Kočík Cam Mb X6 tris 2009. Aký je?

nellye
12. apr 2009

Dievcence, nemate niektora skusenosti s tymto kocikom? Je to novy typ na rok 2009, stvorkolka...dik 🙂

emmka3
4. sep 2009

jabaka a potom daj vediet, kde ste ju nasli 😉

erix
4. sep 2009

Ahojte dievčatá. Ja mám Cortinu, 2009 v oranžovej farbe. Tiež som z nej nadšená. Dúfam, že bude taká úžasná aj s miminom. A sieťka je v strieške ako už bolo písané, sú tam 2 cvoky, určite to nájdeš Jabaka, je to na povrchu, nie schované.

lucrezia
4. sep 2009

My máme Cam verziu 2009 a sieťku proti hmyzu NEMAME 😠 😠 😠 😠
dosť ma to naštvalo, lebo všade píšu, že to tam je, ale v skutočnosti to tam nie je. Ani žiadne odvetrávacie okienko, ako mali staršie modely.
Oni asi v ponuke menia len obrázky a popis nechávajú ten istý - 100 rokov stary, neaktualny a vôbec im nevadí, že to nezodpovedá skutočnosti.

mmacko
4. sep 2009

Fiha, tak to je sila. To som dobre obisla, ze som si cisto nahodou kupila este verziu 2008, to odvetravacie okienko aj sietka je fajne

aktak
4. sep 2009

aj my mame cortinu 09 a sietku mame 😕

parvitas
5. sep 2009

inak, normálne ste ma nabudili a išla som to hľadať, ale ani my tú sieťku proti hmyzu nemáme... 😒 je to X6 2009
hm.. čo už... ale v letáku som napr. ten popis so sieťkou nenašla...

lucrezia
6. sep 2009

Ja som kočík objednávala cez internet a štve ma to, že na každej internetovej stránke bol opis kočíka ten istý, t. j. že má zabudovanú sieťku proti hmyzu.
V skutočnosti ju nemá a ani jeden internetový obchod nepokladal za dôležité uviesť to, resp. aktualizovať popis výrobku. To znamená, že ani nevedia, čo predávajú........ 😒

parvitas
6. sep 2009

tak internetové obchody asi len skopírovali minuloročný text... čo ich vôbec neospravedlňuje, lebo je to zavádzanie zákazníka

nellye
autor
6. sep 2009

ale babulky...ved je ten kocik super aj bez tej sietky🙂))

parvitas
6. sep 2009

je úžasný 😉
veď tá sieťka sa dá kúpiť kdekoľvek...

mmacko
9. sep 2009

Kocky,
stale predavam CAM MBX 6 tyrkysovej farby, pouzivany (len vanicku) 2 mesiace. Uz som to tu raz pisala, ale potom som si kupila iny a ten sa nedal porovnat, myslela som si, ze si CAM necham, ale nosit tu vanicku po schodoch s malou 2-3 krat denne je nad moje sily. Nakoniec som si kupila kocik s vloznou taskou, takze CAM je na predaj.
Je samozrejme este v zaruke, v 100 % stave.
Popis
Kocik sa sklada z priestrannej vanicky, ktora sa da pouzit aj ako koliska a ma integrovanu sietku proti hmyzu. Vanicka sa da polohovat (vyzdvihnut cast, kde je hlavicka). Priestranna sportova cast sa da nasadit aj v smere aj proti smeru jazdy a autosedacku so strieskou, sa lahko naklikne na podvozok. Dalej obsahuje nanoznik na vanicku aj sportovu cast, tasku na riaditka, pokryvku proti dazdu. Kocik s vanickou je pouzivany 2 mesiace, sportovu cast sme ani nevybalili. Kocik je v 100% stave. Predavam ho kvoli tomu, ze nemame vytah a vanicka je s malou dost tazka na nosenie na 2. poschodie. Pri jeho kupe som toto nedomyslela. Inak je kocik perfektny.
Pri kupe dostane novy majitel aj maly darcek 😉

Cena kompletu je 350 eur, pri rychlom jednani mozna mala zlava 😉

jabaka
9. sep 2009

Ahojte, takze ako uz bolo povedane CAM 2009 sietku NEMA. kontaktovali sme priamu predajcu, ze ma uvedene v popise ze sietku obsahuje, tak nam bolo povedane, ze sa ospravedlnuju, ale sietka sa k tomu dokupuje, ale nakolko je to ich chyba a objednavali sme to z ich skladu, poslu nam ju zdarma. Len ci pride este do konca babieho leta🙂) Ale s kociarom ako takym som max spokojna

melany_s
9. sep 2009

tiež som bola s týmto kočíkom veľmi spokojná, ale... dieťa má už 7 mesiacov, do vaničky sa nezmestí. tak sme vytiahli športovú časť a vtedy nastal problém - je príliš veľká, vhodná skôr pre také ročné dieťa 😠

emmka3
10. sep 2009

melany, tak to mas pravdu, ze sportak je velky a presne tu dilemu sme mali onehdy aj my ... ale neboj, babo rychlo dorastie a vyriesili sme to tak, ze sme vybrali zmensovaciu vlozku z autosedacky a dali ju do sportaku pod hlavicku, takze aspon troska to zmensilo ... a taktiez sme pripinali Jr. len okolo noziciek aby sa nezosuchoval ... nooo a este jedno, co nam hra do karat ... blizi sa zima a to budeme mat mrnusov nababusenych a aspon nebude opacny problem a vmestia sa v pohodicke a nebudu stiesneni 😉

jabaka, tak ked neprsi aspon kvapka 😉 my sme stietku, aj ked ju mame zabudovanu, moc nevyuzili ...

dianab
16. nov 2009

Ahojte, veľmi ste ma potešili so svojimi zväčša pozitívnymi skúsenosťami s CAM. My sme kúpili CAM Cortina X3 Tris 2009 a veľmi sa nám páči. Nás to vyšlo o dosť aj lacnejšie ako to ponúkajú tu na SK, lebo sme to kupovali na výstave v Budapesti. Aj zabudovanú sieťku to má, takže podľa mňa je to blbosť, že to treba dokúpiť. To už bolo v tom. My ho máme v zelenom, lebo čakáme chlapčeka. Akurát ešte kukáme po nejakom fusaku, ale sú aj veľmi krásne, čo sa aj hodia do kočiara. Už len dúfam, že náš chrústik sa v ňom bude cítiť výborne 🙂)

medi
17. nov 2009

ahojte, mozno mi budete vediet poradit.. my mame CAM MB X6 Tris 2009 zeleny, sme velmi spokojni, takze v kazdom pripade jednoznacne odporucam. mala ma uz vyse pol roka a zatial ziadny problem s kocikom nebol.
len sa nam teraz akosi podarilo stratit ten vrchny kryt na vanicku, taky proti vetru.. a nemozem sa dopatrat toho ci sa da niekde dokupit.
neviete teda o niecom? alebo popripade aj od inej znacky co by sedel? ci mi neostava len hladat hladat hladat 😠 ?
😀 dakujem!

zuzkat1
9. jan 2010

ahojte... sice sa sem uz davno nepisalo, ale mala by som otazocku🙂 pri ukladani do auta ste sa ako pomestili? myslim ked beriete autosedacku kde je babo🙂 a kam date potom vanicku? kolesa do kufra to hej ale zmesti sa tam aj vanicka? my totizto chodievame na vikendy k rodicom a vtedy potrebujem cely kocik aj s autosedackou zobrat

d0minika
10. jan 2010

zuzkat1, podla toho ake mate auto. Mame sedan Pasat a zmesti sa vanicka a podvozok do kufra. Potom je kufor plny. Veci dame do vanicky a este nieco okolo. Tiez cestujeme na vikendy s kocarom. Maly bude mat 6 mesiacou a uz som ho musela dat do sportoveho, plakal v hlbokom, lebo nic nevidel. Tak uz nebudeme chodit tak nabaleni. Chcela som kupi este nejaky iny lacny kocar z bazaru, aby sme to nemuseli prenasat. No zo zaciatku sme maleho vozili vo vanicke.Da sa dokupit taky set do nej na priputanie vanicky na zadnych sedadlach a baba v nej. A ked bude mat tvoje babo tak 3-4 mesiace das ho do sportoveho otoceny k sebe nalezato. Alebo ho mozes kocarovat aj v autosedacke ked ju das na podvozok. Len budes musiet nejak vyriesit, aby mu nebolo zima (v marci). Kamoska ma marcovu dceru a vozila ju tak od 3.mesiaca (maj) Keby si chcela, mozem ti posunut ten set. Kupili sme to tu
http://www.samo-kociky.sk/kit-auto
v 05/2009

emmka3
10. jan 2010

medi, skus sa popytat v obchode, kde si kupila kocar, alebo kde ich predavaju, ci sa to neda nejak samostatne dokupit ... podobne kryty by mali mat aj kocare Neonato, ak by ti to pomohlo 😉

Zuzkat, my rovnako ako Dominika sme 6 mesiacov vyuzivali auto kit do hlbokej vanicky a tak vozili maleho, vajicko sme zacali pouzivat az od cca 6 mes. a potom sme uz hlboku korbu nebrali ... zalezi ake mate velke auto, my sme vtedy mali malicke Kia Picanto, takze vanicka bola so mnou na zadnom sedadle, podvozok v "kufri" a taska s vecami na prednom sedadle, boli sme plni ale zvladlo sa 😉 Teraz uz jazdime sportak, do vacsieho kufra (teraz mame Huinday Accent) v pohode vojde a mm povedal, ze keby sa rozobral od podvozku, tak je este skladnejsi, takze mozes skusit, ako sa vam potom vojde

zuzkat1
10. jan 2010

my sme uvazovali nad tym autokitom ale nakoniec to padlo, lebo najdalej ideme 50km z BA k mojim rodicom a to nie je taka dialka aby mala nemohla byt vo vajicku, mame fabiu kombi, tak snad to tam dame,a tasky mozu byt na zadnom sedadle este pri mne a malej alebo aj vpredu...navyse mala sa ma narodit uz kazdym dnom a v takomto pocasi s nou aj tak este asi nepocestujeme hned..

emmka a to sa da zlozit potom so sportakom tak ze sa neodpoji od podvozku? to som ani nevedela🙂

emmka3
10. jan 2010

Zuzi, mm predava Skodovky, tak som ho čekla, ci vie, co predava 😉 Takze takto od oka povedal, ze do kombicka by vam mal vojst aj podvozok, aj vanicka v poho a este aj nejake tasky alebo plienky pomestite 🙂 my jazdime nieco cez 200km, takze to sa nedala porovnat cesta vo vajci a v korbicke, samozrejme v prospech korbicky s kitom, kedy nam celu 2hod cestu prespal, vo vajci bol kadu chvilku hore ...

ano, sportak zlozis na taku placku, trosku je vyssia ako len samotna konstrukcia, ale to je samozrejme, kedze tam mas aj tu sedacku zlozenu, nemusis rozoberat, len odkliknes dolu striesku a my davame dole aj madlo a nanoznik

nanika
11. jan 2010

zuzka, ak cestujete na dovolenku, je vyhodnejsie kocik rozmontovat komplet, aj kolesa, madlo, sportovu cast, striesku, tak ani nezbadas, ze ho mas v kufri, fakt, normalne sa tam strati... Ale bezne ho nerozoberame a tak zaberie dost miesta.

zuzkat1
11. jan 2010

dakujem ste zlate baby🙂 fakt ste ma upokojili... kedze sme povodne chceli ten kit tak mi taketo nieco ani nenapadlo, a teraz, kocik ked uz je doma, tak vymyslam🙂
emmka no to daleko chodite, to by som aj ja volila ten kit, ale my sme do hodinky vzdy u nasich a chodime tak raz za dva tyzdne takze to sa da....
nanika, hej na dovolenku iste treba viac priestoru ale je fajn ze to netreba pokazde rozobrat uplne🙂

didiana333
15. jan 2010

Ahojte,my sme kupili Cam v šedej farbe pre chlapčeka...ten kočík je nádherný,všade kam prídeme púta pozornosť...a mne sa velmi páči že autosedačka sa dá nakliknuť na podvozok...velmi to využívam,ked idem niekam sama s malým autom...ked sme ho kupovali,tak som sa bála,lebo vanička sa mi zdala velmi malinká,ale máme zlatučkú susedku,ktorá má 7mes dcerku a tá váži 9kg a v pohode sa v našom kočíku vyspala,ked boli na návsteve.

kiama
3. feb 2010

Dievcata, len sa chcem sa spytat, ako sa vam jazdi s tymto kocikom teraz v zime v snehu, je to v pohode?
A ked sa otoci sportova cast do protismeru jazdy ako je kocik ovladatelny? Na nejakej inej diskusii som citala nazor,ze je to dost tazke, ze vraj "neovladatelne"...dakujem 🙂

emmka3
3. feb 2010

ahoj, no mne sa jazdi az prekvapivo dobre, ale samozrejme, musis mat zaaretovane kolieska ... my jazdime prevazne otoceny smerom ku mne a kocik sa da normalne ovladat ... je vsak pravda, ze ked je maly otoceny smerom von, tak je kocik akoby lahsi, ale ovlada sa rovnako ... ja pocitujem len rozdiel vo "vahe", co je samozrejme, kedze tazisko sa ti posuva ... jo, a s tou ovladatelnostou, asi viem co mas na mysli, ide o to, ze ked jazdis so zaaretovanimi kolieskami a zrazu si ich odaretujes, tak si musis chvilku zyknut na to, ze kocik lieta kade tade, ale to je len o zvyku, po jednej prechadzke uz ides krasne rovno 😉 moja mama neznasa, ked jej ho dam odaretovany, lebo to nevie ovladat, a nevie to ani na sestrinej bugyne, takze nejde o znacku kocika, ale o sposob jazdy 😉

nanika
3. feb 2010

Kiama, ja mam neonato, tie kolieska sa mi na nom zdaju este troska vacsie a ked je sneh, je to hrozne tazke ho tlacit ak nie su odpratane chodniky. Za prve idu blbo kolieska a za druhe ma nizko podovozok, tak s tymi oskami ak je vyssi sneh, tlacis pred sebou. Teraz ked som tehotna, si teda jo dobre rozmyslim, ci potrebujem ist v snehu von :(

emmka3
3. feb 2010

nanika, aky neonato mas, mozes hodit link?

nanika
3. feb 2010

http://samo-kociky.sk/reverso-sport-tris-2009

to zdvojene koliesko je len v predu, vyhoda, lepsie mi sadol do vytahu ako cortina, ale kolieska su umele a mensie ako na cortine. Do snehu bola urcite lepsia...

emmka3
3. feb 2010

nanika myslim, ze velkost koliesok je porovnatelna, ale fuuuu, to jedno male koliesko v predu ... to veru nezavidim .... a mas pravdu, ked nie je odhrnuty sneh, tak ho s kocikom sunies pred sebov ale to by si asi s kazdym ...