Kočík Casualplay S6 alebo Vintage. Ktorý je väčší?

sss204
9. sep 2009

ahojte baby neviete mi povedat ktory z tychto kocikov je lepsi a vacsi,resp vhodny pre vacsie dieta.Mate niektorá S6 velmi sa mi paci,nechapem preco je lacnejsi ako S4 pridu mi rovnake,len neviem ci ten vintage nie je vacsi co sa tyka opierky na nozicky.dakujem za rady

marfic
9. sep 2009

ahoj, s6 nemá nafukovacie kolesá a s4 má nafukovacie
je to relatívne pre aké väčšie dieťa, ale vintage je menší, chcela som ho kúpiť, lebo vychádzal teraz len na 199eur, ale nám bol stiesnený už teraz /10kg /, hlavne je krátka opierková časť, pozri diskusiu o s4, tam mamičky píšu viac skúseností, ale viac menej pre väčšie dieťa veľmi neodporúčajú
hlavne si ho choď vyskúšať, daj dieťa do každého a posúdiš sama, či by ti vyhovoval

eimiky
9. sep 2009

sss204 radšej s4 ako s6 presne kvôli tým kolesám 😖

maurizia
21. dec 2009

prosim mate este niekto skusenost s casualplay S6? ste s nim spokojne? ako tazky je ten kocik a co si myslite o manipulacii s nim hlavne v zime a na zlych terenoch? vdaka za nazory

cerkris
22. dec 2009

ahoj ja nemám osobnú skúsenosť, ale kamarátka ho mala a musela ho predať, pretože jej malá nechcela vôbec v ňom spať vraj bol veľmi tvrdý kúpila druhý a dieťa jej začalo spať v kočíku, a to sa jej malá natrodila v apríli, a po snehu nejazdili , tak neviem

aussiegirl
27. dec 2009

ahoj, kamaratka ma S6 a je s nim kvoli kolesam nespokojna, hovori, ze je velmi tvrdy. ja mam S4-jedine co kociku mozem vytknut je, ze dieta neviete dat v smere jazdy alebo tvarickou od mamy. inak je vo vsetkych ostatnych parametroch super super super. mala som aj casualplay vintage reverse 2 - maly mi v nom vobec nechcel sediet, takze som ho musela predat. jo a aby som nezabudla, ten vintage R2 je pre mensie deticky, ak mate mamicky "mackov" tak tam dieta vo vetrovke a vo fusaku nenarvete ani obuvakom 😉

anitab
27. dec 2009

ahoj, ja mam S6 a som spokojna, je pravda, ze kolesa su tvrdsie, to perovanie nie je take dobre ako na S4, ale je to otazka preferencii - kamoska mala S4 a do roka mala 5 defektov, co jej museli opravovat v servise...aj podvozok je na S4 trosku sirsi, resp. po zlozeni ma ine parametre, ja som S6 dala do kufra v pohode, kamoska S4 do rovnakeho kufra ledva dala...inak je dost siroky, v porovnani s inymi kocikmi, hlavne sportova cast...zas hlboka cast nie je moc velka, maly sa donej zmestil len do 6m a to nebol prilis velky...ale vanicka je makka, vyteplena, vobej ju neprefukalo...

anarida
29. dec 2009

Ahojte nie je S6 úplne taka ista ako S4 len v konštrukcií rozdieľ?
Ja som S6 na živo ešte nevidela S4 mám rozmýšľam nad S6 ako ste spokojne?

ema.nz
29. dec 2009

baby S6 a S4 su uplne rovnake rozdiel je akurat v tom,ze S4 ma nafukovacie kolesa 😉

anarida:kup si nieco lahsie 😉