Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

astrane
11. júl 2009

já mám bez fusaku,normálně jsem tam měla combi od emitexu.Nánožník nám byl stejně malej už když jsme ho koupili 😀 a u origoš fusaku bych se toho taky bála...ale Staník měl už rok a byl docela velký miminko 😀

gimulka
6. aug 2009

Holky čím čistíte potah multiway? Malýmu tam občas kápne čajík, nebo na to šlápne botou....

eho
6. aug 2009

Právě jsem dočistila - namočím celý kočár a vydrbu ho malým kartáčkem a pracím mýdlem a je jako nový. Nebo se dá odšroubovat potah a vyprat v pračce, ale to mi přijde zbytečné. Rukojeť už jsme měnili, roztrhla se nám v autě, normálně jsme u nás v obchodě s kočárky koupili novou - sada 2 ks stála 39 Kč 🙂. Tenhle kočár fakt zbožňuju 🙂

martimarti
6. aug 2009

Holky, moc prosím, co máte Multiway, jak se vám skládá do kufru auta? Vejde se v pohodě i do "normálního" kufru? Není moc dlouhý a rozměrný?

sisi.v
6. aug 2009

skládá se dobře, rozměrný není, ale dlouhý je - jdou ale jednoduše sundat přední kolečka (mají klip) a pak je OK.

martimarti
6. aug 2009

Sisi, dík, uvažuji o něm, viděla jsem ho složený a zdál se mi právě dlouhý, ale s těmi kolečky je to super.

deina
11. aug 2009

Ja sa ho akurat chystam prat, je tak strasne spinavy, ze ho nejde vydrhnut bez namahy... prali ste ho uz niektora? Na akom stupni?

alca22
11. aug 2009

Ahojky já mám chicco ct 0.4 (předchůdce multiway), peru ho normálně v pračce na 40 stupňů. Ale nejdřív oddělám ze zádíček tu výstuž.
Kde kupujete ty pěnové rukojeti.

aness
12. aug 2009

ahojky, chceme koupit Chicco MultiWay v barve Wallstreet, nemate nektera, prosim, typ na e-shop, kde je za dobrou cenu? v kamennem obchode ho u nas maji za 3.499,-, dekuji 🙂

kacka.va
12. aug 2009

aness: nebylo by jednodušší to dát do např. do seznamu vyhledat ve zboží???
http://www.zbozi.cz/?sId=sahZFvkMwgXs2yO9dXr7&q...

kpetra
12. aug 2009

Ahoj
aness - mě ta cena přijde super. Když si připočteš poštovný, tak to vyjde skoro nastejno. A případná reklamace by takhle byla jednodušší. 😉

helenapce
12. aug 2009

Ahoj.
my jezdíme v Multiway už od ledna a zatím jsme nenašli chybu, dítko si kočík oblíbilo, předtím jsme jezdili v Chiccu S3, ten nám zatím stojí ve sklepě a čeká na zimu....
Konstrukce je pevná drží a ani po 8 měsících provozu není rozvrzaný. Jenom jsem si ho trošku vytuningovala, ušila jsem si do něj vložku, zábrání znečištění od všeho možného, co Mareček v kočárku patlá.....

helenapce
12. aug 2009

jen pro inspiraci https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
vložka vám ušetří spoustu práce s čištěním a údržbou kočárku a i pro dítko je sezení pohodlnější....

kalerat
12. aug 2009

Já jsem si nechala ušit vložku na MMb a jsem moc spokojená.

To že jdou vydělat přední kolečka jsem nevěděla, já myslela, že jsou tam po nacvaknutí na pevno 😅

helenapce
12. aug 2009

jj jdou sundat...

dominka11
12. aug 2009

ahojte, aj my sa vozíme v tomto kočíku, ale zaujima ma ako je to s ním v zime. V obchode nám tvrdili, že ak nebude nejako extra snehu v pohode s ním prejdem.

tvarohacek
12. aug 2009

tak minulou zimu jsem s ním projela horko těžko, jestli máte sporťák, tak je vhodnější.

palenda
12. aug 2009

Taky jsme minulý týden koupili Chicco Multiway, zatím máme za sebou jen jeden výlet a spokojenost. V září nás čeká dovolená, tak tam ho užijeme nejvíc.

helen - ta vložka je super!!! Dobrý nápad, jen já jsem děsně nešikovná na tyhle věci ... co jsi dala dovnitř (jako náplň té vložky). Zkusila bych někoho šikovného v okolí (asi tchyni), jestli by mi to neušila.

dominka11
12. aug 2009

mame ešte kočík patron, ale už som sa tešila, že ho nebudem musiet tahat so sebou.

schwarzovka
12. aug 2009

když není sníh, nebo je uježděný tak v pohodě...horší to bylo přes silnici, jak je nahrabanej ten sníh...to bylo horší...ale dá se to zvládnout 😉

aness
13. aug 2009

kacka.va, ve zbozi jsem hledala, ale vim, ze nevyjede komplet vsechno, mam odzkouseno 🙂 Vcera jsme kocarek koupili v kamennem obchode a je super. Vlozka dovnitr by se mi taky libila. Podhlavnik mi prijde teda nic moc 😒 Asi objednam vlozku, ktera je v kocarku Babydesign Sprint. Ta se mi libila moc 😉

smejdik
13. aug 2009

také se kvám přidám se spokojeností s kočárkem Multiway a s tou podloužkou a ušítím na MMB je to výborný nápad, už si jdu vybrat látku... a tip kde koupit kočárek levněj na eshopu je na www.slune.cz

helenapce
15. aug 2009

Ahoj,
koupila jsem metr kvalitní bavlny na vrch a dovnitř normoš vatelín....Uchycení jsem ušila podle kočárku, aby nám vložka nepodjížděla, mám ji přivázanou na 4 místech šnůrkou v barvě kočárku z galanterie, ani není poznat, že to k tomu původně vůbec nepatří.... 😀

kalerat
27. aug 2009

Tak už jsem na to přišla, jak sundat kolečka 😀
Moje ségra ho má taky a potah prala v pračce a v pohodě.

akzeret1
28. aug 2009

Ahoj holky mam na Vás dotaz projely jste Multivejkama minulé sněhy?uvažuji o jejich zakoupení

jindri
31. aug 2009

přemýšlím o koupi, ale moc se mi nelíbí, že nelze napolohovat sed 90st .... sedí vám v tom děti rovně nebo jsou různě zkroucená?? Díky.

martimarti
31. aug 2009

Všem, které uvažujete o koupi Multiway, mrkněte na ceny na německé e-bay a porovnejte ceny, zajímavé. My tam koupili červené - fuego a jsou super, měla jsem je koupit už dřív, cena 85 euro. Takže pokud máte možnost takto nakupovat, tak rozdíl v ceně je zajímavý 😉

http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid=p3907.m3...

jindri
31. aug 2009

Marti: a jak ti v tom sedí, viz můj dotaz výše? 😉 Díky!

akzeret1
31. aug 2009

Holky fakt mi neřeknete jak se s ním jezdí ve sněhu? 😉 (jako byl minulou zimu)dík

martimarti
31. aug 2009

Jindri, do kolmé polohy to nejde, je to mírně šikmo, ale jsi si jistá, že by to bylo dobře, kdyby ti malá seděla nakolmo? Já ti nevím, je přijde mi pro zádíčka šetrnější, když se dítě opře, zvlášť, když jsou to ještě prckové. Malou vozím s nožičkama do rovna, tam je super, že to má dlouhou opěrku na nohy, a za rok, až bude malá větší, tak si stejně bude sedět už podle svého, s nožičkama dolů a bude si sama sedět rovně. 😉 Jinak malá mi nepřijde při sedu zkroucená 😉, tvojí holčičce se ale bude pohodlněji sedět našikmo, to mi věř /zvlášť v tomto věku, je ještě malá 🙂/

Akzeret: s sněhem zkušenost fakt nemám 😀 😉 , ani ji mít tak nějak neplánuji, koupila jsem si ho jako lehký letní kočár do auta a na výlety a zatím jezdíme pořád 😉 , ale do sněhu se budu vracet k původnímu x-landeru. Tedy alespoň to tak plánuji 😉 .