Kočík Casualplay Vintage 2. Čo na neho vravíte?

bejula
29. jan 2009

ahojte maminy, chcela by som sa Vá opýtať, či niektorá z Vás si nekupila tento kočík a ak ano tak čo na neho vravi myslim spokojnosť, mňa hlavne zaujíma či je fakt taka hmotnosť ako píše výrobca 6,9 kg a stabilita. ďakujem 😉

bejula
autor
2. feb 2009

tak nič budem musieť , si počkať v predajni, ked ho budu mať aby som ho zažila na živo, lebo kupiť niečo len z obrázku, nie je môj štýl 😒

fakt babenky, nijaká z Vás ho ešte nemá, alebo aspoň nevidela na živo ? Ja viem, že niektoré predajne su tak preplnené tpovarom, že ak aj mam záujem vidieť ho poriadne, tak musi predavačka ešte dvadsať veci okolo toho zobrať a aj tak ten priestor na prezretie je malý 😢

nunus11
4. feb 2009

ja som ho videla v predajni v Prievidzi práve dneska....chcela som presne ten istý s primou sedačkou, ale ma odhovorili, že to nie je bezpečné a pohodlné. Inak podvozok bol super, síce úzky, ale to v mojom prípade nevadilo, keďže na zimu mám väčší kočík....Vyzeral zaujímavo a mne sa páčil viac ako S4, len športový je tiež dosť malý...

susy
12. feb 2009

Mna tiez tento kocik očaril na internetovych strankach, no musim si ho ist pozriet do nejakej predajne na zivo. u mna ma velke plus, že sa da ručka preklápať. No musim zistiť, na akom principe sa polohuje opierka chrbta a či ide aj do uplneho lahu.

annon
14. feb 2009

susy preklápacia rúčka je na vintage reverse, na v.r.2 je otočná sedačka a vraj práve kvôli tomu, že je otočná je aj menšia ako na v.r. Tiež som ho naživo nevidela, viem to len z počutia. Najlepšie je to ísť obzrieť 😉
Daj potom vedieť, či sa ti do toho malý vojde, tiež som ho chcela kúpiť kvôli vetru a v zime kvôli slnku 🙂

susy
14. feb 2009

volala som do obchodu a tam mi povedali,ze ta chrbtova opierka sa da polohovat paskou ☹ . ale videla som Casualplay Citta, tiez nevizera zle a na tom som si sama zistila, ze operadlo nie je na pasku a ide do uplneho lahu 🙂

tropka
4. mar 2009

Ahojte
mna tiez zaujima polohovanie a velkost. susy nerozumiem tomu ako paskou? 😖
A da sa tak polohovat, ze sa sklapa opierka samostatne, dufam ze nie spolu so sedackou a babo bude mat nohy dohora 😀 ? a ako najviac to ide, asi nie uplne lezmo?
ta velkost je jasne ze je menej ako napr. S4 alebo S6 ale aj ine kociky byvaju mensie... a tento je aj celkom lahky. az o kilo proti S6, ja som chcela S6 povodne len uz je tazsie dostupny
tu su aj rozmery kociarikov celkom podrobne http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?ma...
poradte ak mate niekto skusenost

krista
17. júl 2009

iveta331 • Dnes v 08:31
Ahojky, mate, prosim vas, niekto skusenosti s tymto kocikom, alebo aspon vanickou? Moc by ste mi pomohli, nakolko Andrejko bude uz onedlho na svete 🙂 a ja pre neho este nemam "karu" ☹ . Doteraz som bola "napevno" rozhodnuta pre ABC design 3 tec, ale asi pred tyzdnom som objavila tento Casu vintage a odvtedy o nom premyslam. Dakujem za vsetky odpovede.

iveta331 • Dnes v 11:44
http://www.hrajko.sk/sportovy-kocik-casualplay-... ...len aby ste vedeli ako vyzera 🙂))

zuzana030
18. júl 2009

tiež som sa rozhodovala presne ako ty, ale nakoniec som si kúpila ten abc, ale condor s6, a neľutujem, som nadmieru spokojná a hlavne, som ho ešte nevidela tu u nás nikomu(to síce nie je podstatné ale poteší 😀 )
tých casu je už ako húb po daždi... 😀 😀 😀
kamoška má, a je fajn
no na každom dačo nájdeš a muchy vychytáš, až ke´d ho už máš, veď každej z nás je niečo iné po vôli a pasuje iné...hlavne nech sa dá otáčať do oboch smerov, to je podstatné podľa mňa pre teba aj pre bábo, pre mňa to bolo jeden z najhlavnejších bodov pri výbere

danu
6. sep 2009

pippochiara • 2d, 13tt • Dnes o 11:34
ahojte...
nikde som tuto temu nenasla ☹
chcela by som kupit tento kocik...
mate snim niekto skusenost?

ikke
15. sep 2009

amanda861 • Dnes o 18:00
Ahojte, chcela by som sa spytat, da sa polohovat kocik casualplay vintage 2 do uplnej roviny ked dietatko spinka?A ake nevyhody a vyhody ma tento kocik,mam 8 mesacneho syna a ten kocik co mame teraz je uplne hrozny maly ked tam spinka je uplne taky ohnuty,preto by som chcela vediet ci je tento kocik vhodny aj na spinkanie,a ak nie ktory kocik je taky vhodny poradte prosim Dakujem.

lucciess
23. sep 2009

Ahojky, chtěla jsem se Vás zeptat zda někdo nevíte jestli se dá koupit kterýkoliv kočárek casualplay pouze podvozek a hluboká korba, sportovní korbu bych nechtěla. Děkuji za odpověď.

lucyn15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dosa
27. jan 2010

ak sa niekto chysta kupovat, v malviku maju vypredaj a cp vintage 2 za super cenu:

Kočárek Casualplay Vintage 2 - sportovní kočárek s otočným sezením, velkým nákupním košem, pláštěnkou. Původní cena 7.900,- Kč. Nabízíme nyní jen pro vás za neuvěřitelných 4.990,-!! V případě zájmu můžete dokoupit i nánožník za zvýhodněnou cenu 590,-

jamerlenka
17. apr 2010

ahojte,
chcem sa opytat ci niektora mate priamo tento kocik? ako ste s nim spokojne a ci je sedacka dostatocne priestranna a ci ma naozaj loznu plochu 90cm?
vopred dakujem 🙂

osma
17. apr 2010

Ahoj, ja s nim jezdim uz rok a pul. Mela jsem ho i s hlubokou korbou. Ma svoje plusy i minusy. Lozna plocha bude podle me neco pod 90cm. Ale operka nohou se vysouva jako plastova desticka z pod sedaku, a dost se mi hybe a zasouva, takze nohy tam ted uz obcas visi, pokud dceru nepolozim az uplne nahoru. Vyhoda je otocne sezeni po i proti smeru. Vyuzivam hodne, da se prehodit i s ditetem. Malo odpruzeny, asi jako golfky, kola ma po roce a pul desne sjeta. V terenu se s nim neda moc jezdit, na to jsem si koupila Xlandera XA, ale oproti nemu mi zas vintage prijde mnohem mnohem lepsi, tam kde se nemusi projizdet teren. Vyhoda je polohovani zad jednou rukou, perfektne dostupny a velky nakupni kosik, otocit se s nim da temer na miste, takze manipulace v mhd a po meste paradni. Jo ale je trochu uzsi, nevim jak se tam vejdou vetsi deti, moje dcera je velmi hubena a drobna, takze ta se vejde vsude.🙂 Az ted v roce a pul vybiram lehci golfky. Slozeny neni uplne nejmensi. Za tu cenu co ted nabizi na Malviku je ale dost dobry, pomer kvalita a cena. Jo a jeste, ma jen 3 polohy zad a to leh, pololeh a uplne kolmo, brala bych idealne neco mezi kolmo a pololehem. Nicmene uprimne uz bych si ho nekoupila a radsi zkusila neco jineho.🙂

jamerlenka
18. apr 2010

ahoj osma,
velmi ti dakujem, presne si vystihla info, kt. som potrebovala vediet 🙂 mam vybrate x lander XQ, XA alebo tento casualplay, len sa neviem rozhodnut a hlavne ked je teraz v malviku za taku cenu..pisala si, ze mas aj XA, ak by som mohla vediet, ako si s nim spokojna? totizto hladam kocik, kt. mi vydrzi min. este tak rok, rok a pol a pripadne by som ho mohla vyuzit aj pri druhom dietku.

krpcek
18. apr 2010

ahojte.
osma uz v roku a pol je maly??? ja som si ho chcela kupit len do auta, aby soom nemusela stale nakladat kocik (mam teutoniu spirit) , ale teraz neviem, neviem.
este som si vybrala citta alebo downtown, s tym nemate ziadna skusenost? nevideli ste ich nazivo? lebo v celej BA nie je ani jeden v predajni 😠

osma
22. apr 2010

Já si kupovala Xlander XA bazarový, tuším že mám kolekci 2006, tudíž se to už možná zlepšilo. Ale jako hlavní kočár na každodenní použití bych si X-landera já osobně nepořizovala. Do terénu jako druhý kočár je dobrý. Nicméně mě na něm neskutečně štve polohování, a to ten pás na sponu okolo zad, potom střecha, která je velmi krátká, takže nekryje proti sluníčku ani před deštěm bez pláštěnky. U Vintage jen přetáhnu střechu a nemusím při malém dešti ani vybalovat pláštěnku. Xlander má mnohem menší nákupní koš a je širokorozchodný. Jinak se s ním jezdí dobře. Mám ho ale zaparkovaný v kočárkárně a i když bych ho mohla používat tady po okolí, tak jsem ho ještě nevytahla a používám jen Vintage, což mluví za vše. 🙂 X-lander vozím jen na výlety, tam je zase Vintage nevhodný.
Vintage je spíš městský golfosporťák a X-lander robustní do terénu. Jinak já chci teď golfky, ale s Vintage by se klidně dalo vydržet do konce.

krpcek - není ji malý, ale jak jsem psala, má vysouvací opěrku nohou, která nejde zajistit, takže se poněkud zasouvá zpátky, jak se v tom mele, a tím pádem nohy začaly občas plandat. Do auta - není úplně malý při složení, kamarádka co má menší auto si stěžovala, že ji zabírá skoro celý kufr. 🙂

yenn
2. máj 2010

Ahoj, tak ja uz si vzdycky myslim, ze mam vybrany kocar a vzdycky se neco objevi a jsem zase na zacatku 😅 CP vintage 2 me strasne moc zaujal, uz jsem ho chtela objednavat 😅 ale ted zase nevim. To polohovani jen na 3 polohy je teda dost blbe 😖

prosim poradte, potrebuju sportak, ktery muzu otocit po i proti smeru jizdy, potrebuju aby v nem mohlo mimi pohodne spat a nevisely mu nohy. No a idealne at se s nim dobre jezdi, zadny tank...mam ted Jane slalom a nerada bych slevovala ze sveho standardu 😅 Diky moc za jakykoliv postreh a tip 😵

suzicka
14. máj 2010

yenn ten kočik si nekupuj, ma strasne slabe kolecka, zž po mesiaci boli cele zjazdene, same kamienky v nich a celkovo sportak je maly, to moj názor ja som vyzžila vaničku ale ta bola zasa super.

yenn
14. máj 2010

Suzi, diky moc za nazor. Uz jsem si poridila Quinny Buzz....s tim, ze se jane zbavovat nebudu a toho Buzzika budeme mit jen ted na prechodne obdobi, kdy chce prcek koukat na mne 😉

blka
3. jún 2010

Holky, já jsem se do kočárku nejspíš zamilovala 😅 , ale ty vaše reference mě celkem odrazují. Syna jsem posazovala do vintage, ale ne otočného. Paní říkala, že ten otočný má o něco užší sedačku. To by mi nevadilo, jde mi spíš o délku. Taky bych syna ráda odvozila v tomto kočárku i v zimě s fusakem. Myslíte, že by to šlo? V prosinci bude mít 1,5 roku, ale je hodně drobný. Teď bude mít rok a odhadem měří 72cm a váhu má max. 6,5kg.
Navíc bych kočárek radši koupila bazarový, protože nový mi přijde hodně drahý, na to, že nemá nic ve výbavě 😔
Děkuji za postřehy.

blka
4. jún 2010

Tak už nic 😀 , manžel nechce jetej, já nechcu novej, tak koupíme jinej 😀

belaanabela
27. nov 2012

nemate niekdo kontakt kde sa daju zohnat nahradne kolieska ? dík 😉

marketkapraha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz