehovakralovna
14. jan 2011

Kocky mam na predaj cam mbx6, ak by bol zaujem, viac v ss

jabaka
15. mar 2011

ahojte, neviete nahodou ci je mozne na tento kocik pripevnit skate - stupatko pre starsieho surodenca? ak ano, kde sa da zohnat. vdaka

nikisvord
11. máj 2011

kúpim vaničku cam.ponúkne niekto?

martimex1
1. jún 2011

aj ja sa chcem nan opytat maminky :D lebo uz ho mam takmer dohodnuty ?

janka2345
5. jún 2011

@martimex1 Ahoj,my zatial pouzivame len vanicku ale som spokojna je lahky dobre sa s nim manipuluje s jednou rukou,lahucko sa sklada,ale ako kazdy kocik ma aj minusy,a to je pristup k nakupnemu kosiku,ked tam idem dat nejaky nakup tak to je horsi pristup 😒 ,ale na funkcnosti to neubera vobec,takze keby som mala este raz kupovat kocik isto by som si zase kupila tento 🙂 a hlavne to naklikavanie raz dva das na to iba vajicko a ides a to iste aj vanicku 🙂 sportovu verziu zatial vyskusal iba starsi syn,bude mat 3 roky a zmestil sa tam aj s fusakom 🙂

martimex1
6. jún 2011

dakujeme za radu ,tak nemam vahat :D

zuzkat1
7. jún 2011

@martimex1 ja som bola s vanickou velmi spokojna ale sportak sa mi az tak nepacil... nie funknost ale dizajn...je fakt ze uz by som ho asi nekupila, kvoli viacerym veciam... a s tym nakupnym kosikom je to pravda, mne to dost vadilo ze ten pristup je taky o nicom...

martimex1
7. jún 2011

no zbohom ,ja chcem prave ten sportak ,lebo mi pride super ze sa da otocit a je lhko manipulovatelny ,tak teda neviem

zuzkat1
7. jún 2011

@martimex1 ako otocit? myslis ze ho mozes manipulovat ze v smere jazdy a proti smeru a tak...tak to prave vobec nie je take jednoduche... ono to je ze da sa ale v principe ako si ho doma tas tak to mas vonku...lebo tam musis potom strechu dat inde aj tu blbost co ma pred sebou dieta tu rucku alebo co to je... ak ti ide o otacanie tak ja by som volila taky s preklapacou rukovetou... a nei taky co sa otaca naklikavanim...a mne vadila strecha ze je mala, su kociky ktore maju velku strechu ktoru ked svieti slnko ako sialene tak stiahnes nad dieta uplne... moja totiz neznesie slnecnik ani nic podobne teda ta strecha by bola pre mna fajn...ja ju mam inak uz v golfaci lebo celkovo ona ten sportak nejak nemusi... a tam som dokupila taku ochranu proti slnku teda mam teraz predlzanu strechu...inak pozeram ze maly je dost velky...tak preco chces taky velky sportak? preco nekupis nejaky golfac? ci to chces aj na zimu?

martimex1
7. jún 2011

:D ano je uz velky ,myslela som ze aj na zimu,ja si na tie golface nemozem zvyknut.mali sme doteraz perego A3 ale nsa nam pokazil ,a teno cam zeleny mi pride taky pekny ,prakticky aj vecsii.a ta strech je mala ako ze si bucha hlavicku ? alebo malo zacloni ?

martimex1
7. jún 2011

preklapacka nie je dobra maju to moje kamaratky ak to preklopis ze dieta ide v proti smere tak kopes do koliesok a kocik je zle manipulovatelny arychlo sa rozhega aspon co hovoria maminky co ho mali ,lebo uz ho vecsinou predali .mi sme bez kocika aja mam dilemu :(