Kočík casualplay S6. Vaše ohlasy na neho

boncusik
21. jún 2009

ahojte mamičky 🙂

chystáme sa pre naš prvé babenko zakúpiť kočík casualplay S6, máte skúsenosti s týmto kočíkom, prosím nielen pozotívne ale aj negatívne ohlasy.

dakujem 😉

boncusik
autor
23. jún 2009

holky, nebláznite 😀

to fakt nikdo nemá 😀 ento kočík??????? 😝

katy1979
23. jún 2009

boncusik precitaj si o S4. obcas tam niekto zabrdne aj do S6 a v podstate rozdiel je akurat v kolieskach. neviem ci ma S6 brzdu alebo nie. rozmery a materialy su rovnake.

anitab
31. júl 2009

ahoj boncusik, my mame S6 od narodenia, maly ma teraz 12m a som s nim spokojna, aj ked premyslam o kupe buggy kocara, len kvoli cstemu cestovaniu...ale S6 si nechavam tiez...jedine co sa mi nepacilo bol fusak, my sme kupili kocik v lete v celej vybave a nenapadlo ma pozerat na fusak a ten co som kupila nebol vo vnutri klasicky fleecovy ale len nejaka vlozka termo, nezdalo sa mi to a kupila som este jeden fusak poriadny hruby a ten bol veru teplejsi...inak kocar je to podla mna kvalitny, zalezi co matka od neho ocakava a co potrebuje...

anitab
31. júl 2009

..plus je velky priestor v sportovej casti, nas maly tam ma kopu miesta na hranie a vymyslanie 🙂 na druhej strane vanicka Moonplay nie je velmi velka na sirku ani na dlzku, ale zato je vyteplena, neprefukaju, makka...my sme sa v 6m uz do nej ledva natrepali, zalezi vsak od velkosti babatka...mozem pisat cely zoznam plusov aj minus, neviem presne co hladas...

lindula3
27. aug 2009

my sme kupili dnes tento kocik - sportovy... a uz sme ho aj vyskusali, velmi sme spokojni... malej sa tam paci, je velmi priestranny... takze zatial super🙂

rainee
31. okt 2010

ahojte mamicky, viete mi poradit ci su kolesa plastove alebo celogumene a ci sa daju dat vsetky dole? je vhodny aj do zleho terenu /les, strk a pod./??? aky je tam rozdiel medzi S6 a S4, neviem sa rozhodnut ktory zobrat. dakujem za rady.

sosinkairl
17. feb 2011

Zdravim mile mamicky. Mam otazku na Majitelky spotriaciku casualplay [s4 alebo s6]. Pouzivali ste len polohovatelnu autosedacku prima easy alebo ste mali aj klasicku vanicku? Mne sa zda, ze ak sa da ta autosedacka polohovat az do lahu, tak vanicka je zbytocna, no neviem sa rozhodnut. A vanicky casualplay sa mi i tak zdaju male... Kto uz ma nejaku skusenost?

timik1
23. feb 2011

@sosinkairl ...podľa mňa je hlboká vanička vhodná hlavne v zime, prima easy je super, ale preca je len trochu viac otvorená než vanička. Tam je bábu teplúčko a nefúka. Keď už trochu vyrastie veľa sa pod ten nánožník do autosedačky už nesprace. my máme 5 meisacov a okrem fusaku tam už deka nevojde. Ja osobne vozím zo sebou aj vaničku, hlavne ak sa chystám na dlhšiu prechádzku..do vaničky sa v 5 mesiaco spraceme pohodlne aj z hrubým fusakom a na jar tipujem, že bez fusaku ju ešte pár mesiacov využijeme...ale keď začne sedieť prehodím šporťák, aby mal aj malý zážitok z prechádzky..ja som tám kočíkom nadšená, jediné čo mi trochu vadí sú predné kolesá...zdá sa mi že nejak hrkocú..ale to má tak asi byť,že flexibilné..na rovný a dokonalý asfalt sú super, ale v ktorom meste taký majú??

sosinkairl
23. feb 2011

@timik1 Dakujem velmi peknucko za odpoved. Tak mi z toho vychadza, ze staci aj lacnejsia autosedacka, ta, ktora sa polohovat neda, a dokupit aj vanicku. Dakujem velmi pekne este raz ;D

timik1
23. feb 2011

@sosinkairl ..vieš, tá prima easy je super v tom, že mimčo v nej nie je také pokrčené a má veľa priestoru, je fakt veľká a ojazdené už nestoja tak veľa...my sme kúpili 3-kombi za 300 € skoro pred rokom..prajem všetko dobré

mitinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrea508
31. máj 2011

mozete mi poradit prave rozmyslam nad kupou toho s6 a neviem sa rozhodnut ze ci je vhodny aj na vacsie dieta nakolko mala bude mat dva v septembri...a ze ci nie je moc velky zlozeny nakolko som ho este nevidela iby rozmery ale to mi moc nehovori...aj do auta ci je v pohode a aj na zimu ci sa tam zmesti aj deka a nanoznik v pohode...dakujem za odpoved 🙂

stefiani
17. jan 2012

caute , poradte mi aka je udrzba vanicky casuaplay , da sa cela odzipsovať a vyprať ?
dik za odpoved

martini
4. feb 2012

ak niekto aktuálne uvažujete o tomto kočíku, tak mám typ: na stránke bigbrands.sk je tento kočík, teda celý set za 329 eur. podrobne som to nepozerala, tak len informujem, možno sa táto info niekomu šikne 🙂

mayka11
30. máj 2012

ahojte mamicky chcem sa opytat mam sportovu cast casualplay S6 aj s autosedackou primaeasy a teraz som mi k nej prisla aj vanicky playmoon a neviem ju tam nakliknut ta vanicka ma byt bezadapterova verzia neviete mi niekto poradit?dakujem maya

bashantii
10. dec 2012

Ahojte, neviete mi povedat ci ma CP S6 otocnu sportovu cast ako CP S4 reverse?

zlata25
11. feb 2013

Ahojte maminy, chcem sa opytat - da sa CP S6 kupit len ako sportova verzia, poradte kde? Dik a este ci sa da polohovat do uplneho lahu prosim napiste, dakujem 🤐

l2012
11. feb 2013

@andrea508
ahoj,ja mam CP S6 a chcem ho predat z dovodu ze mam 1,5 rocnu dcerku a vobec jej nevyhovuje,nakolko sa mi zda uzky pri sedeni,ma tam malo miesta. Taktiez je dost tazky, na cestovanie neodporucam, ale zase je dobry v zime,i ked ked je vela snehu tak sa s nim tiez nejde najlahsie kedze je sam o sebe tazky. Ked pozeram na ine kociky tak sa mi zdaju priestrannejsie,a este ked tam dam fusak tak je to este horsie. Je to dobry kocik aj pekny ale podla mojho nazoru je to tak max. pre rocne dieta.

l2012
11. feb 2013

@zlata25 ano da sa az do lahu polohovat...

kaingrid
5. máj 2014

Prosím Vás sedí vanička S4 na konštrukciu S6? dakujem

matabo
4. máj 2015

Prosim o radu pre kočiar casuaplay s ktorym sa lepšie manipuluje...je to s4 alebo s6?.....dakujem.....neviem či je lepšie trojkolka alebo klasika