Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

gimulka
30. mar 2009

když dám hledat multiway top tak mi to vyleze s fusakem

gimulka
30. mar 2009

my ho stejně budeme využívat jenom v létě, na zimu máme sporťák...

avanka
30. mar 2009

Ahojte, v Deme je od dnes akcia na Multiway za 130 euro 😉

www.dema.sk

theresa
8. apr 2009

Holky prosím, která máte Chicco Multiway, mohla by jste mi změřit, jak velká je sedačka uvnitř?? Moc děkuji. Jsem ještě narazila na Chicco For me, neviděla jste ho některá naživo?

flori
8. apr 2009

theresa
sirka sedacky 35cm,dlzka so zdvihnutymi nozickami 40,celkova dlzka lezadla 88

theresa
8. apr 2009

flori díky moc jsi mi pomohla

ingulka
21. apr 2009

baby, neviete, este stale je ta akcia v DEME ??? kociarik za 130Eur... 😒

bubinko83
22. apr 2009

baby,aky je rozdiel medzi chicco multiway a chicco c4?

gimulka
22. apr 2009

bubli podle toho co jsem vyčetla tak multiway je vylepšená C4 a má delší zádovou opěrku...

bubinko83
22. apr 2009

a da sa dat ta c4 aj do upne dolahu?

astrane
22. apr 2009

Úplně do lehu nejde ani jeden-ani ct04 ani multiway.A multiway má skutečně vyšší zádovou opěrku(srovnávala jsem náš multiway s kamarádky ct04)

bubinko83
22. apr 2009

astrane ako vyššiu opierku?

astrane
22. apr 2009

no ta zádová opěrka je prostě u mutiwaye o něco delší,což je super hlavně pro větší děti-nečouhá jim pak hlava....

bubinko83
22. apr 2009

astrane ,dakujem.Pochopila som 😉 No naš maly je taky drobčurik malilinky takže toho by som sa až tak nebala.A ešte jedna otazočka.Daju sa tam polohovat aj nožičky?

kikimaruska
22. apr 2009

bubinko83 - dají se dát nahoru i dolu...je to takové plynule regulovatelné rukou (ne na pevno a na pevné polohy)...či jak to napsat. Když mimi leží a je malé, může mít tu podnožku uplně zvenutou...my tak taky jezdíme 😉

astrane
23. apr 2009

Já bych řekla,že může mít nožičky buď dolů,nebo rovně-když je malé nebo spí... 😉
A loňská kolekce je k mání už za 2990...teď jsme se na to dívaly s kamoškou,i když u ní nakonec vyhrál asi zopa jumer...ono je to v postatě totéž 😉

gimulka
24. apr 2009

holky tak kočárek mám objednanej a teď si čtu na mmb že se nevydá do Renaulta Scenica...tak jsem z toho celkem mimo...

astrane
24. apr 2009

Mě se vydá do fordu fiesta a to jak do kufru-ovšem bez té horní krycí deska a troch našikmo,nebo mezi přední a zadní sedačky-malý mimčo si tam nohy stejně dávat nebude 😉

gimulka
24. apr 2009

no uvidíme, paní psala, že musí sundat kolečka...Kočárek jsem objednávala minulý podnělí a pořád nikde...už mě to začíná štvát..

astrane
24. apr 2009

Tak to už by mě taky začalo štvát,pokud je skladem,tak očekávám,že ho jeden den objednám,druhý ho pošlou a za další dva je doma a pokud není skladem,tak že mi ihned dají vědět....

astrane
24. apr 2009

Jinak já ho tam cpu i s kolečkama a není to moc velký autino 🙂

gimulka
24. apr 2009

já ho objednala na nejlevnejsihrackarně minulý pondělí, to tam měli psáno skladem, když v pátek nepřišel tak jsem tam psala co a jak a paní napsala, že skladem už není a že mi dá vědět tuhle středu kdy dorazí, odpověď zatím žádná nepřišla, tak jsem tam včera psala znova a pořád nic, 8. května jedem na dovču,tak jsem si ho tam chtěla vzít, ale pochybuju...nevím jestli to nemám zrušit a objednat jinde, tady totiž vycházel asi nejlevněji co jsem našla

gimulka
24. apr 2009

tak koukám na jejich stránky a už tam mají termín dodání 7 dní, tak jestli se mi do pondělí neozvou tak tam volám..to je teda jednání...

gimulka
24. apr 2009

tak docela haluz, teď mi od nich přišla SMS, že kočárky jim přijdou příští týden a že mi pak pošlou mejla až ho budou odesílat, no hurááááá

astrane
24. apr 2009

já našla nejlevnější na babylife-za 2990.Ale je to loňská kolekce,tak záleží na tom,jakou chcete barvu-mají ještě sunflower,lolipop,manhattan a ten oranžovej,co si nevzpomenu nanázev 🙂
Já ho brala v Darababy-přišel na dobírku za dva dny...

tak to snad do 8. stihnou,ne?.... 🙂

lienka1
24. apr 2009

Gimilka mame Chicco multiway a Renault Scenic. Je pravda, ze ak chces dat kocik do kufra pohodlnejsie, musis dat dole kolieska. Ale kocik sa tam vojde aj s kolieskami, len je to trosicku tazsie, ale vojde sa 😉

lienka1
24. apr 2009

Jeeeeezis, ja uz neviem ani citat, Gimulka 😅

gimulka
24. apr 2009

astrane já mám objednaný topazio (modrý)....tak snad to nebude vadit, že budeme sundávat kolečka,mě to nějak nenapadlo...

astrane
24. apr 2009

My máme sunflover-taky modrý 😉 Barvu vybíral syn a mě se teda taky moc líbí...

kikimaruska
24. apr 2009

gimulka: my máme taky topazio 😉 , je krásnej, veselej.

Jinak my máme fabii combi a je fakt jak je dlouhý, tak se nám vejde do kufru použe našikmo a zabere ho celý 😒 ...ale je prostorný, tak to za to stojí, je holt složený dlouh 😉 ý....ale to většina kvalitních a prostorných golfáčů.