Kočík Chicco multiway. Aké máte skúsenosti?

sofik
18. máj 2008

Poradťe aké máte skúsenosti s týmto kočíkom, pretože si plánujem kúpiť a potrebujem vedieť aký je. Dakujem

zoeno.1
26. okt 2009

ahojte,chcem sa spytat maminiek co maju doma tento kocik,ci mu hrkaju kolieska....prosim napiste vase skusenosti....dakujem 😵

katyl
26. okt 2009

deina, ja ho mam v ciernej, je uplne super, teplucky, makkucky, dobre zazipsovatelny... 🙂
neviem co viac treba 😉

astonka
26. okt 2009

deina ja som mala takyto tiež a som s nim bola velmi spokojna určite by som si ho kupila ešte raz,mala som aj emitex ale ten je nevyhoda pri vačšom dietati ked už chodi lebo sa inak zipsuje no mne to nevyhovovalo furt maly behal hore dole,tento bol super 😵

smardik
26. okt 2009

zono já nám kola hezky hrkají, už bych ho nikdy nekoupila nejsem teda spokojená vůbec

manika77
26. okt 2009

deina ja mam ten fusak a som max spokojna 🙂

deina
27. okt 2009

Jej, tak super, aj sa mi paci viac pre vacsie dieta. 🙂

Ja mam taky pocit, ze mi uz hrka cely kocik, ale priznam sa, ze ho nesetrime, cudujem sa, ze sa pri tych nasich jazdach uz nerozpadol.

eweny
28. okt 2009

Co sa tyka hrkania, tak u nas tiez uz hrka cely kocik, ale vsak pochodil kadejaky teren..ale aj napriek tomu som maximalne spokojna..

baby, ten fusak vyzera byt super, chcela som povodne emitex combi, ale vazne rozmyslam nad tymto..maly ma uz vyse roka, tak potrebujem nieco prakticke na davanie hore-dole..

petronelie
2. nov 2009

Ahoj ,

já jsem s CHICCO MULTIWAY nespokojená, neboť jsem s nima jela asi 5krát a podruhé jsou už v reklamaci,špatně aretuje kolečko, golfky se stáčí doprava a vůbec celkově mi přijdou nestabilní. Ale jsou pěkné, to je fakt.

klouzavka
3. nov 2009

Ahoj,
mám prosbu,nemáte odkaz na někoho,kde se prodávají náhradní díly, jde mi buď o kolečko,nebo jen o páčku, která slouží k aretaci koleček. díky moc!

irasek
3. nov 2009

deina- kde my se nepotkáme, co? 🙂 Před chvílí jsem Ti psla jinde.
Jinak my máme taky multiway a poraď, jestli už si to teda vyzkoušela: vejde se Ti Miško do kočárku i s fusakem a ještě pod ten originální nánožník? Přijde mi to mrňavý, tak abych nekoupila zbytečně fusak. Jinak máme ještě X-landera a myslím, že v závějích bude určitě lepší 😉 . Ale ani do něho nemám zatím fusak.

deina
3. nov 2009

Irasek, este som neskusala (nebola taka zima), ale coskoro vyskusam a poviem ti. 😉

eho
3. nov 2009

Tenhle kočár mám od loňského května, ale vlastně jen v autě - na dovolenou, nákupy, výlety a tak. No a v létě se mi rozpadl, najednou začal hrkat a prasknul ten kříž vzadu. Tak mi ho v servisu opravili (dali nový kříž) a kočár od té doby hrká ještě víc, vrže, stydím se s ním jezdit, ale jiný už nemám, stejně pořád chodíme pěšky. Je pravda že jsme ho vzali do různých terénů, ale čekala jsem že vydrží trošku víc.

pipisek
19. nov 2009

ahoj
tak tenhle kočárek máme od února...spokojenost velká až do září, kdy mi praskla podnožka (plastový díl na nižičky nandaný na konstrukci)...reklamace, 3 týdny čekání ..dali nám novou podnožku...dneska po 1,5 měsíci ježdění stejný problém, nechápu ☹
Kamarádka ho má také, a už je také na reklamaci...asi špatný materiál 😖 A to na tu podnožku děti nelezou, protože je posazujem horem kvůli madlu, že by se muselo celé sundat aby tam nalezly samy....

macanet
27. nov 2009

irasek fusak se do nánožníku vejde, mám aestetic fusak poddajný, jediný minus je, že větší děti, jako mám já ,ho máme na spaní když někde jsme nebo na balkon a nánožník je pro tyhle větší děti krátký a nedrží suchý zip, když natáhnou nohy, nebo se mele ve spánku, to je jediný minus, krátký nánožník ☹ Ale myslím, že fusak se vejde v pohodě. 😉

dokca
7. dec 2009

Ahojte holky,
můžete mi poradit, zda je tento kočárek vhodný pro 16ti měsíční dítě?
Jde mi o délku, zda se tam v pohodě vejde. A do kdy jste jej používali, mám představu,že by tak do 2,5 let
dítěte mohl vydržet.
Díky za rady.

kpetra
7. dec 2009

Ahoj
dokca - Viděla jsem i tříletý děti a vešly se v pohodě. Náš Matěj ve dvou letech měl pořád dost místa i na fusak. 😉 Jen nánožník je trošku kratší, i když se na první pohled nezdá. Ale stejně bych řekla, že stačí fusak.

dokca
7. dec 2009

kpetra- díky moc. Mně právě ten nánožník také připadne kratší, ale stačí když vydrží do jara. Malé budou 2 až v létě. A do kdy jste ten kočárek užili vy?

manika77
7. dec 2009

ahojte ja mam chicco multiway so zateplenym nanoznikom..a fusak booboo a kaiser a zmesti sa mi to v pohode..a ten suchy zips som si tam miesto toho dala cvoky a drzi to aj ked maly kope aj hoc cco 😉
len mi prosim poradte daku tasku co sa hodi 😉

sissik
7. dec 2009

manika vraj sa na kocik nema vesat ziadna taska, pise to vyrobca v navode. ja teda vesiam, ale trpnem, ci sa neprevali. inak som spokojna ako s druhym kocikom, ktory sa vyuziva obcas.
no a s tymi cvokmi dobry napad 😉

romulda
8. dec 2009

Ahoj maminy. Taky máme multiway, zatím teda čekáme, až malá bude sedět. Chtěla bych se jen zeptat, jak je to s tím podhlavníkem? Zdá se mi, že když je prcek připásanej, že mu ten podhlavník asi vadí u ramínek. Možná, že ho máme jenom nějak špatně přidělaný. 😲

sissik
8. dec 2009

romulda ten podhlavnik sa tusim da dat do 2 pozicii. ale zo zaciatku zavadzal aj nam.

romulda
8. dec 2009

sissik, díky za rychlou odpověď! Už se těším, až vyrazíme s multiwíkem. To se to pofrčí !!! 😎

tehula
3. jan 2010

ahojte, neviem sa rozhodnut pre Multiway a kocikom od Graco
http://www.gracobaby.sk/sk_SK/product/6N95/GER/

u toho Graca vyzeraju kolesa odpruzene, no ma trochu kratsiu opierku a je asi uzsi ako Multiway. Zas sa mi ale lubi spojena rukovat. Viete mi poradit pri rozhodovani? Vdaka

manika77
3. jan 2010

tehula na vyzor sa mi viac paci multiway..tento mi pripomina babypoint a tie sa mi vobec nepacia 😝

ivika18
3. jan 2010

My jsme chvilku měli Chicco multiway a byly docela dobrý, jenom mi vadila ta rukojeť, že se nedá tlačit jednou rukou. A taky bydlíme na vesnici, takže občas horší terén a do toho golfky fakt nejsou, takže šel.

sisi.v
3. jan 2010

my máme multiway rok a půl, jezdíme hodně, a žádný problém jsme s ním neměli. malá se do něj vejde naprosto v pohodě ještě teď (pokud tedy chce 🙂 - a to měří 98 cm.
druhý golfáč máme quinny zapp (kvůli častému cestování letadlem) a jízda s ním po jakémkoli jiném terénu než hladký chodník se vůbec nedá srovnat. takže pro mě 1 s hvězdičkou.

sheherazada
17. mar 2010

holky chci swe zeptat zda promazáváte kolečka, myslým ten plastový spoj kde se kola otáčej. Mám to úplně suchý, tak nevím jestli se tam má něco kápnout, nebo ne. díky

svataterezicka
20. mar 2010

Holky nevíte jestli se dají nějak sundat kolečka? Jsme zjistili že do našeho mini autíčka se na dýlku do kufru nevejdou :(

leonik
20. mar 2010

svataterezicka: určitě jsou sundávací 🙂 My když jsme golfáč kupovali, tak byl bez koleček, manžel je tam nacvakával. Ale teď ho nemám při ruce abych se ho zeptala jak se sundávají 😅

chalotka
20. mar 2010

Ahojky, tak my jsme dnes poprvé vyjeli s multíkem, ale mám smíšené pocity. Je to hrozný nezvyk. Jezdila jsem se suprovým hlubokým a do dneška se sportovní korbičkou emaljunga combi. (nedám na něho dopustit). Golfky jsou hotový kostitřas. Cítila jsem každý kamínek, ale dcerce se to asi líbilo, protože nechtěla z něho ven. A asi po 20ti minutách jízdy začaly slabě pískat kolečka. Jojo, radějí bych jezdila se sporťákem, ale golfky jsou lehčí, skladnější a hlavně malá už chce spíš chodit a zdá se mi zbytečné tahat pořád velký kočár. Tak nevím. Budu si muset zvyknout. Jinak Svataterezicka: kolečka jsou sundávací. Jsou tam takové čudlíky, které se musí zacvaknout a kolo vysunout. Jde to trochu z tuha. ale zvládla jsem to i já. 🙂