Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

manika77
18. apr 2010

ja neviem mne sa zase ta tyrkysova zdala taka spinavo tyrkysova..ja som mala tyrkysovy kocik aj hlboky ale ta bola taka svetla tyrkysova a otto je take ja neviem mne s amoc nezda...ale kazdemu sa paci ine 🙂

sugars
19. apr 2010

Holky chtela jsem se zeptat, kdyz vam prckove sedi v kocarku a nakloni se dopredu, jestli se ta zadova cast klopi s nima...zda se mi to divne..mame ho 3 dny

martimarti
20. apr 2010

Sugars...neklopí, ale já malou připoutávám mezi nožičkama těmi spodními, jakoby bočními popruhy. Těmi horními zádovými jsem jí ještě nepoutala. Pokud ale poutáš i zádíčka, tak bych řekla, že se opěrka může trochu pohnout dopředu...ale jen o kousek /teď jsem to zkoušela na našem kočárku a trochu se opěrka dopředu pohne/
😉

romulda
22. apr 2010

Ahoj sugars. Tak já malou připoutávám všemi popruhy a když se hodně předkloní, tak opěrka trošku taky 🙂 . Takže je to úúúúplně normoš. 😉

katrin79
28. apr 2010

ahojte, ak by nahodou niekto mal zaujem o tasku na kocik ku golfacu multiway v prevedeni fuego-cervena, dajte vediet, mam uplne novu na predaj

barborka25
1. máj 2010

katrin79 a to sa da dokupit origos na multiway taska??? kupila by som ale mame topazio farbu takze nic 😒 kupila tu tasku??? dik

barborka25
1. máj 2010

ze kde si kupila tu tasku som sa chcela opytat.....uz ani pisat neviem 😀 😀 😀

sisa32
1. máj 2010

Katrin, máš ještě tu tašku ? Mohla by jsi dát nějaké foto a info o ceně ? Dík.

katrin79
3. máj 2010

ahojte, tasku som kupila v all toys obchode...nie je to orig. na multiway ale super sa tam hodi, lebo ostatne boli vacsinou moc velike, ja som si totiz objednala kocik v cervenej farbe a hned aj kupila tasku a potom tam bol problem s cenou, takze nakoniec mame inu farbu kocika a cervena taska sa mi nehodi, ja som si kupila novu

romulda
7. máj 2010

Ahojky. Kočky, už jste některá prala potah v pračce? Zajímalo by mě, jestli barvička drží. A taky to není asi sranda, sundat ho, co?! 😲

leonik
7. máj 2010

romulda: já jsem zatím prala jenom nánožník, jen na 30 st v pračce a barvička je pořád stejná 🙂 Potah z kočárku jsem zatím nezkoušela sundat 😅 nějak se mně do toho nechtělo 😝 😅 tak když bylo potřeba, otřela jsem jen mokrým hadříkem 🙂

romulda
8. máj 2010

leonik, díky. Já právě taky otírala hadříkem 🙂 . Máme totiž světlounkej a je tam hned všechno vidět 😠 . Jednou si stejně budu muset najít šroubováček a hrát si s tím 😀 (to bude něco 😝 ).

suvicka
8. máj 2010

Nevíte někdo, jak velké dítě se do tohohle kočárku vejde? Chtěla jsem si ho teď na jaro pořídit, ale píšou, že je jen do 15kg. My už máme 11, takže by to asi nebylo řešení na moc dlouhou dobu. Nevíte případně o nějakém podobném golfáči nebo sporťáku, do kterého se vejde i větší dítě?

kolca
8. máj 2010

ahojky,
já jsem někde četla, že všechny kočárky v ČR maj psanou max. 15 kg, že to tak prostě musí být, i když maj nosnost vyšší podle nějakých norem.
Navíc po roce už dítko tolik nepřibírá, tak bych se toho nebála...

suvicka
8. máj 2010

No, doufám...Zatím ještě nechodí, takže se docela pronese 😉 A myslíš, že by se mi povedlo nacpat jí do tohohle kočárku i tuhle zimu s fusakem a nabalenou do zimního? Vůbec nevím, jak prostorný kočárek je...

to.beruska
8. máj 2010

tak aj my sme objednali multiway z anglicka.je bleducko modry.maju tam aj nove farby,krasne aj cervenkasty

sisa32
8. máj 2010

Ahoj, tak mám Multíka od úterý doma. Poměřovala jsem s Jané slalom pro 2007 a vnitřní rozměry jsou stejné, jen sedací část je kratší cca o 3 cm. Takže myslím, že fusak v pohodě. S tou nosností má Kolca pravdu.
🙂

to.beruska
8. máj 2010

baby mal by niekto zaujem o tento kocik??este nie je doma bol by cisto novy.cena by bola 130.nasla som iny akurat tak tento asi hned aj predame ked dojde.Mal by dojst okolo dvoch tyzdnov

leonik
9. máj 2010

suvicka: náš malej má skoro 12 kg a v pohodě se tam v zimě vlezl s fusakem 😉 Na šířku tam měl mnohem víc místa než ve sporťáku 🙂 taky souhlasím s tou nosností jak píše kolca, my ho hodláme využívat do doby co už malej nebude chtít v kočáru být 🙂

manika77
9. máj 2010

ahojte..nas maly sa tam tiez zmestil v pohode s fusakom cca 11 kil mal vtedy..fusak sme mali kaiser...nato som dala nanoznik a uplne tam mal teplucko 😉 a aj dost miesta..

leonik
9. máj 2010

my máme emitex fusak a taky jsem dávala ještě na něj nánožník, a v pohodě 🙂

terjar
10. máj 2010

suvicka, manžel mi tento kočárek kupoval k Vánocům a ten prodavač si do něj sedl a jezdil tam v něm, prý aby manža viděl, že fakt vydrží 😀 . takže si myslím, že těch 15 kg je tam prostě jen napsáno. říkal mu, že je to prý dobrá volba, je i do lehkého terénu. my ho vyzkoušíme až příští rok, ale už se na něj moc těším.

meri
11. máj 2010

Ahojky, mám MULTIWAY asi měsíc, spokojenost veliká, akorát mi už vrže konstrukce, ani nevím, co přesně. Stalo se vám to taky? Promazávaly jste?

romulda
11. máj 2010

terjar: Tak u toho bych chtěla bejt!!! 😀 😀

majjat
11. máj 2010

ahojky, neviete poradit kde by som kupila surf multiway?

delikates
11. máj 2010

ahojky majjat objevila jsem surf ale littleway na chiccoSHOP.cz

delikates
11. máj 2010

ta adresa je www.chiccoSHOP.cz

cvikla969
17. máj 2010

ked to citam ako ho chvalite tak snim hadam aj zacnem byt spokojna. 🙂
mne sa nepaci mali kosik a ta plachta co skaredo vzadu vyzera ked je kocik v sede.koliecka sa nam vlnia ako keby mali osmicky.ale ja som uz bola asi voci nemu zaujata,asi mate pravdu.
pouzivame ho od 6tyzdnov!s malim to trochu drkotalo ale vankusik posluzil,v lete to bolo idealne riesenie,hlavne som si vydichla ked sme ho vymenili sa velky 20kg kombinacny a vlacit to po schodoch s pivnice bola hroza.tento si pekne klzavo po zadnych kolieckach vytlacim hore. 😉

manika77
18. máj 2010

cvikla myslim si ze na kociaroch tohto typu su ine kosiky ani neni..a ta strieska co tam vysi ja ked mam maleho v sede tak to mam zalepene myslim o ten suchy zips tym padom je to skratene o polovicu 😉
od siestich tyzdnov? my sme ho zacali az po roku lebo mne to pridu predsa len golfky... 😎

ingra73
18. máj 2010

kočky neviete mi poradiť, kde zoženiem multiway vo farbe Topazio??? na slovenskych strankach som nasla iba jednu ponuku za 160€ (+ postovne)!!! na ceskych by ma vysiel aj s postovnym okolo 142€ , ale Topazio je vypredane 😢 a na polskych strankach sa to pohybuje cenovo od 140-160€ no ked priratam postovne 😒 😒
poprosim o IP 🙂)) dakujeeeeeeeeeeem 😉