Kočík Cam Mb X6 tris 2009. Aký je?

nellye
12. apr 2009

Dievcence, nemate niektora skusenosti s tymto kocikom? Je to novy typ na rok 2009, stvorkolka...dik 🙂

melany_s
12. apr 2009

Ahoj nellye, ja mám Cam MB X6, ale 2008. Sme s ním veľmi spokojní. Zatiaľ som na ňom nenašla nijakú chybu, dúfam, že ani nenájdem. Malá má len dva a pol mesiaca, takže zatiaľ sme športovú časť nepoužili, iba vaničku a autosedačku.

kotenko
12. apr 2009

my sme mali rocnik 2007 a ziadna nespokojnost, ale skusenosti tak isto nemam zo sportovou castou... bol lahucky, super ovladanie a naklikavanie. no maximalna spokojnost, kocik mojich snov

nellye
autor
12. apr 2009

ahojky, melany_s ...dakujem, za odpoved...my cakame chrustika az v novembri, tak si zatial len vyberam, ale tento ma nenormalne oslovil.))) 🙂

nellye
autor
12. apr 2009

kotenko 🙂 dik...tak mam pre novembrove mimi favorita🙂))

pinco
15. apr 2009

nellye, ja mam tiež verziu 2008 a podľa obrázkov súdim, že 2009-tka má lepšie kolesá, také, čo sa až tak nezoderú ako tie naše. Inak vyzerajú úplne rovnako. A ešte má tento nový model vyššie vytiahnutý ten kryt na hlbokom, čo je tiež lepšie, hlavne keď v zime fúkal vietor, tak by som brala takú väčšiu zábranu.
Takže len samé plusy 😉 Inak ja som tiež spokjná, akurát tie kolesá mám plné kamienkov a vyzerajú dosť zničené, ale to sa asi tak obilo a už to snáď horšie nebude 😅
Áno, spomínam si na nedostatok - hlboká vanička sa dosť ťažko odklikáva, keď máš v nej dieťa (ja som si ju brala hore do bytu a podvozok nechávala v pivnici) a polohovanie ide tiež ťažko, keď tam mimi leží. Teraz už máme šporťák, tak v pohode, akurát tá strieška sa mi zdá taká labilná - keď jej ju chcem zatiahnuť, tak ju sklopím až úplne dolu, že nevidno ani dieťa 😀
A slnečník ste baby na to aký kupovali?

janka1874
15. apr 2009

nellye ahoj
ja mám tento kočík síce kolekciu 2007 ale nedám dopustiť som nad mieru spokojná všetko príslušenstvo som mala v cene čo je super a naozaj ho využívame naplno a kedže aj prvé dieťa som mala zimné tak viem porovnať aj to že vanička je dosť veľká a priestranná malej tam bolo dobre mala dosť miesta aj keď bola zababušená vo fusaku + deke + samozrejme že bola naobliekaná až až 😀 😀 😀

nellye
autor
15. apr 2009

Dik, babulky, ste zlate...ja si myslim, ze kocik musi byt babatku i mamine pohodlny...a asi , teda urcite sa oplati don investovat...A tak vam dakujem za vsetky mile odpovede a odkazy 🙂 🙂 🙂

janka1874
16. apr 2009

nellye plne s tebou súhlasím treba si dobre pozrieť čo sa ide kupovať lebo to nie je na pár mesiacov, ale na dosť dlho

nellye
autor
17. apr 2009

Babulky, chcem sa spytat...vy, co uz mate kocik Cam mb x6 tris, myslite si, ze novinka na rok 2009 sa odlisuje od predchadzajucich typov, trosku starsich? Dakujem za odpovede 🙂

melany_s
17. apr 2009

My máme Cam MB X6 2008, pozerala som tú novinku 2009, ale nijaký rozdiel som nenašla, len vo farbe.

nellye
autor
17. apr 2009

dik, melany_ 🙂 s

janka1874
17. apr 2009

novinka 2008 od 2007 sa líšila len bo farbe a taške ku kočíku (dali hore zips) a kolieska tie pobabrali totálne
a novinka 2009 od 2008 sa líši zas len vo farbách a kolieskach teraz ich pre zmenu vylepšili a priblížili k tej našej verzii (2007)

nellye
autor
17. apr 2009

stale pozeram na nete aj ine kociky, ale ja mam pocit, ze krajsi a lepsimi preferenciami som nenasla 🙂 Len ked zajdem do obchodu s kocikmi, väcsinou maju len katalogy...alebo maju vselijake vystavene kociky...len nie Cam... 😒

mima263
17. apr 2009

Janka 1874 a videla si tie nové kolieska aj naživo niekde v obchode?
Na obrázku vyzerajú tak, akoby boli potiahnuté nejakou gumou.
Tie z r. 2008 bol samý plast

janka1874
17. apr 2009

mima263 hej videla je tam už guma aj keď nie taká hrubá ako mám ja na verzii z r. 2007

nellye
autor
8. máj 2009

Dobre ranko 🙂 Babulky, najnovsie skusenosti s tymto kocikom..mate? 🙂 🙂 🙂 Tak napiste...dik

mmacko
8. máj 2009

nellye,
ja mam doma verziu 2008 (teda myslim, je to ten tyrkysovy), ale malu cakame az o mesiac, takze zatial sluzi ako vesiak na saty 🙂 . Chcela som povodne verziu 2009, ale tento som objavila v jednom obchode v akcii za 430 eur celu sadu, tak som nevahala. Na tie kolieska si dam podla rad na fore k verzii 2008 silikonovy sprej, zevraj potom sa menej opotrebavaju. Inak tento Cam splnal vsetky moje poziadavky, len skoda, ze tie kolieska nie su gumove - neviete, nedaju sa aj na tento dokupit gumove ako na Cortinu?
Uz sa tesim, ako ho za chvilku vyskusam aj vonku 🙂

emmka3
8. máj 2009

my mame rocnik 2007 cerveno-cierny a maximalna spokojnost, priestranna vanicka, lahucky 😵 sportak este vyskusany nemam, lebo este lezkame vo vanicke ale pocitam, ze bude este lahsi ako s vanickou ... a mne sa lubilo aj to ze je "stvorkolesovy" a kolieska nie su take velke, takze aj sportak vyzera celkom fajn ... nafukovacie sa nedaju zohnat, uz sme skusali 😉 ale ked sa dobre naolejuju spruzinky pod zadnymi kolesami, tak pruzi celkom dobre ...

mmacko
8. máj 2009

emmka, na to naolejovanie staci WD 40,alebo aj klasicky olej?
Skoda, ze sa nedaju zohnat nafukovacie. A ani gumenne? Ale je asi pravda, ze vsetky druhy koliesok maju svoje muchy - nafukovacie defekt, gumenne kamienky zapichnute, plastove, hrkanie a rychliejsie opotrebovanie. Co uz, okrem tych koliesok tento splna uplne vsetky podmienky,ktore som si dala na kocik 😀 . Dufam, ze nasej princeznicke sa v nom bude pacit.

melany_s
8. máj 2009

máte niekto na tento kočík slnečnú clonu? ak áno, akú? alebo je lepší slnečník?

janka1874
13. máj 2009

melany_s ja som ani slonu ani slnečník nepotrebovala je tam dosť veľká strecha a mne t v tele super poslúžilo aj keď som zdvyhla hore zadnú časť keď spinkala v lete na kupku fajne jej aj prefukovalo aspoň sa tak šialene nespotila
pripájam sa k maximálnej spokojnosti
hocí mám verziu z r.2007 a ani kolieska sa mi nejako nezničili zatiaľ

nellye
autor
23. máj 2009

Dievcence, ktore mate tento kocik...mam otazocku... Ma Cam MB X6 2009 aj perovanie? Da sa v nom babatko trosku čičíkať? 🙂 Ja som vsade v obchodoch videla len Cortinu trojkolesovu, ale tento som nazivo fakt este nevidela...ale je to nas favorit pre nase miminecko... Dakujem za odpovede...

emmka3
23. máj 2009

macko, na to naolejovanie sme pouzili klasicky olej na retiazky od bicyklov a sijacie stroje ...

melany, ja som kupila slnecnu clonu Lilinka a sadla ako ritka na serblik 😉

nelye, ako som pocula, tak 2009 ma len malicke vylepsenia, ak vobec nejake ... hlavne su zmenene farebne kombibacie ... perovanie na tychto kocikoch je na zadnych jednoduchych kolieskach, predne dvojite nie su odperovane ... ja moc maleho necicikam ale ked uz na to pride, tak si nahnem kocik na zadne a ide sa 🙂

jabaka
23. máj 2009

ahojte, ja by som sa chcela spytat ci nie je nejaky problem s umelou konstrukciou, ci sa to po case nelame, alebo nieco podobne. Som uz na 99% rozhodnuta pre MB X6 TRIS 2009, tak si este pre istotu preverujem nejake veci. Najlepsie so skusenosti mamiciek.

emmka3
23. máj 2009

jabaka, mne ta umelina pride fest pevna ... zatial sa nam nic neodlomilo a to uz kocar pouzivame v podstate druhym rokom a niekedy mu davame zabrat 😉

janka1874
23. máj 2009

jabaka ja mám taký kočík ale z roku 2007 a som maximálne spokojná
ja som moc za čičíkanie nebola ale v najnutnejšom prípade sa trošku čičíkať dá

jabaka
24. máj 2009

Dakujem vam za odpovede, ja som nan tak namotana, ze uz mi asi žiadna vyhrada voci nemu nebude prekazat🙂

nellye
autor
24. máj 2009

Ahojte dievcence🙂)) tak uz mame ten svoj kocik vyhliadnuty....mne sa paci oranzovo coerna kombinacia... A aaj ked nepojde čičikat 🙂 cize netriasat, nevadi, aspon si chrustik nezvykne a bude spinkat pekne aj v postielocke🙂))Krasny dnik Vam prajem...

jabaka
26. máj 2009

inak, v ktorom z tychto modernych kociarov sa da babo cicikat, natriasat??

nellye
autor
6. jún 2009

nuz, neviem...mozno v niektorych sa da🙂)) ale nemyslim, ze by to bolo to najdôlezitejsie pri vybere kocika 🙂