Kočík Cam Mb X6 tris 2009. Aký je?

nellye
12. apr 2009

Dievcence, nemate niektora skusenosti s tymto kocikom? Je to novy typ na rok 2009, stvorkolka...dik 🙂

zuzkat1
15. júl 2010

@rivatha hej prvu pol hodinu potom uz len vresk☹ ale nevadi je to proste maly tvrdohlavec 😀
no pojdem ja na teraz off..zacina mi skvrkat v bruchu...tak sa maj zatial pekne

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stefany
18. júl 2010

ahojte dievčatá, chcela by som vás poprosiť o radu.
Rozhodujeme sa medzi kočiarom CAM X6 a trojkolkou casualplay S4, ktorý má nafukovacie kolieska narozdiel od cam. Bábo sa nám narodí v októbri a nie som si istá či je cam s nenafukovacími kolieskami vhodný na zimu.
Väčšina predavajúcich nám tvrdia, že sú lepšie na zimu nafukovacie.
Poraďte prosím a tým pádom nám pomôžete rozhodnúť sa. Ďakujem 🙂)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stefany
19. júl 2010

jej ďakujem za odpoveď 🙂)
a ty máš predpokladám ten kočiarik si spokojná? V lete kolieska nehrkotajú?
Bývame na dedine ale zas nie sú tu až také hrozné cesty - máme chodníky, takže to by malo byť v poho.
V jednej predajni mi povedali, že sú na tieto camky reklamácie. Neviem či ma iba chceli odradiť, aby som si u nich kúpila CS4 alebo je to pravda.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stefany
19. júl 2010

študujem, čítam si aj o CS4, ktorý má naozaj oveľa menšiu vaničku a mám obavy, ak by sa bábo narodilo väčšie,
že by sa doň nevošlo keď bude mať niekoľko mesiacov, takže aj to rozhodlo.
Hlavne sme váhali kvôli tým kolieskam, pomohla si pri rozhodovaní vďaka 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stefany
19. júl 2010

@rivatha ďakujem 😉 cením si každý názor a nebudem nadávať neboj 🙂
ja som strašne nerozhodná 😒 ale nateraz je rozhodnuté, bábo musí mať pohodlie a aj manžel rozhodol,
pozdáva sa mu viac Cam takže už nie je čo riešiť 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
didiana333
20. júl 2010

@stefany náš sa narodil v novembri a do vaničky sa vošiel až do 7mes...len nedávno som mu dala šporťák...a teda žiadny drobček nebol...ked mal 6mes,tak meral 72cm.... 😀

stefany
20. júl 2010

ďakujem babenky za rady a pomoc pri mojom rozhodovaní 🙂)))))))))))))))))))

mmacko
29. júl 2010

Baby, aka je vnutorna sirka vanicky na spodku? Dakujem

zuzkat1
30. júl 2010

@mmacko ja uz mam zbalenu vanicku a uskladnenu ale ak sa dobre pamatam tak cca 32cm

mmacko
30. júl 2010

@zuzkat1 Dakujem, tak je to fakt asi jedna z najvacsich vaniciek, teraz mam iny kocik a planujem na neho kupit vanu, ale jeden druh ma 29 a druhy 30 cm, skoda, ze vsetky nie su take velke ako Camove

zuzkat1
30. júl 2010

@mmacko je fakt velka.. pouzivam sice uz sportak,ale len preto ze mi mala vo vanicke uz plakala...nudila sa🙂 ale v pohode by som ju tam dala... rodila som v zime a mala som tam hruby fusak,taky ktory je potom vhodny do sportaku, teda bol fakt velky... a mala sa mi tam zmestila obcas aj v deke zavinuta... ja ked som kupovala kocik a porovnavala vanicky tak jednoznacne bol najvacsi...jasne ze niektore polske su vacsie..ale taky som ja nechcela🙂

zuzkat1
30. júl 2010

@mmacko ale este pockaj kym ti neodpise daka mamina,ktora ti to vie zmerat...mozno sa pamatam zle🙂

mmacko
30. júl 2010

@zuzkat1 to je v pohode, aj tak je o 2-3 cm sirsia ako tie, ktore idem asi kupit na v zime. SKoda, ale uz nechcem menit kocik.
Este raz dakujem

didiana333
30. júl 2010

@zuzkat1 dobre si zmerala.... 😀

zuzkat1
30. júl 2010

@didiana333 no to som rada🙂 to znamena ze mam este dobru pamat🙂 merala som to tusim niekedy vo februari🙂

didiana333
9. aug 2010

Baby,kupila som tu vložku do šporťáka Emitex,konečne mi prišla v červenej farbe,musela som čakať kvoli farbe...celkom dobre to vyzerá,spokojná som...chcela som oživiť sivý kočík... 😵

zuzkat1
9. aug 2010

@didiana333 ja mam presne takto urobeny moj🙂 myslim tie popruhy dozadu pripnute..ale ja mam oranzovo sivy kocik tak som kupila oranzovu vlozku...ale kupila som aj golfac a zistila som ze mala ho ma radsej..

didiana333
9. aug 2010

@zuzkat1 ja som to v tejto teme niekde čítala,že pripnuť hore... 😉 možno aj ty si to písala 😅 neviem...lebo ja tie horné popruhy vobec nepoužívam ,Erik je kludas,iba niekedy zapnem spodné,aby sa nešmykal dolu...ale večšinou sedí navolno,bez popruhov....

zuzkat1
9. aug 2010

@didiana333 hej tusim som to pisala ja🙂 ja tiez nepouzivam horne,lebo jej to je velke a reze ju to na krku..moja sice kludas nie je a kedze je malinka tak preto som kupila ten golfac,lebo aj s tou vlozkou sa mi v tom kociku straca... tam ju aj priputam a je dobre,lebo ona sa vacne vrti🙂 neobsedi ani sekundu

didiana333
9. aug 2010

@zuzkat1 náš sa vyvalí...a vozte ma.... 😵 😵 😵 rád v nom sedí a dokonca aj spí...ovela radšej,ako v postielke.... 😵 😵 😵

zuzkat1
9. aug 2010

@didiana333 jaj tak to zavidim🙂 moja spi radsej doma, takze my ideme von az ked sa zobudi a to utekame aby bola co najviac vyspinkana a nestihla sa doma zas unavit,lebo ona je ochotna zaspat v kociku az po takej hodine a pol minimalne... a ked ju nebodaj dam do neho unavenu tak koniec sveta...ale fakt ten golfac lepsie znasa aj ked je unavena...neviem preco...asi jej je to camko nepohodlne ked sa tam zosmykuje ...ze jej je este velky ten sportak

iwet001
21. sep 2010

ahojte baby, nemate problem s tym, ze ked je sportak otoceny smerom k vam, tak sa babo stale zosmykuje? moj maly je z toho uplne hotovy, neprejdeme ani 5 metrov a musim ho napravat ☹(

beaas
21. sep 2010

ahoj iwet, stavalo sa to, ale kupila som (ako doporucovali baby na fore) emitexovu vlozku a uz je to super. Stala asi 10 eur, takze da sa aeste v zime jej bude aj teplejsie. Takze doporucujem!

iwet001
22. sep 2010

@beaas dakujem za tip, idem to kuknut na nete 🙂

luciaj
22. sep 2010

baby, kde v BA by som mohla nazivo omrknut CAM? dik