Kočík Cam Mb X6 tris 2009. Aký je?

nellye
12. apr 2009

Dievcence, nemate niektora skusenosti s tymto kocikom? Je to novy typ na rok 2009, stvorkolka...dik 🙂

emmka3
24. jún 2010

@zuzkat1 my sme moc nejazdili, takze s tou podlozkou sme si vystacili, ale zas to nie je moc narocne prevliekat tie pasy, raz, dva 🙂 ... jj, a mas pravdu, sportak je vacsi ako klasicke sportaky, takze ked ine babatka idu do sportaku uz v 5 mes. a za 2 mes. su tam napratane, tak tu nemas potom problem ani s 3 rocnym dietatkom 😉 my sme boli vo vanicke az do 7 mes., kym sa vpratal, bolo uz leto, takze sa dalo, a potom sportak s vlozkou ... skus, ta emitext isto pomoze, predsa malu troska nadvyhne, vyplni priestor ...

emmka3
24. jún 2010

jo, a ta emitex vlozka mi este pride fajn hlavne v lete, ked je horuco (co este ani nebolo, ale raz bude 🙂 ) a ked sa babo spoti, je to lahsie udrziavatelne ako vybarat stale potah ... ja som malemu podkladala pod ritku a hlavicku take male uteraciky z Tesca, ale to som este nevedela o tej podlozke, co chcete vy ...

zuzkat1
25. jún 2010

@emmka3 uz ju mam🙂 vyplnila ten priestor a teda super,len dnes to vyzera na dazd tak asi ju dam zas do vanicky..ona sa tam este v pohode zmesti a mala som v plane mat ju vo vanicke az do 7 mesiacov ale ked ona mi tam stale place☹

emmka3
25. jún 2010

@zuzkat1 a skusila si ju troska podvyhnut, teda to polohovanie pod hlavickou ... my sme jazdili tak (na prvom stupni), ale je pravda, ze Jr. v kociku v tej dobe viac-menej spinkaval a mal to tak kvoli refluxu ... rovno sme tusim vanicku ani nemali ...

zuzkat1
25. jún 2010

@emmka3 ja jej to dviham uplne..vtedy je ticho,ale je este taka dost nestabilna a obcas sa mi aj zosuchuje zo strany na stranu a tom sportaku su aspon tie pasy... a hlavne ona sa uz pokusa v tom kociku sama posadit uplne..tedy ked ju mam nadvihnutu ona sa este dviha dalej a to sa bojim,lebo este to nevie a bojim sa aby mi tam nepadla

zuzkat1
25. jún 2010

@emmka3 ja jej to dviham uplne..vtedy je ticho,ale je este taka dost nestabilna a obcas sa mi aj zosuchuje zo strany na stranu a tom sportaku su aspon tie pasy... a hlavne ona sa uz pokusa v tom kociku sama posadit uplne..tedy ked ju mam nadvihnutu ona sa este dviha dalej a to sa bojim,lebo este to nevie a bojim sa aby mi tam nepadla

emmka3
25. jún 2010

@zuzkat1 ... no ale sak ked mas uz tu podlozku, tak v sportaku bude sveta zit, a este super, ze si ju mozes natocit na seba, my sme sa tak vozili kym mal maly vyse roka ... jj, a k sedkaniu by som ju este moc nepodporovala, este nema spevnene svalstvo chrbta ... ked je taka akcna 😉, tak ju davaj doma co najviac na zem (na deku), aby lozila, prevalovala sa, nech si spevnuje chrbatik aby v dospelosti nemala problemi s krizami a chrbtom sposobene prave vcasnym posadzanim 😅

zuzkat1
25. jún 2010

@emmka3 no ona sa uz davno vie pretocit na brucho a casto sa jej podari aj nazad na chrbatik.. siahne po vsetkom co len kutikom oka zazrie, a uz sa pokusa lozit este jej to moc nejde, ale ked je v zornom uhle nieco co chce tak sa k tomu proste dostane🙂 no bola v sportaku max na ten 45 stupnovy uhol ako sa da dat aj vanicka a plakala az ked sme sli domov to uz bola hladna.. ale este asi budem striedat sportak s vanickou,lebo sice ta podlozka velmi pomohla,ale aj tak je tam taka stratena
co sa sedenie tyka nedavam ju sediet,ale ona sama chce..taha sa do sedu furt.. a ked ju dviham na ruky tak sa ide o nohy opriet...keby som jej dovolila tak ona by uz najradsej stala.. je to take sidlo🙂

parvitas
26. jún 2010

@zuzkat1 ahojky, áno mám ju a a som maximálne spokojná. odporúčam ju, fakt sme využili obe strany (aj tú flísovú keď sa zozimilo). ale nemám pocit, žeby ten priestor nejako zmenšila. ja som ju skôr kúpila kvôli tomu, že sa mi malá dosť potila na tom kvázi umelom poťahu v športiaku. neprekladám ju do autosedačky. ale asi aj tam niečo potrebujeme, lebo mám pocit, že je des cestovať dlhšie ako 15-20 min. ak nezaspí, tak je nespokojná a potí sa... 😒

našla som ešte niečo podobné - volá sa to AeroSleep a je to tiež vložka proti poteniu do kočíkov a autosedačiek.
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2746...

didiana333
26. jún 2010

@parvitas prosím ťa,tu emitex vložku si objednala z netu, Kolko stála prosím ťa? Aj ja uvažujem nad nejakou vložkou,lebo drobec sa tam potí

Inak,tiež som s kočíkom velmi spokojná,drobec sa tam zmestil do vaničky až do 7mes...a potom už kopal do vane,tak sme dali športiak...ale hlboký sa mi páčil ovela viac..... 😵

zuzkat1
27. jún 2010

@parvitas ahoj..no uz som kupila, trosicku to zmensilo priestor,ale ja som kupila tu mensiu za 10eur.. no stale neviem ci ju tam mama davat ci na to nie je mala... (vekovo) ...lenze v tej vanicke stale place☹

zuzkat1
27. jún 2010

@parvitas 🙂 nie mama..ale mam🙂 preklep

parvitas
27. jún 2010

@didiana333
spojili sme sa este s jednou maminkou a kupili sme si par veci spolocne - objednavala to ona, z www.babetkovo.sk a podlozka stala 19,90 €
a maju ju pod tymto nazvom: Univer.vložka do kočíka/autosedačky/stoličky FLEECE/JERSEY

@zuzkat1 jasne, preklepy 🙂
hm, je to na tebe. ja som malú dala do sportiaku, ked mala 5 a pol mesiaca, lebo sa ochladilo a fusak (uz aj s predlzenim) sa mi nezmestil do vanicky. a potom som to uz nemenila. ale keby bolo leto, tak ju necham omnoho dlhsie vo vanicke. vidi sa mi, ze je to pohodlnejsie na chrbatik, aj to polohovanie sa mi mi viac pacilo na hlbokej vanicke...
vsak vyskusaj raz to, raz to... hlavne aby bolo malej pohodlne, nezosuchovala sa, nemala prilis zohnutu hlavku v divnom uhle, netlacili ju popruhy...
a napr. mam aj kamosky, co presli na sportiak uz v 4-5. mesiacoch a nelutuju. (aj ked mali iny kocik) 🙂

zuzkat1
28. jún 2010

@parvitas no ja som to uz vyskusala..mala mi po 2 mesiacoch spala hodinu a pol a ani raz nezaplakala... co sa hlavky tyka ona si ju uz dviha a sama sa taha do sedu,ale robi to najma vo vanicke lebo chce vidiet ...v sportaku je uplne spokojnucka tak uz nebudem menit🙂

parvitas
28. jún 2010

@zuzkat1 tak super 😉

yana.
3. júl 2010

chcela by som poprosit nejaku mamicku, ktora aktualne ma tento kocik, aby mi ho premerala, zaujima ma hlavne sirka a dlzka, nasla som sice nejake udaje na slovenskych strankach, ale na stranke vyrobcu su uvedene uplne odlisne. Tak by ma zaujimal skutocny stav, nakolko mam o tento kocik zaujem a neviem ci mi vojde do vytahu. Dakujem 😉

emmka3
4. júl 2010

@yana. pokial mate klasicky vytah, bez vnutornych dvierok, nemala by si mat problem so ziadnym kocikom ... sirka rozchodu zadnych kolies je 65cm, na dlzku sa to da prisposobit, ked sklopis rucku ... my mame klasicky vytah pre 3os., 250kg a musela som ho vzdy presne napasovat, vzdy sme presli a trosku sklopit rucku na opacnu stranu ...

zuzkat1
6. júl 2010

@yana. presne ako emmka pise.. do vytahu bez vnutornych dveri sa natlacis ale ak tam su tie zatvaracie dvere vnutri tak tam ten kocik nedas...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkat1
15. júl 2010

@rivatha ahoj🙂 do vajicka davam ked ideme autom k nasim a tam potom vo vajicku kocikujem ...ak kocikujem,lebo moja nie je v kociku spokojna, v ziadnom.. nechapem to... asi pol hodinku vydrzi a potom uz zacina byt unavena ale zaspat nezaspi lebo nahodou by jej nieco uslo a potom uz len vyplakava... takze posledne chodime von v satke🙂
sportak sa inak polohuje uplne lahko ta vlozka za 11eur je fajn a tie popruhy,priznam ze tie cez plecia nepouzivam a aby nezavadzali tak som ich prehodila dozadu a pripla na tu vec ktorou polohujes opierku🙂 aspon mi pridrziavaju tu podlozku,lebo ta ma tendenciu sa sklznut dole...ako sa tam hanka nadhadzuje tak ju posuva stale nizsie a nizsie a tieto pasy mi ju pridrzavaju na mieste🙂

zuzkat1
15. júl 2010

co sa zimy tyka mi sme ju prezili v pohode a teda mnohokrat nebol sneh odhrnuty...obcas je to tazsie na manevrovanie ale ak nechate kolesa zaistene nech sa neotacaju tak je to pohoda... a buducej zimy sa nebojim,lebo aj hanka uz bude tazsia tak viac zatazi kocik a bude to lepsie🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkat1
15. júl 2010

@rivatha to mi hovor..nasi byvaju na tretom poschodi bez vytahu takze ked sme tam tak sa navlacim 🙄
ja som tiez dufala za bude v hlbokom este cele leto,v pohode by sa tam zmestila aj ked ma pol roka ale ona tak neskutocne plakala.. proste sa tam nudila... tak som to ale musela vydrzat aspon kym nemala 5 mesiacov (plakat tam zacala ako 3mesacna) a teraz mi place aj tam lebo je unavena..a teraz ked je tak teplo tak s nou idem rano o 7mej von vtedy sa este da vydrzat aj ta satka... dufam ze ked uz bude vacsia a neunavi sa tak rychlo tak budu tie prechadzky pohodovejsie...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkat1
15. júl 2010

@rivatha no ved to ze ju zaujima uz teraz obzera sa a ked zacne byt unavena tak nemoze zaspat lebo obzeranie sa je dolezitejsie ako spanok az sa tak unavi ze place a place☹ tak to je veliky🙂 moja ma pol roka a zhruba tiez 66cm🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkat1
15. júl 2010

@rivatha v sobotu bude mat pol roka a vcera prvykrat dostala mrkvu ale prahnalo ju to tak mi dr povedala ze nemam dat tri dni nic a potom zemiak miesto mrkvy tak uvidim.. do vcera bola len kojena🙂
hej je hrozne zvedava a vyzera v tom sportaku tak smiesne lebo je mala, ma len 6,5kg a cca tych 65-66cm a este nevie poriadne sediet a nohy si vyklada na tu opierku na ruky vpredu co je.. sedi ako v krcme 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkat1
15. júl 2010

@rivatha mam to aj na foto v albume🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz