Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

nikulka83
18. máj 2010

ing, my ho máme ze Super baby z Plzně .🙂 Topazio mají http://superbaby.mimishop.cz/detail.php?zbozi=6...

to.beruska
18. máj 2010

majjat no neviem ci tu najdes ten surf multiwey ja som ho tu hladala ale marne.ja som si ho objednavala s anglicka.tak maju uz celkom ine farbe.priklad krasny cerveny s bleduckoruzovou.si myslim ze tie farby ako je aj surf budu tu az na buduci rok lebo to je novinka tam a nie este tu

alti
18. máj 2010

ingra73 - bohužel ani u nás není k sehnání tato barva je totiž z kolekce 2009 a i já jsem strávila minulý týden tím, že jsem ji sháněla přes net a to i na superbaby a bohužel i když je někde mají vyfocené a v nabídce po objednání napíšou ve většině případů, že už jsou vyprodané a nabízejí zpravidla jen barvu canon (oranžová) a červenou - ty mají všude. Samozdřejmě jsem sháněla co nejlevnější 😒 Prý jsou k sehnání ještě někde v obchodech nebo na těch "dražších" servrech kde mají ještě na skladě.

Já jsem je viděla ještě na bazarech ☹ Nakonec jsem objednala za 2800,- Kč i s poštovným wimbledon (zelený) je moc krásný s modrým pruhem a vypadá úplně jinak než na fotkách na netu! 😵 Nakonec jsem moooc spokojená a malý taky nechtěl z kočárku ani vylézt!
😀 Hodně štěstí při hledání tyto golfáčky stojí za to!!! 😉

kolca
18. máj 2010

Holky cca za 14 dní budu Topazio Multiway s fusakem a madlem prodávat 😉 Kdyby měl někdo zájem...

ingra73
18. máj 2010

velmi pekne dakujem za prispevky, uz som pisala do ,,superbaby,, tak uvidim aku odpoved dostanem 🙂 nasla som tam este jednu pre mna uplne novu farbnu kombinaciu - rainbow na fotke vyzera byt cierna, alebo tmavomodra a ten pruh je pruzkovany tmavomodro cerveny 🙂)) dobre som to napisala ze pruh je pruzkovany 😀 ??? no ktore mate multiway, viete o akom pruhu hovorim, nie? 😀 este raz Vam vsetkym krasne dakujem 🙂

lujzalota
21. máj 2010

Ahojte kočky, ak by ste mali zaujem o chicco multiway vo farbu mirage (seda s bledomodrou) teraz ju predavam, bola velmi malo pouzivana - mam aj inzerat, alebo sa mi ozvite do ip. ahojky 🙂

klukova26
27. máj 2010

@kolca ..ja tento kočík zháňam..a aká bude cena? ďakujem.....janulka-26@azet.sk

klukova26
27. máj 2010

@to.beruska ..je ešte voľný?ďakujem..janulka-26@azet.sk

kolca
27. máj 2010

klukova - poslala jsem vám mejlík 🙂

manika77
27. máj 2010

mneee sa pokazil multiway 😠 som zvedava co mi povedia som ho kupovala v predeti ale zatial daju nahradny kocik tak som zvedava...

medvik
30. máj 2010

ahoj.
Tak máme Multiway v barvě Astral, vypadá moc pěkně. A jsem spokojená - kočárek je lehký, prostorný, vypadá hezky. Dá se pěkně vynést i několik pater. Stříška je s okénkem, takže na malou pěkně vidím, pláštěnka hezky sedí.
Malá v něm ráda spinká, dokonce lépe než ve sporťáku.
Při první jízdě jsem trochu nakopávala kolečka, ale už jsem si zvykla a jezdí se mi dobře. Madlo mi tam moc nevyhovuje, tak ho tam nedávám, myslím že připoutání stačí. Kočárek sice odpružený zřejmě není, takže lehce drncá, ale naší malé to nevadí, ba naopak 😀 Jsem moc spokojená a myslím, že vzhledem k ceně 2700 Kč i s dopravou se jedná o super kočárek.

mamaj
4. jún 2010

lujzalota, je este multiway na predaj? Mozem poprosit fotku? A cena? Dakujem,

kamilka12
8. jún 2010

ahojte, chcela by som poprosiť o informáciu, či sa v chic. multiway vyspí v pohode aj 21 mesačné dieťa...máme doma práve babypint mark 4 a idem ho predat práve kvoli tomu, že nemá opierku na nohy, takže ked zaspí, tak mu od kolien dole nohy visia... Ako je to s multiway? Vyspal by sa tam v pohode s vystretými nožičkami?

A ešte by som chcela vediet, či je ozaj až tak vysoký, kedže ja mám necelých 160 cm.. 😒

kolca
9. jún 2010

ahojky,

kamilka já mám 163 cm a jezdí se mi s ním v pohodě, nezdá se mi, že by byl vysoký. Přijde mi akorát.
Syn má 24 měsíců a přes 80 cm a nedávno v něm spal a v pohodě. My už se ho teda zbavujeme, pr ho využíváme minimálně, ale vejde se tam. 🙂

kolca
9. jún 2010

Ještě s těma synovo cm jsem to napsala blbě, má skoro 90 cm 🙂

achina
10. jún 2010

Ahoj, vstoupim do diskuze, ac jsem si jeste vcera myslela, ze chicco multiway nikdy nekoupim. Nechtela jsem jit s davem a chtela neco vice "hochnóbl" 🙂 Byla jsem rozhodnuta pro Peg Perego, Pliko nebo Si, anebo Inglesinu. Dneska jsem ale vyrazila do nekolika prodejen a s prekvapenim zjistila, ze Chicco z toho vyslo nejlepe !!!!
Prosim vas holky, mam par zvedavych dotazu, pisete tady, ze ten kocarek hrozne hrka, tak me to prave prekvapuje, protoze mi prislo, ze je oproti ostatnim hrkatkum velmi stabilni !? A jeste k vaze, opravdu ma 8kg? Ja s nim budu casto cestovat vlakem, myslite, ze je to vhodny kocar do vlaku??
Mate nekdo tu cervenou barvu fuego? Libi se mi asi nejvic, ale zajima me, jestli je tak hezky tmave cervena jako na obrazku. Mate nekdo cervenou pro kluka? To je prece univerzalni barva, ne ? 😨
Moc dekuju za jakoukoli odpoved, at uz se konecne muzu rozhodnout !!! 😠

dadka2
10. jún 2010

TAk já mám zase opačnou zkušenost, šla jsem pro Multiway a nakonec koupila Peg Perego Si. Připadal mi hrozně malý sedák u Chicca a hlavně mi ve dvou obchodech řekli, že se hodně často reklamují kolečka (švagrová je taky reklamovala). Sí nehrká🙂.

achina
10. jún 2010

No, ja jsem byla pro Si rozhodnuta jako prvni, uplne me nadchl, krasny, lehky, ma smrnc. Ale pote, co jsem si precetla par diskusi jsem ho zavrhla, a to jsem ho ani nevyzkousela. Proste pry se jim moc nepovedl. 😨 Nevim, kazdemu proste vyhovuje neco jineho. Ale to Si me fakt mrzi....moc se mi libi.

kacka.l
11. jún 2010

Já tedy taky nesouhlasím, chicco jsem si chtěla pořídit taky a nakonec mám sí. Mám pocit, že vždy negativní věci píšou maminky ,které daný kočár nemají a jen se někde něco doslechly. Měla jsem opravdu hodně golfek, a tyto jsou pro mě ty nej. Hlavně jsou lehoulinké a jednoduše skladné. Ale je dobře, že se nám každé líbí něco jiného, kdyby každý jezdil se síčkem, asi by se mi tak 😀 😀 😀 nelíbilo.

achina
11. jún 2010

Moc diky za nazory, ze bych vratila Sicko do hry? 😉 No jeste uvidime. Do teto diskuse to nepatri, ale jeste me nadchly golfky Gesslein Buggy 2010. Bohuzel je nemam kde vyzkouset, na Morave je nikde nemaji. Kdybyste k temto golfkam nekdo neco vedel, napiste prosim, diky.

kolca
11. jún 2010

ahojky,
nevím jestli má Chicco 8 kg, nevážila jsem ho, ale nepřijde mi těžký.
Kolečka hrkaj, jako skoro u většiny kočárků, ale kočárek je fakt stabilní. My jsme ho používali přes rok a kolečka máme v pořádku, reklamace nebyla potřeba.

kolca
11. jún 2010

Jo ještě k tomu sedáku, Chicco mi přijde hodně prostorné a hlavně ta zádová opěrka je pěkně dlouhá.
Ale každému vyhovuje něco jiného... 🙂

miska73
11. jún 2010

mám taky Chicco, ale liteway a jsem maximálně spokojená, jezdíme s ním i na výlety a jezdí pěkně. Není těžký, výborně se skládá a jak píše kolca, má pěkně dlouhou zádovou opěrku. Jo a máme kluka a kombinaci barev oranžová-modrá 😉

salonka77
11. jún 2010

Ja som maximalne spokojna s multiway, je priestranny pre dieta, pohodlny, lahko ovladatelny, skladny, nie je tazky, zmesti sa kdekolvek. Kolecka su okej, ziadne hrkanie som nezaznamenala. A este aj dizajnovo je kraaaasny, farba tyrkysova topazio, nemenila by som ho za ziadny iny sportovy kocik, na jednotku!!! 🙂 🙂 🙂

to.beruska
13. jún 2010

Ajojte!tak mi uz mame tiez doma multiway a je super.,mame SURF a este ktomu cely zatepleny nanoznik aj pod chrbatik tak nebudeme musiet pouzivat neskor deku a a nanoznik alebo hned fusak..ale nemali sme madlo tak dokopujeme.nasmu sa lepsie sedi ked ma madlo teraz este.ale inak super.ja som ho tiez nevazila ale na prenasanie je v pohode..aj do auta super.lahko sa ovlada aj jednou rukou.My sme ho chceli predat najskor lebo toto je treti kocik co mame .ale jeden sme predali a nechavame tento.u nas spokojnost velmi velka.komaratka ma tiez golfac uz si nepamätam presne ktory ale stal vyse 200 eur a hovori ze ide ho predat ze strasne

irasek
14. jún 2010

Ahojky, taky máme multiway, jsem vcelku spokojená. Po přechodu z Xlandera, který má velké gumové kola, jsem si připadala, že se ty golfky musí rozpadnout 😀 Ale nerozpadly a fungují. 😉

ketkous
14. jún 2010

Ahojte babenky,necitala som vas od zaciatku tak neviem,ci ste uz o tom pisali...ale mam zaujem zaobstarat si tento kocik,viete mi hodit nejake linky a webove stranky odkial ste si ho objednali 🙂 🙂 dakujem za vsetky typy 🙂 🙂

k.ate
14. jún 2010

Tak my jsme nakonec koupili Multiway taky, máme ho necelý dva týdny, takže nemůžu moc soudit, co se výdrže týče, ale malej se tváří spokojeně, dá se s ním celkem dobře jet i po polních cestách, a je parádně lehkej 🙂 Jinak už v prodejně jsme koukali, že se při jízdě trošku "klepe", ale zkoušeli jsme další dva a dělaly to taky 😀
Máme nakonec Wimbledon, oranžový ani červený barvičky jsme nechtěli, malýho si s holkou pletou i tak hodně často, tak jsme tomu nechtěli napomáhat ještě barvou kočárku 😀 I když třeba barevný provedení Canyon (nebo jak se to píše 🙂 ) se mi líbilo. No a doporučuju barvy omrknout naživo. Mně se to naše provedení barevně na obrázkách z katalogu vůbec nelíbilo, ale na živo vypadá vážně úplně jinak... Jen nevím, čim to je, ale fakt mi nejde ho vyfotit tak, aby ta jeho barva byla fakt stejná jako ve skutečnosti 😀

bejkka
17. jún 2010

ahojte chcem sa spýtať, či tento kočík zvláda aj sneh, chcela by som si ho kúpiť, no neviem, ako si s ním poradím v zime.

manika77
17. jún 2010

hej zvlada 🙂 ja som ho mala v zime a mala som v nom aj fusak a vsetko ok 😉