Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

slunecko
13. apr 2011

Ahojte... chicco multiway som si nedávno odskúšala priamo v predajni... celkom sa mi zapáčil... nakoniec sa stal mojím favorit hlavne po tom, čo som získala výsledky testu tohto kočíka... v celkovom hodnotení dopadol so známkou 1,5 čo je veeeeľmi dobre (známka 1 je najlepšia). Ak chcete vedieť jednotlivé hodnotenia, môžem vám ten test poslať... snáď vám pomôže tak ako mne pri rozhodovaní... Chcela by som ale poprosiť kočky, ktoré ste videli fyzicky tento kočík... viete mi povedať, ktoré farby sú pekné pre chlapčeka? U nás v predajni ho mali len modrý, ružový a červený... a modrý nechcem, aj keď je pekný... najviac sa mi pozdáva zelený. A viete ešte aký je rozdiel medzi 2010 a 2011 okrem farebných prevedení? Vďaka.

ladybugie
13. apr 2011

Ahojky, máme tenhle kočárek v červené barvě a jsem s ním nadmíru spokojeni. Jediný problém mám s pláštěnkou. Chci se vás zeptat, jak to řešíte vy. Když sedí dcera v kočárku a dávám jí pláštěnku, tak jí nejsem schopná přetáhnout přes nánožník a zapnout ty sucháče dole na pláštěnce. Ve finále, když zafouká vítr, lítá pláštěnka v luftě. Dělám něco špatně? Díky za radu
@slunecko u nás jezdí chlapeček v typicky modrém, ale naprostá bomba je ten zelený. Má ho kamarádka na holčičku, ale i na klučíka může být pěkný. Červených a modrých jsou plné ulice, ale ten zelený má fakt jen ona. 🙂

zazalienka
13. apr 2011

@slunecko my máme sivý v kombinácii so svietivo zelenou.. krááásny..

alti
13. apr 2011

Tak my máme ten JASNĚ ZELENÝ a moc se nám líbí!!! Každý jen chválí. 😉

bufina
14. apr 2011

Můžu se zeptat jak tam dáváte nánožník, jestli ho protáhnete pod madlem, nebo ho dáte přez to madlo? Mně přijde že přez to madlo to pak blbě drží na těch suchých zipech, že to tam sotva dosáhne...

ladybugie
14. apr 2011

@bufina já dávám nánožník pod madlo, ale malá se z toho stejně nějakým záhadným způsobem dostane. Ty suchý zipy tam moc nedrží ☹

slunecko
14. apr 2011

zazalienka a alti, vy máte už z tej novej kolekcie 2011 však? Presne na ten som bola zvedavá aký je... modrá je typická pre chlapcov, ale chcela som zelený lebo tam môže byť aj chlapček aj dievčatko.... ako sa vám jazdí po hrbolatejšom teréne? vyzerá to tak, že zajtra sa stanem tiež majiteľkou tohto kočiarika... už sa neviem dočkať

brusinka.pusinka
14. apr 2011

pro ty holky co mají problém s pláštěnkou a chtějí rešení je tady 😉 koupila jsem novou sedí líp je užasná a zakryje i košík 😉 a je z měkčího materiálu než ta chicco 😉
http://www.e-broucek.cz/kocarky/prislusenstvi/p...

alti
14. apr 2011

@slunecko já mám zelený s modrým pruhem, ale kolekce 2010! Mám ho i v albu, ale ta barva je ve skutečnosti svítivější-světlejší. Jezdí se nám s ním moc dobře, je prostorný a malý se v něm spokojeně vyspal , jen jsem si musela zvyknout na ty zdvojený kolečka (zadní) , ze začátku jsem dost často o ně zakopávala! 🙂 Musí se chodit trochu jak manekýna nohu přes nohu. 😀 Po čase už dobrý. Pláštěnku využívám velmi málo, takže mě netrápí, přesouváme se autem a golfík mám jen na popojíždění po městě! Teď už chodíme tak už po sezóně schovám sestře. 😉

poppy1
14. apr 2011

@slunecko posles mi prosim test kocikov na poppy1@centrum.cz? Dakujem pekne 🙂

slunecko
14. apr 2011

poppy máš to na maili 😉 snáď pomôže
alti vyzerá super... a prosím ťa keď je taký svetlučký nemaže sa ti? tiež ho používaš pri chlapcovi tak ako aj ja budem... a ta tmava to je tmavo modra vsak?

alti
14. apr 2011

@slunecko je světlý zelený s ostrou modrou a co se týká špinění tak normálně ! Po dovolené jsem strčila do vany a umyla-osprchovala šamponem a uschnul na dvoře. Bez problémů údržba, sousedka má ten oranžový taky pro kluka) a špiní se jí daleko víc. Já měla strach spíš z broučků a mušek, aby na něj nějak moc neletěli a vpohodě nebyl problém! Ještě hodím realnější foto. 😉

alti
14. apr 2011

jo ještě jsem zapomněla ten náš se jmenoval Wimbledon. Ale letošní barvičky jsou tak moc krásné!!!

slunecko
15. apr 2011

alti ďakujem, na tej fotke vyzerá úúúžasne... koľko má tvoj synček rokov? lebo verím, že ho využijem čo najdlhšie, môj má zatiaľ len 7 mesiacov... no tie mušky, to bola druhá vec, ktorej sa obávam, ale tak ako píšeš verím, že to nebude až taký problém...uvažujem nad novou kolekciou farba jade... len dúfam, že nebude krikľavá... 😀

alti
15. apr 2011

@slunecko můj rošťák má 2 roky, ale protože nebydlíme ve městě, ale na vesnici, kde chodíme hlavně na zahradu a na hřiště pěšky tak ho moc neužijeme 🙂 Jen když jedu do Brna (bydlíme kousek) tak jedeme s golfíkem. Kdybych bydlela ve městě určitě využiju více na procházky na hřiště, do obchodu ap. Křiklavé barvičky se neboj jsou tak krásné já vybírala právě podle toho a malému se mooc líbí, on v kočárku kombin. nechtěl být, ale v golfkách se mu moc líbí! 😉

slunecko
15. apr 2011

Ďakujem alti. Ešte predsa pár doplňujúcich otázok...čítala som, že sa baby sťažujú na to, že narážajú nohami do koliesok... je to taký problém, alebo je to len o zvyku... po druhé... dá sa v pohode manévrovať aj jednou rukou napr. keď telefonuješ... že je to problém...jedna kočka spomínala, že bugina je taká labilná, najmä keď fúka vietor, že dieťatko neochráni dobre a posledná... tá opierka na nožičky, je to taká kvázi látka, neprelieča sa? Prepáč toľko otázok 😅

bufina
16. apr 2011

@slunecko Já jsem do koleček kopala jenom chvilu. Je to opravdu na zvyku, přece jen když jezdím s naším normálním kočárem, tak má veliký nafukovací kola mnohem dál od sebe. No a manévrování jednou rukou je fakt těžký. Využívám ho minimálně, jen když někam jedem, tak proto že je skladnej do auta. Protože jakmile chce vzít dcerka za ruku a v kočáře sedí jedenáctikilový dítě, tak skoro nezatočím, nebo mě za chvílu bolí ruka... Takže na procházky pro nás golfáč určitě není. Máme ho jen ke tchýni, nebo na nákupy.

bufina
16. apr 2011

@alti Jsem ten wimbledon taky chtěla, líbil se mně na fotkách, jak má krásnou světlou barvičku. Ale pak ve skutečnosti sem ho viděla, že má ty barvy mnohem víc jasnější. Tak sme koupili modrej 🙂 Ale první favorit byl wimbledon.

alti
17. apr 2011

Tak jak už jsem psala beru tento kočárek jako golfáček - teda pouze na procházku po městě, kde dorazíme autem. Chtěla jsem kočárek lehce skládatelný do auta, prostorný a bezpečný pro mimčo a pořizovali jsme před dovolenou, kterou jsme s ním absolvovali (Rhodos) letecky a obstál, jsem nadmíru spokojená. Měla jsem půjčený od švagrové golfáč CAM a hrůza - měl spojenou tu rukojeť, ale stejně se nedal moc držet za jednu ruku a při nájezdech na chodnák ap. se s ním těžko manipulovalo a tak jsem se vrátila ke starýmu po dcerce, neznačkový golfáč, který už byl, ale vyšisovaný a do růžova, tak jsme pořídili na doporučení sousedky chicco. Na procházky kolem domu (vesnice) jsem měla sportovní kočárek i do terénu a ten vyhovoval naprosto, jen na cestování autem byl velký a těžký!
O kolečka jsem zakopávala taky má ten rozchod kol nějak víc u sebe, ale to takto se skládající kočárky mají, ale brzo si člověk zvykne - to není problém, opěrka na nožičky je pružný plastový pás (kvůli skládání kočárku) a není s tím problém u menšího dítka (u nás) jsme mělí zvednutou podporu pro nožičky tak ani je neměl dole. A stabilní se mi zná naopak oproti ostatním golfáčům dost - je opravdu pevný. Hodně holek pořád srovnává golfáč se sportovním kočárkem a to nejde. Golfáč je opravdu na krátkodobé popojíždění ve městě na nákupy, když jezdíš a taháš kočárek sama do tramvaje, autobusu a skladný do auta ap. Sportovní kočárek naopak na výlety a delší trasy. Každý má svoje + a - ! Já chtěla golfáč a ten mi vyšel pro mé potřeby a mého dítěte jako nejlepší tento multiway. Každý si musí rozmyslet co od kočárku potřebuje. 😉

slunecko
17. apr 2011

Ahojte, ďakujem za všetky odpovede 😉 ... ja už som si v piatok objednala cez net, má mi prísť budúci týždeň vo štvrtok, tak som strašne zvedavá... mne sa tiež zdal veľmi dobrý, keď som ho testovala v obchode... len keď som čítala tie proti, reku opýtam sa fundovaných, ktorý s ním majú prax 😀 dokonca moja švagriná bola rozhodnutá pre iný golfáč a nakoniec bez toho aby ho videla naozaj si objednala aj ona... strašne sa naň už teším... tak keď príde tak sa hneď a zaraz ozvem 🙂 a budem zvestovať aká je tá farba, lebo som si vybrala z novej kolekcie farbu jade, ale som ju v skutočnosti nevidela 😲 uvidííííme ako povedal slepý.... keďže bývam v meste, myslím si, že bude pre mňa ideálny aj na vychádzky, však mesto je betónové a keďže ja mám ťažký veľký športiak, tak toto bude malinka....ten budem používať opäť v zime, má perfektné nafukovacie veľké kolesá.... ešte zvažujem kúpiť slnečník, ale to až po otestovaní v teréne, či mi nebude stačiť len tá clona alebo nie....

lidiab
19. apr 2011

Ahoj holky, jak moc lze Multiway polohovat? Lze jej dat do uplneho lehu? Tu informaci nemohu v e-shopech dohledat, a podivat se na nej budu moct jit az pristi tyden. Myslite ze je vhodny pro 10. mesicni dite? Syn je vetsi i delsi nez vetsina deti, uz ted ma 10kg a 75,5cm.

cherryblossomgirl
19. apr 2011

nemate niekto na predaj madlo k chicco multiway?

slunecko
21. apr 2011

tak už mi dorazil.... ako ste povedali... je kráááááásny 😉 hneď ho aj pôjdeme otestovať do terénu...
lidiab polohovanie nie je do úúúplneho ľahu, ale je to skoro, môj synček v ňom už aj spinká... určite je vhodný pre 10 mesačné bábatko, môj syn má 7m. Taký bol z neho vyhúkaný, že všetko musel poobchytávať, ponaťahovať a teraz tam spinká a potom pôjdeme vonku.

zuzuj
21. apr 2011

@slunecko ahoj neviem z ktoreho mesta si, ale tiez by som ho chcela vidiet pred kupov naživo, v ktorom obchode si ho bola kuknut? len dufam ze si z BA. 🙂

slunecko
25. apr 2011

Takže kočík je otestovaný na viacerých prechádzkach.... malinký mi v ňom aj krásne spinká, aj obzerá svet okolo seba... kočík sa mi veľmi páči a aj keď ho máme len pár dní vyzerá, že môj výber bol správny... pomerne veľké kolieska (teda najväčšie aké trh asik na golfáčoch ponúka), široká sedacia plocha aj na väčšie bábo, dobrá manipulácia, páči sa mi, že má aj polstrovaný vankúšik, ktorý bábu drží hlávku, zateplený nánožník... som zatiaľ spokojná, uvidíme po dlhšej dobe a čo je super... kráááásna farba...
ahoj zuzuj... bohužiaľ nie som z BA a kočík samotný som videla u nás v obchodoch v žiline, ale nie farbu, ktorú som chcela, tú som vyberala na blink... ale vyšlo... 😀

bufina
28. apr 2011

Měla bych dotaz, prali jste už některá ten podhlavník?

cvikla969
28. apr 2011

to ako ten U vankusik?ten bezne v pracke 🙂 bacha na ciapky zo suchymi zipsami,preto som ho nakoniec zrusila

lawel
29. apr 2011

Prosím poradte mi je tento golfáč vhodný aj na zimu???? 😉

bufina
29. apr 2011

@cvikla969 Jojo, přesně ten 🙂 Tak já ho tam dám, třeba jen na to půlhodinový praní a bez ždímání. To snad přežije 🙂

cvikla969
29. apr 2011

zvladne aj ždiimanie,neboj 😉