Kočík Cam Mb X6 tris 2009. Aký je?

nellye
12. apr 2009

Dievcence, nemate niektora skusenosti s tymto kocikom? Je to novy typ na rok 2009, stvorkolka...dik 🙂

zuzkat1
7. jún 2011

@martimex1 malo cloni...ona posobi ze je velka,ale ked tam das malu tak na nu svieti slnko dost.... ja by som cisto sportak nekupovala uz pre take dieta ale to je moj nazor, a uz by som hlavne mala ine kriteria.... ja chcem druhe mimi a teda si ten kocik nechavam ale nie preto ze som z neho hotova ale preto lebo nemame penazi na rozhadzovanie a v podstate je ako novy malo som ho pouzivala, len tuto zimu,lebo aj minule leto aj toto leto mame golfac... tazsie sa s nim manipuluje,ale rozhodne je spratnejsi aj do auta a aj mala ho ma radsej... keby sa stal zazrak zeby spala v kociku aj to sa da lebo sa da sklopit ale to aj tak nehrozi... navyse to camko je fakt velke... a moja este ani teraz nema ani 9kg teda mne z neho doslova padala von...velky jej bol a proste ma vela takych nedostatkov ktore som si nevsimala hlavne preto lebo som prvykrat v zivote kupovala kocik a nevedela som poriadne co mam pozerat... napriklad pri nohach ako sedi nejde to zdvihnut do vodorovnej polohy len ta opierka noh....da sa do vodorovnej az ked sklopim cely kocik a kedze je malinka tak sa mi z neho smykala kvoli tomu dole...atd...

martimex1
7. jún 2011

mi mame tiez cez 9 kilov :D ja uz neviem ☹ a ta opierka na nohy sa neda polohovat?

zuzkat1
7. jún 2011

@martimex1 no neda... len ked das aj operadlo dole... no mne to aspon neslo, tak bud som to nevedela alebo sa to neda🙂 ale skusala som vseliako lebo som chcela nech mi tam mala lepsie sedi ale neslo to...

martimex1
7. jún 2011

Zuzi mov dakujem 🙂 🙂

zuzkat1
7. jún 2011

@martimex1 nemas za co,ale vypocuj si aj ine nazory🙂 mozno len ja som taka nespokojna🙂 najlepsie by bolo keby si sla priamo do predajne kde ho maju aj s malym a tam to vyskusala...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkat1
12. jún 2011

@rivatha no v zime vo fusaku sa dalo, ale teraz ma hanka 17 mes. a 9 kil... este aj golgac jej je velky🙂 a kazdemu nieco ine vyhovuje🙂 s vanickou som bola maximalne spokojna,len ten sportak ma sklamal...

emmka19
19. jún 2011

ahojte, chcem sa opytat ako ste vyriesili pri kociku CAM cortina X3 to neskutocne drncanie, mne sa zda ze to strasne trasie, ci sa musi ten kociar troska vychodit a prejde to alebo????????,, dakujem

zuzkat1
20. jún 2011

@emmka19 tu su baby s cam mb x6... myslim ze aj cortina tu ma temu...inak aj moj triasol na terene - mimo chodnik...ale ja som z chodnika sla malokedy dole...toto proste nie su kociky do terenu...

emmka19
20. jún 2011

no ved to a ja ze ked velke kolesa tak aj do lesa bude dobry, no clovek sa uci na vlastnych chybach nejak to hadam prezijeme

parvitas
27. jún 2011

@emmka19 my sme s camkom mb x6 išli aj do lesa... ale len keď už malá vedela sedieť, v športovej verzii asi 9 memí. dovtedy sme chodili len po asfaltových cestách. ale keď si dáte pozor na výmole, tak to bude drobca len tak trošku drncať... 🙂

emmka19
30. jún 2011

no neviem ci som si ja zvykla alebo sa trosla vyjazdil ale uz celkom pohoda dufam ze sportova cast tak nehega 😉

parvitas
25. júl 2011

@emmka19 myslím, že je to aj zvykom 🙂 ale aj ťažiskom (športová časť je nižšie ako vanička) a navyše máme v nej omnoho ťažšie dieťatko 😉

mirka0044
31. aug 2011

Ahojte baby, som sa chcela spytat, neviete mi niektora poradit, kde by som mohla zohnat nahradne madlo na cam mb x6??? dikes.

zuzkat1
31. aug 2011

@mirka0044 vidim ze zhanam podobne veci ako baby odtialto... moja to madlo cele rozkusala takze tiez by sa mi zislo nove...ale zatial pouzivam golfac ...camko vytiahnem az na zimu takze som aj zabudla na to ze potrebujem nieco nove 🙂

mirka0044
31. aug 2011

@zuzkat1 ak by si niekde zohnala, daj vediet, lebo sa k tomu nemozem nejako dopatrat. Neviem, ci sa vobec da zohnat iba samotne nahradne madlo.

zuzkat1
31. aug 2011

@mirka0044 no ja asi prednostne opytam tam kde som kupila camko... je to maly obchod v DS ani na nete nie su...ak nebude tam tak neviem, mozno k nemu sedi aj nejake ine z ineho kocika...

mirka0044
31. aug 2011

@zuzkat1 tak daj potom vediet, ci sa to da vobec objednat. tiez sa skusim popytat v obchodoch,

katkabb1
31. aug 2011

@mirka0044
@zuzkat1 skúste sa pozrieť prípadne popýtať na tejto stránke http://www.babydirekt.eu/ . Maminy v diskusii o kočíku Cam Cortina písali, že tu by sa dali objednať nejaké náhradné diely na cam. a to madlo je rovnaké aj na cortine aj mb x6

parvitas
14. sep 2011

kočky, ja budem v januári predávať oranžovú trojkombináciu (v cene bude aj s oranžová letná (bavlnená) emitex deka a jesenno-jarnou obojstrannou (flísovo-bavlnenou) vložkou do šporťáku)... bol by záujem?

zuzkat1
15. sep 2011

@katkabb1 dakujem skusim🙂

janka2345
22. sep 2011

babenky potrebujem poradiť ako ste prali športový kočík???chcem ho oprať pasy čo su cez hruď dieťatka v pohode som prepchala cez tu dierku,ale nejde mi to v strede co je zapinanie medzi nožičkami nech robim ako robim dierka mala neprepchám to 😠 a strechu tiež neviem...vanička bola v poho všetko sa dalo dať pekne dolu...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka2345
20. okt 2011

@rivatha jéj ďakujem no veru už je opratý muž na to prišiel 😉 ja som sa s tým natrápila 😀 ale ďakujem 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka2345
20. okt 2011

@rivatha 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonka3
14. nov 2013

@rivatha pisala ste tu este minuly rok🙂 ale chcem sa vas opytat, aky zimny fusak ste pouzivala do sportovej casti kocika CAM MB X6...dakujem🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonka3
14. nov 2013

@rivatha dakujem....hladam fusak, ktory sa nebude smykat🙂