Kočík Casualplay Baby Zero alebo Prima Easy?

micicici
26. máj 2009

Prosim baby, ktore mate tento kociarik poradte mi. Neviem sa rozhodnut. Cakame prve babo, tak neviem na co si dat pozor a coho sa vyvarovat. A z mojho okolia nikto takyto kociar nema... 🙂 Dakujem za kazdu radu

eimiky
26. máj 2009

Ja mám s4 a primu.Podľa mňa je prima lepšia, dá sa polohovať a využívať aj ako vanička.Pozri v téme Casualplay S4.Tam sa na to už viaceré maminy pýtali.

micicici
autor
26. máj 2009

Dakujem eimiky aspon za tento 1 nazor. Pozerala som aj temu Casualplay S4, ale je tam strasne vela stran, dosla som po 11 a vzdala som to. Dik

soficianna
27. máj 2009

...je dobre zvazit primu, lebo je podstatne tachsia + babo a vahovo len do 10kg!...zero je do 13kg.
ale zase je to individualne, dizajnovo je prima velmi pekna, neobycajna auto-vanicka.., len tu vanicku treba brat trosku s rezervou, nakolko miesta je v prime menej a v zime to je len tlacenka pre dieta a po dalsie, v prime je dieta ako na "tanieri", pretoze klasicka vanicka je hlbsia a viac chrani pred vplyvom nepriazniveho pocasia.

micicici
autor
27. máj 2009

Rakze sa prikladas k baby zero? Praveze ta prima vyzera vsade na obrazkoch vacsia. Ale je pravda, ze som to niekde citala ze je fakt tazsia. Boze ja neviem ktoru mam kupit.

micicici
autor
27. máj 2009

No a este ma napadlo, ze prima je polohovatelna, preto som sa priklanala skor k nej.

eimiky
27. máj 2009

Micici, vidíš koĺko ľudí toĺko chutí.Budeš pomotaná 😀 Prima je do 10 kg ako autosedačka a do 18 mesiacov sa dá využiť ako lehátko a vôbec nie je malá,je dosť priestraná na autosedačku.Je polohovateľná čo je veľké +.Zero je do 13kg alebo do 9 mesiacov no neviem či niektoré dieťa váži v 9 mesiacoch 13 kg a teda neviem či sa tam aj také veľké dieťa zmestí 😅 .Väčšina vajíčiek je uvádzaných do 13 kg ale deti sa tam nepomestia.Ja som s ňou prežila zimu.Vošiel sa mi tam aj fusak a v pohode, dá sa na nej pekne sklopiť strieška tak dopredu aby bábu nefúkalo alebo nesvietilo slniečko a na fusaku je to tiež také vyýšené takže to bolo super.Takže to je len moja skúsenosť.Tažšia síce je,to je pravda ale ja som ju teda veľmi v ruke nenosila, väčšinou som ju len preložila na kočík alebo do auta.

micicici
autor
27. máj 2009

No uz som teraz uplne pomotana, pretoze viem ze mas primu, takze by si asi nemenila za baby zero. Ja chcem playmoon ako vanicku a preto som rozmyslala o baby zero. Lebo pises ze prima sluzi aj ako vanicka. Budeme mat januarove babo, tak mi skus poradit, co by si vlastne kupila ty. Nemam vobec kupovat playmoon? Som uz uplne mimo... A najhorsie je, ze ja sama neviem co vlastne chcem a kedze to bude nase prve babo, tak nemam ani ziadne skusenosti!!!

eimiky
27. máj 2009

Micici ja mám aj playmoon, ale ja som ju nevzužívala skoro vôbec, malý mi vo vaničke nechcel byť... tak som skúsila primu a tam v pohode,on bol strašne uplakaný, ja som nikam nemohla ísť, lebo hneď ak som ho dala do vaničky vrešťal ako pavián a vôbec tam nezaspal.V prime to bolo oveľa lepšie.Neviem čím to bolo 😅
Ja keby viem tak playmoon ani nekupujem, ale zas na druhej strane veľa mamičiek aj playmoon využila.Videla si naživo kočík aj s playmoon, s primou a so zero? Skús sa niekde popozerať a potom zvážiť čo by si využila.Veď ešte máš celkom čas.

soficianna
28. máj 2009

...mici, urcite Ti pomoze, pokial si doteraz nevidela nazivo primu, playmoon a zero, dobre si v obchode poobzerat tieto veci, aby si lepsie vedela "do coho ides", lebo kecat o niecom co si nevidela je trosku strata casu 😒
...vela mamiciek caka od inych navod na ten naj kocik, ale uvedom si, ze Ty sama nevies co Tvojmu babatku bude vyhovovat a co nie a nikto iny Ti to dopredu nemoze zarucit ani Ta presviedcat.
Na Tvojom mieste by som si vzala papier a pero a pekne napisala priority za ktore si pre a proti, isla sa pozriet do obchodu a potom bola mudrejsia v rozhodovani. Napr...pokial vies, ze Ti vacsia vaha i primy nevadi, ze ju nebudes casto zdvihat, vlacit po schodoch, atd..tak si daj plus k prime, ze sa Ti paci polohovatelna opierka, daj si plus k prime....atd, ja nieviem mici v akych podmienkach zijes, preto sa prisposobuj tym svojim.

eimiky
28. máj 2009

soficianna ti to dobre napísala,skús niekde popozerať a zvážiť čo ty vzužijes, čo bude pre teba praktické, lebo nie všetkým vyhovuje rovnaké 😉

micicici
autor
28. máj 2009

No baby diky. Ja sa chystam pozriet na tento kociarik, ale u nas v Spisskej Novej Vsi tieto kociare bezne nedrzia, predavaju ich len na objednavku... Takze nemam ani velmi sancu si ho u nas obzriet. A ked vidim v meste nejaku mamicku, ktoru nepoznam, je mi blbe si obzerat ten kociar ako... Preto sa chystam do toho Polska. Potrebovala som od mamiciek, ktore tento kociarik maju, aby mi napisali svoje skusenosti a co maju odskusane - myslim pre a proti. My byvame v cinziaku, takze hladam kociarik trojkolku, ale ktora nema to predne koliesko velmi vysunute (ako napr. niektore Chicca) lebo mame maly vytah a aby som to nemusela vlacit na 4 poschodie. Asi mate pravdu ze ked ho uvidim v obchode, budem sa vediet rozhodnut. Ale zatial som pri sportiaku+playmonn + baby zero+fusak a ostatne doplnky... Uvidime ci svoje rozhodnutie nezmenim v obchode...

fana12
8. jún 2009

Micicici ja som porodila dcerku v decembri mam celu zostavu Casualplay S6 ale z vlastnej skusenosti by som si na tvojom mieste kupila aj vanicku keby si nemala mat babatko v zime tak je to ine. Ja som malinku vozila vo vanicke az do juna pokial nezacalo byt teplejsie ale mozes aj dlhsie autosedacku som pouzivala len ked som isla nakupovat do nejakeho obchodneho centra a samozrejme do auta ale von som chodila na prechadzky v zime s vanickou je hlboka a ma aj kryt navanicku co som velmi ocenila v zimnom pocasi dietatku tak nefuka do kocika a je chranene a vanicku mozes pouzivat aj do auta je prisposobena na prevoz nakolko ma uchyty na pasy a aj dietatko sa da vo vanicke priputat. To tvoje rozhodnutie je spravne pre zimne babatko jednoznacne celu zostavu.....Ja mozem na tento kocik pisat len chvalu su to jedny z najlepsich a dizajnovo najkrajsich kocikov aj ked cena zrovna neni najnizsia......

micicici
autor
9. jún 2009

fana 12 co je to cela zostava? mozes mi prosim napisat. diky moc, si zlata pa

eimiky
9. jún 2009

myslím, že myslí športák+vanička+ baby zero alebo prima

cessy
9. jún 2009

ahoj micicici
aj ja mam celu zostavu Play a som s nim moc moc spokojna. ja mam autosedacku Baby Zero a tiez max. spokojnost.moj maly ma skoro 10 mesiacov, 10,2kg a stale ho mam v baby zero. neviem aka je tazka ta prima, ale aj ja mam co robit, aby som to uniesla.....zo zaciatku sa to dalo...ale teraz 😒.
ja sa priklanan k hlbokej vanicke, nieje nad pohodlie dietatka 😉 😉

fana12
15. jún 2009

Ahoj micicici,
presne myslela som vanicku, baby zero a sportovy kocik.